Lütfi Elvan Haberleri Ve Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

Lütfi Elvan Haberleri Ve Son Dakika Lütfi Elvan Haberleri

10 Kasım 2020 tarihinde Hazine ve Maliye Bakanı olarak atanan Lütfi Elvan, ekonomist ve siyasetçidir. 12 Mart 1962’de Karaman’ın Ermenek şehrinde dünyaya geldi. İlköğretim ve lise eğitimini Konya’da tamamlayan Elvan, 1983 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Maden Fakültesi’nden mezun oldu.

Maden ve Yöneylem Araştırması alanında yüksek lisansını 1989 yılında Leeds Üniversitesi’nde tamamladı.  İkinci yüksek lisansını ise ekonomi alanında Amerika’da yaptı. Etibank ve Devlet Planlama Teşkilatı’nda çalışan Elvan, müsteşar yardımcılığı görevine kadar yükseldi. Siyasi kariyeri için istifa eden Elvan, 2007 yılında AK Parti’den milletvekili adayı oldu.

Karaman, Antalya ve mersin bölgelerinden aday olan Elvan; 23,24,25,26 ve 27. Dönem milletvekili seçildi. Çeşitli bakanlıklarda görev yapan Elvan, iyi derecede İngilizce biliyor. 

Lütfi Elvan Haberleri

Eski Bakan Lütfi Elvan, Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekilli oldu

Eski Bakan Lütfi Elvan, Kalyon Holding’in Yönetim Kurulu Başkan Vekilli oldu. Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu, “Devlet Planlama Teşkilatı’ndaki kariyerinin ardından Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Başbakan Yardımcılığı, Kalkınma Bakanlığı, TBMM Bütçe ve Planlama Komisyonu Başkanlığı ve son olarak da Hazine ve Maliye Bakanlığı görevlerinde bulunmuş böylesine kıymetli ve başarılı bir ismin ailemize katılmasından dolayı son derece memnunum" açıklamasını yaptı.

Finans 27-09-23 11:30

Lütfi Elvan kimdir? Lütfi Elvan kaç yalında, nereli, evli mi? İşte merak edilenler

Lütfi Elvan, yeni kabine açıklamaları öncesinde vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, saat 22.00'de yeni kabineyi açıklayacak. Bu akşam açıklanacak olan kabine sonrasında 6 Haziran Salı günü de yeni dönemin ilk kabine toplantısı gerçekleştirilecek. Birçok kişi arama motorlarında Elvan için sorgulama yapıyor. Peki, Lütfi Elvan kimdir? Lütfi Elvan kaç yalında, nereli, evli mi? İşte merak edilenler...

Haber 03-06-23 20:43

Müsavat Dervişoğlu'ndan 'Nureddin Nebati' açıklaması: Gerçek çözüm, hemen seçimdir

İYİ Parti Grup Başkan Vekili Müsavat Dervişoğlu, Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Nureddin Nebati'nin getirilmesiyle ilgili olarak "Bakan ve bürokrat değişiklikleri ile gece yarısı kararnameleri çözüm değildir. Gerçek çözüm, hemen seçimdir" dedi.

Haber 02-12-21 15:25

Çarpıcı iddia: İlk tercih Nureddin Nebati değildi

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla Nureddin Nebati getirildi. Nebati, TBMM Genel Kurulunda yemin ederek görevine başlarken çarpıcı bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Fatih Altaylı, Lütfi Elvan sonrası dönem için ilk tercihin Berat Albayrak'ın tez danışmanlığını da yapan Prof. Dr. Erişah Arıcan olduğunu yazdı.

Haber 02-12-21 15:12

Bakan değişikliği sonrası siyasilerden ilk tepki

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevine Lütfi Elvan yerine Nureddin Nebati getirildi. Karar sonrası siyasilerden ilk tepkiler geldi. İYİ Parti Grup Başkanvekili Erhan Usta, "Türkiye ekonomisinin tabutuna bir çivi daha çakıldı." ifadelerini kullandı. Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal ise, "Çürümüşlüğün ve tükenmişliğin göstergesi AK Parti ve Lideri Erdoğan için." açıklamasında bulundu.

Haber 02-12-21 01:12

Nureddin Nebati kimdir? Nureddin Nebati kaç yaşında ve nereli?

Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın yerine Nureddin Nebati atandı. Nureddin Nebati İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünü tamamladı. Yüksek lisansını aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Enstitüsünde Uluslararası İlişkiler alanında yaptı. İşte merak edilenler...

