Intihar Haberleri Ve Son Dakika Intihar Haberleri

Intihar Haberleri Ve Son Dakika Intihar Haberleri

Bir kimsenin sonucunun ölüm olacağının bilincinde olarak kendisine zarar verecek eylemde bulunması olayına intihar denir. Pek çok risk faktörü bulunan intihar girişimlerinde çoğunlukla alkolizm, madde bağımlılığı ve zihinsel rahatlıklar yatar. Bu zarar verici davranış belli bir yaş aralığını kapsamayarak her yaştan canlıyı etkiler. Görünüşte çeşitli sebeplere ve kültürel pek çok faktöre bağlı olan intihar davranışı kimi zaman aşağılanabilirken kimi zaman yüceltilebilir. İntihar eden ya da hayalini kuran kişi bir nevi kendi dünyasında yardım çığlığı atarak duyulmak istiyor olabileceği gibi anlaşılmak istiyor da olabilir. İntihar etmeyi düşünen kişini bu düşüncesi genellikle hayatında başa çıkamayacağından ağır bir duygusal ve psikolojik acıdan kaynaklıdır. Bununla birlikte sadece insanlar değil diğer canlılarda da bu davranış görülmüştür. Tutsak balinaların kafalarını vurarak intihar ettiği gözlemlenmiştir.

İntihar Haberleri

Adana'da yatalak kadının evde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan oğlu tutuklandı

Adana'da yatalak kadının evde ölü bulunmasıyla ilgili gözaltına alınan oğlu tutuklandı

Yurthaber 17-08-22 10:09

Metronun önüne atladı, yürekleri ağza getirdi! Korku dolu anlar kamerada

Bursa’da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Metro istasyonunda bir kişi, istasyonda durmak üzere olan metronun önüne atladı. Makinistin şahsın tavırlarından şüphelenerek yavaşlaması büyük bir faciayı önledi. İşte korku dolu o anlar...

Haber 14-08-22 11:55

Pencereden düşüp hayatını kaybetmişti! Korkunç olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı

Kağıthane’de Hadel Alhadad (32), kardeşi Şakir D. (29) ile yaşadığı 3. kattaki dairenin penceresinden düşerek hayatını kaybetti. Polisin genç kadının ölümünü şüpheli bulması ile başlatılan soruşturma sonucu, korkunç olayla ilgili yeni detaylar ortaya çıktı. Ablası pencereden düştüğü sırada duşta olduğunu söyleyen kardeşi Şakir D., görgü tanıklarının ifadesi doğrultusunda gözaltına alınıp tutuklandı. Genç kadının ise 3 aylık hamile olduğu öğrenildi. İşte dehşete düşüren olayın detayları...

Haber 14-08-22 10:35

Kırık ayakla tırmandı, kendini boşluğa bıraktı! 'Söz vermiştim ama hakkını helal et'

Antalya'da yaya üst geçidine çıkarak intihar teşebbüsünde bulunan genç, itfaiye ekiplerinin açtığı şişme brandaya atladı. Ayağının da alçıda olduğu gözlenen genç, polis memuruna, “Sana atlamayacağım diye söz verdim ama atlamak zorunda kaldım. Kusura bakma, hakkını helal et” dedi. ‘Boynum’ diyerek acı içerisinde kıvranan C.D. ilk müdahalesinin ardından sedyeye alınıp ambulansla Akdeniz Üniversitesi Hastanesine kaldırıldı.

Haber 13-08-22 14:39

Kahramanmaraş'ta 3 kişiyi öldüren genç, intihar etti

Kahramanmaraş'ta 3 kişiyi öldüren genç, intihar etti

Yurthaber 09-08-22 21:46

İstanbul'da 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı vurduktan sonra intihara teşebbüs eden zanlı öldü

İstanbul'da 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı vurduktan sonra intihara teşebbüs eden zanlı öldü

Yurthaber 09-08-22 12:39

Türkiye'yi şoke eden Beyza Doğan cinayetinde flaş gelişme! Katili de öldü

İstanbul'un Bahçelievler ilçesinde Salim Tekin (28), saplantılı olduğu Beyza Doğan'ı (16) evine zorla girerek öldürmüştü. Kan donduran cinayeti işleyen Tekin, Doğan'ı öldürdüğü silahla daha sonra intihar girişiminde bulunmuştu. Ağır yaralanan Tekin de yaşamını yitirdi.

