HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Bursa Yıldırım Saatlik Hava Durumu

02 Ekim Pazartesi 2023, 21:30

22:00

Parçalı bulutlu 15°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 1%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 86%
En yüksek / düşük: 15° / 13°
Yağış İhtimali: 1%
Rüzgar Hızı: KKB / 2.29 KM/S

Saat 22:00 Civarında Bursa Yıldırım hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 3.6 KM/S hızında, nem oranı 88% civarında, bulut oranının da 62% olması bekleniyor.

23:00

Parçalı az bulutlu 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 1%
Parçalı az bulutlu
Hissedilen: 14°
Nem: 85%
En yüksek / düşük: 14° / 13°
Yağış İhtimali: 1%
Rüzgar Hızı: KKB / 1.76 KM/S

Saat 23:00 Civarında Bursa Yıldırım hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar KKB yönünde 3.6 KM/S hızında, nem oranı 88% civarında, bulut oranının da 48% olması bekleniyor.

Bursa Yıldırım Saatlik Hava Durumu


Bursa Yıldırım hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bursa Yıldırım için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bursa Yıldırım saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bursa Yıldırım’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bursa Yıldırım’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bursa Yıldırım dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;