Tere Haberleri

Kanseri önler, toksinlerden arındırır... Akciğeri pırıl pırıl yapan kür!

Akciğer, vücudumuzun temel organlarından biridir ve kesinlikle çok dikkat edilmesi gerekir. Sigara gibi tütün ürünleri kullanıyorsanız akciğerinizi çok yıpratmışsınız demektir. Akciğer sağlığı için beslenmenize de dikkat etmeniz gerekir. İnsan sağlığı için hayati öneme sahip olan akciğer, dış etkenlerden de çok etkilenir. Akciğeri, korumak, toksinlerden arındırmak için mutlaka bu kürü deneyin.

Haber 25-06-22 10:06

İbn-i Sina önerisi! Zehri atar, vücudu tertemiz yapar

Tıbbın babası olarak anılan İbn-i Sina, bin yıl önce kaleme aldığı Tıp Kanunu kitabında geçerliliğini günümüze kadar korumuş olan önerileriyle gündeme damga vuruyor. Onlarca hatta yüzlerce rahatsızlık için binlerce yıl önce çalışmalar yaparak dünya çapında adını duyuran İbn-i Sina, vücudu temizlediğini söyledi bitkileri bir araya getirdi. İşte İbn-i Sina’nın çalışmalarına göre vücudu temizleyen 10 bitki...

Haber 16-04-22 07:07

Bilimin sesine kulak verin: İşte en faydalı yeşillik

Sağlıklı bir yaşamın en önemli unsuru sağlıklı beslenmeden geçiyor. Sağlıklı beslenme deyince de akla meyve, sebze, et, süt, yumurta gibi gıdalarla birlikte her birinin faydası saymakla bitmeyen roka, maydanoz, dere otu, tere, nane, fesleğen gibi taze yeşillikler geliyor. ABD’de yapılan bir araştırma ise sevilen yeşillikler arasından en sağlıklısının hangisi olduğunu ortaya çıkardı.

Haber 28-01-22 08:17

Tere

Tere Hakkındaki Haberler Mynet'te. Tere Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.