Haber 09-08-22 12:21

Yarım saat arayla çifte cinayet işleyip emniyetin önünde intihar etti! Vahşetin nedeni 'miras' ve 'cinsel taciz' çıktı

Aydın'da Gökhan Özdemir'in (43), kuzeni Süleyman Özdemir'i (45) ve Yaşar Meke'yi (48) yarım saat arayla öldürüp intihar etti. Dehşete düşüren olayın detayları ortaya çıktı. Gökhan Özdemir'in kuzeni Süleyman Özdemir'i dedelerinden miras kalan arsa nedeniyle aralarında yaşanan anlaşmazlık, Yaşar Meke'yi ise kızına cinsel tacizde bulunduğu gerekçesiyle davalık oldukları için öldürdüğü belirlendi. İşte kan donduran olayın detayları...

Haber 09-08-22 11:30

Uçurumda dehşet! Benimle ölüme var mısın? dedi, sevgilisini tutup ölüme atladı! Korkunç olayda yeni gelişme

Tekirdağ'da eğlence mekanında kutlanan doğum günü sonrası yaşananlar kan dondurmuştu. Kentin ünlü güzellik uzmanı Mehlika Derici (35) ile erkek arkadaşı Selçuk Çetiner (41), kutlamanın ardından Aşıklar Tepesi'ne gitti. İddiaya göre çift kıskançlık yüzünden tartışırken Çetiner "Benimle ölüme var mısın?" dedi. Derici bu sözlere tepki gösterirken, Çetiner ise genç kadını da tutarak 25 metreden atladı. Korkunç olaya ilişkin yaşanan yeni gelişmeye göre görgü tanıklarının ifadeleri ortaya çıktı...

Haber 09-08-22 08:24

Aydın'da iki kişiyi tabancayla öldürdüğü öne sürülen kişi intihar etti

Aydın'da iki kişiyi tabancayla öldürdüğü öne sürülen kişi intihar etti

Yurthaber 08-08-22 21:25

Son sözü bu oldu! Yarım saat arayla cinayet işledi, emniyetin önüne gidip başına silahı dayadı ve...

Aydın’ın Çine ilçesinde dehşete düşüren bir olay meydana geldi. Bir şahıs, tartıştığı kişiyi tabancayla vurarak ağır yaraladı. Ardından emniyet müdürlüğü önüne giderek iki kişiyi öldürdüğünü söyledi ve başına dayadığı tabancayla yaşamına son verdi. Ağır yaralanan kişi ise hastanede hayatını kaybetti. Öte yandan şoke eden bir gelişme daha yaşandı ve ilçede 1 kişi daha ölü bulundu. Olayın, intihar eden şahısla bağlantısı olduğu ortaya çıktı. Şahsın cinayetleri yarım saat arayla işlediği öğrenildi.

Haber 08-08-22 19:06

İstanbul'da tabancayla vurulan 16 yaşındaki genç kız, yaşam mücadelesini kaybetti

Genç kızı vurduktan sonra intihar girişiminde bulunan zanlının hastanede tedavisi sürüyor

Yurthaber 08-08-22 15:21

Eşini öldürüp intihar etmişti! Kan donduran vahşetin nedeni intihar notunda ortaya çıktı

Balıkesir'in Marmara ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. Dursun Özdemir (57), boşanma aşamasındaki eşi Susenber Özdemir'i (43) tabanca ile öldürdükten sonra aynı silahla intihar etti. Çiftin geçen yıl nikah kıyarak ikinci evliliklerini yaptıkları belirtilirken, Dursun Özdemir'in korkunç olaydan önce intihar notu bıraktığı ortaya çıktı. Özdemir'in yazdığı notta eşini kendisini aldatmakla suçladığı öğrenildi. İşte kan donduran vahşetin detayları...

Haber 08-08-22 15:15

Eğlence sonrası dehşet! Sevgilisinin zorla kolundan tuttu ve uçurumdan ölüme atladılar Benimle ölüme var mısın?

