Sofía Vergara kimdir?

Sofía Vergara kimdir?

10 Temmuz 1972 doğumlu Sofia Vergara, Kolombiyalı bir oyuncu, model, komedyen, TV sunucusu ve yapımcıdır. 2013-2020 yıllarında ABD televizyonlarının en çok kazanan aktristi olan Vergara, Univision’da (İspanyolca yayın) sunduğu iki program ile parladı. İngilizce ile oyunculuk kariyeri ise 2003’te Chasing Papi filmi ile oldu. Bunu çok sayıda film, dizi ve televizyon programı takip etti. Özellikle Modern Faimily dizisindeki rolü ile büyük popülerlik elde eden Vergara, kariyerinde pek çok ödül de kazanmıştır. Vergara 2015 yılında Joe Manganiello ile evlenmiştir.

Sofía Vergara Haberleri

Sofia Vergara yıllara meydan okuyor! Bikinisini giyip boy gösterdi

Modern Family dizisiyle tanınan 50 yaşındaki Sofia Vergara, kocası Joe Manganiello ile tropikal bir kaçamak yaptı. Yıllara meydan okuyan güzel oyuncu bikinisini giyip ayna karşısında poz verdi.

Magazin 29-12-22 07:43

Göğüslerinizi Sofia Vergara gibi büyütmek için yapmanız gerekenler: Doğal yollarla göğüs büyütme

Küçük ve büyük meme severler ikiye ayrılıyor. Büyük memeye sahip olanlar küçültme ameliyatları olurken küçük olanlar ise memelerini büyütmek istiyor. Kadınlar dik ve büyük meme için çeşitli estetik operasyonlar geçiriyorlar. Sofia Vergara gibi büyük göğüslere sahip olmak ama estetik olmak istemeyen kişiler doğal çözümler arıyor. İşte göğüslerinizi büyütecek birkaç ipucu...

Kadin 24-10-22 09:47

Sofia Vergara Uluslararası Kahve Günü için çıplak poz verdi

Sofia Vergara, Uluslararası Kahve Günü için soyunup kahve çekirdeklerinin arasına girdi. Pozlarını sosyal medyadan paylaşan Vergara gündeme bomba gibi düştü.

Magazin 01-10-21 09:33

Sofia Vergara kanserle mücadelesini anlattı

Dünyaca ünlü oyuncu Sofia Vergara, 28 yaşındayken kendisine tiroit kanseri teşhisi konulmasının ardından yaşadıklarını dile getirdi. Vergara, erken teşhisten dolayı şanslı olduğunu ifade etti.

Magazin 23-08-21 17:48

Birden sahneye atlayan Sofia Vergara kalçasıyla ceviz kırmaya çalıştı

Latin güzel Sofia Vergara, jüri olarak yer aldığı yetenek yarışmasında ilginç anların yaşanmasına neden oldu. Güzel oyuncu kalçasıyla ceviz kırmaya çalıştı.

Magazin 02-06-21 15:39

Sofia Vergara'nın embriyon zaferi!

Modern Family dizisiyle tanınan 45 yaşındaki oyuncu Sofia Vergara ile eski nişanlısı Nick Loeb dondurulmuş embriyonlar yüzünden mahkemelik oldukları davada karar belli oldu. Mahkeme Loeb'in embriyonları Vergara'nın izni olmadan kullanmasını yasakladı.

Magazin 06-03-21 07:19