Nagehan Alçı kimdir?

Nagehan Alçı kimdir?

Türk Gazeteci Nagehan Alçı 13 Nisan 1977 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Liseyi İstanbul Erkek Lisesi’nde tamamladıktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur.

Meslek hayatına Hürriyet Gazetesi’nde staj yaparak ilk adımını atmıştır. Show TV de çalışan Alçı, Akşam Gazetesi’nde editörlükte yapmıştır. Skytürk TV’de Sosyal Bilgiler adlı belgeseli hazırlayan Gazeteci, Kanaltürk’de yayınlanan Sınırsız isimli programda yorumculuk yapmıştır. Yorumcu ve sunucu olarak Kanal 24’ de Nerede Kalmıştık programında görev almıştır. Beyaz TV’de Medcezir, CNN TÜRK’te Dörtte Bir Taraf programlarında yorumculuk yapmıştır.

Köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile 2020 yılında evlenmiştir. İkiz kız çocuğu olan Alçı, Almanca ve İspanyolca bilmektedir.

Nagehan Alçı Haberleri

Nagehan Alçı'dan Canan Kaftancıoğlu tepkisi! Dikkat çeken Mansur Yavaş detayı

Gazeteci Nagehan Alçı, Yargıtay'ın Canan Kaftancıoğlu kararına sosyal medyadan tepki gösterdi. "Kaftancıoğlu'na yapılan hukuk cinayetidir" diyen Alçı tepkisini, "Bu rezaleti kabul etmiyorum" sözleriyle gösterdi. Alçı'nın konuyla ilgili Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a seslenmesi de dikkat çekti.

Haber 12-05-2022 22:33

İlyas Salman'dan Ekrem İmamoğlu'na destek açıklaması: Beni de üzdü ama...

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz turunda bazı gazetecilerle birlikte çekildiği fotoğraf gündem olmaya devam ediyor. Özellikle Nagehan Alçı'nın söz konusu karede yer almasına birçok muhalif isim tepki gösterirken, bir açıklama da İlyas Salman'dan geldi. Söz konusu karenin kendisini de üzdüğünü belirten Salman'ın açıklamasının devamında kullandığı ifadeler ise "İmamoğlu'na destek verdi" şeklinde yorumlandı.

Magazin 11-05-2022 16:03

İmamoğlu'nun Nagehan Alçı fotoğrafı çok konuşulmuştu! Cüneyt Özdemir'den itiraf geldi: Murat Ongun beni de aradı...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisiyle ilgili başlayan tartışmalar devam ederken gazeteci Cüneyt Özdemir’den dikkat çeken açıklamalar geldi. Özdemir geziye kendisinin de davet edildiğini ama ailevi nedenlerden ötürü katılmadığını söyledi.

Haber 09-05-2022 16:04

Fazıl Say, İmamoğlu'na "Gereksiz ve şuursuz" diyerek tepki gösterdi! "Anca Rize milletvekili olursun"

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Karadeniz ziyareti sırasında otobüste Nagehan Alçı'nın da aralarında olduğu bazı gazetecilerle aynı fotoğrafta yer almasının yankıları sürüyor. Ekrem İmamoğlu'na bir tepki de piyanist ve besteci Fazıl Say'dan geldi. İşte haberin detayları...

Haber 07-05-2022 20:05

İmamoğlu eleştirilere böyle meydan okudu: Vız gelir tırıs gider! Hiç umurumda değil…

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Karadeniz gezisinde Nagehan Alçı ile aynı fotoğraf karesinde yer alması nedeniyle kendisine yönelik yapılan eleştirilere çok sert yanıt verdi. İmamoğlu eleştiride bulunanları ‘akıllı olmaya’ davet ettiğini belirterek yapılan eleştiriler hakkında da “Bu kardeşiniz için vız gelir tırıs gider. Hiç umurumda değil!’ dedi. İşte İmamoğlu’nun çok konuşulacak o sözlerinin detayları…

Haber 07-05-2022 09:46

Gökhan Özoğuz'dan Ekrem İmamoğlu'na tepki! 'Ben bu otobüsten inerim'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun turundaki gazeteciler tartışma konusu oldu. Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz da konuya dair tepkisiz kalmadı. Ünlü isim turdaki bazı isimler rahatsız olunca "Sinek küçüktür ama mide bulandırır" dedi.

Magazin 06-05-2022 17:29

Ekrem İmamoğlu çok tartışılan gazeteciler fotoğrafı hakkında ilk kez konuştu! 'Talimatı ben verdim gerekirse yine çağırırım...'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, çok tartışılan Karadeniz seyahatindeki o fotoğrafla ilgili ilk kez konuştu. Basın mensuplarının sorularını cevaplayan İmamoğlu, 'Evet içi yananlar olmuş olabilir benim de zamanında içim yandı. Bugün Nagehan Hanım gelir yarın Abülkadir Selvi gelir, çünkü iki senedir beni Genel Başkanım ile karşı karşıya getirmeye çalışıyor.' dedi

Haber 06-05-2022 17:05

Tan Taşçı'dan Nagehan Alçı'nın Ukrayna yorumuna tepki! "Lafa bak ya, ne kadar basit..."

Rusya'nın Ukrayna'ya saldırısı sonrası yapılan yorumlar gündem oluyor. Nagehan Alçı'nın yaptığı bir yorum da sosyal medyada en çok konuşulan konular arasına girdi. Alçı'nın sözleri şarkıcı Tan Taşçı'nın ise tepkisine yol açtı.

Magazin 27-02-2022 11:25

Sezen Aksu ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın fotoğrafını paylaştı! Dikkat çeken sözler...

