KADIN

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz en iyi ıslak mendil çeşitleri

Her an yanınızda olmasını istediğiniz eşyaların başında ıslak mendili gelir. Çünkü her an her yerde üzeriniz lekelenebilir ya da ellerinizi silmek isteyebilirsiniz. Pandemi döneminde ellerinizi sık sık dezenfekte etme ihtiyacı duyabilirsiniz. Özellikle küçük bebeği olan bir anneyseniz... İşte, her an imdadınıza yetişen en iyi ıslak mendil çeşitleri...

Her an yanınızda taşıyabileceğiniz en iyi ıslak mendil çeşitleri

Islak mendil hem evinizde hem de dışarıya çıktığınızda çok kurtarıcı temizlik ürünleri arasında yer alıyor. Evinizde kolayca toz alabiliyor, dışarıda da istediğiniz yeri silebiliyorsunuz. Üstelik bebeklerinizin cildini temizlerken de sık sık ıslak mendilleri kullanabiliyorsunuz. Islak mendil, önemli ve sık kullanılan bir temizlik malzemesi olduğu için içeriğine de dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle bebeğinizin cildine zarar vermeyen, evinizde bakteri oluşturmayan ve mümkün olduğunca doğal içerikli ıslak mendilleri tercih etmelisiniz. Siz de mikropları yok eden, "Islak mendil virüsü öldürür mü?" gibi sorulara cevap olan ıslak mendil çeşitlerini arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gelin hep birlikte eviniz, bebeğiniz ve kendiniz için en iyi ıslak mendil çeşitlerine göz atalım.

 1. Anadolu'nun kalbinden gelen bir ıslak mendil: Baby Turco Doğadan

  2

Islak mendili en çok kullanan kişiler belki de anneler. Islak mendiller, bebeklerinin vücudunu temizleme konusunda çok pratik bir ürün olduğu için annelerin göz bebeği haline gelmiş durumda. Sizi öyle bir mendille tanıştırıyoruz ki "Islak mendil cilde zarar verir mi?" sorusunu tamamen yerle bir ediyor. Baby Turco Doğadan'dan bahsediyoruz elbette. Peki, Baby Turco Doğadan ıslak mendil neyden yapılır? Tabii ki Çukurova'nın organik pamuğundan yapılıyor. Baby Turco hem doğal hem de mis gibi kokuyor.

Paraben, alkol, SLS, parfüm, boya gibi zararlı maddeleri içermeyen Baby Turco Doğadan'ı buradan inceleyebilirsiniz!

 1. Yeni doğan bebeklere layık, pamuk gibi bir ıslak mendili: Uni Baby Yenidoğan

  3

Prime üyesi olup avantajlardan yararlanmak için tıklayın!

Bebeğinizin pamuk gibi cildine en az onun kadar hassas bir ıslak mendili kullanmak istiyorsunuz değil mi? Elbette bu en doğal hakkınız. Biz de "En iyi yenidoğan ıslak mendil hangisi?" diye araştırdık ve Uni Baby Yenidoğan'ı bulduk. Bu ürün, yeni doğan bebeklere özel olarak üretildiği için içinde zararlı olan hiçbir maddeyi barındırmıyor. Gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz ve bebeğinizi pırıl pırıl yapabileceğiniz Uni Baby Yenidoğan üstelik Eczacıbaşı markasının kalitesiyle üretiliyor.

Siz de bebeğinize iyilik yapmak istiyorsanız Uni Baby Yenidoğan'ı incelemek için tıklayabilirsiniz!

 1. Zeytinyağının mucizevi etkisi ile buluşmak ister misiniz?

  4

"En iyi zeytinyağlı ıslak mendil nedir?" diye soruyorsanız, tabii ki Sleepy Doğal deriz. En sık duyduğumuz ıslak mendillerinden birisi Sleepy. Bu konuda hemfikiriz değil mi? Üstüne bir de zeytinyağlı ve pamuklu olunca kullanması kaçınılmaz oluyor. Sleepy Doğal'ın bir özelliği var ki bayılacaksınız! Cildinizi temizlerken aynı zamanda nemlendiriyor. Üstelik dermatolojik ve mikrobiyolojik olarak da test edilmiş. Yani hem kendi cildinizde hem de bebeğinizin cildinde güvenle kullanabilirsiniz.