Tekirdağ’ın Marmaraereğlisi ilçesinde bir eğlence mekanındaki doğum günü kutlamasının ardından kan donduran bir olay gerçekleşti. Mehlika Derici (35) ile erkek arkadaşı Selçuk Çetiner (41) eğlenceden sonra Aşıklar Tepesi’ne gitti. İddialara göre; burada kıskançlık nedeniyle tartışan çift 25 metrelik uçurumdan atladı. Çetiner’in "Benimle ölüme var mısın?" dediği, Derici’nin ise tepki gösterdiği ve Çetiner’in, Derici'yi zorla kolundan tutup birlikte uçuruma atladığı öne sürüldü.

Haber 07-08-22 19:31

İstanbul'da tartıştığı oğlu intihar eden baba yaşamına son verdi

İstanbul'da tartıştığı oğlu intihar eden baba yaşamına son verdi

Yurthaber 07-08-22 15:50

İntihar eden oğlunun acısına dayanamadı, işyerinde intihar etti! 'Oğlu babasını, babası da bizi cezalandırdı'

İstanbul'da eve geç gelme nedeniyle babasıyla tartışan 16 yaşındaki Keremcan Bölükbaşı, 15'inci kattan atlayarak intihar etti. 52 yaşındaki baba Eyüp Bölükbaşı ise oğlunu defnettikten sonra işyerinde kafasına silahla ateş ederek intihar etti. Bölükbaşı'nın arkadaşı Suat Kocatürk, "Oğlu babasını cezalandırdı, babası da bizi cezalanırdı. Böyle acıyı kimse yaşamaz" dedi.

Haber 07-08-22 14:27

Balıkesir'de boşanma aşamasındaki eşini silahla vurarak öldüren kişi intihar etti

Balıkesir'de boşanma aşamasındaki eşini silahla vurarak öldüren kişi intihar etti

Yurthaber 07-08-22 14:20

İstanbul'da kan donduran olay! Önce kız arkadaşını vurdu, sonra intihara teşebbüs etti...

Korkunç olay İstanbul Bahçelievler’de yaşandı. 28 yaşındaki Selim Tekin, kız arkadaşı olduğu iddia edilen 16 yaşındaki Beyza D.’nin başına ateş ettikten sonra aynı silahla intihar teşebbüsünde bulundu. Hastanede tedavileri devam eden Beyza D. ve Selim Tekin’in durumların ciddi olduğu ve hayati tehlikelerinin devam ettiği öğrenildi.

Haber 06-08-22 23:27

Yer: Aksaray! İlk önce 'Atla geber' dedi, sonra da polisten silah istedi

Aksaray'da Z.M. (33) isimli şahıs eşiyle tartıştıktan sonra 2 çocuğunu odaya kilitleyerek rehin aldı. Z.M., elindeki bıçakla 4. kattaki evinin balkonuna çıkarak adeta dehşet saçtı. Şahıs intihara teşebbüs ederken 2 çocuğu ise kilitlendikleri odanın camından korkulu gözlerle olayı izledi. Öte yandan olay yerine gelen baba, oğluna tepki göstererek ilk önce 'Atla geber' dedi, sonra da polisten silah istedi.

Haber 05-08-22 06:48

Korkunç olay! Kendini balkondan aşağıya bıraktı

Sinop'ta bunalıma giren bir kişi, 4. katındaki evlerinin balkonundan sarkarak intihara kalkıştı. Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine çok sayıda ekip sevk edilirken kendini aşağı atarak ağır yaralanan T.Ü. olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından hastaneye kaldırıldı.

Haber 04-08-22 06:21

Köylülerin ihbarı üzerine ekipler harekete geçti: Uzman Çavuş, otomobilde ölü bulundu! Korkunç şüphe

Amasya'nın Suluova ilçesinde korkunç bir olay meydana geldi. Köylülerin çalışır vaziyette yol kenarında duran bir otomobilin içinde bir kişinin hareketsiz olduğu ihbarı üzerine ekipler harekete geçti. Jandarma Uzman Çavuş Halil İbrahim Karadağ (26), otomobilde başından tabancayla vurulmuş halde ölü bulundu. Yanında kendi tabancası da bulunan Karadağ'ın intihar ettiği değerlendiriliyor.

Haber 03-08-22 21:55

5 çocuk babası evinde ölü bulundu! Korkunç şüphe

Kastamonu’nun İnebolu ilçesinde akli dengesi yerinde olmayan bir şahıs, evinde ölü bulundu. Korkunç olayda intihar şüphesi üzerinde duruluyor.

