Johnny Depp Haberleri Ve Son Dakika Johnny Depp Haberleri

Johnny Depp Haberleri Ve Son Dakika Johnny Depp Haberleri

9 Haziran 1963 doğumlu Amerikalı film yıldızıdır. Oyunculuğunun yanı sıra yapımcı ve müzisyen olan Johnny Depp’in ilk filmi Glen Lantz'i canlandırdığı Elm Sokağı Kabusu’dur. Dönemin en çok izlenen korku filmleri arasında yer alan projenin ardından Depp oyunculuk kariyerinde yükselişe geçmiştir. On kere Altın Küre ödülü için aday gösterilen film yıldızı, En İyi Erkek Oyuncu Ödülü'ne Sweeney Tood: Fleet Sokağı’nın Şeytan Berberi filmindeki rolü ile ulaşmıştır. Yüksek gişe hasılatı yakalayan pek çok filminde yakın arkadaşı olan yönetmen Tim Burton ile çalışmıştır. 2 evliliği de boşanma ile sonuçlanan Depp’in özel hayatı eski eşi Amber Heard’a şiddet uyguladığı iddiası ile sarsılmıştır. Bu iddia nedeniyle yer aldığı Fantastik Canavarlar film serisinden de ayrılmak zorunda kalmıştır.

Johnny Depp Haberleri

Milyonlarca kişiden hakaret aldı ama bilimsel olarak dünyanın en güzel kadını seçildi! Seçilme nedeni tartışma yarattı

Güzellik kişiden kişiye göre değişen bir kavram olsa da altın oran ve belirli ölçüler ideal güzelliği belirleyebiliyor. Dünyanın en güzel kadınını seçmek için her yıl bir sürü testler ve yarışmalar yapılıyor. Bir uzman bilimsel olarak dünyanın en güzel yüzüne sahip olan ünlüyü açıkladı. Yapılan seçim birçok kişi tarafından eleştirildi.

Kadin 31-03-23 08:45

Amber Heard Johnny Depp'e tazminat ödeyecekti... İtirazını geri çekti! İşte sebebi ve ödeyeceği para

ABD'li aktör Johnny Depp ile olaylı boşanma davasının ardından tazminat davasını kaybeden Amber Heard yüklü miktarda tazminat ödememek için itirazda bulunmuştu. Oyuncunun avukatları, Amber Heard'ün Depp'e 1 milyon dolar tazminat ödemeyi kabul ederek karalama davasında uzlaşmaya gittiğini açıkladı.

Magazin 20-12-22 08:35

Johnny Depp ölümcül hastalığı olan minik hayranının hayalini gerçekleştirdi!

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp, ölümcül bir hastalığa sahip olan hayranının isteğini kırmadı. Deep, hastalık ile uğraşan küçük hayranı için Karayip Korsanları serisindeki "Jack Sparrow" rolüne girdi.

Magazin 17-12-22 11:51

Amber Heard'den Johnny Depp hamlesi! Her şey yeniden başlayabilir

Johnny Depp'in açtığı iftira davasını kaybeden ve Depp’e 10 milyon dolardan fazla tazminat ödemesi gereken Amber Heard, davanın yeniden görülmesi ve dava kararının iptali için mahkemeye başvuruda bulundu.

Magazin 07-12-22 15:00

Johnny Depp

Johnny Depp Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Johnny Depp Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Başrollerini Juliette Binoche ve Johnny Depp'in paylaştığı Chocalat (Çikolata) filmi dizi oluyor

Başrollerini Juliette Binoche ve Johnny Depp'in paylaştığı 2000 yılı yapımı Chocalat (Çikolata) filminin televizyon dizisi olarak uyarlanacağı belirtildi. Vizyona girdiği dönemde büyük ilgi çeken filmin yeni uyarlaması şimdiden hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

Trend 30-11-22 17:51

Google'da en çok aranan ünlüler açıklandı! Liste başı Amber Heard

Johnny Depp davasıyla kamuoyunda geniş yer bulan ünlü oyuncu Amber Heard, 2022'de ABD'de Google'da en çok aranan ünlü isim oldu.

