Mücadele Haberleri

Bolu'da madde bağımlılığıyla etkin mücadele için Eğiticinin Eğitimi projesi başlatıldı

Bolu'da başlatılan proje kapsamında madde bağımlılığıyla mücadele eden kurum personeline daha etkin çalışma yürütebilmeleri amacıyla eğitim veriliyor.

Yurthaber 11-01-23 13:59

Hastalığı nedeniyle vücudunun yüzde 90'ı lekeyle kaplı! Genç kadın hastalığa yol açan nedenin yaygın kullanılan ilaç olduğunu düşünüyor

Hastalıklar tüm hayatımızın değişmesine sebep olabiliyor. Sedef hastalığı cildin değişmesine sebep olan hastalıklar arasında bulunuyor. Ciltte ortaya çıkan pul pul görünümler sedef hastalığını işaret ediyor. Vücudunun yüzde 90'ından fazlasının sedef hastalığıyla kaplandığı belirten genç kadın bu hastalıkla nasıl mücadele ettiğini anlattı.

Kadin 09-11-22 15:45

Gaziantep Basketbol, Avrupa'da ikinci galibiyet peşinde

Başantrenör Tutku Açık: "Bir üst tura yükselmeyi ve gidebileceğimiz yeri kadar gitmeyi hedefliyoruz" - Oyun kurucusu Can Uğur Öğüt: "3 maçı evimizde kazanıp gruptan lider olarak çıkmak istiyoruz"

Yurthaber 18-10-22 11:08

Ampute Messi Barış Telli'nin hayat hikayesi beyaz perdeye aktarılacak

Barış Telli: - "İnsanların 'vazgeçtim' dememesi, 'bunu yapabilirim' demesi için bu filmin çok değerli olacağını düşünüyorum. Benim mücadelem sadece bir futbol başarısı değil. Hayatla olan bir mücadeleydi" - Yönetmen Can Ulkay: - "Çoğu zaman bütün genç arkadaşlara 'hayal etmek başarının en büyük adımıdır' diye bahsediyorum. Barış'ın hikayesi de böyle"

Yurthaber 16-10-22 11:22

Mücadele

Mücadele Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mücadele Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.