Uğur Karakullukçu Haberleri

Ali Babacan'ın paylaşımına spor yorumcusu Uğur Karakullukçu'dan tepki: Festivallerin iptal edildiği, şarkıcının tutuklandığı ortamda...

Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ünlü spor yorumcusu Uğur Karakullukçu'nun ekonominin futbola etkisiyle ilgili bir paylaşımını alıntılayarak "Uğur Bey maalesef haklı, fakiriz artık. En iyi tandem: Akıl ve sistem" yorumunu yaptı. Karakullukçu ise Babacan'a tepki göstererek "Festivallerin iptal edildiği, gençlerin sesinin kısıldığı, şarkıcının tutuklandığı ortamda benim futbol ekonomisi tweetime alıntı mı yapıyorsunuz? Bence herkes işini yapsın" ifadelerini kullandı.

Haber 26-08-22 00:08

Uğur Karakullukçu'ya ölüm tehditleri! Sosyal medya bunu konuşuyor...

Galatasaraylı kimliği ile bilinen Uğur Karakullukçu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla herkesi şaşkına çevirdi. Evinin adresinin öğrenildiğini ifşa eden Karakullukçu, başına bir şey gelmesi halinde sorumluların belli olduğunu ifade etti. Geçen sene bir grup taraftarın saldırısına uğrayan Uğur Karakullukçu, bu kez de amcası vesilesiyle böyle bir olaya maruz kaldığını açık açık söyledi.

Spor 07-03-22 21:01

Uğur Karakullukçu'ya program çıkışı saldırı girişimi

Galatasaraylı futbol yorumcusu Uğur Karakullukçu, "Kontra çıkışı ultrAslan grubundan olduğunu söyleyen üç kişinin saldırı girişimine uğradık. Polis çağrıldı, şikayetçi olacağız" açıklaması yaptı.

Spor 17-05-21 11:29

Uğur Karakullukçu

Uğur Karakullukçu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Uğur Karakullukçu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.