Tecavüz Haberleri Ve Son Dakika Tecavüz Haberleri

Tecavüz Haberleri Ve Son Dakika Tecavüz Haberleri

Irza geçme olarak da adlandırılan kişinin rızası olmadan cinsel ilişkide bulunulmasını ifade eden cinsel saldırı türüne tecavüz denir. Baskı, fiziksel güç ve otorite istismarı ile bilinci kapalı, reşit olmayan veya zihinsel engelli kişilerle cinsel ilişkiye girilerek tecavüz gerçekleştirilir. Cinsel kölelik ve savaş tecavüzü durumu hem insanlık hem de savaş suçu olarak kabul edilmektedir. Birleşmiş Milletler Uyuşturucu ve Suç Ofisi, 2011 tarihinde tecavüzcülerin çoğunlukla erkek ve tecavüz edilen mağdurların ise çoğunlukla kadın olduğunu açıkladı. Ayrıca tecavüz olaylarının büyük bir çoğunluğunun mağdurun tanıdığı bir kişi tarafından gerçekleştirildiği ve yabancı kişiler tarafından gerçekleştirilen tecavüzlerin oranının oldukça düşük olduğu yapılan araştırmalar sonucu ortaya çıkmıştır.

Tecavüz Haberleri

Dünya bu toplu tecavüz skandalını konuşuyor! 12 yaşındaki kızı ailesinin yanından kaçıran 11 kişi içki içirip tecavüz etti

Bolivya'da ismi açıklanmayan 12 yaşındaki bir kız ailesinin yanından kaçırıldıktan sonra toplu tecavüze uğradı. Dünya gündeminde yer alan skandalda 11 erkek tarafından kaçırılan 12 yaşındaki kız çocuğuna zorla içki içirildi ve tecavüz edildi. Şu ana kadar şüphelilerden yalnızca üçü tutuklandı, polis hala diğer sekiz şüphelinin peşinde.

Trend 27-09-23 13:53

Evine gitmeye çalışan 20 yaşındaki adamın önce önünü kesti! Sonrasında ıssız bir sokağa sürükleyerek tecavüz etti

İngiltere'nin Londra şehrinde gerçekleşen bir olay infial yarattı. Londra'nın kuzeyindeki Bernat kentinde arkadaşlarıyla gece eğlendikten sonra evine dönen 20 yaşındaki ismi açıklanmayan adam bir başka adamın tecavüzüne uğradı. Polis güvenlik kamerası görüntülerini inceledikten sonra saldırganın görüntülerini kamuoyuyla paylaştı.

Trend 19-09-23 09:01

Sahte tecavüz dolandırıcılığı! Sosyal medyadan tanıştılar... Cinsel ilişkiye girdikten sonra ihbar etmemek için şantaj yaptı

İngiltere'de yaşayan 34 yaşındaki Tahereh Ghorbanlou isimli bir kadın sosyal medya uygulaması üzerinden ismi gizlenen bir adamla tanıştı. İkili sonraki günlerde Tahereh Ghorbanlou'un evinde buluşmak için sözleşti. Rızaya dayalı bir şekilde cinsel ilişkiye girdikten sonra Tahereh Ghorbanlou adamı kendisine 5 bin sterlin (167 bin 606 TL) ödemezse tecavüzden ihbar edeceğini söyledi. Adamın durumu polise bildirmesi üzerine Tahereh Ghorbanlou hapis cezasına çarptırıldı.

Trend 13-09-23 09:37

15 yaşındaki kızını fuhuşa zorlayan anne tutuklandı! Savunması şaşkına çevirdi... Ona bakabilmek için paraya ihtiyacım vardı

Tayland'ın Saraburi eyaletinde yaşayan kızın okula gitmemesi ve evden kaçarak arkadaşlarında kalmaya başlaması üzerine durumu araştıran baba, eski karısının kızlarına fuhuş yaptırdığını öğrendi. Taylandlı ismi açıklanmayan baba eski karısı hakkında 15 yaşındaki çiftin ortak kızlarını fuhuş yapmaya zorladığı iddiasıyla şikayetçi oldu.