Magazin 26-11-22 14:57

Johnny Depp'in kızı Lily Rose Depp Amber Heard davasında neden sessiz kaldığını açıkladı

Dünyaca ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard, karşılıklı açtıkları iftira davası ile uzunca bir süre konuşuldu. Johnny Depp'in davayı kazanması ile sonuçlanan olayda Amber Heard'ün tazminat ödemesine karar verildi. Depp'in kızı Lily Rose Depp, davada neden sessiz kaldığını açıkladı.

Magazin 19-11-22 12:11

Johnny Depp, Rihanna'nın Savage X Fenty moda şovunda yer alacak

Kötü günleri geride bırakan Johnny Depp, Rihanna'nın moda şovunda yer alacak!

Magazin 05-11-22 09:18

Rihanna'dan flaş karar! Johnny Depp iç çamaşırı markasının...

Eski eşi Amber Heard’e açtığı karalama davasıyla uzun bir süre gündemden düşmeyen ABD’li oyuncu Johnny Depp bomba bir karar verdi. Depp ünlü şarkıcı Rihanna’nın iç giyim markasının defilesinde yürüyeceğini açıklandı.

Magazin 04-11-22 17:49

Johnny Depp'in yeni sevgilisi o avukat çıktı! Ünlü oyuncu ters köşe yaptı

Amber Heard ile uzun süre devam eden davayı kazanan Amerikalı oyuncu Johnny Depp’in yeni sevgilisi bomba bir isim çıktı. Depp dava sürecinde kendisine destek olan avukat Joelle Rich ile sevgili oldu. Ünlü oyuncunun dava sürecinde diğer avukatı Camille Vasquez ile birlikte olduğu iddia edilmişti.

Magazin 23-09-22 09:42

Dünyanın gözü bu davadaydı! Johnny Depp ve Amber Heard davası filme uyarlanıyor

2011'de The Rum Diary filminin setinde tanışan ve 2015'te evlenen Johnny Depp ve Amber Heard 2017 yılında ayrılmıştı. Ayrılığın üzerine bir yıl geçmişken Amber Heard, Johnny Depp’i aile içi şiddetle suçlamış ve kariyerini olumsuz etkilediğini iddia etmişti. İkili birbirine tazminat davası açmıştı. Tüm dünyanın takip ettiği dava süreci Hot Take: The Depp/Heard Trial adlı bir filme konu oldu.

Trend 16-09-22 17:30

Johnny Depp ve Amber Heard davası film oluyor

Uzun bir süre dünya gündemini meşgul eden Hollywood yıldızı Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki dava beyazperdeye taşınıyor.

Magazin 16-09-22 16:10

Johnny Depp İstanbul'a geliyor

Johnny Depp, Amber Heard'le olaylı davalarının ardından İstanbul'a geliyor. Depp, 2012'den beri içinde yer aldığı rock grubu Hollywood Vampires ile 10 Haziran 2023'te istanbul'da hayranlarıyla buluşacak.

Magazin 16-08-22 10:03

Johnny Depp’in eski sevgilisi Ellen Barkin’in ifadesi şoke etti! İlk kez seks yaptığımızda...

Amber Heard ve Johnny Depp arasındaki davanın yankıları sürüyor. Dava sonrası dosyalar açıldı ve Depp'in yıllar önceki sevgilisi oyuncu Ellen Barkin'in ifadelerinin tamamı basına yansıdı. 1990’larda Depp ile cinsel bir ilişkisi olan Barkin’in ifadesine göre; çift ilk kez seks yaptığında Depp, ona bir tür sakinleştirici ilaç olan vermiş. İşte Johnny Depp hakkındaki şoke eden iddiaların detayları...

Magazin 04-08-22 13:26

Ödeyemeyeceği söyleniyordu... Amber Heard muhteşem evini Johnny Depp'e tazminatı ödemek için bakın kaç paraya sattı

Johnny Depp ile pek çok davası bulunan ve son davayı kaybederek tazminat ödemeye mahkum olan Amber Heard'ün parayı denkleştiremediği konuşuluyordu. Oyuncu Amber Heard, tazminatı ödemek için Kaliforniya'daki evini sattı. Heard'ün eski kocası Depp'e 8 milyon dolarlık bir ödeme yapması gerekiyor.

