HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Bursa Yenişehir Saatlik Hava Durumu

28 Kasım Salı 2023, 22:00

23:00

Parçalı bulutlu 13°
Hissedilen: 12°
Yağış İhtimali: 16%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 12°
Nem: 55%
En yüksek / düşük: 13° / 13°
Yağış İhtimali: 16%
Rüzgar Hızı: G / 8.16 KM/S

Saat 23:00 Civarında Bursa Yenişehir hava durumu: Havanın Hafif yağmur ve sıcaklığın en yüksek 13° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 10.29 KM/S hızında, nem oranı 54% civarında, bulut oranının da 80% olması bekleniyor.

Bursa Yenişehir Saatlik Hava Durumu


Bursa Yenişehir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bursa Yenişehir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bursa Yenişehir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bursa Yenişehir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bursa Yenişehir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bursa Yenişehir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;