Trend 12-09-23 14:46

Yıllarca esir tutuldu! Yatağa zincirlenerek her gün tıraş edildi ve erkeklerle cinsel ilişkiye zorlandı... Resmen işkence

Endonezya'nın Borneo kentinde yaşayan Pony ismindeki bir orangutan ismi açıklanmayan bir kişi tarafından kaçırılarak yıllarca esir tutuldu. Sonunda kurtarılıp rehabilitasyona tabi tutulmadan önce korkunç işkencelere maruz kaldı. Yetkililer hayvanı bulduklarında tüylerinin kesik olduğunu ve yatağa zincirlenerek yıllarca tecavüze uğradığını açıkladı.

Trend 12-09-23 08:43

Hindistan’da toplu tecavüz skandalı! 14 yaşındaki kıza 11 kişi tecavüz etti... Yetmedi diri diri yakıldı

Hindistan toplu tecavüz skandalıyla çalkanırken olaya dünya basınında da geniş yankı uyandırdı. 14 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kız çocuğu 11 kişinin cinsel saldırısına uğradıktan sonra diri diri yakıldı. Kızın ağabeyi yanmış bedeni teşhis etmenin zor olduğunu söylerken genç kızı takısından tanıyabildi.

Trend 09-09-23 07:45

Barda cinsel saldırı! Tuvalet sırası beklerken kolundan çekip sürükledi... Bar tuvaletinde tecavüz etti

Birleşik Krallık’ın Newcastle bölgesindeki bir eğlence mekanında yaşanan bir olaya ülkede infial yarattı. Bar tuvaletinde tecavüze uğradığını söyleyerek şikayetçi olan bir kadının ihbarı üzerin polis soruşturma başlattı. Tecavüzcünün güvenlik kamerasına yansıyan görüntüleri kamuoyuyla paylaşıldı.

Trend 08-09-23 13:39

Tecavüz videosunu gösterip polise meydan okudu! “Yakalayabilirseniz beni yakalayın” dedi ve tutuklandı

Polis Tayland’ın Bangkok yakınlarındaki Pathum Thani eyaletinde 17 yaşındaki bir kıza fiziksel ve cinsel saldırıda bulunan bir tecavüzcüyü tutukladı. Bir mağazanın güvenlik kamerasına cep telefonundaki tecavüz videosunu göstererek polise “Yakalayabilirseniz beni yakalayın” diyerek meydan okudu. Meydan okumasından saatler sonra yakayı fena halde ele verdi.

Trend 06-09-23 14:33

Hakkari'de toplu tecavüz skandalı: 11 yaşındaki kız kendini uçurumdan attı! Sapıklar serbest kaldıktan on gün sonra canına kıydı

Hakkari'nin Yüksekova ilçesindeki Oğlaklı köyünde N. Y., V. Y. ve Z. Y. adındaki 3 akraba 11 yaşındaki E.'ye toplu tecavüz edip iğrenç olayı kayda aldılar. Kendini uçurumdan aşağı atarak kurtulmaya çalışan E. kan revan içinde bulundu. Köy halkının olayı örtbas etmeye çalıştığı belirtilirken önce tutuklanan zanlılar 8 ay sonra serbest bırakıldı. Günler sonra ise E. henüz 11 yaşındayken canına kıydı. İşte tüyleri diken diken eden iddianın detayları...

Haber 06-09-23 10:55

Skandal olay! İngiliz turist 6 erkek tarafından toplu tecavüze uğradı... Tutuklamalar sürüyor

Güney Kıbrıs Rus Kesimi’ne tatil yapmak için giden 20 yaşındaki ismi açıklanmayan İngiliz turist Ayia Napa’daki otelinde 6 İsrailli erkekten oluşan bir grubun toplu tecavüzüne uğradı. Olaya ilişkin tutuklamaların sürdüğü belirtildi.