Yumuşacık yapısıyla hayran bırakan Sleepy Doğal'ı satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

 1. Islak mendilin de krem losyonlusunu kullanırız! Hemfikir miyiz?

  5

En iyi ıslak mendil çeşitlerinden biri olan Belux Baby ile devam edelim. Belux Baby de bebek ıslak mendillerinden biri. Bebeğimize bir ürünü kullanırken bin kez düşünürüz ve araştırırız değil mi? Belux Baby'i kullanırken o kadar düşünmenize gerek yok. Belux Baby çoğu ıslak mendilde bulamadığınız krem losyonlu yapısıyla bebeğinizin cildini ekstra nemlendiriyor. Üstelik alkol, paraben, SLS gibi zararlı maddeleri de içermiyor. Bu detay, ıslak mendili çeşitlerinde annelerin özellikle dikkat ettiği nokta.

Siz de bebeğinize kendini en iyi hissettirecek ıslak mendili arıyorsanız Belux Baby'i buradan inceleyebilirsiniz.

 1. Greyfurt çekirdeği özlü ıslak mendil denemek ister misiniz?

  6

Islak mendil markaları arasında çok sevilen bir üründen bahsediyoruz. Water Wipes ıslak mendil, %99,9 saf su içeriyor. Kalan %0,01 ise greyfurt çekirdeği özünden oluşuyor. Water Wipes, Allergy UK tarafından test edilen ve testten geçen tek ıslak mendil. Üstelik Amerika Ulusal Egzama Derneği tarafından da ödüllendirildi. Pek çok ıslak mendil markasına kıyasla yüksek fiyatlı bir ürün olsa da içeriği ve aldığı övgüler bunu hak ettiğini gösteriyor.

Test edilmiş ve onaylanmış ıslak mendil arıyorsanız Water Wipes'i inceleyerek hızlıca buradan sepetinize atabilirsiniz.

 1. Sağlığımız için çok faydalı olan probiyotiği şimdi de ıslak mendilinde görüyoruz.

  7

Probiyotik içerikli ıslak mendil ne işe yarar? Tabii ki cildi korur, nemlendirir ve alerjiye karşı güçlü bir kalkan oluşturur. Deep Fresh Probiyotikli Bebek Islak Mendil de tam olarak bu özelliklere sahip. Üstelik %99,9 saf su içeriyor. Parfüm, paraben, SLS, boya, alkol gibi zararlı maddeleri içermediği için özellikle bebeklerde güvenle kullanılabiliyor. Deep Fresh Probiyotikli Bebek Islak Mendil'in en güzel özelliklerinden biri de doğada %100 dönüşebiliyor olması.

Doğal bir ıslak mendil arıyorsanız Deep Fresh'i buradan inceleyebilirsiniz.

 1. Hassas ciltli bebeklere narin dokunuşlar yapan Mustela Islak Mendil ile tanışın!

  8

100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 25 TL indirim kazanmak için tıklayın!

Siz veya bebeğiniz, hassas cilde sahipseniz buna özen göstererek cildinize nazik davranan ürünleri kullanmalısınız. Özellikle ıslak mendili kullanırken buna dikkat etmelisiniz ve içeriğini detaylı olarak incelemelisiniz. Hassas ciltli olanlara harika bir öneriyle geldik. Mustela Islak Mendil tam olarak hassas ciltlere özel olarak üretildi. En kaliteli ıslak mendil markaları arasında yer alan Mustela %99 doğal kökenli olan maddelerden oluşuyor. İçeriğinde yer alan sodyum benzoat ise markanın iddiasına göre doğal kökenli oluşunu kanıtlıyor.