Haber 02-12-21 00:52

Hazine ve Maliye Bakanlığına Nureddin Nebati getirildi

Cumhurbaşkanı Kararı ile görevden af talebi kabul edilen Lütfi Elvan'dan boşalan Hazine ve Maliye Bakanlığına Nureddin Nebati atandı. Görevlendirme sonrası sosyal medya hesabından açıklamada bulunan Bakan Nebati, "Cumhurbaşkanımızın şahsımı layık gördüğü Hazine ve Maliye Bakanlığı görevini hayırla ifa etmeyi, bize gösterdiği güvene layık olmayı Rabbim nasip etsin inşallah." ifadelerini kullandı.

Haber 02-12-21 00:47

Çalışanlar dikkat: Bakan Elvan'dan çarpıcı ücret açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 3. çeyrek büyüme rakamlarına ilişkin bir paylaşım yaptı. Bakan Elvan, "Ücretli kesimin milli gelirden aldığı payı artırmak için gerekli adımlar atılacaktır. Vatandaşlarımız müsterih olsun, herkesin büyümeden en iyi şekilde faydalanması temel önceliğimizdir" açıklamasında bulundu.

Finans 30-11-21 12:51

Resmî Gazete tartışması devam ediyor: Pek çok bakan, o gece kontrol etmekten kendini alamamıştır

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan dahil kabinedeki pek çok bakanın cuma gecesi "Acaba başıma bir şey gelmiş midir?" diye düşünerek Resmî Gazete'yi kontrol etmiş olabileceği öne sürüldü.

Haber 22-11-21 14:09

Maliye Bakanı Elvan'dan Merkez Bankası açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Merkez Bankasının temel görevinin fiyat istikrarını sağlamak olduğunu belirterek, "Cari açıkta yapısal problemimiz var. Yapısal cari açığın azaltılması noktasındaki görev hükümetin görevidir. Dolayısıyla para politikasında uygulanacak araçlar bellidir. Bu araçları da Merkez Bankası uygular." dedi.

Finans 12-11-21 20:46

Fahrettin Altun'dan 'Lütfi Elvan' açıklaması: Görevinin başındadır

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'ın istifa ettiği yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Haber 05-11-21 10:52

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan'dan asgari ücret açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı'nın en hassas olduğu konulardan birisinin "vatandaşların enflasyona ezdirilmemesi" olduğunu vurgulayarak asgari ücret için şu yorumu yaptı,"İlgili bakanlıklarımızla güçlü bir iş birliği içinde çalışıyoruz, asgari ücret başta olmak üzere bu konuda gerekli hassasiyeti göstereceğiz."

Finans 05-11-21 08:39

Resmî Gazete'de yayımlandı! 10 kişi ve 3 kuruluşun mal varlıkları donduruldu

Resmî Gazete'de yayımlanan kararla, terör örgütü PKK/KCK, El Kaide, El Nusra ve DEAŞ'e maddi destek veren 10 kişi ve 3 kuruluşun Türkiye'deki mal varlıkları donduruldu.

Haber 05-11-21 02:03

Hazine ve Maliye Bakanı Elvan'dan doğal gaz fiyatlarıyla ilgili açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan Türkiye 2023 Zirvesi ve Para sohbetleri programında yaptığı açıklamada, "Doğal gazda maliyetin büyük bir kısmını biz üstleniyoruz. 100 birime alıyoruz, vatandaşımıza 25 birime satıyoruz." ifadelerini kullandı.

Finans 04-11-21 19:04

Enginyurt: Memleket batıyor bakan ortada yok

Demokrat Parti Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt sosyal medya hesabından ekonomiyle ilgili eleştirilerde bulunarak, "Türkiye Cumhuriyeti Devletinin Maliye Bakanı kim? Dünya kadar olay oluyor, faizler düşüyor ,döviz yükseliyor, memleket batıyor. Lütfi Elvan ortada yok." dedi.

Haber 28-10-21 17:59

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: 2023 yılına hep birlikte hazırız

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan: "2023 yılına hep birlikte hazırız"

Yurthaber 17-09-21 12:43

Bakan Elvan'dan 'OVP' değerlendirmesi: İstikrarı daha da güçlendireceğiz

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Resmi Gazete'de yayımlanan Orta Vadeli Programa (OVP) ilişkin, özel sektör öncülüğünde dayanıklı bir büyüme için makroekonomik istikrarı daha da güçlendireceklerini bildirdi.

Finans 06-09-21 08:16

Son Dakika: Bakan Elvan'dan büyüme açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, İş Dünyası Buluşması programında yaptığı açıklama "2021 yılı için yüzde 8'in üzerinde bir büyüme bekliyoruz." dedi.