Magazin 02-08-22 10:41

Amber Heard, Johnny Depp' ödeyeceği tazminat için evini sattı!

Eski kocası Johnny Depp ile tüm dünyanın takip ettiği skandal bir davanın konusu olan Amber Heard, Kaliforniya'daki evini sattı. Satış, Heard'ün Depp'e karşı davayı kaybedip 8 milyon dolarlık bir ödeme yapması gerektiği için ayrıca dikkat çekti.

Magazin 01-08-22 16:48

Johnny Depp çizdiği resimlerden milyon dolarlar kazandı

Johnny Depp, kendi çizdiği portrelerden oluşan resim koleksiyonundaki parçalar satıldı. Depp toplam 3.6 milyon dolar gelir elde etti.

Magazin 30-07-22 11:49

Kate Moss, Johnny Depp'i mahkemede neden savunduğunu açıkladı

Johnny Depp ve Amber Heard davasında tanıklık yapan ünlü İngiliz model Kate Moss, mahkemede neden ifade verdiğini açıkladı.

Magazin 26-07-22 11:03

Amber Heard pes etmiyor! Johnny Depp'e 10 milyon dolar ödememek için...

Eski eşi Johnny Depp'e 10 milyon dolarlık tazminatı ödememek için elinden gelen her şeyi yapan Amber Heard, kararın iptal edilmesi yönündeki başvurusu reddedilince avukatları aracılığıyla temyize başvurdu.

Magazin 22-07-22 15:33

Johnny Depp-Amber Heard davasında yeni gelişme! Tazminatın iptali talebi reddedildi

Johnny Depp’in ‘karalama’ suçlamasıyla açtığı davada 10 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum edilen Amber Heard, kararın iptal edilmesi ya da usulsüz yargılama kararı verilmesi talebiyle mahkemeye başvurmuştu. Amber Heard’ün, tazminat kararının iptal edilmesi yönündeki başvurusu reddedildi.

Magazin 14-07-22 20:14

Amber Heard'ün Johnny Depp'in kazandığı tazminat davasında mahkeme kararına itirazı reddedildi

ABD'de Virginia Temyiz Mahkemesi, oyuncu Amber Heard'ün eski eşi Johnny Depp lehine verilen 10 milyon dolarlık tazminat kararının iptali yönündeki başvurusunu reddetti. Amber Heard, kararın iptal edilmesi ya da usulsüz yargılama kararı verilmesi yönünde başvuruda bulunmuştu.

Haber 14-07-22 14:33

Depp-Heard davasında beşinci hafta: Beni istemeden öldüreceğinden korktum

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davası beşinci haftasına girdi. Amber Heard'ün bu hafta Depp'in avukatları tarafından çapraz sorguya alınması bekleniyor.

Haber 14-07-22 09:59

Amber Heard - Johnny Depp davası: 'İkisi de bu davadan kazanarak çıkmayacak'

Amber Heard - Johnny Depp davasnda son iki haftadır bir mahkeme salonunda onlarca seyircinin, yargıcın ve jürinin ve alpakaların huzurunda yaşananlar normal mi? Elif Key yazdı.

Haber 11-07-22 23:33

Amber Heard'e karşı davayı kazanmıştı! Johnny Depp sinemaya dönüyor

Amber Heard’e açtığı karalama davasını kazanan ve yüksek meblağda bir tazminat kazanan Johnny Depp'in yeni film projesi belli oldu. Johnny Depp sonunda beyaz perdede gövde gösterisi yapacak.

Magazin 08-07-22 15:19

Depp-Heard davasında son hafta: Kate Moss, Johnny Depp'i savundu, hiç şiddet görmediğini söyledi

Canlı yayında ortaya atılan iddialar ve birbirini dava eden iki ismin büyüklüğü milyonlarca takipçiyi, Heard-Depp duruşmalarına kilitledi. 50 milyon dolarlık iftira davasında artık son ifadeler alınıyor.