Trend 05-09-23 07:52

İğrenç olay! Bebeğe cinsel tacizde bulunup görüntülerini sosyal medyadaki pedofili gruplarıyla paylaştı... Yetmedi yaptıklarıyla 'övündü'

İngiltere'de 25 yaşındaki öğretim görevlisi, bebeğe cinsel tacizde bulunduktan sonra olayın video ve fotoğraflarını internette pedofili gruplarıyla paylaştı. 24 yıl hapis cezasına çarptırılan sapkın adamın gruplarda bununla 'övündüğü' ortaya çıkarken, bebekleri istismar etmenin başlarına geleni anlatamadıkları için avantajlı olduğunu söylediği görüldü...

Haber 04-09-23 10:47

Ailesiyle tatil yapan 15 yaşındaki kız tecavüze uğradı! 16 yaşındaki şüpheli her yerde aranıyor

Yunanistan’ın Herke Adası’nda ismi açıklanmayan 15 yaşındaki kız tecavüze uğradı. Cinsel saldırı iddiasıyla ailenin polise başvurması üzerine yetkililer 16 yaşındaki İtalyan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

Trend 31-08-23 09:23

İtalya’da infial yaratan skandal! 7 erkek 19 yaşındaki kıza tecavüz ederek o anları kaydetti... Kimyasal hadım tartışmaları başladı

İtalya’da 7 erkeğin bir sokak ortasında 19 yaşındaki kızı sürükleyerek tecavüz etmesi ülkede infial yaratmıştı. Sicilya'nın Palermo şehrinde meydana gelen toplu tecavüz skandalında 7 erkeğin olayı baştan sonra kaydetmesi ise öfkeye neden olmuştu. Ülkeyi şok eden korkunç toplu tecavüz olayının ardından kimyasal hadım tartışmaları alevlendi.

Trend 26-08-23 10:41

Şehrin sembolünün önünde iğrenç saldırı! Otobüsten iner inmez fark etti... Ara sokağa sürükleyip tecavüz etti

İngiltere’nin başkenti Londra tecavüz olayıyla sarsıldı. Şehrin sembollerinden biri olarak kabul edilen Londra Kalesi’nin önünde 24 yaşındaki Awet Solomon isimli bir adam hiç tanımadığı bir kadına tecavüz etti. Olay İngiltere basınında geniş yankı uyandırdı.

Trend 25-08-23 13:38

Ülkede metro tecavüzü infial yarattı! 18 yaşındaki erkek öğrenciye saatlerce tecavüz etti... Kimse müdahale etmedi tartışması alevlendi

Almanya’nın Münih şehrindeki metro istasyonunda yaşanan tecavüz olayı ülkede infial yarattı. Dil eğitimi almak için Polonya’dan Almanya’ya gelen ismi açıklanmayan 18 yaşındaki erkek öğrencinin istasyonda saatlerce cinsel saldırıya maruz kaldığı belirtildi. Ertesi gün yakalanan saldırganın 20 yaşındaki Afgan uyruklu bir mülteci olduğu bilgisi paylaşıldı.

Trend 24-08-23 10:54

Skandal olay! 12 yaşındaki kıza tecavüz eden Afgan sığınmacı tutuklandı... Savunması herkesi şaşkına çevirdi

İngiltere’de yaşanan bir olay ülke basınında geniş yankı uyandırdı. İsmi Sakhidad Ahadi olarak açıklanan Afgan bir sığınmacı İngiltere’de 12 yaşındaki bir kıza iki kez tecavüz etme suçundan tutuklandı. Ahadi kızın 19 yaşında olduğunu zannettiğini ve cinsel birliktelik için rıza gösterdiğini söyledi.

Trend 23-08-23 07:36

18 yaşındaki genç kıza toplu tecavüz iddiası! Şoke eden detay ortaya çıktı

Uluslararası basın, İspanya Mallorca'da 18 yaşındaki bir İngiliz kadına toplu tecavüz iddiasıyla çalkalanıyor. Toplu tecavüzle ilgili soruşturmalar sürerken, İngiliz medyası şoke eden bir detayı haberleştirdi. İngiliz medyası, bir yargıcın sorumluların mide bulandırıcı saldırı sırasında güldüklerini söylediğini yazdı.

