Tefal Haberleri

2023 yılında kullanıcılarından tam not alan en iyi robot süpürge tavsiye ve markaları

Gelişen teknolojiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıracak birçok küçük ev aleti ortaya çıkıyor. Robot süpürgeler de onlardan biri. Günden güne gelişen özellikleriyle her evin olmazsa olmazları arasında yer alan robot süpürgeler temizliği dert olmaktan çıkarıyor. Özellikle gününün büyük kısmını dışarıda geçirenlerin vazgeçilmezlerinden olan en iyi robot süpürge önerileri ve markalarına gelin beraber göz atalım.

Haber 27-01-23 17:39

Tefal ve Arçelik Airfryer karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

Pratiklik sunan klasik fritözler, özellikle kızartmaların lezzetini kat kat artırırken yeni nesil fritözler olan airfryer modelleri; sıcak hava teknolojisini kullanarak dışı çıtır, içi yumuşacık yemekler pişiriyor. Leziz ve sağlıklı yemekler pişirmek istiyorsanız Arçelik Airfryer ve Tefal Actifry modellerini inceleyebilirsiniz. Gelin, mutfaktaki işinizi kolaylaştıracak bu ürünlerin özelliklerine ve onlara alternatif olabilecek airfryer ve klasik fritöz modellerine beraber bakalım.

Yemek 08-11-22 17:34

Çok beğenilen iki marka olan Schafer ve Tefal airfryer karşılaştırması

Yağlı ve sağlıksız yemekler tüketmekten sıkılanlara tavsiye edilen airfryer modelleri, çok az yağ ya da hiç yağ kullanmadan enfes lezzetlerin hızlıca pişirilmesini sağlıyor. Gelin, en iyi airfryer markaları arasında yer alan Schafer ve Tefal markalarının yeni nesil yağsız fritöz modellerini karşılaştıralım.

Yemek 26-10-22 15:53

Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

Sıcak hava fritözleri, son dönemlerde oldukça revaçta olan mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Yemek pişirmeyi daha pratik hâle getiren bu ürünlerin yanında bir de yenilikçi tasarımla karşımıza çıkan, kendi kendine yemek pişirebilen fritöz benzeri ürünler mevcut. Ayrı ayrı baktığınızda hangisinin daha üstün olduğunun anlamak zor olabilir. Avantajları, dezavantajları ve kullanıcı yorumlarıyla Philips Airfryer ve Tefal Actifry karşılaştırması yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte detaylar!

Yemek 24-10-22 15:36

Tefal

Tefal Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tefal Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.