Haber 07-07-22 01:07

Johnny Depp'e karşı karalama davasını kaybeden Amber Heard durmuyor! Mahkemeye başvurdu

Eski eşi Johnny Depp’in kendisine açtığı iftira davasını kaybeden Amber Heard, avukatlarının hazırladığı 43 sayfalık önerge ile kararın çekilmesi için mahkemeye başvuruda bulundu. Heard'ün iddiasına göre mahkeme jürisi yasal yollarla seçilmedi.

Magazin 04-07-22 10:50

Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönüyor? Görüşmeler sürüyor iddiası!

Geçtiğimiz günlerde eski eşi Amber Heard ile arasındaki davayla gündeme gelen ve kendisine yöneltilen "şiddet" iddiaları sonrası davayı kazanan Johnny Depp, dava sürecinde Karayip Korsanları serisindeki rolünü de kaybetmişti. Ünlü oyuncu hakkında hayranlarını sevindiren bir gelişme yaşandı. İddialara göre Johnny Depp Karayip Korsanları'na dönüş için görüşmeler yapıyor. Peki Johnny Depp Karayip Korsanları'na geri mi dönecek? İşte merak edilenler...

Magazin 27-06-22 18:17

Amber Heard eski kocası Johnny Depp’e tazminatı ödemek için bakın ne yapacakmış

Oyuncu Amber Heard eski kocası Johnny Depp’e karşı davaya kaybetti ve yaklaşık 8.3 milyon dolar tazminat ödemeye mahkum oldu. Ünlü oyuncunun bu parayı ödeyemeyeceği ve mal varlığı gündemdeyken yeni bir iddia ortaya atıldı. Mahkeme sürecinin ardından itibarı ciddi şekilde zedelenen Heard’ün kitap yazarak bu parayı kazanacağı gündeme geldi.

Magazin 23-06-22 10:03

Depp-Heard davasında beşinci hafta: Beni istemeden öldüreceğinden korktum

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davası beşinci haftasına girdi. Amber Heard'ün bu hafta Depp'in avukatları tarafından çapraz sorguya alınması bekleniyor.

Haber 22-06-22 17:22

Amber Heard mal varlığı gündemdeyken bakın nerede görüntülendi! Sosyal medyada olay oldu

Tüm dünyanın takip ettiği Amber Heard-Johnny Depp davasında karar çıktı. Amber Heard eski kocasına karşı davayı kaybetti. 10 milyon dolarlık tazminat ödemesi gereken ünlü oyuncu bu parayı ödeyemeyeceği iddialarıyla gündemdeyken sezon sonu indirimiyle tanınan bir mağazada görüntülendi.

Magazin 20-06-22 07:55

Amber Heard Johnny Depp'in ona şiddet uyguladığı konusunda ısrarcı! Kanıtlayan dosyalar dolusu not var

Johnny Depp'in açtığı iftira davasını kaybeden Amber Heard, dava sonrası verdiği yeni röportajda çarpıcı açıklamalarda bulundu. Röportajın yayınlanan ön gösteriminde oyuncu, Depp’in kendisine şiddet uyguladığını kanıtlayan dosyalar dolusu dolusu terapist notu olduğunu iddia etti.

Magazin 17-06-22 09:35

Depp-Heard davasında son hafta: Kate Moss, Johnny Depp'i savundu, hiç şiddet görmediğini söyledi

Canlı yayında ortaya atılan iddialar ve birbirini dava eden iki ismin büyüklüğü milyonlarca takipçiyi, Heard-Depp duruşmalarına kilitledi. 50 milyon dolarlık iftira davasında artık son ifadeler alınıyor.

Haber 16-06-22 06:04

Johnny Depp Amber Heard'a yeniden dava açabilir

Eski eşi Johnny Depp'in kendisine açtığı "karalama" davasını kaybeden ve dava süreci canlı olarak milyonlarca kişi tarafından takip edilen oyuncu Amber Heard, karar sonrası ilk kez Amerikan NBC televizyonuna konuştu.