Haber 20-08-23 15:55

Eski erkek arkadaşı durumdan şüphelendi! Köpeğine cinsel istismarda bulunan kadının görüntülerini ifşa etti

Amerika Birleşik Devletleri’nin Michigan eyaletinde yaşayan bir kadın eski erkek arkadaşının durumdan şüphelenerek güvenlik kamerası kayıtlarını incelemesi üzerine köpeğine cinsel istismar suçundan tutuklandı.

Trend 10-08-23 09:56

İran'da tecavüz suçlamasıyla idama mahkum edilen 5 kişinin cezası infaz edildi

İran'ın Doğu Azerbaycan eyaletinde tecavüz suçlamasıyla yargılanan 5 kişinin idam cezası infaz edildi.

Haber 09-08-23 09:55

Mide bulandıran olay! 5 yaşındaki 4 kız çocuğuna tam 5 yıl boyunca tecavüz etti... Arkadaşlarının çocuklarını seçti

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan 32 yaşındaki Alvaro Jeronimo Juarez isimli bir adam arkadaşlarını kız çocuklarını hedef alan cinsel istismarının tespit edilmesinden sonra tutuklandı. Jeronimo’nun 5 yaşındaki 4 kız çocuğuna tam 5 yıl boyunca tecavüz ettiği ortaya çıktı. Mahkeme şartlı tahliye olasılığı olmaksızın 40 yıl hapis cezasına çarptırılmasına karar verdi.

Trend 07-08-23 14:02

74 yaşındaki öğretmen 14 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizle suçlandı! Cinsel istismardan 600 yıl hapis cezası...

Amerika Birleşik Devletleri’nin Wisconsin eyaletinin Monroe Country bölgesinde yaşayan 74 yaşındaki bir öğretmen 14 yaşındaki öğrencisine cinsel tacizde bulunmakla suçlandı. 74 yaşındaki Anne Nelson-Koch isimli kadın reşit olmayan bir kişiye cinsel istismar suçlamasıyla yüzlerce yıl hapis cezasıyla karşı karşıya kaldı.

Trend 05-08-23 13:16

Skandal olay! Kız arkadaşıyla gittiği kafede hesabı ödemeyen adam önce darp edildi... Sonrasında tecavüze uğradı

Hindistan’da yaşanan bir olay filmleri aratmadı. İsmi açıklanmayan 26 yaşındaki Hintli bir adam flört uygulaması aracılığıyla tanıştığı kız arkadaşıyla bir kafeye gitti. Hesabı ödemeyen adam önce kafe çalışanları tarafından darp edildi. Ardından ise tecavüze uğradı. Skandal olaya ilişkin olarak soruşturma devam ediyor.

Trend 05-08-23 07:47

Tatilde tecavüz skandalı! 21 yaşındaki İngiliz turiste saldırdı... Yanındakiler kurtarmak yerine videoya çekti

İsmi açıklanmayan 21 yaşındaki İngiliz bir turist Yunanistan’ın başkenti Atina’da yaptığı tatilde kabusu yaşadı. Gece kulübünde tanıştığı bir adam tarafından tecavüze uğrayan genç kız, saldırganın üç arkadaşının kendisine yardım etmek yerine tecavüz anlarını saniye saniye cep telefonuyla kaydettiğini söyledi.

Trend 02-08-23 14:15

14 yıl boyunca her gün işkence gördü! Bir anlık dalgınlığından yararlanıp kaçtı...“1000 kez tecavüze uğradım”

Rusya’da 14 yıl boyunca tanımadığı bir kişi tarafından kaçırılarak zindana hapsedilen kadının kaçarak polise sınması üzerine korkunç bir olay ortaya çıktı. Zindana başka bir kadının öldürmek için gelen ve cansız bedenini parçalara ayıran 51 yaşındaki Vladimir Cheskidov kurbanının 14 yıllık esaretini kaçarak sona erdirmesi üzerine kıskıvrak yakalandı.

