Öpüşmek Haberleri

İngiliz şarkıcı Matty Healy sahnede hayranlarıyla öpüştü! Kamera saniye saniye kayda aldı

İngiliz müzik grubu The 1975'in dün gece San Diego'a gerçekleşen konserinde şaşkına çeviren anlar yaşandı. Daha önce sahnede bir kadın hayranını öpen Matty Healy, bu defa bir erkek hayranıyla öpüştü.

Magazin 28-11-22 17:21

Boşuna inkar etmeyin! Bilime göre aşık olduğunuzu gösteren 9 işaret

Aşk tüm hayatı değiştiren olaylardan. Yaşamı çok daha çekilebilir bir hale getiren aşk doğru kişiyle yaşandığında oldukça mutlu edici sonuçlar sağlasa da yanlış kişiye aşık olmak zorlayıcı durumlar meydana getirebiliyor. Kimse yanlış kişiye aşık olmak istemese de buna engel olmak zor oluyor. Birçok kişi aşık olduğunu inkar ediyor. Ancak bilime göre aşık olduğunuzu gösteren 9 işaret bulunuyor.

Kadin 17-10-22 09:45

Öpüştüğü için hayatını riske attı! Dikkat edin bu şekilde de etki edebiliyor

İlk çıkılan randevular oldukça heyecanlı olabiliyor. Ancak bu randevularda gözden kaçırılan ufak hatalar hem ilişkinin bitmesine hem de sağlığınızın tehlikeye girmesine neden olabiliyor. Janelle Gonzalez isimli kadın TikTok hesabı üzerinden randevuda öpüştüğü için başına gelen alerjik reaksiyonları anlattı.

Haber 06-10-22 09:16

Doktorlar bile şaşırıyor: Cinsel ilişki sırasında yapılan fanteziler ölümle sonuçlanıyor! En ilginç fantezi deneyimleri

Toplumda bir tabu olarak görülen cinsel ilişki üzeri kapalı bir kutu olarak biliniyor. Seks sırasında yapılan sıra dışı olaylar ciddi sonuçlara neden olabiliyor. Dünya üzerinde çok farklı cinsel ilişki fantezileri bulunuyor. Doktorlar hastaneye gelen şaşırtıcı seks mağdurlarını kayıt altına alıyor. İşte en ilginç cinsel ilişki fantezileri ve ölümcül sonuçları...

Haber 02-10-22 08:36

Seks yapmadan da uyarılma sağlanabilir: En zevk veren bölgeler! Bunları hiç duymamıştınız

Seks yapmak bir kişi için oldukça yeterli olurken partneri için yetersiz kalabiliyor. Bazı kişiler diğerlerine göre çok daha zor uyarılıyor ve tatmin oluyor. Partnerinizi de mutlu etmek için onun isteklerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Doğru adımlar ile partnerinizin nerelerden uyarıldığını anlayabilirsiniz.

Haber 15-09-22 07:51

Mutluluklarının sırrını paylaştı! Sosyal medyada tartışma yarattı: İki yıldır sevgiliyiz, hala öpüşmedik

Sosyal medyada Kaytlin O’Neall kullanıcı adıyla bir paylaşım yapan kadının itirafı kısa sürede kullanıcılar arasında bir tartışmanın fitilini ateşledi. İki yıllık ilişkileri boyunca bir kez bile öpüşmediklerini dile getiren O’Neall, mutluluklarının sırrı olarak ise bu durumu gösterinde kullanıcılar adeta yorumlarda ikiye bölündü. Kimileri genç kızın paylaşımına hak verirken kimileri ise eleştirdi.

Trend 02-08-22 11:05

Diş fırçalama değil! İnanması güç ama diş bakımında en iyi yöntem...

Şimdiye kadar ağız ve diş bakımı ve sağlığı için en önemli unsurun diş fırçalamak ve diş ipi kullanmak olduğunu öğrendik. Ancak yeni yapılan bir açıklamaya göre ikisine de çok gerek yok! Ağız ve diş bakımı için günde dört dakika boyunca öpüşmenin diş ipi kullanmak veya dişleri fırçalamak kadar etkili olduğu ortaya çıktı.

Haber 26-04-22 12:06

Oruçluyken öpüşmek orucu bozar mı? Ramazan'da sevgiliyle öpüşmek orucu bozar mı? Diyanet açıkladı!

Oruçluyken öpüşmek orucu bozar mı? sorusunun yanıtı Ramazan ayı münasebetiyle vatandaşlar tarafından günün en çok araştırılan soruları arasında yer alıyor. Ramazan ayı 2 Nisan Cumartesi günü başladı, 1 Mayıs Pazar akşamı ise sona erecek. Peki bu süre zarfında oruçluyken öpüşmek orucu bozar mı? Ramazan'da sevgiliyle öpüşmek orucu bozar mı? sorularının yanıtı ile Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından yayımlanan açıklamanın ayrıntılarına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Haber 04-04-22 12:29

Mide rahatsızlıklarını azaltan doğal bir ağrı kesici: Öpüşmek! İşte öpüşmenin faydaları...

Öpüşmek çiftleri mutlu etmekle kalmıyor sevgi ve güven duygusunu da güçlendiriyor. Ayrıca bu romantik eylemin insan vücuduna, muhtemelen daha önce duymadığınız birçok faydası bulunuyor. Uzmanlar, her sabah eşini öperek uğurlayanların, diğerlerine göre 5 yıl daha fazla yaşadığını ifade ediyor.

Haber 29-03-22 00:30

10 lira verip öpüşmek istedi, 130 lirasından oldu

Afyonkarahisar'da mermer fabrikasında çalışan K.Y.'nin (19) yanına giderek, "10 liraya öpüşelim" diyerek 130 lirasını alan 2 kadın, şikayet üzerine yakalanıp gözaltına alındı.

Haber 03-09-21 15:04

İnsanlar neden öpüşmeye başladı?

Dudaktan öpüşmek sandığımız kadar evrensel bir davranış değil. Farklı kültürlerin farklı öpüşme biçimleri var. Peki, bu farklılıklar, bu "mahrem" eylemi neden önemli gördüğümüze dair bir fikir verebilir mi?

Trend 17-08-21 09:22

Bilimsel yanıtı açıklandı! Öpüşürken neden gözlerinizi kapatırsınız?

Bir kişiye dokunmak aslında sevginin en somut göstergelerinden biridir. Toplumsal tabular içerisinde oldukça mahrem olarak kabul edilen konulardan biri dokunmanın bir çeşidi olan öpüşmektir. Öpüşmek partnerlerinin birbirine olan sevgilerini gösterdikleri en özel andır. Öpüşme sırasında çiftlerin gözlerini kapattığına denk gelmişsinizdir. Bu dünya genelinde yaygın olan bir göstergedir. Peki neden insanlar öpüşürken gözlerini kapatır?

Kadin 30-04-21 15:22

Cesur sahne! Menajerimi Ara'nın televizyonda yayınlanmayan sahnesi olay oldu

Dicle ve Barış'ın öpüşme sahnesi, Menajerimi Ara dizisinin dün akşam yayınlanan yeni bölüme damga vurdu. Bölümün son sahnesinde yayınlanan öpüşme sahnesinin bir kısmı ekrana gelirken devamı sadece dizinin YouTube kanalında yayınlandı.

Magazin 23-03-21 10:24