YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Sıcak hava fritözleri, son dönemlerde oldukça revaçta olan mutfak ürünleri arasında yer alıyor. Yemek pişirmeyi daha pratik hâle getiren bu ürünlerin yanında bir de yenilikçi tasarımla karşımıza çıkan, kendi kendine yemek pişirebilen fritöz benzeri ürünler mevcut. Ayrı ayrı baktığınızda hangisinin daha üstün olduğunun anlamak zor olabilir. Avantajları, dezavantajları ve kullanıcı yorumlarıyla Philips Airfryer ve Tefal Actifry karşılaştırması yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. İşte detaylar!

  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Airfryer, azıcık yağda kızartma yapabilme becerisiyle, Actifry ise hem karıştırma fonksiyonu hem az yağ ile lezzetli yemekleri pişirebilmesiyle öne çıkıyor. İki ürün grubu da yemek yapmayı bir hayli kolaylaştırıyor, mutfaklara sağlık getiriyor. Gelin, az yağ ile mucizeler yaratan sağlıklı mı sağlıklı yemekler hazırlayan Philips Airfryer ve Tefal Actifry modellerini karşılaştıralım.

  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz


  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz'ün teknik özellikleri


  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz, son zamanların en çok tercih edilen airfryer modellerinden arasında yer alıyor. 1400 Watt güce sahip ürün, üstün özellikleriyle kullanıcıları kendisine hayran bırakıyor. 4,1 litre hacmi olan cihaz, dört kişiye yetecek porsiyonda yemek pişirebiliyor. Rapid Air teknolojisi sayesinde sıcak havayı döndürerek yemekleri çok az yağ ile kızartma tadında hazırlıyor. Aynı zamanda yemeklerin içinin yumuşacık, dışının ise çıtır bir şekilde pişmesini sağlıyor. Her türlü yemek için kullanabileceğiniz airfryer; kızartma, fırınlama, ızgara, fırında kızartma ve ısıtma fonksiyonlarına sahip. Yemeğin zevkini istediğiniz an çıkarmanız için sıcak tutma moduna basarak yemeği 30 dakikaya kadar sıcak tutabilirsiniz. Bunun yanı sıra zamanlayıcı özelliği ile hazırladığınız yemeği istediğiniz zaman pişirebilirsiniz. NutriU uygulamasıyla entegre çalıştığı için 350'den fazla sağlıklı tarife erişim imkânı sunan cihazın ayrılabilir parçalarının tamamı bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Modelin Quick Clean özellikli yemek pişirme sepeti, teflon kaplama olduğu için kolay bir şekilde temizleniyor.

  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz'ün avantaj ve dezavantajları


  Philips HD9252/90 Airfryer avantajları:

  • %90 daha az yağ ile kızartma yapma imkânı sağlar. İsteyenler hiç yağ kullanmadan yiyecekleri pişirebilir.

  • Markanın airfryer konusunda 10 yılı aşan uzmanlığı var.

  • Uygulama ile kişiselleştirilmiş tariflere ulaşma şansı sunar.

  • Benzersiz deniz yıldızı tasarımı sayesinde daha iyi hava dolaşımı sağlar.

  • Önceden ayarlanmış programları tek tuşla yemek pişirmeye olanak tanır.

  • 4,1 litre ve XL boyutunda kapasitesi ile dört porsiyonluk yemek pişirmek mümkün.

  Dezavantajları:

  • Kalabalık aileler için iç haznesinin yetersiz kalıyor.

  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz'ün kullanıcı yorumları


  Philips HD9252/90 Airfryer Fritöz, kullanıcılarından iyi not alan sıcak hava fritözlerinden biri. Kullanıcılar; ürünün çok pratik olduğunu, yemekleri hızlı bir şekilde pişirdiğini ve temizlemesi kolay bir tasarıma sahip olduğunu belirtiyor. Marka ve servis olarak da kullananlardan olumlu yorumlar alan ürünün mobil uygulaması da oldukça beğeniliyor. Bir kullanıcı, sadece bir yemek kaşığı yağ kullansa dahi kızartmalarının derin yağda pişmişcesine lezzetli olduğunu belirtmiş.

  Ürünü İncele

  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz


  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz'ün teknik özellikleri


  Sıfır yağda veya çok az yağ kullanarak yemek pişirmek isteyenler için ideal seçenekler arasında yer alan Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz, gıdaların besin değerlerinin kaybolmasını önlüyor. Bu sayede hem sağlıklı hem lezzetli yemekler pişirilebiliyor. Dokuz farklı otomatik pişirme menüsü olan ürün, yemek pişirirken yemeğin başında bekleme derdinden sizi kurtarıyor. Her bir malzeme için optimum ısı ayarını otomatik olarak ayarlayarak pişirme süresini kendi belirleyen cihaz, akıllı teknolojisi sayesinde gönülleri fethediyor. "Tek adımda pişirme" adı verilen bu akıllı teknoloji zamandan tasarruf etmeye yardımcı oluyor. Ürünün geniş dokunmatik ekranı, kolay bir kullanım imkânı sunuyor. Gecikmeli başlatma ve sıcak tutma özellikleriyle zamanı istediğiniz gibi kontrol edebiliyorsunuz. 70 ile 220 derece arasında çalışan termostatı ve 1350 Watt gücündeki rezistansıyla model, hızlı bir şekilde yemek pişirme imkânı sağlıyor. 1,2 kilogramlık yemek kapasitesi sayesinde altı kişilik öğünler hazırlayabiliyor. MyActifry mobil uygulamasına da sahip ürün, uygulama üzerinden 300 farklı tarifi kullanıcılara sunuyor. Fritözün çıkarılabilir parçaları bulaşık makinesinde yıkanabildiği için ürün çok kolay temizleniyor.

