Parviz Abdullayev Haberleri Ve Son Dakika Parviz Abdullayev Haberleri

Parviz Abdullayev Haberleri Ve Son Dakika Parviz Abdullayev Haberleri

5 Ocak 1986 senesinde Azerbaycan’da dünyaya gelen Parviz, bugüne kadar profesyonel olarak 55 dövüşte yer alan kickboksçudur. Karşılaşmalarından elde ettiği 49 zafer, 26 nakavt ve 6 yenilgiye uğramıştır. 2010 yılına gelindiğinde ise Azerbaycan’da yılın ilk 10 sporcusundan biri ilan edilmiştir. Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev tarafından tebrik edilmiştir.
2011 senesi itibariyle, Cobra Kickboks Kulübü’ne liderlik etmiştir. Parviz, 2013 yılından bu yana Olağanüstü Haller Bakanlığı Spor Sağlıklı Merkezi’ne katkılarıyla bilinmektedir. Bunun yanı sıra Gabala Spor Kulübü’nü de temsil etmektedir. Sporcu evli ve 2 çocuk babasıdır. Genç olmasına rağmen oğlu Yusif’i de boks eğitimi vererek yetiştirmektedir. Survivor ünlüler takımında mücadele veren Parviz, performanslarıyla dikkat çekmektedir.

Parviz Abdullayev Haberleri

Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? Survivor Perviz Abdullayev'in sağlık durumu nasıl, neden diskalifiye oldu?

Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? sorusunun yanıtı Survivor All Star 2022'nin 96. bölümünü kaçıranlar tarafından merak edildi. Acun Ilıcalı, konseyde 2 yarışmacıya ilişkin kötü haberi duyurdu. Yarışmanın sıkı takipçileri, Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? Survivor Perviz Abdullayev'in sağlık durumu nasıl, neden diskalifiye oldu? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Magazin 06-05-22 09:53

Survivor Merve ve Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? Sağlık durumları nasıl? Survivor Merve ve Perviz neden diskalifiye oldu?

Survivor Merve ve Perviz hakkında Acun Ilıcalı tarafından yarışmanın 96. bölümünde açıklamada bulunuldu. 2 yarışmacı, bu gelişmenin ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Peki Survivor Merve ve Survivor Perviz diskalifiye mi oldu? Sağlık durumları nasıl? Survivor Merve ve Perviz neden diskalifiye oldu? İşte detaylar...

Magazin 06-05-22 09:48

Merve Aydın ve Parviz Survivor'dan diskalifiye mi oldu? Acun Ilıcalı açıkladı! Survivor Merve ve Parviz'in sakatlıkları nedir?

Survivor 2022 All Star'da Merve Aydın ve Parviz Abdullayev şoku yaşandı. Dokunulmazlık oyunu sırasında parkurda sakatlanan Merve Aydın "Aşilim koptu" diye bağırdı ve acı içinde yerde kaldı. Survivor doktoru Serhad Ömercikoğlu'nun müdahale ettiği Merve hastaneye kaldırıldı. Acun Ilıcalı ise Merve ve geçtiğimiz gün sakatlanan Parviz ile ilgili kötü haberleri konseyde açıkladı. Ilıcalı, Merve Aydın ve Parviz'in sakatlıkları nedeniyle Survivor hayatlarının bittiğini duyurdu.

Magazin 06-05-22 00:05

Survivor'da elenen yarışmacılar adada kaldı! Koronavirüs engeli

Hava sahasının kapatılmasıyla birlikte Dominik'te kalan yarışmacılar Ceyhun, Meryem, Burak ve Parviz yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile adadaki karantina günleri hakkında sevenlerine bilgi veriyor.

Magazin 13-04-20 16:03

Parviz Abdullayev

Parviz Abdullayev Hakkındaki Haberler Mynet'te. Parviz Abdullayev Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Survivor'da kim elendi? Sms oylamasına kadın yarışmacılar damga vurdu! İşte 7 Nisan Salı Survivor'dan elenen isim

Survivor'ın 7 Nisan Salı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor 2020 bu hafta dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımından bir kişi yarışmaya veda etti. Acun Ilıcalı ise sms oylamasında çıkan sonuçların Survivor'da bir ilk olduğunu açıkladı ve "10 yıldır böylesini görmedim" dedi. Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor son bölümde yaşananlar ve elenen yarışmacı.

Magazin 08-04-20 00:20

Survivor Parviz Abdullayev kimdir? Survivor ünlüler yarışmacısı Parviz Abdullayev dövüşçü mü hangi sporu yapıyor? İşte hayat hikayesi

Survivor 2020 yarışmasında ünlüler takımında mücadele eden Parviz Abdullayev dikkat çeken isimlerden biri oldu. Azerbaycan Türkü olan ve Kobra lakabıyla bilinen Parviz Abdullayev, sporcu kimliği ve güçlü fiziği ile dikkat çekiyor. Peki, Survivor Parviz Abdullayev kimdir, kaç yaşında ve nereli? Survivor Parviz Abdullayev'in hayatı ve merak edilenler.

Magazin 17-02-20 02:07