Finans 20-08-21 11:06

Hazine ve Maliye Bakanı Elvan, Mersin'deki orman yangından etkilenen vatandaşlarla buluştu:

"Devletimiz büyük. Allah'ın izniyle devletimizle hükümetimizle tüm imkanları kullanacağız. İhtiyacınız neyse gidereceğiz. O konuda en ufak bir tereddüttünüz, kaygınız olmasın" - "Gerçekten insanüstü gayretle kahraman ekiplerimiz, Orman Genel Müdürlüğümüz, diğer bakanlıklarımızın birimleri, gönüllü olan kardeşlerimiz yangının söndürülmesi noktasında inanılmaz çaba sarf ettiler"

Yurthaber 02-08-21 18:27

Son Dakika! Bakan Elvan: KDV'de indirim süresi 2 ay daha uzatıldı

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, salgından etkilenen sektörler için bir yıldır uygulanan KDV oran indirimlerinin iki ay daha devam edeceğini açıklandı.

Finans 29-07-21 20:52

Bakan Elvan, ABD Hazine Bakanı Yellen ile görüştü

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, G20 kapsamında ABD Hazine Bakanı Janet L. Yellen ile görüştüklerini belirterek, "Ekonomik ve ticari ilişkilerimizin geliştirilmesine yönelik çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Hızla değişen küresel ekonomi ortamında Türkiye-ABD ikili ilişkilerinin güçlendirilmesinin önemine dikkat çektik." ifadelerini kullandı.

Finans 09-07-21 14:28

Bakan Elvan duyurdu! İki yeni KGF desteği geliyor

Hazine ve Maliye Bakanı Elvan, "Temmuz ayıyla birlikte KGF destekli iki yeni mekanizma hayata geçecek, buradan müjdesini de vermek istiyorum" dedi. Bakan Elvan, "Ödeme güçlüğü çeken firmalarımızın kredilerinin yeniden yapılandırılması için çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki günlerde uygulamaya geçeceğiz" açıklamasında bulundu.

Finans 30-06-21 17:43

Son Dakika! Bakan Elvan: Merkez Bankası'na müdahale söz konusu değildir

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Hiçbir şekilde Merkez Bankası’na müdahale söz konusu değildir." ifadelerini kullandı.

Finans 30-06-21 11:15

Bakan Elvan: Varlık yönetim şirketlerinin kapasitesi artıyor

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Finansal Kurumlar Birliği Genel Kurulu'nda konuştu. Bakan Elvan "Beklentimiz banka dışı mali kuruluşlarımızın hem pazar payı hem de ürün çeşitliliği bakımından çok da çeşitli olmasıdır" dedi.

Finans 28-06-21 12:22

Bakanlar Gül ve Elvan, Gaziantep'te ziyaretlerde bulundu

Bakanlar Gül ve Elvan, Gaziantep'te ziyaretlerde bulundu

Yurthaber 25-06-21 16:27

Son Dakika: Bakan Elvan'dan enflasyon açıklaması!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Enflasyonu tek haneye indirme yönünde bir hikayeyi yeniden birlikte yazacağız." ifadelerini kullandı.

Finans 18-06-21 11:43

Bakan Elvan'dan cari veriler için açıklama: Kararlılıkla sürdürdüğümüzü gösteriyor

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Ocak-mayıs faiz dışı dengesi, mali disiplin politikalarını kararlılıkla sürdürdüğümüzü gösteriyor." ifadesini kullandı.

Finans 15-06-21 13:39

Bakan Elvan: Banka sahibi olacak sigortacılar için kolları sıvayın

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, "Bireysel emeklilik şirketlerinin fon büyüklüğü 183 milyar lirayı aşarken, Otomatik Katılım Sistemi'yle birlikte katılımcı sayısı da 13 milyonu buldu." dedi.

Finans 09-06-21 15:49

Bakan Elvan'dan büyüme açıklaması!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan büyüme rakamlarına ilişkin açıklama yaptı.

Finans 31-05-21 12:34

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan büyüme tahminini açıkladı!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Türkiye Bankalar Birliği Genel Kurulu'nda ekonomiye yönelik açıklamalarda bulundu. Bakan Elvan açıklamasında, büyüme tahminini paylaşarak yüzde 6 oranında öngördüklerini belirtti.

Finans 28-05-21 10:49

Bakan Elvan'dan önemli açıklamalar: Kripto düzenlemesinde vergilendirme de var!

Hazine ve Maliye Bakanı Elvan önemli açıklamalarda bulundu. Elvan, "Nefes kredisiyle ilgili detaylar bu hafta açıklanacak. Bilişim, savunma ve enerji sektörlerinde kredi tahsis süreçleri değişecek. Kripto düzenlemesi kısa sürede bitecek, vatandaş yönetemeyeceği riski almasın. " dedi.