Magazin 15-06-22 15:50

Amber Heard - Johnny Depp davası: Heard karar sonrası ilk kez konuştu

Eski eşi Johnny Depp'in kendisine açtığı "karalama" davasını kaybeden ve dava süreci canlı olarak milyonlarca kişi tarafından takip edilen oyuncu Amber Heard, karar sonrası ilk kez Amerikan NBC televizyonuna konuştu. Heard davanın sosyal medyada "adil şekilde temsil edilmediğini" savundu.

Haber 14-06-22 06:59

Amber Heard'ün parayı ödeyemeyeceği konuşuluyordu! Johnny Depp'in avukatından flaş iddia

Johnny Depp'e 15 milyon dolar tazminat ödemesi beklenen Amber Heard'ün bu parayı ödeyemeyeceği konuşuluyordu. Johnny Depp'in avukatları Camille Vasquez ve Ben Chew, katıldıkları TV programında ilginç bir iddiada bulundu.

Magazin 09-06-22 15:25

TikTok'a katılan Johnny Depp 'sadık' hayranlarına teşekkür etti

Amerikalı oyuncu Johnny Depp ve Amber Heard’ün birbirinden çarpıcı iddialarla gündeme gelen karalama davası Depp'in zaferiyle sonuçlandı. Davayı kazandıktan sonra konser veren, TikTok'a katılarak kendisine destek olan herkese teşekkür eden Depp'in zafer kutlamaları sürerken, oyuncunun Amber Heard ile bir dönem beraber yaşadığı Los Angeles'taki ev 1,7 milyon dolara satışa çıktı.

Magazin 08-06-22 16:20

Johnny Depp Amber Heard davasının notları rekor fiyattan satılık

Johnny Depp ve Amber Heard davasının ekrana yansımayan ayrıntılarını gösteren not defteri eBay'de 14.469.00 $ karşılığında satışa çıktı.

Magazin 08-06-22 15:54

Johnny Depp, Amber Heard'a karşı davayı kazanınca parti verdi! Gece için kesenin ağzını açtı

Amber Heard'e karşı açtığı 'iftira' davasını kazanan Johhny Depp, zaferini İngiltere'deki bir restoranı kapatarak kutladı. Johnny Depp, 20 kişilik arkadaş grubuyla eğlendiği gece için yaklaşık 50 bin sterlin (1 milyon TL) ödeme yaptı. Depp ayrıca mekanın çalışanlarına gizlilik sözleşmesi imzalattı.

Magazin 07-06-22 15:25

Johnny Depp'in avukatı Camille Vasquez'in kısmeti açıldı! Teklif yağıyor

Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki 50 milyon dolarlık iftira davasında, Johnny Depp'in avukatı olan ve hatta ünlü oyuncuyla aşk yaşadığı da iddia edilen avukat Camille Vasquez'in kısmeti açıldı! Camille Vasquez'e Johnny Depp'in davayı kazanması sonrası teklif yağıyor.

Magazin 07-06-22 09:26

Amber Heard ile davası sonuçlanan Johnny Depp'in yeni aşkı bakın kim çıktı! Bomba iddia

Eski eşi Amber Heard’a karşı mahkemede zafer kazanan Johnny Depp ile avukatı Camilla Vazquez aşk mı yaşıyor. Uluslararası medya bu iddiayla çalkalanırken, Camilla’nın yakışıklı oyuncuya bakışı, teması ve gülüşü ‘aşk’ olarak yorumlandı.

Magazin 06-06-22 09:17

Johnny Depp'e 15 milyon dolar ödeyecek olan Amber Heard zora düştü! Kazançlarına el konulabilir

Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki iftira davasında çıkan karar gündeme bomba gibi düştü. Johnny Depp, eski eşinden 15 milyon dolar tazminat kazandı. Amber Heard'ün bu parayı ödeyemeyeceği konuşulurken güzel oyuncunun, ödeme yükümlülüğünü yerine getirmezse kazançlarına el konulabileceği belirtiliyor.

Magazin 06-06-22 08:04

Depp-Heard davasının 'toksik' etkisi ev içi şiddet mağdurlarını ürkütüp şikayet etmekten caydırabilir mi?