Trend 01-08-23 13:27

Paris'in öteki yüzü! Eyfel Kulesi'nde Meksikalı bir turiste 5 kişi tarafından tecavüz edildi...

Fransa'nın başkenti Paris'in göbeğinde iğrenç bir olay gerçekleşti. Eyfel Kulesi'nin yanındaki Champs-de-Mars parkında Meksikalı 27 yaşındaki bir turiste beş kişi tarafından tecavüz edildi.

Haber 29-07-23 16:21

Köpeğini gezdirirken dehşeti yaşadı! Üç kişi birden tecavüz etti... Arkalarına bile bakmadan kaçtılar

İngiltere’nin Somerset bölgesi yakınlarındaki Blagdon köyünde dehşet verici anlar yaşandı. İsmi açıklanmayan bir kadın köpeğini gezdirdiği sırada hiç tanımadığı 3 adam tarafından tecavüz edildi. Kadın polise verdiği ifadesinde saldırganların araçlarına binerek olay yerinden hızla uzaklaştığını söyledi.

Trend 28-07-23 08:13

İngiltere sahilinde skandal olay! Herkesin gözü önünde 15 yaşındaki kıza tecavüz etti

İngiltere’nin Bournemouth bölgesindeki bir sahilde 15 yaşındaki kıza tecavüz ettiği gerekçesiyle ismi açıklanmayan 20 yaşındaki bir adam tutuklandı. İddiaya göre binlerce turistin gözü önünde cinsel saldırıya uğrayan 15 yaşındaki kız o sırada denizde oyun oynuyordu.

Trend 21-07-23 15:28

Erkek arkadaşının telefonunda tecavüz videosunu buldu! Uyurken tecavüz etmiş, bir de o anları kaydetmiş

İngiltere’nin Cardiff şehrinde sevgilisiyle birlikte yaşayan Tina Lewis isimli bir kadın erkek arkadaşının telefonunda oyun oynamak isterken iğrenç bir keşif yaptı. Lewis sevgilisi Edward Weeks’in kendisine uyurken cinsel tacizde bulunduğunu ve tecavüz ettiği anlarda kaydedilen videoları gördü. Genç kadın videolar karşısında büyük bir hayal kırıklığı yaşarken intihar ederek hayatını kaybetti.

Trend 21-07-23 10:17

İngiltere'yi sarsan iddia! 'Bir Premier Lig futbolcusu tarafından tecavüze uğradım!'

Avrupa'da takımlar yeni sezon hazırlıklarına devam ederken, İngiltere'de flaş bir iddia ortaya atıldı. Gerçek adını açıklamak istemeyen ve Chloe takma adıyla İngiliz basınına bir röportaj veren kadın, 8 yıl önce bir Premier Lig futbolcusu tarafından tecavüze uğradığını açıkladı. Chloe, 19 yaşındayken yaşadığı olayı "19 yaşımdayken, bir Premier Lig oyuncusu bana tecavüz etti. Ne düşündüğünü bilmek istiyorum. Televizyonda hala onun yüzünü görüyorum." ifadeleriyle anlattı.

Spor 21-07-23 08:37

Hindistan’da skandal olay! İki kadının çıplak şekilde sürüklenip taciz edildiği görüntü tepki topladı

Hindistan’ın son dönemde şiddet olaylarının arttığı Manipur eyaleti toplu tecavüz skandalıyla bir kez daha sarsıldı. Yerli Kabile Liderleri Forumu, Kuki-Zo etnik grubuna mensup iki kadına "toplu tecavüz" edildiğini belirtti. Sosyal medyada paylaşılan, bir grup çete üyesinin iki kadını çıplak şekilde sürükleyerek taciz ettiği görüntü tepki çekti.