Finans 25-05-21 16:50

Bakan Elvan'dan kripto para platformları ile ilgili önemli açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan CnnTürk canlı yayınında gündeme ilişkin soruları yanıtladı. Bakan Elvan, "Vatandaşlarımız kripto varlıklara yatırım yaparken ihtiyatlı ve dikkatli olmalı, kendilerini ve gelirlerini riske atacak girişimde bulunmamalı." dedi. Bakan Elvan, denetleme ve vergilendirme konusunda çalışmaların yürütüldüğünü belirtti.

Finans 07-05-21 01:56

Paksoy: Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti

Stratejist Cüneyt Paksoy, Bakan Elvan'ın 128 milyar dolar rezervi açıklamalarının ardından değerlendirmelerde bulundu. Paksoy, "Buharlaşan bir paranın olmadığı netleşti." ifadelerini kullandı.

Finans 19-04-21 14:21

Son Dakika: Bakan Elvan'dan 128 milyar dolar açıklaması!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan canlı yayında önemli açıklamalarda bulundu. Elvan," Cuma günü Merkez Bankası Başkanı teknik bir açıklama yaptı. Kısa vadeli faiz oranı temel politika şu an. Dalgalı döviz kuru rejimini uyguluyoruz. Merkez Bankası olağanüstü bir durumda doğrudan işlem yapabiliyor " dedi.

Finans 19-04-21 11:14

3600 ek gösterge çıkar mı? İşte 3600 ek göstergede son durum

3600 ek gösterge çıkar mı? sorusuna vatandaşlar tarafından yanıt aranıyor. Polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire maaşını direkt olarak etkileyecek olan 3600 ek gösterge konusunda güncel durum bu meslek grubunda yer alan kişiler tarafından yakından takip ediliyor. Peki, 3600 ek gösterge çıkar mı? İşte 3600 ek göstergede son durum...

Finans 15-04-21 23:52

Son Dakika: Bakan Elvan'dan G-20 toplantısı açıklaması

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, G-20 Bakanlar Toplantısı sonrası, "Küresel canlanmada gelişmekte olan ülkelerin gücüne değindik. Düşük gelirli ülkeleri desteklemeye yönelik somut kararlar aldık." dedi.

Finans 07-04-21 18:28

Bakan Elvan AB üyesi ülkelerin büyükelçilerine ekonomi reformlarını anlattı

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan AB üyesi ülkelerin büyükelçilerine ekonomi reformları anlattı. Elvan, "Ekonomi reformlarını hayata geçirmekte kararlı olduğumuzu muhataplarımıza anlatacağız." dedi.

Finans 02-04-21 18:43

Son Dakika: Bakan Elvan, bugün AB büyükelçileriyle bir araya gelecek

Son dakika haberine göre Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, bugün saat 15.30'da Avrupa Birliği (AB) üyesi ülkelerin büyükelçileriyle görüşecek.

Finans 02-04-21 10:35

AK Parti MKYK'da 21 isim liste dışı kaldı! Aralarında Lütfi Elvan ve Mahir Ünal da var

AK Parti'nin yeni 75 kişilik Merkez Karar ve Yürütme Kurulu belli oldu. Mevcut MKYK'daki 21 isim yeni listede yer almadı. Yeni listede Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan ile AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'ın olmaması dikkat çekti.

Haber 24-03-21 14:34

Son dakika! Bakan Elvan: Ekonomi reformlarımızın takvimini tamamladık

Son dakika haberine göre, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, ekonomik reform paketiyle açıklanan eylemlerin uygulanma takvimin belli olduğunu açıkladı. Ekonomi Reformları Eylem Planı'nın detaylarına bakanlığın internet sitesinde yer verilirken, açıklanan takvime göre tüm eylemler 2023 yılının mart ayına kadar tamamlanacak.

Finans 23-03-21 21:40

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, AA Editör Masası'na konuk oldu: (6)

"Türkiye, savunma sanayisinde olduğu gibi sağlık ile yazılım-donanımda endüstrileri alanında dünyada başat rolü oynayacak bir konuma gelecek. Gerekli kaynakları da ayıracağız" - "İhracatımızın teknoloji yoğunluğu istediğimiz seviyede değil. Katma değeri yüksek ürünler daha fazla ürünler üretmek zorundayız" - "Kredi Garanti Fonu teminatıyla 5. ve 6. bölgelerde uzun vadeli cazip kredi destekleri vereceğiz" - "Türk Eximbank ve Kredi Garanti Fonunu yeniden yapılandıracağı, günün koşullarına uygun hale getireceğiz" - "TÜİK'e müdahale etmemiz söz konusu değildir. TÜİK'i ilişkili kuruma dönüştüreceğiz, en kısa sürede de bunu gerçekleştireceğiz"

Yurthaber 16-03-21 12:59

Son Dakika: Hazine Bakanı Elvan'dan esnafa vergi muafiyeti müjdesi!

Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, konuk olduğu AA Editör Masası'nda Ekonomi Reform Paketi'nin detayları hakkında açıklamalarda bulundu. Esnafa vergi muafiyeti müjdesi veren Bakan Elvan, ücretsiz izne çıkan vatandaşlarında istihdam teşvikinden yararlanacağını açıkladı.

Finans 16-03-21 10:23

3600 ek göstergede son durum ne? 3600 ek gösterge çıkacak mı?

Öğretmen, din görevlisi, polis ve hemşire maaşlarını doğrudan etkileyen 3600 ek gösterge karar gündem oldu. Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, hükümete imamların da ek göstergeden yararlanabilmesi konusunda çağrıda bulundu. 3600 ek göstergenin zaman çıkacağı konusu ise en çok merak edilen konulardan biri oldu. İşte, detaylar!

Finans 12-03-21 01:57

3600 ek göstergede son durum ne? 3600 ek gösterge çıkacak mı, ne zaman çıkacak, kimleri kapsıyor? 3600 ek gösterge ne zaman verilecek?

3600 ek göstergede son durum ne sorusuna vatandaşlar tarafından uzun süredir cevap aranıyor. Polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire maaşını direkt olarak etkileyecek olan 3600 ek göstergede son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Son olarak Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, imamların ek göstergeden yararlanması gerektiğini belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğündeki hükümete çağrı yaptı. 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu yeniden gündeme geldi. İşte son durum...

Finans 01-03-21 14:37

Son Dakika: 2020 yılı büyüme rakamları açıklandı

Son dakika haberine göre Türkiye ekonomisi pandemiyle geçen 2020 yılında büyüme performansı gösterdi. Büyüme yılın son çeyreğinde yüzde 5,9, yılın tamamında ise yüzde 1,8 olarak gerçekleşti. Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, büyüme rakamlarına ilişkin "Küresel sağlık krizinin damga vurduğu 2020'yi büyümeyle kapatan nadir ülkelerden olduk." açıklamasını yaptı.

Finans 01-03-21 10:04

3600 ek gösterge ne zaman verilecek? 3600 ek gösterge çıkacak mı, ne zaman çıkacak, kimleri kapsıyor? 3600 ek göstergede son durum!

3600 ek göstergede son durum ne sorusuna vatandaşlar tarafından uzun süredir cevap aranıyor. Polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire maaşını direkt olarak etkileyecek olan 3600 ek göstergede son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Son olarak Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, imamların ek göstergeden yararlanması gerektiğini belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğündeki hükümete çağrı yaptı. 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu yeniden gündeme geldi. İşte son durum...

Finans 27-02-21 10:43

3600 ek göstergede son durum ne? 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek gösterge ne zaman verilecek, kimleri kapsıyor?

3600 ek göstergede son durum ne sorusuna vatandaşlar tarafından uzun süredir cevap aranıyor. Polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire maaşını direkt olarak etkileyecek olan 3600 ek göstergede son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Son olarak Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, imamların ek göstergeden yararlanması gerektiğini belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğündeki hükümete çağrı yaptı. 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu yeniden gündeme geldi. İşte son durum...

Finans 26-02-21 09:19

3600 ek gösterge ne zaman çıkacak? 3600 ek göstergede son durum ne? 3600 ek gösterge ne zaman verilecek, kimleri kapsıyor?

3600 ek göstergede son durum ne sorusuna vatandaşlar tarafından uzun süredir cevap aranıyor. Polis, öğretmen, din görevlisi ve hemşire maaşını direkt olarak etkileyecek olan 3600 ek göstergede son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. Son olarak Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal, imamların ek göstergeden yararlanması gerektiğini belirterek Cumhurbaşkanı Erdoğan öncülüğündeki hükümete çağrı yaptı. 3600 ek gösterge ne zaman çıkacak sorusu yeniden gündeme geldi. İşte son durum...

Finans 25-02-21 09:21

Son Dakika: Bakan Elvan'dan 'Ekonomik Reform' açıklaması! Tarih verdi

Son dakika haberine göre Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, 'Ekonomik Reform' çalışmalarında sona gelindiğini, detayların Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mart ayının ikinci haftasında kamuoyuyla paylaşılacağını açıkladı.

Finans 25-02-21 08:39