HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Afyonkarahisar Dazkırı Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 02:00
Hafif yağmur
6 °
Hissedilen: 6°
Hissedilen: 6°
Nem: 89%
En yüksek / düşük: 11 ° / 7°
Rüzgar Hızı: KB / 0.98 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Hafif Yağmur

Afyonkarahisar Dazkırı Hava Durumu: Havanın Hafif yağmur, en yüksek sıcaklığın 11° ve en düşük sıcaklığın 7° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 0.98 KM/S hızında, nem oranı 89% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Dazkırı Hava Durumu / 5°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Dazkırı Hava Durumu 10° / 4°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Dazkırı Hava Durumu / 6°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Dazkırı Hava Durumu / 5°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Dazkırı Hava Durumu / 2°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Dazkırı Hava Durumu 14° / 4°

Afyonkarahisar Dazkırı Bugün Hava Durumu


Afyonkarahisar Dazkırı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Afyonkarahisar Dazkırı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Afyonkarahisar Dazkırı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Afyonkarahisar Dazkırı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Afyonkarahisar Dazkırı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Afyonkarahisar Dazkırı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;