HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Afyonkarahisar Afyon Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 10:30
Hafif yağmur
5 °
Hissedilen: 5°
Hissedilen: 5°
Nem: 94%
En yüksek / düşük: 6 ° / 3°
Rüzgar Hızı: KB / 0.67 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Hafif Yağmur

Afyonkarahisar Afyon Hava Durumu: Havanın Hafif yağmur, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın 3° olması bekleniyor. Rüzgar KB yönünde 0.67 KM/S hızında, nem oranı 94% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Afyon Hava Durumu / 2°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Afyon Hava Durumu / 5°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Afyon Hava Durumu 10° / 5°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Afyon Hava Durumu 11° / 3°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Afyon Hava Durumu 14° / 5°

Cuma

15 Aralık 2023 Cuma Afyon Hava Durumu 15° / 7°

Afyonkarahisar Afyon Bugün Hava Durumu


Afyonkarahisar Afyon hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Afyonkarahisar Afyon için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Afyonkarahisar Afyon saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Afyonkarahisar Afyon’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Afyonkarahisar Afyon’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Afyonkarahisar Afyon dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;