Smoothie Tarifi Haberleri

Yaz sıcaklarına meydan okuyan 7 sağlıklı içecek! Hem ferahlayın hem de sağlığınızı koruyun

Yazın bunaltıcı sıcaklarında serinlemek amacıyla tükettiğimizin içeceklerin çoğu zaman lezzetine ve görüntüsünün cazibesine kapılabiliyoruz. Hem susuzluğumuzu gideren hem de düşen kan şekerimizi toparlayacağı düşüncesiyle hiç de masum olmayan içecekleri tüketme eğilimimiz artabiliyor.

Yemek 28-06-21 12:33

Evde sağlıklı smoothieler yapabilmek için gerekli malzemeler

Sağlıklı ve doyurucu içecekler hazırlayarak metabolizmayı hızlandırmak ve bağışıklığı güçlendirmek mümkün…

Haber 19-06-21 00:14

Hurmalı ve çikolatalı lezzet bombası! Doğal çikolatalı smoothie tarifi

'Evde doğal smoothie tarifimi kendim yapmak istiyorum dışarıda satılan ürünlerin içi şeker ve kalori dolu ancak nasıl yapacağımı bilmiyorum' diyorsanız sizi buraya alalım. Çünkü oldukça sağlıklı, hazırlanışı sadece birkaç dakika süren nefis, lezzet dolu bir tarif hazırladık. İşte çikolatalı smoothie tarifi.

Yemek 18-03-21 17:18

Diyet smoothie tarifleri: Chia tohumlusuna bayılacaksınız

Sağlıklı bir yaşam için beslenme ve spor oldukça önemlidir. Özellikle sporu hayatınıza katmış ve beslenme düzeninizi buna uygun olarak ayarlıyorsanız sağlıklı bir yaşamın kapısını çalmışsınız demektir. Gelin size bir de diyet smoothie tarifleri verelim.

Yemek 10-08-20 17:26

3 Enfes Kefir Smoothie Tarifi

Hem çok faydalı, hem de çok lezzetli... Kefirin şifası ve yaz meyvelerinin lezzetiyle doyurucu ve bir o kadar sağlıklı 3 farklı içecek hazırladık.

Yemek 22-07-19 14:20

Smoothie tarifleri: Dışarıdan satın almayacaksınız sizden iyi yapan kimse yok!

Doğal bir enerji içeceği veya doyurucu bir kahvaltı için smoothie tarifleri hazırladık. Bu sağlıklı, çeşit çeşit smoothie tarifleri meyve ve sebzelerinizi bir araya getirmenin en kolay yolu!

Yemek 04-12-18 13:51

Kilo verdiren smoothie tarifleri

Sağlıklı bir yaşam için beslenme ve spor oldukça önemlidir. Özellikle sporu hayatınıza katmış ve beslenme düzeninizi buna uygun olarak ayarlıyorsanız sağlıklı bir yaşamın kapısını çalmışsınız demektir. Peki spordan sonra tatlı bir geçişle beslenme düzeninize yardım edebileceğinizi bilseydiniz ne yapardınız? İşte size spordan sonra içebileceğiniz enerji dolu smoothies tarifleri.

Yemek 25-06-18 14:00

Bunu İçen Acıkmıyor: Tok Tutan Smoothie

Gün boyu enerjik ve tok hissetmek için sadece 5 dakikada hazırlayacağınız enfes bir smoothie tarifimiz var. Mutlaka deneyin!

Yemek 06-06-18 10:26

Elmalı smoothie tarifi: Elmalı turta tadında lezzete giden yol!

Sabah kendinizi şımartmanın lezzetli bir yolunu arıyorsanız buyrun elmalı smoothie tarifine.

Yemek 19-01-16 00:48