Hizmet Haberleri

Derecikliler geçen yıl açılan devlet hastanesiyle sağlık hizmetini ilçede alıyor

Hakkari'nin Irak sınırındaki Derecik ilçesinde geçen sene hizmete açılan devlet hastanesine yeni atanan uzman doktorlar ve alınan cihazlarla vatandaşlar sağlık hizmetini yaşadıkları yerde alıyor.

Yurthaber 08-12-22 12:17

Düzce'de atıl durumdaki kaymakamlık lojmanı Millet Kütüphanesi'ne dönüştürüldü

Düzce'de 12 Kasım 1999 depreminin ardından boşaltılan eski kaymakamlık lojmanı, güçlendirme ve restorasyon çalışmaları sonrası Millet Kütüphanesi olarak hizmet vermeye başladı.

Haber 01-11-22 14:23

İstanbul'da oluşturulan 7 yeni deniz hattı yarın hizmet vermeye başlayacak

İstanbul'da oluşturulan 7 yeni deniz hattı yarın hizmet vermeye başlayacak

Haber 31-10-22 10:09

Ağrı'da kadın muhtarın köyü hizmetlerle güzelleşiyor

Doğubayazıt ilçesi Dalbahçe köyünün ilk kadın muhtarı Meryem Önkür, devlet ve hayırseverlerin desteğiyle köyüne halı saha ve park kazandırdı - Köyünde kütüphane temelinin atılmasını da sağlayan üniversite mezunu Önkür: - "Ben sadece hizmet için bu işe girdim. Köylülerimizin duasını almak bana yetiyor. İşimi severek yapıyorum"

Yurthaber 10-10-22 11:09

Hizmet

Hizmet Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hizmet Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hakkari Belediyesi 120 milyon lira yatırım yaptı, 150 milyon lira borç ödedi

Vali ve Belediye Başkan Vekili İdris Akbıyık: - "Bütün gayemiz halkımızı mutlu etmek. Daha modern, daha temiz, daha yaşanabilir bir çevrede belediyecilik hizmetlerini en iyi düzeyde, Cumhurbaşkanımızın ve bakanlarımızın desteğiyle yapmaya gayret gösteriyoruz" - "Hakkari, her gün gelişiyor, dönüşüyor, değişiyor. Daha yaşanabilir, daha güzel görünümlü bir şehir oluşturmak için peyzaj, ışıklandırma çalışmaları da yapıyoruz. Sayamayacağımız çok iş yapıldı"

Yurthaber 02-10-22 13:08

Sakarya'da can dostlar Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezinde emin ellerde

18 bin metrekarelik alanda kurulu merkezde, otomatik anestezi, ultrason, röntgen, biyokimya, hemogram, idrar analiz, EKG cihazı ile oksijen konsantratörü gibi donanım ve birimler yer alıyor

Yurthaber 27-09-22 15:24

Hizmet eş anlamlısı nedir? Hizmet kelimesinin eş anlamlıları ile örnek cümleler

Türkçe, kelime bakımından son derece zengin bir dildir. Farklı dillerden kattığı kelimelerle kelime haznesini gün geçtikçe genişletir. Aynı anlama gelen fakat farklı yazılan sözcükler de bu zenginliği perçinler. Hizmet sözcüğü dilimize Arapçadan geçmiştir. Peki, hizmet kelimesinin eş anlamı nedir?

Egitim 12-09-22 11:53