Trend 20-07-23 15:12

Her satırı korkunç! 18 yaşındaki kızı kaçırıp yatağa zincirlediler... Haftalarca tecavüz ettiler

Amerika Birleşik Devletleri’nin Teksas eyaletinde yaşayan 31 yaşındaki Jose Reyes ve 29 yaşındaki Jaqueline Macias çifti 18 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kızı kaçırarak haftalarca evinde hapsetti. Evlerinin bir odasındaki yatağa zincirledikleri kıza haftalarca tecavüz eden çift kurbanlarının kaçarak polise haber vermesinden sonra yakalandı.

Trend 20-07-23 13:27

Skandal görüntüler! İneğe tecavüz ederken saniye saniye güvenlik kamerasıyla yakalandı

Hindistan’ın Warda bölgesinde bir güvenlik kamerası aracılığıyla kaydedilen görüntülerde bir adamın sokak ortasında ineğe tecavüz ettiği anlar yer aldı. Söz konusu görüntüler ülkede infial yaratırken dünya da bu görüntüleri konuştu. 65 yaşındaki adamın tutuklandığı ifade edildi.

Trend 18-07-23 11:02

Skandal olay! Plajda kandırdığı genç kızı otel odasına götürdü... 6 kişi aynı anda tecavüz etti

İspanya’nın Mayorka Adası’nda arkadaşlarıyla birlikte tatil yapan 20 yaşındaki ismi açıklanmayan bir genç kız, sahilde tanıştığı bir adam otel odasına gitti. Alman uyruklu turistle yakınlaşan genç kızı otel odasında korkunç bir sürpriz bekliyordu. Yerel kaynaklar genç kızın otel odasında 6 kişilik bir grup tarafından toplu tecavüze uğradığını yazdı.

Trend 15-07-23 08:06

Kilise bahçesinde tecavüz skandalı! 19 yaşındaki genç kıza iki kişi birden saldırdı... Çığlık seslerini duyunca koşarak geldiler

İngiltere’nin Cornwall şehrindeki bir kilisenin bahçesinde 19 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kıza iki kişi tecavüz etti. Genç kızın çığlık seslerini duyan bir çift olaya müdahale etmek için koşarak geldi. Genç kıza yardımcı olan çift polise haber verirken soruşturma kapsamında 30’lu yaşlarındaki iki kişinin tutuklandığı belirtildi.

Trend 14-07-23 09:50

15 yaşındaki kızı taciz ederek görüntülerini çekti! Anne ve babadan tacizciye alışveriş merkezinin ortasında kırbaçlı ceza...

Çin'in Huaibei kentindeki bir alışveriş merkezinde yaşanan ilginç bir olay çevrede bulunanlar tarafından cep telefonu kamerasıyla anbean kaydedildi. Söz konusu görüntülerde bir kadın ve adamın alışveriş merkezinin ortasında diz çökmüş bir adamı kırbaçladıkları anlara yer verildi. Görüntüler sosyal medyada gündem yarattı.

Trend 13-07-23 10:52

İngiliz kadın turist kabusu yaşadı! Gittiği sahilde tecavüze uğradı... “Çalıların arkasına doğru çekti ve...”

20’li yaşlarında olan İngiliz kadın, bir grup arkadaşıyla birlikte Portekiz’in Portimao kentindeki Praia da Rocha plajında tecavüze uğradı. Olaya ilişkin soruşturma sürerken genç kadın olayı gözyaşları içinde anlattı.

Trend 07-07-23 08:19

Skandal olay! 10 yaşındaki kıza tecavüz etti...Hamile olduğunu öğrenince kürtaj için zorladı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio eyaletinde yaşayan 28 yaşındaki Gerson Fuentes isimli bir adam 10 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz suçundan 25 yıl sonra şartlı tahliye olasılığıyla müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Fuentes’in kızın hamile olduğunu öğrendikten sonra başka bir eyalete götürerek kürtaja zorladığı da ifade edildi.

Trend 06-07-23 07:46

12 yaşındaki çocuğu okuldan evine dönerken kaçırdı! Tecavüz ettikten sonra kolları ve ayaklarından yatağa bağlayarak öldürdü

Brezilya’nın Luziana kentinde yaşanan bir olay ülkede infial yarattı. 42 yaşındaki Daniel Moraes Bittar isimli bir adam ismi açıklanmayan 12 yaşındaki kız çocuğunu kaçırdı. Bilinci kapalı olan kız çocuğunu bezle kapattığı bir valizin içinde sürükleyerek evine götüren Bittar, 12 yaşındaki kıza tecavüz ettikten sonra öldürdü.

Trend 05-07-23 14:51

Kiralık evine kadar takip edip tecavüz etti! Turistin tatili bir anda kabusa döndü

Yunanistan’ın Rodos Adası’na tatil için gelen 20 yaşındaki ismi açıklanmayan İrlandalı bir kadın dehşeti yaşadı. Eğlenmek için dışarı çıkan kadın tanıştığı bir adamın kendisini adım adım dairesine kadar takip etmesiyle tecavüze uğradı. Olay Yunan basınında geniş yankı uyandırdı.

Trend 05-07-23 07:57

Her yerde aranıyor! 9 ve 10 yaşındaki iki ayrı kızın odasına girdi... Uyudukları sırada taciz etti

Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletinin kuzeydoğusunda yer alan Bronx bölgesinde 9 ve 10 yaşlarında iki kızı yatak odasında taciz ettiği iddia edilen bir adam aranıyor. Bir ay içinde iki farklı kızın odasına girerek taciz ettiği iddia edilen adam için polis kayıp ilanı çıkarttı ve çevredekilerden yardım istedi.

Trend 01-07-23 10:58

18 yaşındaki kızın tatili kabusa döndü! Şezlongta güneşlenirken iki adamın tecavüzüne uğradı... Kolları ve ayakları bağlanmıştı

Yunanistan'da tatil yapan 18 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kadın şezlongta güneşlendiği sırada iki erkeğin saldırısına uğradı. Şezlongta kolları ve ayakları şezlongta bağlanan kadına iki erkek tecavüz etti. Saldırganların kimliklerinin tespit edildiği ve müebbet hapis cezasına çarptırıldıkları belirtildi.

Trend 23-06-23 07:42

Her satırı iğrenç! Eşine 9 sene boyunca ilaç verip erkeklerin tecavüzüne zorladı...

Fransa'da her detayı iğrenç bir olay yaşandı. İddialara göre bir adam, her gece eşine Lorazepam ilacı vererek evine çağırdığı erkekler tecavüz ettirdi. Fransız adamın eşine 2011-2020 yılları arasında tam 92 defa tecavüze uğrattığı düşünülüyor. İşte tüm detaylar!

Trend 22-06-23 11:21

İğrenç olay! Keçiye tecavüz ettiği görüntüleri saniye saniye kaydedip paylaştı... Tepkilerin odağına yerleşti

Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü infial yaratmayı başardı. İsmi açıklanmayan bir adam iddiaya göre iki apartman arasındaki bir boşlukta bir başka kişi tarafından keçiye tecavüz ettiği sırada saniye saniye çekilerek ifşa edildi. Görüntüler sosyal medyada geniş yankı uyandırırken ekipler adamın kimliğini tespit edilmesi için harekete geçti.

Trend 20-06-23 11:06

Skandal görüntüler! Sokakta sızan sarhoş kadını kaçırıp tecavüz etti... Bir de fotoğraflarını çekip şantaj yaptı

Galler’in Cardiff bölgesinde bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler ülke basınında geniş yankı uyandırdı.20 yaşındaki Preet Vikal isimli bir adamın sokakta sızan sarhoş bir kadını kucağına alarak evine götürdüğü anlar yer aldı. Görüntüleri inceleyen polis ekipleri Vikal’ın kadına tecavüz ettiğini ve fotoğraflarını çekerek şantaj yaptığını belirtti.

