HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Bursa İnegöl Saatlik Hava Durumu

30 Eylül Cumartesi 2023, 22:00

23:00

Parçalı bulutlu 17°
Hissedilen: 18°
Yağış İhtimali: 55%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 18°
Nem: 98%
En yüksek / düşük: 17° / 17°
Yağış İhtimali: 55%
Rüzgar Hızı: GB / 0.75 KM/S

Saat 23:00 Civarında Bursa İnegöl hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 17° en düşük 17° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 1.03 KM/S hızında, nem oranı 100% civarında, bulut oranının da 69% olması bekleniyor.

Bursa İnegöl Saatlik Hava Durumu


Bursa İnegöl hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bursa İnegöl için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bursa İnegöl saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bursa İnegöl’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bursa İnegöl’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bursa İnegöl dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;