Haber 01-08-22 20:42

Dehşete düşüren olay! Köprüden atlayan kişi seyir halindeki otomobilin üzerine düşüp camdan içeri girdi

Bursa'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Köprüden atlayan İsmet Karabügül (38), seyir halindeki otomobilin üstüne düşerek camından içeri girdi. Feci olayda 1'i ağır 3 kişi yaralandı. Sürücünün direksiyon hakimiyetini kaybetmemesi ve olay anında araç yoğunluğunun düşük olması daha büyük bir felaketin yaşanmasını engelledi. İşte akılalmaz olayın detayları...

Haber 31-07-22 15:03

Amasya'da evlenmek istediği kadını vuran kişi intihar etti

Amasya'da evlenmek istediği kadını vuran kişi intihar etti

Yurthaber 29-07-22 10:24

Pendik'te 10'uncu kattaki iş yerinde intihar girişimi! Yürekler ağza geldi...

Olay İstanbul Pendik'te yaşandı. Alacağı yüzünden yöneticileriyle sorun yaşadığı iddia edilen ofis çalışanı 10'uncu kattaki korkuluklara asılarak intihar girişiminde bulundu. Polislerin ikna cabalarının sonuç vermesiyle intihar girişimde bulunan kişi bulunduğu yerden indi.

Haber 27-07-22 21:27

İntihar girişiminde ilginç anlar! İş arkadaşının rahatlığı 'pes' dedirtti

İstanbul Levent'te bir intihar girişimi ilginç anlara sahne oldu. Yapımı devam eden bir inşaatın iskelesine çıkan bir genç, işten çıkartıldığı ve parasını alamadığı iddiasıyla intihar girişiminde bulundu. Polisin genci ikna çalışmaları sürdüğü esnada iş arkadaşının yan tarafta kaynak yapmaya devam etmesi ise şaşkına çevirdi. Polisin kısa sürede ikna ettiği genç ifadesinin alınması için emniyete götürülürken, iş arkadaşının rahatlığı ise görenlere “pes” dedirtti.

Haber 25-07-22 10:11

Eskişehir'de korkunç olay! Tartıştığı eşini öldürüp intihar etti

Eskişehir'in Odunpazarı ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. 43 yaşındaki Ramazan Sülük, tartıştığı eşi Güllü Sülük'ü ruhsatsız tabancayla öldürdü. Ramazan Sülük, daha sonra aynı silahla intihar ederek yaşamına son verdi. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.

Haber 24-07-22 14:48

Eskişehir'de karısını öldüren kişi intihar etti

Eskişehir'de karısını öldüren kişi intihar etti

Yurthaber 24-07-22 13:41

'Cezaevinde şüpheli ölüm' iddiasına Adalet Bakanlığı'ndan açıklama!

Adalet Bakanlığı Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü, Diyarbakır Cezaevinde "devletin birliğini ve ülke bütünlüğü bozma" suçundan hükümözlü olarak barındırılan Kadri Ekici'nin 21 Temmuz'da rutin kontrol esnasında intihara teşebbüs ettiğinin anlaşıldığını bildirdi.

Haber 23-07-22 15:32

Fethiye'de korkunç olay! Eski sevgilisini öldürüp intihar etti

Muğla'nın Fethiye ilçesinde Fatih Eryılmaz (34), eski kız arkadaşı Derya Tekin'i (29) tabancayla vurarak öldürüp, ardından aynı silahla yaşamına son verdi.

Haber 23-07-22 07:27

Muğla’da bir kadını evinde öldüren kişi, aynı silahla intihar etti

Muğla’da bir kadını evinde öldüren kişi, aynı silahla intihar etti

Yurthaber 23-07-22 01:30

İntihar anlaşmasında acımadan karısının boğazını kesti! “Onu aşkla öldürdüm”

İngiltere’nin Manchester şehrinde yaşanan bir olay ülkede gündem yarattı. 73 yaşındaki Graham Mansfield, 71 yaşındaki eşi Dyanne ile aralarında bir intihar anlaşması yaptıklarını söyleyerek onu öldürdü. Evlerinin bahçesinde karısının boğazını keserek öldüren adam savunmasında eşinin hastalığı nedeniyle dayanılmaz bir acı içinde olduğunu ve kendisine “Artık dayanamıyorum” dediğini söyledi.

