Kanepe Haberleri

Her oturduğunuzda küçük bir şekerleme yapmak isteyeceğiniz rahat koltuk ve kanepe modelleri

"Rahatımdan ödün vermem, bir mobilyada en önemli özellik rahatlık!" diyenler; sizi dinlendiren, rahatlatan bir koltuk bulamadınız mı? Eğer cevabınız "Evet!" ise gelin, birlikte çözüm bulalım. Koltuk evde en çok vakit geçirilen alanlardan, bu yüzden rahat bir koltuk bulabilmek önemli. Hem estetik görünümüyle günümüz modasına ayak uyduran hem rahatça şekerlemelere yapabileceğiniz koltuk modellerini incelemeye ne dersiniz?

Haber 08-12-22 16:06

Terapistler uyarıyor! Eşinizin ayrılmak istediğini gösteren 5 işaret

Evlilik veya sevgililik sürecinde kadın ile erkeğin ilişkiye bakış açısı oldukça farklılık gösterebiliyor. Bazen ilişkide çok mutlu olduğumuzu düşünürken ayrılma arifesinde olduğumuzu fark etmiyor olabiliriz. Terapistler partnerinizin sizden ayrılmak istediğini gösteren işaretleri belirtiyor.

Kadin 09-11-22 13:18

Sakarlığı başına bela oldu! Kanepenin altına sıkışan kadın 3 saat boyunca yardım bekledi

53 yaşındaki Melissa isimli bir kadının bodrum katında giden merdiven ve kanepenin altında sıkışıp kaldığı videosu TikTok'ta viral olduktan sonra internette fenomen oldu. İtfaiye ekiplerinin olay yerine gelmesiyle birlikte 3 saat boyunca kanepenin altında sıkışan kadın kurtarıldı.

Trend 29-10-22 13:18

MasterChef yumurta dolması nasıl yapılır? Malzemeleri neler? İşte yumurta dolması tarifi!

Yumurta dolması tarifi MasterChef yemek yarışmasının seyircileri tarafından merak ediliyor. MasterChef Türkiye'de 18 Ekim Salı akşamı haftanın ilk dokunulmazlık oyununda yarışmacılar 7 çeşit kanepe tarifi sunacaklar. Bunlardan biri olan yumurta dolması tarifi kulağa oldukça farklı geliyor. Yumurta dolmasını denemek isteyenler tarifini sorguluyorlar. Peki, MasterChef yumurta dolması nasıl yapılır? Malzemeleri neler? İşte yumurta dolması tarifi...

Yemek 18-10-22 21:58

Kanepe

Kanepe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kanepe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.