Siz de bebeğinizin hassas cildine yumuşacık bir ürün arıyorsanız Mustela Islak Mendil'i buradan sepetinize atabilirsiniz.

 1. Bir bebek bezi markasından tescilli bir ıslak mendil: Prima Aqua Pure

  9

Prima'nın bebek bezi konusunda ne kadar iyi olduğunu bilmeyen yoktur. Şimdi de tescillenmiş bir ıslak mendil ile karşınızda: Prima Aqua Pure. Prima Aqua Pure, %99 saf su içeriyor. Ayrıca alkol, paraben, SLS, boya, parfüm gibi zararlı maddeleri de içinde bulundurmuyor. Bebeğinizde ve kendinizde gönül rahatlığıyla kullanacağınız Prima Aqua Pure, yağlı yapısı sayesinde cildin tahriş olmasını önlüyor. Bir ıslak mendilinden daha ne isteyebiliriz?

Bir kez kullanmaya başladığınızda bir daha bırakamayacağınız Prima Aqua Pure'ü incelemek için tıklayın!

 1. Çocukluğumuzun bebek temizlik ürünleri markasından harika bir ıslak mendil geliyor: Dalin!

  10

Dalin, annelerimizin bile çocukluğunu kurtarmış olan baş tacı bir bebek ürünü. Özellikle Dalin kokusu hemen hemen herkesin bildiği ve mest olduğu bir koku. Dalin'in şampuanı, bebek yağı, pudrası, kolonyası ve daha birçok ürün çeşidi var. Şimdi ise Dalin Islak Pamuk Havlu'dan bahsedeceğiz. Adından da anlaşıldığı üzere pamuklu bir yapıya sahip olan Dalin, bu özelliğiyle "Islak mendil nasıl yapılır?" sorusunu cevaplıyor. Mis gibi kokusu da cabası...

Siz de bebeğiniz Dalin koksun ve cildi yumuşacık olsun istiyorsanız Dalin Islak Pamuk Havlu'ya buradan ulaşabilirsiniz!

 1. Zeytinyağlı krem içeren diğer ıslak mendil ise Komili!

  11

Islak mendilleri sadece bebeklerimizde ya da kendi cildimizde kullanmıyoruz. Temizlik yaparken de pratik bir şekilde ıslak mendille toz alıyoruz. Ya da ufak tefek lekeleri temizlemek için kullanıyoruz. Komili Islak Temizlik Havlusu da bunun gibi kullanımlar için üretildi. Çünkü artık telefonlarımızı bile ıslak mendille temizliyoruz. Peki, Komili ıslak mendil yüze sürülür mü? Komili içinde zararı maddeleri barındırmadığı için yüzünüz için de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Her yerde ıslak mendil ile temizlik yapan biriyseniz Komili Islak Temizlik Havlusu'nu incelemek için tıklayabilirsiniz!

 1. Sleepy'den şimdi de makyaj temizlemek için üretilen ıslak mendil geliyor!

  12

Kadınlar makyaj yapmayı çok sever. Ancak günün sonunda eve gelip dinlenmeye çekildiklerinde makyajlarını çıkarmak tam bir işkence haline gelir. Son zamanlarda kadınlar makyajlarını kolayca temizleyebilsin diye makyaj temizleme mendilleri üretiliyor. Bu mendiller çok kurtarıcı ama önemli bir nokta var ki o da hangi markayı kullanacağınız. Sleepy Makyaj Temizleme Mendili'ni yoğun makyajları çıkarırken bile kullanabilirsiniz. Üstelik zararlı maddeler içermediği için cildinizi tahriş etmez.

Göz çevresinde de güvenle kullanabileceğiniz Sleepy Makyaj Temizleme Mendili'ni satın almak için tıklayabilirsiniz.

