Islak Mendil Haberleri

Bu temizlik yöntemini çok az kişi biliyor! Çamaşır makinesine 3 tane ıslak mendil koyun, farkı görün

Kıyafet renklerinin solması çamaşır makinesi kullanan birçok kişinin sıklıkla şikayet ettiği sorunlar arasında yer almaktadır. Elbiselerin zamanla yıpranması, istenmeyen koku ve lekeler bilhassa ev hanımlarını rahatsız ediyor. Bu sorunlar tarih oluyor. Çamaşır makinesine 3 tane ıslak mendil koyduğunuzda sonuçlarına inanamayacaksınız.

Kadin 11-12-2023 10:32

Yenidoğan bebeklerinizin cildine en uygun ve en yumuşak ıslak mendiller

Bebeklerin cildi yeni doğdukları zaman son derece hassas oluyor. Bu sebeple narin ciltlerine temas edecek ürünlerin alerjen içermemesi ve kaşıntı, pişik gibi olumsuz etkiler yaratmaması çok önemli! Özellikle bebeklerin vücut temizliği için kullanılan ıslak mendillerin doğal içerikli ve yumuşak dokulu olması gerekiyor. Peki, yenidoğan bebek için en iyi ıslak mendil hangisi? Gelin, en iyi yenidoğan ıslak mendil markalarını yakından inceleyelim.

Haber 30-10-2023 17:05

Islak mendil kullanmak cilde zarar veriyor mu? Bebeklere kullanımı uygun mu?

Islak mendil kullanmak, birçok insanın günlük temizlik rutininde yer alan popüler yöntemlerin arasında. Ancak bu yöntemin cilt sağlığına etkileri hakkında zaman zaman endişeler olabiliyor. Özellikle ebeveynler, bebekler için kullanımının sakıncalı olup olmadığını merak ediyor. Farklı cilt tiplerinde farklı etkiler gösterebilen ıslak mendillerin avantajları ve dezavantajları neler, gelin birlikte inceleyelim.

Kadin 14-04-2023 17:49

Çocuğunuz okula yeni başladıysa beslenme çantasına bunları koymayı sakın unutmayın

Okulların açılmasıyla öğrencileri ve ebeveynleri de tatlı bir telaş sarmış durumda. Özellikle çocuğunuz okula yeni başladıysa ilk kez evden uzaklaştığı için onun ne yiyip içeceğine kafa yoruyor olabilirsiniz. Siz de çocuğunuzun okulda rahat etmesi ve çocuğunuzun okulda yemek yerken evdeymiş gibi hissetmesi için birtakım ürünleri beslenme çantasına koyarak yanında olduğunuzu hissettirebilirsiniz. İşte, çocuğunuzun rahat etmesini sağlayacak beslenme çantası ürünleri...

Haber 14-09-2022 14:57

Islak Mendil

Islak Mendil Hakkındaki Haberler Mynet'te. Islak Mendil Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Islak mendil diye bunu kullanınca... Sonrası facia!

29 yaşındaki Leon Gleed, tuvalet kağıdı yerine ıslak mendil kullanıyordu. Genç adam bir süre sonra anüs bölgesinde ciddi bir acı hissedince, bir süredir tuvalette kullandığı mendillerin ıslak mendil olmadığını anladı.

Trend 11-07-2022 16:11

Islak mendiller düşündüğünüz kadar masum olmayabilir!

Özellikle pandemi dönemi ile birlikte daha çok kullanılmaya başlanan ıslak mendiller, acaba göründükleri kadar masum mu? Hemen herkesin çantasında bulunan ıslak mendiller, birçok sebeple kullanılıyor değil mi? Bebek bakımı, el temizliği, ev temizliği ve daha nicesi... Bu yazımızda ıslak mendillere ve içeriklerine ışık tutuyoruz.

Kadin 24-02-2022 18:28

Makinede çamaşırlarınıza yapışan kıl, tüy ve kâğıt parçalarından tek adımda kurtulabilirsiniz!

Çamaşır makinesi, en çok kullanılan teknolojik eşyalar arasında yer alıyor. Her mevsim, her çeşit kıyafet ve kumaş ürünleri için kullanılan çamaşır makinesi, bazen istenilen sonucu veremiyor. Kıyafetler üzerine yapışan evcil hayvan tüyleri, dökülen saçlar ya da küçük peçete parçaları sinir bozucu olabiliyor. Neyse ki bunun da çaresi var: Islak mendil!

Haber 28-11-2021 07:16

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz en iyi ıslak mendil çeşitleri

Her an yanınızda olmasını istediğiniz eşyaların başında ıslak mendili gelir. Çünkü her an her yerde üzeriniz lekelenebilir ya da ellerinizi silmek isteyebilirsiniz. Pandemi döneminde ellerinizi sık sık dezenfekte etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle küçük bebeği olan bir anneyseniz... İşte, her an imdadınıza yetişen en iyi ıslak mendil çeşitleri...

Kadin 16-10-2021 15:45

Zararlı kimyasallara maruz kalmak zorunda değilsiniz! Evde ıslak mendili yapmak için...

Neredeyse her şeyi evde yapmaya çalıştığımız bugünlerde, oldukça farklı tariflerle karşınızdayız. Dışarıdaki katkı maddeli ürünleri kullanmak istemeyenler bu tarifi pür dikkat okusunlar: Evde ıslak mendil yapıyoruz! Kulağa zor gibi gelse de oldukça pratik iki tarifle kendi ıslak mendilinizi yapabileceksiniz. İşte detaylar...

Kadin 09-10-2021 07:21

Yalova’da 'ıslak mendiller çöpe' kampanyası! Hepsi kanalizasyondan çıktı

Islak mendiller büyük bir çevre felaketi yaşatıyor! Yalova’da atık su arıtma tesisinin en büyük sıkıntısı ıslak mendiller olurken, ekipler her gün pompalara dolanan ıslak mendilleri temizliyor.

Haber 29-07-2021 15:09

Sahilde onlarcasına rastlandı! Islak mendil tehlikesi: Bulaş riskini artırıyor

Antalya'daki Kumköy sahilinde 100 metrelik alanda yapılan çalışmada ıslak mendiller başta olmak üzere maske, şişe gibi atıklar toplandı. Konu ile ilgili uyarıda bulunan Lokman Atasoy, sağlıklı ve hijyenik olduğu düşünülerek kullanılan ıslak mendillerle ilgili uyarıda bulundu. Islak mendillerin bulaş riskini artırdığını söyleyen Atasoy, bunun yerine pamuğa ya da mendile kolonya dökerek kullanılmasını önerdi.

Haber 25-04-2021 12:23

Hem bebeğinize hem size: Pratik ve ekonomik ıslak mendil yapılışı!

Islak mendilin yaşamımızı kolaylaştırdığına hiç şüphe yok. Ancak bazı uzmanlar içerisindeki kimyasallar nedeniyle kullanımını doğru bulmuyor. Özellikle bebeklerde kullanımı ile ilgili soru işaretleri bulunuyor. Hatta bu nedenle bazı markalar, bebekler için içeriklerinde değişime bile gitti. Peki, bu ıslak mendilleri evde hazırlamak mümkün mü, görelim.

Kadin 11-02-2021 09:26