Trend 22-07-22 14:51

Doğum gününde evinde ölü bulundu! Yakınları korkunç manzarayla karşılaştı

Aydın'ın Efeler ilçesinde, 27 yaşındaki Sedat Özen doğum gününde evinde pompalı tüfekle başından vurulmuş halde ölü bulundu. Silah sesini duyan Özen'in yakınları, eve geldiklerinde acı manzarayla karşılaştı.

Haber 20-07-22 02:42

Yolcu tuvalete gidip intihara kalkıştı! Meksika'da uçak acil iniş yapmak zorunda kaldı... Korkunç görüntüler...

Meksika’da iç hatlar uçuşu sırasında yolculardan birinin tuvalete giderek intihara kalkışması sonucu uçak acil iniş yapmak zorunda kaldı. Görgü tanıkları, sinir krizi geçiren yolcunun cep telefonunu parçaladığını ve keskin parçalarla da kendini yaraladığını söyledi.

Haber 19-07-22 23:53

Aydın'da korkunç olay! Dekan sekreteri, doğal gaz borusuna asılı halde bulundu

Aydın'da dehşete düşüren bir olay yaşandı. Adnan Menderes Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Dekan Sekreteri Ayşe Akay (50), evinde iple doğal gaz borusuna asılı halde bulundu. Akay'ın cansız bedeni, Menderes Üniversitesi Uygulama ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan Ayşe Akay'ın birlikte yaşadığı oğlu Uğur Can Akay'ın (24), 5 yıl önce yaşamına son verdiği öğrenildi.

Haber 18-07-22 14:45

Antalya'da gizemli olay! 28 yaşındaki genç kadın babasının evinde ölü bulundu

Gizemli olay Antalya'da yaşandı. 28 yaşındaki Elif T., babasının evinde silahla vurulmuş halde ölü olarak bulundu. Eve gelen aile üyeleri genç kadının cansız bedeni ile karşılaşınca hemen ekiplere haber verdi. Elif T.'nin bir süredir bunalımda olduğu öğrenildi.

Haber 13-07-22 20:35

İstanbul'da üniversite öğrencisi başına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu! Evde dikkat çeken not...

İstanbul'da 24 yaşındaki üniversite öğrencisi Aziz Can B. evinde ölü bulundu. Başına poşet geçirilen Aziz Can B.'nin yanında hastane tipi oksijen tüpü ve vücuduna uzanan hortumlar olduğu görüldü. Korkunç olayda ifadesine başvurulan Aziz Can B.'nin sevgilisi Rana Gülümser K., Aziz Can B.'nin yaklaşık 2 hafta önce intihar edebileceğini söylediğini ifade etti. Evde yapılan incelemelerde masanın üstünde ise “Kedimi besleyin, iyi bakın üşümesin” yazılı bir not bulundu.

Haber 13-07-22 11:22

Ünlü şarkıcı Tumi Tladi hayatını kaybetti! İntihar etti iddiası

Güney Afrikalı şarkıcı ve koreograf Tumi Tladi 30 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü ismin ölüm nedeni henüz açıklanmadı.

Magazin 12-07-22 08:00

Boşanma aşamasındaki eşine mesaj attıktan sonra intihar etti

Maltepe’de dehşete düşüren bir olay yaşandı. M.Ç., boşanma aşamasında olduğu eşine intihar edeceğine dair mesajlar attı. Mesajları aldıktan sonra eşinin evine gelen kadın, eve giremeyince polisi aradı. Eve giren polis, eşine mesajlar atan M.Ç.'nin cansız bedeni ile karşılaştı. İşte olayın detayları!

Haber 11-07-22 10:50

SON DAKİKA | Türkiye, Ekrem Karakaya'ya ağlıyor! Sosyal medyadan yorum yağdı

Son dakika: Konya'da doktor Ekrem Karakaya görev yaptığı hastanede uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Bir dönem aynı hastanede çalıştığı ve akrabası olan göğüs hastalıkları uzmanı Mustafa Demirel, Ekrem Karakaya ile ilgili olarak "İnsanlığa hizmet edebilmek için tıp fakültesinin başından itibaren ömrünü insanlığa adadı" dedi. Öte yandan sosyal medya sağlık sitelerinde, doktor Ekrem Karakaya ile ilgili hastalarının yaptığı yorumlar dikkat çekti.

Haber 07-07-22 09:57

İstanbul Esenyurt'ta katliam! Bir aile yok oldu: Ben bunları öldürdüm, gelin cenazeyi alın

İstanbul Esenyurt'ta dün korkunç bir olay yaşandı. Annesini ve kardeşlerini öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan Ömer Orak, bugün hayatını kaybetti. Bir ailenin yok olduğu olayla ilgili olarak yaşanan yeni gelişmede Ömer Orak'ın kuzenine mesaj göndererek "Ben bunları öldürdüm, gelin cenazeyi alın" dediği ortaya çıktı. Ömer Orak'ın dayısı İsa Kuş "Cinnet mi geçirdi bilmiyorum. Artık silahı nereden bulduysa gelmiş, hepsini öldürmüş. Psikolojik sorunu olmadan nasıl annesini öldürsün" dedi.

Haber 06-07-22 13:39

'Kendimi atacağım' deyip terastan atlamıştı! Erkek arkadaşa hapis istemi: İntihar edebileceğini öngörmesi gerekirdi

2021 yılının Şubat ayında Ayşe Özgecan Usta'nın erkek arkadaşının 8’inci kattaki evinin terasından atladığı öne sürülmüştü. Usta’nın ölümünde tutuksuz yargılanan erkek arkadaşı Bartu Can Akkışla'nın ‘Taksirle ölüme neden olma’ suçundan 2 yıldan 6 yıla kadar hapisle yargılanması talep edildi. İddianamede, Akkışla’nın, olay tarihinde 21 aydır birlikte olduğu kız arkadaşı Usta’nın daha önce psikolojik tedaviler gördüğünü ve geçmişte intihara teşebbüs ettiğini bildiğinin kabulü gerektiği belirtildi

Haber 06-07-22 11:07

Evlilik tartışmasının sonu korkunç bitti! Ayşe Özgecan Usta'nın ölümüyle ilgili iddianamede dikkat çeken detay, savcı...

Zonguldak'ta 28 yaşındaki Ayşe Özgecan Usta’nın ölümüyle ilgili yürütülen soruşturmada dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Erkek arkadaşının 8'inci kattaki evinden atladığı iddia edilen Ayşe Özgecan Usta'nın erkek arkadaşı Bartu Can Akkışla için intihar edeceğini öngörebilme ihtimali varken tartışmayı sürdürdüğü gerekçesiyle hapis cezası istendi.

Haber 06-07-22 10:00

Eşini vurup 'intihar etti' demişti! O polisin cezasında 'beylik tabancası' artırımı!

Ankara'da polis memuru Müslüm Aktaş (27), annesinin evine gitmek istemesi nedeniyle tartıştığı 18 günlük eşi anestezi teknikeri Sevginur Aktaş'ı (22) beylik tabancasıyla ateş ederek ağır yaraladı. Eşinin intihar ettiğini öne süren polis memuru Aktaş ise tutuklanarak cezaevine gönderildi. Aktaş'a verilen toplam 31 yıl hapis cezası, istinaf tarafından sanığın beylik tabancasıyla suçu işlediği gerekçesiyle 3'te 1 oranında artırılarak 37 yıl 4 aya çıkarıldı. İşte dehşete düşüren olayın detayları!

Haber 03-07-22 16:33

Sokak ortasında kan donduran vahşet! Eski eşini öldürüp intihar etti

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde kan donduran bir olay yaşandı. Mustafa Akman (52), eski eşi Esra Altınkaynak'ı (37) sokak ortasında tabancayla vurarak öldürdü. Akman daha sonra, olay yerinde aynı silahla yaşamına son verdi.

Haber 03-07-22 14:53

Balıkesir'de eski eşini tabancayla öldüren kişi aynı silahla intihar etti

Balıkesir'de eski eşini tabancayla öldüren kişi aynı silahla intihar etti

Yurthaber 03-07-22 13:28

Aldatma iddiası sonrası kriz geçirdi! Eşini vurup intihar etti

Ankara’nın Mamak ilçesinde boşanma aşamasındaki eşini silahla yaralayan şahıs intihar etti. Olayın aldatma iddiası yüzünden çıktığı ifade edildi. Öte yandan olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Haber 02-07-22 19:18