  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz'ün avantaj ve dezavantajları


  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz avantajları:

  • Dual motion teknolojisi, sıcak hava ve otomatik karıştırma özelliklerini bir araya getirir. Bu sayede başında beklemeden yemek yapmak mümkün.

  • Çok az veya hiç yağ kullanmadan kızartma ve pişirme yapma imkânı sunar.

  • Dokuz farklı pişirme menüsüyle kızartma, atıştırmalık, mini sarma ve börek, et ve sebze topları hatta tatlı yapabilirsiniz.

  • Altı kişiye kadar porsiyon pişirebilen haznesiyle kalabalık aileler için oldukça ideal.

  • İç hazne ve karıştırma aparatına kadar her parçası makinede yıkanabilir.

  • 10 yıl boyunca parça ve onarım garantisi verir.

  • Koku ve ses çıkarmadan çalışır.

  • Çift yönlü dönen karıştırma aparatı kolay kullanım sağlar.

  Dezavantajları:

  • Pişirme süresinin uzunluğu.

  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz'ün kullanıcı yorumları


  Tefal FZ7600 Actifry Genius Fritöz, kullanıcılardan olumlu yorum alan bir ürün. Özellikle dual motion özelliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Bir kullanıcı, yemek yaparken başında bekleme derdinin olmadığı için ürünü tercih ettiğini, bunun çalışan kadınlar için çok faydalı bir özellik olduğunu belirtmiş. Fritözün pişirme ayarlarını da beğenen kullanıcılar, kendi kızartma programıyla patates yapıldığında çok lezzetli olduğunu söylemiş. Hatta bir kullanıcı, çocuklarının yemek yapma becerilerini geliştirmek için bu ürünü kullandığını ifade etmiş.

  Ürünü İncele

  Alternatif Ürünler


  "Philips Airfryer mı, Tefal Actifry mı?" diye karar veremeyenler için bu iki markanın diğer ürünlerine de bir göz atalım.

  1. Philips HD9630/90 Airfryer XXL 1.4 kg, 7.3 L Fritöz


  Adsız tasarım - 2023-01-17T123402.607

  Philips HD9630/90 Airfryer XXL 1.4 kg, 7.3 L Fritöz, az yağ kullanarak veya hiç kullanmadan yemek yapmanın en zevkli yolu. Derin dondurucuda soğutulmuş atıştırmalıklar, taze patates, et, tavuk, balık, ızgara, sebze ve hatta pasta gibi yiyecekleri Philips HD9630/90 Airfryer ile kısa sürede pişirmek mümkün. Ürünün 7,3 litre hazneli bölmesi yaklaşık 1,4 kilogram yemek pişirmenize olanak tanıyor.

  Ürünü İncele

  2. Tefal FW2018 Easy Fry & Grill & Steam+ Yağsız Fritöz Airfryer


  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

  Tefal FW2018 Easy Fry & Grill & Steam+ Yağsız Fritöz Airfryer, üçü bir arada teknolojisiyle sevilen ürünlerden. Ürün, sıcak hava ile kızartma ve ızgara yapmasının yanında aynı zamanda bir buharlı pişirici olarak da kullanılıyor. Sıcaklığı 200 dereceye kadar çıkıyor, ayrıca ürünün yedi farklı otomatik programı bulunuyor.

  Ürünü İncele

  3. Philips HD9867/90 Airfryer XXL Smart Sensing Fritöz


  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Büyük aileler için ideal olan Philips HD9867/90 Airfryer XXL Smart Sensing Fritöz ile çok porsiyonlu yemekler yapmak mümkün. Smart Sensing teknolojisine sahip ürünün kendi çalışma programları mevcut ancak isterseniz siz de kendi hazırladığınız programları cihazınıza kaydedebiliyor ve istediğiniz an kullanabiliyorsunuz. Ürün, ayrıca NutriU uygulaması sayesinde 200'den fazla tarifi size sunuyor.

  Ürünü İncele

  4. TEFAL FR3140 Süper Uno Zamanlayıcılı Fritöz


  Philips Airfryer vs Tefal Actifry karşılaştırması ve kullanıcı yorumları

  Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

  TEFAL FR3140 Süper Uno Zamanlayıcılı Fritöz; 2,2 litre hazne kapasitesine sahip ve altı kişiye kadar yemek yapabiliyor. Lezzetli kızartmalar yapmayı sağlayan ürün, bulaşık makinesinde kolayca yıkanabiliyor. Bizden söylemesi, favoti mutfak aletiniz hâline geçecek bu ürüne mutlaka bir şans vermelisiniz.

  Ürünü İncele
  Chef GPT

  En Çok Aranan Haberler