 1. Her yerde kullanabileceğiniz bir ıslak mendil ister misiniz? Farmasi ile bu mümkün!

  13

Biliyorsunuz Farmasi'nin hem makyaj ve kişisel bakım ürünleri çok seviliyor hem de temizlik ürünleri. Özellikle temizlik ürünleri doğal yapıda üretildiği için evinizin gözdesi haline geliyor. Tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz, lekeleri anında çıkaran Farmasi Çok Amaçlı Yüzey Temizleme Mendili de aynı doğallığı koruyor. Peki, Farmasi ıslak mendil telefona zarar verir mi? Tüm yüzeylerde kullanabileceğiniz gibi telefonlarınızı temizlerken de kullanabilirsiniz. Çünkü Farmasi hızlı kuruyan yapısı sayesinde uzun süre ıslaklık oluşturmaz.

Siz de kendinize iyilik yapmak istiyorsanız Farmasi Çok Amaçlı Yüzey Temizleme Mendil'i buradan sepetinize atın!

 1. Deep Fresh'in cep mendilleri sizi mikroplardan arındırmak için kalkan oluşturuyor!

  14
  Islak mendilleri çantamızdan, cebimizden ve evimizden eksik etmeyiz, değil mi? Çünkü üzerimizin ne zaman lekeleneceğini, ellerimizi ne zaman silmek isteyeceğimizi bilemeyiz. O nedenle de ıslak mendilleri her an yanımızda isteriz. Böyle durumlarda çantanızda ve cebinizde yer kaplamaması için cep mendilleri kullanabilirsiniz. Bu durumda size Deep Fresh'in Antibakteriyel Islak Cep Mendili önerebiliriz. "Deep fresh ıslak mendil mikropları öldürür mü?" diye soruyorsanız "Evet!" diye haykırabiliriz. Çünkü antibakteriyel özelliği sayesinde ellerinizi sık sık Deep fresh ile silebilir ve bakterilerden uzak tutabilirsiniz.

Siz de virüs ve mikroplardan uzak durmak için Deep Fresh Antibakteriyel Islak Cep Mendili buradan inceleyebilirsiniz.

 1. Genital bölge temizliği için çiçek özlerinden üretilen Femfresh'i tercih edin!

  15

Vücudumuzda temizliğine önem verdiğimiz noktalarından biri de genital bölge. Hem hassas yapıda olduğu hem de sık sık temizlenmesi gerektiği için bu bölgede kullanılacak ürünlerin detaylı olarak incelenmesi gerekiyor. Ürünlerin içeriğine bakılması ve mümkün olduğunca doğal olanlarının kullanılması gerekiyor. Sizin için özenli bir araştırma yaptık ve genital bölgede kullanabileceğiniz harika bir ıslak mendil keşfettik: Femfresh Intimate Skin Care. Femfresh Intimate Skin Care, pH dengeli bir formüle sahip olduğu için dış genital bölgeyi anında temizler ve ferahlık verir.

Günlük hayatta genital bölgeniz için kullanacağınız bir ürün arayışındaysanız çiçek özlerinden üretilen Femfresh Intimate Skin Care'i sepetinize buradan atabilirsiniz!

 1. Mikroplara tuzak kurmak istiyorsanız Activex kullanın!

  16

Gün içinde ellerimizi neredeyse her yere sürüyoruz. Her yerde de gözle görülmeyen mikroplar olduğu için ellerimizi sık sık yıkamamamız ya da dezenfekte etmemiz gerekiyor. Ellerinizi yıkamaya imkanınız yoksa Activex Aktif Antibakteriyel Islak Mendili kullanabilirsiniz. Activex cildinizi kurutmaz ve yumuşacık bir etki bırakır. Sık sorulan sorulardan birisi Activex ıslak mendil yüze sürülür mü? Activex'i tüm cildinize nazikçe kullanabilirsiniz. Üstelik cep boyu da oldukça kurtarıcı.

Bakterilerin %99.9'unu yok eden Activex Aktif Antibakteriyel Islak Mendili buradan satın alabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön