Zehra Çilingiroğlu Haberleri

Zehra Çilingiroğlu ve Mehmet Dinçerler iddiası Hülya Avşar'ı çıldırttı! Zehir zemberek açıklama

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu'nun Hadise ile boşanma arifesinde olan Mehmet Dinçerler ile görüntülenmesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Çilingiroğlu'nun avukatları aracılığıyla açıklama yaptı ve "Beyaz Magazin sunucuları tarafından Türk aile hayatı ahlakına yakışmayan iftiraları içeren ve bir genç kızın geleceğini etkileyecek şekilde, gerçekle bağdaşmayan iddialara konu olan bu haberi şiddetle kınıyoruz" dedi. Açıklamada Zehra Çilingiroğlu'nun sevgilisinin de yanında olduğu söylendi.

Magazin 28-09-22 13:15

Mehmet Dinçerler ile birlikte olduğu iddia edilen Zehra Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında? Zehra Çilingiroğlu aslen nereli?

Şarkıcı ve oyuncu Hülya Avşar ile spor yorumcusu Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu'nun ismi, son olarak Hadise'nin boşanma aşamasındaki eşi Mehmet Dinçerler ile anıldı. Peki Zehra Çilingiroğlu kimdir, kaç yaşında? Zehra Çilingiroğlu aslen nereli? İşte hayatı...

Magazin 28-09-22 11:14

Hadise ile boşanma aşamasındaki Mehmet Dinçerler, Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte görüntülendi! Aşk mı doğuyor?

Ünlü şarkıcı Hadise ile boşanma aşamasında olan Mehmet Dinçerler, Rodos'taki tatili sırasında Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu ile görüntülendi. Mehmet Dinçerler ile Zehra Çilingiroğlu'nun aşk yaşadığı iddia edildi.

Magazin 28-09-22 07:20

58 yaşındaki Hülya Avşar'dan şoke eden soru! Derin bacak dekoltesi olay oldu: Yok mu beni alacak kişi?

Hülya Avşar, uzun yıllar önce müzik sektörüne girmesine yardımcı olduğu ünlü şarkıcı Hande Yener ile KKTC'de bir araya geldi. Hülya Avşar "Seninle gurur duyuyorum" diyerek Hande Yener'e sarıldı. 'Yalanın Batsın', 'Kırmızı', 'Romeo' ve 'Alt Dudak' gibi sayısız şarkıyla dinleyicinin gönlünde taht kuran 49 yaşındaki ünlü şarkıcı da "Seni seviyorum" dedi. Öte yandan bayi toplantısı için derin bacak dekolteli bir elbise tercih eden Hülya Avşar, sahnede "Yok mu beni alacak?" diye sordu.

Magazin 26-09-22 09:56

Zehra Çilingiroğlu

Zehra Çilingiroğlu Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Zehra Çilingiroğlu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Zehra Çilingiroğlu kırmızı bikinisiyle poz vermeye doyamadı

Zehra Çilingiroğlu Bodrum'da tatilin tadını çıkarıyor. Önceki gün plajda görüntülenen Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun 24 yaşındaki kızları Zehra Çilingiroğlu bol bol fotoğraf çektirdi.

Magazin 13-07-22 08:44

Hülya Avşar, kızı Zehra Çilingiroğlu'nu paylaştı! Zayıflığı dikkat çekti

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu katıldığı golf turnuvasında ödül aldı. Avşar kızı o anları sosyal medya hesabından paylaşıp "Anasının kızı" notunu düştü. Zehra Çilingiroğlu'nun zayıflığı da gözlerden kaçmadı.

Magazin 27-09-21 15:33

Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya yeni yaşını kutladı! Ablası Zehra'nın boyunu geçti

Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç ile evliliğinden dünyaya gelen oğlu Hüseyin Kaya, 15 yaşına bastı. Hüseyin Kaya ve ablası Zehra Çilingiroğlu'nun fotoğrafı gündem oldu.

Magazin 23-08-21 13:47

Zehra Çilingiroğlu kimdir, aslen nereli? Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında?

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları olarak bilinen Zehra Çilingiroğlu'nun hayatı ve hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Amerika Londra Westminster Üniversitesi'nde de eğitim almış olan Zehra Çilingiroğlu kimdir, aslen nereli? Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Magazin 17-08-21 23:06

Zehra Çilingiroğlu tatilde bile spora ara vermedi! Kaya Çilingiroğlu paylaştı

Zehra Çilingiroğlu babası Kaya Çilingiroğlu gibi iyi bir golfçü olma yolunda. Ama asıl tutkusu; kick boks. 2013’ten beri özel ders alan Zehra Çilingiroğlu'nun tatilde çalıştığı anları babası paylaştı.

Magazin 13-08-21 14:19

Kaya Çilingiroğlu oğlu ve kızını paylaştı! Hüseyin Kaya'nın son hali gündem oldu

Hülya Avşar'ın eski eşi Kaya Çilingiroğlu oğlu Hüseyin Kaya ve kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte yemek yedi. Çilingiroğlu'nun çocuklarıyla birlikte yaptığı paylaşım beğeni topladı.

Magazin 08-08-21 08:26

Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu iyice serpildi! İşte yıllar içindeki değişimi...

Kaya Çilingiroğlu ve Hülya Avşar’ın kızı olan Zehra Çilingiroğlu, bir süredir magazin gündeminde yer almıyor. Instagram hesabı bulunmayan Zehra Çilingiroğlu’nun son halini babası Kaya Çilingiroğlu paylaştı. Sempatik tavırları ve güzelliğiyle dikkat çeken Çilingiroğlu, büyüdükçe daha da güzelleşti. Çiftin kızları her ne kadar magazinden uzak dursa da her haliyle gündeme damga vurmayı başarıyor. İşte Zehra Çilingiroğlu’nun son hali!

Magazin 06-08-21 10:08

Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra Çilingiroğlu'nu paylaştı! Tarzı beğeni topladı

Kaya Çilingiroğlu kızı Zehra Çilingiroğlu ile birlikte poz verdi. Baba-kız pozu sosyal medyada ilgi gördü. Kaya Çilingiroğlu'nun pozuna eski eşi Hülya Avşar da tepkisiz kalmadı.

Magazin 03-08-21 10:10

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu yeni imajıyla dikkat çekti

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, Nişantaşı'nda görüntülendi. Zehra Çilingiroğlu son zamanların modasına uyarak imajını değiştirdi.

Magazin 30-07-21 11:50

Hülya Avşar'ın kardeşi Helin Avşar filtreyi abarttı!

Hülya Avşar'ın kız kardeşi Helin Avşar, paylaştığı fotoğrafta filtreyi abartınca sosyal medyada gündem oldu. Sadece kendi yüzüne filtre uygulayan Helin Avşar, fotoğraftaki herkesten daha genç gözüktü.

Magazin 20-07-21 23:45

Kaya Çilingiroğlu çocuklarıyla yemekte

Kaya Çilingiroğlu, kızı Zehra Çilingiroğlu ve oğlu Hüseyin Kaya ile birlikte bir restoranda yemek yedi. Çocuklarıyla bir araya gelen Çilingiroğlu, o anları ölümsüzleştirmeyi de ihmal etmedi.

Magazin 31-03-21 15:36

Zehra'nın doğum gününde bir araya geldiler! Kaya Çilingiroğlu'nun oğlu Hüseyin Kaya Çilingiroğlu son haliyle şaşırttı

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu ve kızları Zehra’nın 23’üncü yaşını birlikte kutladı. Kaya Çilingiroğlu'nun Feraye Tanyolaç ile evliliğinden doğan 15 yaşındaki Hüseyin Kaya Çilingiroğlu son haliyle babasına benzetildi.

Magazin 18-01-21 11:04

Zehra Çilingiroğlu nihayet maske taktı! 'Yanlış anlaşıldım'

Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Tarabya'da objektiflere yansıdı. Maske takarak tedbirli davrandığı görülen Çilingiroğlu, "Önceki açıklamam yanlış anlaşıldı" dedi.

Magazin 03-12-20 10:23

Kaya Çilingiroğlu ve oğlu alışverişte! Bir anda sinirlendi

Kaya Çilingiroğlu ve oğlu Kaya, önceki akşam Etiler'de görüntülendi. Çilingiroğlu kendisini görüntüleyen gazetecilere çıkışıyla dikkat çekti. Çilingiroğlu'nun oğlunun son hali de gözlerden kaçmadı.

Magazin 12-11-20 10:31

Zehra Çilingiroğlu sporda! 'İnsanlara yaklaşmıyorum'

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Arnavutköy'de görüntülendi. Çilingiroğlu maskesiz olmasıyla ilgili de kendini savundu.

Magazin 21-10-20 14:28

Alaattin Kadayıfçıoğlu kimdir, kaç yaşında? Zehra Çilingiroğlu'nun ayrıldığı sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu'nun mesleği nedir?