Trend 17-06-23 13:49

Köpeğe tecavüzden suçlu bulundu! Savunması kan dondurdu... “Stres atmak için yaptım”

Amerika Birleşik Devletleri’nin Pensilvanya eyaletinde yaşayan bir üniversite profesör Themis Matsoukas, evcil hayvanıyla cinsel ilişkiye girme suçundan tutuklandı. Ödüllü akademisyenin köpeğine tecavüz ettiği anlar Rothrock Eyalet Ormanı'nda bulunan güvenlik kameraları tarafından saniye saniye çekildi. Profesörün benzer eylemi birkaç kez kamuya açık alanlarda yaptığı tespit edildi.

Trend 16-06-23 15:53

UFC dövüşçüsü McGregor NBA Finalleri'nin önüne geçti! 'Erkekler tuvaletinde bir kadına tecavüz etti' iddası...

NBA final maçının devre arasında tanıtım skeci için parkeye çıkan boksör Conor McGregor, Miami Heat'in maskotunu yumrukladı. Yaralanan maskot, hastaneye kaldırılmıştı. Ünlü UFC sporcusu bu hareketi nedeniyle tepki çekmeye devam ederken, çok konuşulacak bir iddia da gündeme geldi. İşte detaylar...

Spor 16-06-23 10:21

Boşanma aşamasındaki eşini bıçaklayarak öldürmüştü! Mahkemede şok sözler: 'Kızıma 14 yaşındayken tecavüz etmişti...'

Diyarbakır’da boşanma aşamasındaki eşi Şule Akdeniz Tartuk’u (21) kayınvalidesinin evinde bıçaklayarak öldüren Erkan Tartuk (30), ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırıldı. Erkan Tartuk savunmasında, eşinin hakaret etmesi ve yüzüne tükürmesi nedeniyle gururunun kırıldığını belirterek, “Biraz canı yansın istedim" dedi. Anne S.A. ise “Kızıma 14 yaşındayken tecavüz etmişti. O yüzden evlenmek zorunda kaldı. Kızıma ‘eve gelirsem seni öldüreceğim’ diye mesajlar atmıştı" ifadelerini kullandı.

Haber 15-06-23 10:40

Sokak ortasında katledilmişti! Mahkemede kan donduran sözler: 'Benzin döküp yakmaya çalıştı, bıçak zoruyla tecavüz etti'

Antalya'nın Kepez ilçesinde eski eşi Ayşegül Şimşek'i (33) bıçaklayarak öldüren Erhan Onur Eldemir (40) hakkında ilk duruşmada mütalaa veren savcı, ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası istedi. Mahkemede tanık olarak dinlenen Şimşek'in ablası Zerrin Çelik'in sözleri ise kan dondurdu. Kardeşinin sanık hakkında kendisine anlattıklarını aktaran Çelik, "Üzerine benzin döküp yakmaya çalıştığını, kendisini zorla içeri sokarak kapıyı kilitlediğini ve bıçak zoruyla tecavüz ettiğini bana anlattı" dedi.

Haber 14-06-23 10:55

'MİT'e alacağız' yalanıyla kandırdığı liseli kıza günlerce cinsel istismarda bulunmuştu! Mahkemede kendini bakın nasıl savundu

Konya'da elektrik ustası Ahmet M. (35), 'Seni Milli İstihbarat Teşkilatı'na memur olarak alacağız' yalanıyla kandırılan lise öğrencisi G.A.’ya (17) günlerce cinsel istismarda bulundu. Sanık Ahmet M., duruşmadaki savunmasında, ''Benim MİT veya başka bir istihbarat kuruluşuyla bağlantım yoktur. Kendimi istihbaratçı olarak tanıtmadım” dedi. Aynı davada yargılanan okul müdürleri Harun A. (57) ile Asuman S.K. (48) ise Ahmet M.'nin kendisini MİT elemanı olarak tanıttığını öne sürdü. İşte detaylar...

Haber 01-06-23 12:59