Ünlü aktör Johnny Depp tarafından açılan 'itibarı zedeleme' davası boyunca, onu ev içi şiddetle suçlayan eski eşi Amber Heard'e karşı sosyal medyada çok ağır bir taciz kampanyası yürütüldü. Acaba davanın yarattığı bu 'zehirli' etki başka ev içi şiddet şikayetlerini caydırabilir mi?

Haber 03-06-22 18:23

Davayı kaybettikten sonra beş parasız kaldı! Avukatının açıklaması ise olay yarattı

Yaklaşık 6 hafta süren tüm dünyanın büyük merakla takip ettiği Johnny Depp-Amber Heard davasında jüri kararını açıkladı. Dava, Johnny Depp'in Amber Heard’e karşı açtığı tazminat davasını kazanmasıyla sonuçlandı. Amber Heard'ün eski eşi Johnny Depp'e yaklaşık 10 milyon dolarlık bir tazminat ödemesine karar verildi. Ancak bu tazminatı ödeyip ödemeyeceği merak edilirken, Heard'ün avukatından çok çarpıcı bir açıklama geldi.

Haber 03-06-22 13:24

Amber Heard Johnny Depp'e tazminatı ödeyebilecek mi? Amber Heard'ün kazancı gündemde

Johnny Depp'e davayı kaybeden Heard’ün 15 milyon dolar tazminat ödemesine karar verildi. Bu karar sonrası Amber Heard'ün maddi durumu mercek altına alındı. Amber Heard duruşmalarda Aquaman yapımlarından aldığı parayı açıklamıştı.

Magazin 03-06-22 10:32

Johnny Depp - Amber Heard davası: İngiltere’deki davayı kaybeden Depp, ABD’deki davayı nasıl kazandı?

Uzmanlar Depp'in zaferinde davanın jüri önünde görülmesinin ve bir duruşma stratejisinin önemli bir rol oynadığı görüşünde.

Haber 03-06-22 05:54

Amber Heard ve Johnny Depp'in servetleri ne kadar? Dava sonucu sonrası olay oldu! Amber Heard ve Johnny Depp ne kadar servete sahip?

Amerikalı ünlü oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasında yaşanan dava süreci ilgiyle takip edilirken, dava Johnny Depp'in lehine sonuçlandı. Buna göre Amber Heard, Depp'e 15 milyon tazminat ödemeye mahkum edildi. Ancak Heard'ün bu parayı karşılıp karşılayamayacağı merak ediliyor. Peki Amber Heard ve Johnny Depp'in servetleri ne kadar? Amber Heard ve Johnny Depp ne kadar servete sahip? İşte net servetleri...

Magazin 02-06-22 16:52

Dünyanın yakından takip ettiği Johnny Depp-Amber Heard davasında jüri kararını verdi! Tazminat ödeyecek...

Tüm dünyanın büyük merakla takip ettiği Amerikalı oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki davada, jüri kararını açıkladı. Johnny Depp, Amber Heard’e karşı açtığı tazminat davasını kazandı. Heard’ün 2016'da boşandığı Johnny Depp'e ödeneceği tazminat da belli oldu. Kararın ardından ilk açıklamayı yapan ünlü oyuncu Johnny Deep, "6 yıl sonra jüri bana hayatımı geri verdi" dedi. Heard ise, hayal kırıklığına uğradığını ve bu kararın kadınlar aleyhine olduğunu ifade etti.

Magazin 02-06-22 09:30

Johnny Depp - Amber Heard davasını kim kazandı? Kazanan açıklandı! Johnny Depp Amber Heard davası sonucu ne oldu?

Bütün dünyanın büyük bir ilgiyle takip ettiği Johnny Depp Amber Heard davasında sonuç açıklandı. Amerikalı oyuncu Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki davada kararın ne olduğu merak ediliyor. Peki Johnny Depp - Amber Heard davasını kim kazandı? Dava sonucu ne oldu? İşte kazanan isim!

Magazin 01-06-22 23:19

Depp-Heard davasına damga vuran 10 an

Ünlü aktör Johnny Depp ile eski eşi Amber Heard arasındaki davada sona yaklaşıldı. Artık mahkemenin kararı bekleniyor. Altı hafta süren duruşmalarda neler oldu? Davanın en kritik anlarını derledik.

Haber 01-06-22 14:02