Hülya Avşar'ın Kaya Çilingiroğlu ile olan evliliğinden dünyaya gelen kızı Zehra Çilingiroğlu gündemden düşmüyor. Uzun zamandır Alaattin Kadayıfçıoğlu ile aşk yaşayan Zehra Çilingiroğlu sevgilisinden ayrıldı. Alaattin Kadayıfçıoğlu kimdir, mesleği nedir merak konusu oldu.

Magazin 23-09-20 16:41

Sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ayrılan Zehra Çilingiroğlu kimdir? Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisi kimdir? Zehra Çilingiroğlu kaç yaşında ve nereli? İşte Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu’nun hayatı!

Ünlü anne ve babanın kızı olarak dünyaya gelen Zehra Çilingiroğlu sık sık magazin gündeminde yer alan isimlerden biri olarak biliniyor. Doğumuyla birlikte magazin haberlerinin konusu haline gelen Zehra Çilingiroğlu’nun attığı her adım yakından takip ediliyor. Son günlerde sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile ayrıldıkları konuşulan Zehra Çilingiroğlu hakkında araştırmalar çoğaldı. Peki Zehra Çilingiroğlu kimdir? İşte Zehra Çilingiroğlu hakkında merak edilenler...

Magazin 23-09-20 14:41

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çekti

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki akşam Bebek'teydi. Zehra Çilingiroğlu verdiği kilolarla dikkat çekti.

Magazin 13-09-20 10:10

Arda Kural Hülya Avşar'ın peçe açıklamasına tepki! 'Para için soyunanlar...'

Hülya Avşar peçe takanlar için "Kızım yolda gördüğünde Öcü demiştim, korkmuştu" demiş ve tepki çekmişti. Hülya Avşar'ın bu sözlerine oyuncu Arda Kural'dan sert bir tepki geldi.

Magazin 25-06-20 11:30

Hülya Avşar'dan peçe açıklaması

Hülya Avşar, Kaya Çilingiroğlu ve kızı Zehra ile beraber yemeğe çıktı. Magazin muhabirleriyle de kısa bir sohbet eden Avşar'ın 'peçe' açıklamaları ise olay oldu.

Magazin 24-06-20 16:54

Helin Avşar karantinayı Zehra Çilingiroğlu için bozdu

Sosyal medya hesabı üzerinden ev karantinası günlerine dair paylaşımlarda bulunan ve son olarak da yeniden gitmek istediği ülkeleri özlemle sıralayan Helin Avşar, karantinayı yeğeni Zehra için bozdu.

Magazin 09-04-20 15:31

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu yeni imajıyla olay oldu

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızı Zehra Çilingiroğlu imajını değiştirince sosyal medyada gündem oldu. Zehra Çilingiroğlu saç rengi ve şekliyle takipçilerini ikiye böldü.

Magazin 13-01-20 11:02

Hülya Avşar bu teklife hayır diyemedi!

Hülya Avşar, yeni yılın ilk gecesi için gelen yüksek teklife hayır cevabını veremedi.

Magazin 16-11-19 15:19

Zehra Çilingiroğlu bikinisi yüzünden gündem oldu

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu, kız arkadaşıyla birlikte tatile çıktı. 21 yaşındaki Çilingiroğlu, mavi bikinisini ile gündem oldu.

Magazin 22-08-19 14:38

Kaya Çilingiroğlu'nun paylaşımına eleştiri yağdı; paylaşımı sildi

Hülya Avşar ile boşanmasının ardından Feraye Tanyolaç'tan bir erkek çocuğu babası olan Kaya Çilingiroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla olay oldu.

Magazin 05-08-19 15:59

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı oyunu kullandı

Ünlü sanatçı Hülya Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu, Sarıyer’de oyunu kullandı. Avşar ve kızı Zehra Çilingiroğlu mühürleri ve pusulayı unutunca renkli görüntüler ortaya çıktı. Yaşanan unutkanlıklar için Hülya Avşar, “İlla bir vukuat yapacağız zaten” dedi.

Magazin 23-06-19 16:16

Zehra Çilingiroğlu yakın dostlarıyla buluştu

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları 20 yaşındaki Zehra, bir alışveriş merkezinde dostlarıyla yemek yedi.

Magazin 27-12-18 11:00

Zehra’dan 'ihanet' sessizliği

Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu önceki gece arkadaş grubuyla Yeniköy’deki Fiko Ocakbaşı’na gitti.

Magazin 13-09-18 10:16

Zehra Çilingiroğlu selfie çekmeye doymadı

Bir süre annesi Hülya Avşar’ın Ayvalık’taki yazlığında tatil yapan Zehra Çilingiroğlu, oradan Çeşme’ye geçti.

Magazin 05-08-18 10:39

Her an sürpriz yapabilirim

Kaya Çilingiroğlu'nun dostlarına, "Seda'yı çok seviyorum. Her an sürpriz yapabilirim" dediği öğrenildi.

Magazin 04-06-18 10:39

Zehra'dan sevgilisine işyeri ziyareti

Zehra Çilingiroğlu Önceki gün sevgilisi Eray Ölçüm’ü işyerinde ziyarete gitti.

Magazin 26-05-18 12:51

Zehra Çilingiroğlu yeni sevgilisiyle görüntülenince saklandı

Hülya Avşar'ın kızı Zehra Çilingiroğlu, önceki gece Maslak Esnaf isimli mekanda arkadaşlarıyla eğlendi. Zehra sevgilisiyle görüntülenince gizlenmeyi tercih etti

Magazin 02-04-18 09:40

Zehra Çilingiroğlu'nun gönlü ferman dinlemedi!

Hülya Avşar ile Kaya Çilingiroğlu’nun Bahçeşehir Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nde okuyan kızı Zehra Çilingiroğlu (20) Ocak’ta Ankaralı Eray Ölçüm (22) ile aşk yaşamaya başlamıştı.

Magazin 26-03-18 10:52

Kaya Çilingiroğlu sevgilisini çocuklarıyla tanıştırdı

Kaya Çilingiroğlu, yeni sevgilisi Seda Sevin’i çocukları Zehra ve Kaya ile tanıştırdı

Magazin 18-03-18 10:24

Hülya Avşar'ın kızı Zehra evlilik yolunda! Aileler tanıştı

Zehra Çilingiroğlu iş adamı sevgilisi Eray Ölçüm ile evlilik için ilk adımı attı. Zehra, sevgilisini annesi Hülya Avşar ile tanıştırdı.

Magazin 04-03-18 12:20

Zehra Çilingiroğlu’nun sevgilisi Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı

Geçtiğimiz günlerde Zehra Çilingiroğlu aşkıyla, gündem olan genç işadamı Eray Ölçüm’e ailesinden uyarı geldi.

Magazin 28-01-18 14:19

Zehra Çilingiroğlu 'Bir daha gitmem'

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu'nun kızları Zehra Çilingiroğlu geride bıraktığımız akşam arkadaşlarıyla birlikte Yeniköy'deydi.

Magazin 06-01-18 11:50

Bir daha gitmem

Zehra Çilingiroğlu, önceki akşam Yeniköy’deki Arnavutköy Balıkçısı’ndaydı.

Magazin 05-01-18 11:19

Zehra'dan otomobil önlemi!

Geçtiğimiz günlerde bir gece kulübü çıkışında aracıyla kaza yapan Zehra Çilingiroğlu, önceki gün Levent’te görüntülendi.

Magazin 18-12-17 11:07

Zehra’nın Bin Euro’luk çantası

Zehra Çilingiroğlu Bebek’te bir kafeden çıkarken görüntülendi.

Magazin 03-12-17 13:15

Tenis oynamayı bilmiyorum!

Zehra Çilingiroğlu önceki gün Bebek’te objektiflere takıldı

Magazin 03-12-17 12:39

Zehra'dan aşk iddialarına cevap

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızları Zehra, önceki gün City’s’deydi.

Magazin 23-11-17 09:51

Zehra Çilingiroğlu aşk iddialarına cevap verdi!

Önceki gün Nişantaşı'nda bir AVM'de görüntülenen Zehra Çilingiroğlu, hakkında çıkan aşk iddialarına cevap verdi. Zehra Çilingiroğlu, "10 yıllık arkadaşım, bu yaşta öyle şey olmaz" dedi.

Magazin 22-11-17 21:04

Zehra Çilingiroğlu'nun kaçış planı suya düştü!

Zehra Çilingiroğlu, önceki gece bir erkek arkadaşıyla Karaköy Mitte’deydi.

Magazin 17-11-17 08:11

Zehra Çilingiroğlu: 'İyi şoför olduğumu düşünüyorum'

Geçtiğimiz hafta trafik kazası yapan Zehra Çilingiroğlu, Bebek'te görüntülendi. Bir kız arkadaşıyla erken saatlerde spor yapan Çilingiroğlu'na kaza hatırlatılınca, "İyi şoför olduğumu düşünüyorum" dedi.

Magazin 14-11-17 09:24