Oscar Isaac Haberleri

2022 Oscar Ödül Töreni ne zaman? Oscar 2022 adayları kimler? En çok dalda aday gösterilen filmler hangileri?

2022 Oscar ödüllerinin adayları Leslie Jordan ve Tracee Ellis Ross tarafından yapılan açıklama ile duyuruldu. Daha şimdiden heyecanla beklenen 94'üncü Akademi Ödülleri ile ilgili 2022 Oscar Ödül Töreni ne zaman? Oscar 2022 adayları kimler? En çok dalda aday gösterilen filmler hangileri? sorularının yanıtı merak konusu oldu. 94'üncü Oscar adayları ve törene ilişkin bilgiler haberimizde...

Magazin 09-02-22 13:14

Amerikalı oyuncu Halle Berry’den Oscar ödüllerini eleştirdi! “Hayal kırıklığı...”

55 yaşındaki Amerikalı oyuncu Halle Berry, Oscar ödülünü kendisinden başka bir Afrika kökenli kadın oyuncunun almamasını hayal kırıklığı olarak nitelendirdi. Berry, Oscar’ı kazandıktan sonra istediği her rolü oynayabileceğini düşündüğünü ancak sistemsel olarak bir değişiklik olmadığını dile getirdi.

Trend 04-02-22 17:57

Görülmüştür filminin ekibinden Oscar adayı The Letter Room filmine intihal suçlaması

Oscar Isaac’in başrolünü üstlendiği Letter Room isimli kısa filmin Berkay Ateş’in başrolünü üstlendiği Görülmüştür filmine olan benzerliği izleyicileri şaşkına uğrattı. Görülmüştür ekibi, hukuki yollara başvurmaya hazırlanıyor.

Magazin 24-04-21 23:21

Ortalığı yakmaya geliyorlar... Scenes from a Marriage dizisinden ilk görüntüler heyecanı arttırdı

Jessica Chastain ve Oscar Isaac’li Scenes from a Marriage dizisinden ilk görüntüler, HBO’nun gelecek yapımlarından oluşan tanıtım videosunda ortaya çıktı.

Magazin 23-02-21 10:18

Oscar Isaac

Oscar Isaac Hakkındaki Haberler Mynet'te. Oscar Isaac Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.