Termometre Haberleri

Ateşinizi ölçmek istediğiniz her an imdadınıza koşacak dijital ateş ölçerler

Sağlık, yaşamın en değerli hazinesi. Evde sağlık takibi yapabilmek de kendimizi ve sevdiklerimizi güvende hissetmemizi sağlıyor. Sağlık durumumuzu izlemek için vazgeçilmez bir araç haline gelen termometreler bize geleneksel ateş ölçerlerin ötesinde pratiklik, hız ve hijyen sunuyor. Sizin için her yaşa ve kullanıma uygun en iyi ateş ölçer modellerini derledik. Evdeki herkesin ateşini hijyenik bir şekilde ölçebileceğiniz 10 dijital termometre modeline birlikte bakalım.

Haber 18-01-2024 13:11

Bu etkiye bu fiyat, sudan ucuz! diyeceğiniz 250 TL altı hayat kolaylaştıran ürünler

Günümüzde ucuz ve kaliteli ürünler bulmak oldukça zor olsa da sizin için seçtiğimiz 250 TL altındaki bu fiyat performans şampiyonlarıyla günlük yaşamınız artık çok daha kolay hale geliyor. Otomatik damacana pompasından nem ve sıcaklık ölçere, spreyli yağdanlıktan araç için temizlik setlerine kadar pek çok kullanışlı ürünü bir araya getirdik. Pratik ve bütçe dostu çözümleriyle günlük yaşantınıza konfor katacak on ürüne gelin birlikte bakalım.

Haber 12-01-2024 17:22

Her türlü yemekte kolayca ölçüm yapmanızı sağlayacak en iyi mutfak termometreleri

Mutfakta vakit geçirmekten hoşlanıyor ve sevdiklerinize lezzetli yemekler ikram etmek sizi mutlu ediyorsa yemekleri doğru sıcaklıkta pişirmenin lezzete ne denli etki ettiğini bilirsiniz. Dolayısıyla ister uzman bir aşçı ister yalnızca mutfakta vakit geçirmeyi seven biri olun, yemeklerinizin lezzetini katlamak için mutfak termometresine ihtiyacınız var demektir! En iyi mutfak termometresi tavsiyelerine göz atmaya ne dersiniz?

Haber 01-09-2023 17:15

Adana, Mersin, Hatay ve Osmaniye'de 40 dereceyi aşan sıcaklıklar bunaltıyor

Mersin merkezde hava sıcaklığı 44, nem oranı yüzde 63'e ulaştı, Osmaniye'de ise termometreler 48 dereceyi gösterdi.

Yurthaber 14-08-2023 14:35

Bursa'da sıcak hava etkili oluyor

Bursa'da aşırı sıcaklar bunaltıyor.

Yurthaber 26-07-2023 15:28

Cinsel zevk için canından oluyordu! Mesanesinden çıkanı görenler gözlerine inanamadı

Yapılan ufak deneylerin sonuçları oldukça büyük problemlere yol açabiliyor. Yabancı maddelerle yapılan deneylerin sonucundan iç organlar zarar görebiliyor. Çin'de yaşayan 12 yaşındaki bir çocuk üretrasına soktuğu termometrenin fazla ileri gitmesi sonucunda saatlerce dayanılmaz acılar yaşadı.

Haber 06-01-2023 14:18

Her ebeveynin varlığından haberdar olması gereken hayat kurtarıcı ürünler

Anne babalar için çocuklarının konforu elbette çok önemli. Özenle seçtikleri ürünlerle çocuklarını korumaya, eğlendirmeye ve onlara konfor sunmaya çalışırlar. Siz de minik yavrunuzun ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli ürünleri arıyor olabilirsiniz. Öyleyse bütün ebeveynlerin varlığından haberdar olması gereken hayat kurtarıcı ürünleri bizimle incelemek ister misiniz?

Kadin 24-11-2022 18:39

Kullanıcılarından tam not alan kasım ayının en çok satan ürünleri

Kasım ayı indirimleri son hızıyla devam ederken ayakkabıdan sweatshirte, dikey süpürgeden kahve makinesine, kulaklıktan dijital termometreye kasım ayının en çok satan ürünlerini sizin için derledik. Her ihtiyaca yönelik ürünlerin yer aldığı listemize gelin birlikte bakalım.

Haber 21-11-2022 12:20

Pratikliğiyle gönlünüzü fethedecek mutfak ürünlerinde Gülümseten Kasım Fırsatları

Mutfakta geçirdiğiniz saatleri azaltacak ve daha keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak birbirinden işlevsel ürünlerle tanışmaya ne dersiniz? Mutfak robotundan elektrikli damacana pompasına, sos yapma makinesinden saklama kaplarına herkesin çok sevdiği ürünlerle sizleri tanıştırmaya geldik. Üstelik Amazon'un Gülümseten Kasım Fırsatları kapsamında hâlihazırda indirimde olanları seçtik. İşte o ürünler!

Haber 03-11-2022 00:32

Metal termometre nedir? Metal termometre nerelerde kullanılır?

Termometre, Yunanca “thermos (sıcaklık) ve métron (ölçü)” sözcüklerinin birleşmesiyle oluşur. Sıcaklığı ölçmek için kullanılır. Sıcaklığın seviyesine ve durumuna göre farklı termometre çeşitleri vardır. Meteoroloji bölümünde Kelvin, Fahrenheit ve Celsius gibi farklı ölçekte bulunan termometreler kullanılmaktadır. Peki, metal termometre nedir ve nerede kullanılır?

Egitim 02-09-2022 17:13

Aydın'da 40 dereceye ulaşan sıcak hava bunalttı

Aydın'da 40 dereceye ulaşan sıcak hava bunalttı

Yurthaber 27-07-2022 17:15