Sezen Aksu hakkında kaleme aldığı yaz sonrası, sosyal medya hesabından bir fotoğraf paylaşan Nagehan Alçı, yazısında bahsettiği akşama ait bir fotoğraf olduğunu belirtti. Fotoğrafta Sezen Aksu ile Rasim Ozan Kütahyalı'nın birbirlerine sarıldıkları görülüyor.

Magazin 24-01-2022 16:31

Ankara'daki karar sonrası Nagehan Alçı'dan Mansur Yavaş'a tebrik: Örnek olmalı

Gazeteci Nagehan Alçı, Ankara Büyükşehir Belediyesinin "Akşam 7'den sonra kadınların durak beklemeden istedikleri yerde inebilmesi" kararı nedeniyle Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ı tebrik etti.

Haber 26-11-2021 13:55

Nagehan Alçı’dan Cumhurbaşkanı'na çağrı: Yüzde 40 gibi bir zam açıklayın, asgari ücret de 5 bin TL olsun

2022 yılına girmemize az bir süre kala milyonlarca asgari ücretli zam oranını büyük bir merakla bekliyor. Uzmanlar, yetkililere asgari ücretin belirlenmesi için bir bir çağrı yapmaya başladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Alçı, "İşçileri, memurları ve emeklileri 2022 senesine girerken mutlu edin. Yüzde 40 gibi hatırı sayılır bir zam müjdesi açıklayın. Ayrıca milyonlarca özel sektör emekçisini ilgilendiren asgari ücreti de 5 bin TL olarak ilan edin" dedi.

Finans 23-11-2021 16:00

Nagehan Alçı'nın sözleri gündem oldu! "Gerçek enflasyon yüzde 40" diyerek zam istedi

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Habertürk canlı yayınında enflasyonun yüzde 40 olduğunu söyleyerek maaşların eridiğini dile getirdi. Alçı, ardından da kendi maaşlarına gülerek yüzde 40 zam istedi.

Haber 22-11-2021 11:53

Ümit Özdağ'ın sözleri Nagehan Alçı'yı kızdırdı! Canlı yayında birbirlerine girdiler

Habertürk canlı yayınında Zafer partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ ile Nagehan Alçı birbirine girdi. Ümit Özdağ'ın "Türkiye'de son 10 senedeki toplumsal gerilimin mimarlarından birisiniz" suçlamasına Nagehan Alçı, 'ırkçılık' suçlamasıyla cevap verdi.

Haber 14-10-2021 12:22

Rasim Ozan Kütahyalı: Nagehan Alçı beni evden kovdu, annem ve babam araya girdi

Köşe yazarı ve yorumcu Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medyada yaşanan bir tartışmanın ardından eşi Nagehan Alçı'nın kendisini evden kovduğunu açıkladı. Kütahyalı, "İzmir'e gittim. Vallah beni kovdu. Bizim İzmir'de Göztepe'de bir evimiz var. Gittim vatanım memleketime yerleştim. Daha sonra annem ve babam araya girdi" dedi.

Magazin 08-10-2021 00:54

Nagehan Alçı'dan çağrı: Bunun için yalvarıyorum

Haber Global ekranlarında Buket Aydın'ın sunduğu Tarafını Seç programına konuk olan gazeteci Nagehan Alçı, "Bunun için yalvarıyorum" sözleriyle iktidar partisi ve muhalefet partilerine seçimlerden önce bir uzlaşı yaratmaları çağrısında bulundu.

Haber 07-10-2021 23:09

Nagehan Alçı'nın yazısı sosyal medyada gündem oldu: Yeni sistemde cumhurbaşkanı tam yetkisiz ve tam güçsüz olmalı

2023'te yapılacak seçimlerle ilgili her gün yeni haberler gelirken, gazeteci Nagehan Alçı'nın bugünkü yazısı bir anda sosyal medyada günün konusu oldu. Yeniden başbakanlık sistemine geçilecekse hazırlıkların şimdiden başlaması gerektiğini ifade eden Alçı, "Yeni sistemde cumhurbaşkanı kesinlikle tam yetkisiz ve tam güçsüz olmalı." dedi.

Haber 29-09-2021 14:22

Cihat Şener'den Nagehan Alçı'ya canlı yayında tepki: Beni yayından alınız

Eğitim Uzmanı Cihat Şener'in gazeteci Nagehan Alçı'ye tepkisi olay oldu. HaberTürk canlı yayınına katılan Şener, Alçı'nın araya girmesine sinirlenerek "Beni yayından alınız" diyerek tepki gösterdi.

Haber 03-09-2021 10:38

Nagehan Alçı'dan flaş 'af' iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan kapıyı açık mı bıraktı?

28 Şubat davası kapsamında tutuklanan aralarında Çevik Bir ve Çetin Doğan'ın da olduğu 14 emekli generalle ilgili yapılan af çağrıları ilk kez Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a soruldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın verdiği yanıtı aktaran gazeteci Nagehan Alçı, Erdoğan'ın kapıyı açık bıraktığını iddia etti.

Haber 01-09-2021 11:00

Nagehan Alçı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı: Ev hapsi cezasına çevrilsin

Nagehan Alçı'nın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan isteği gündem oldu. Gazeteci Alçı, başta 28 Şubat davası sonucunda tutuklanan emekli generaller olmak üzere 80 yaşını geçmiş tüm mahkumlar için ev hapsi çağrısında bulundu.

Haber 23-08-2021 15:42

Nagehan Alçı'dan Mehmet Ceyhan'a yanıt: Sevimli huysuzluğunu seviyorum

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'ın kendisine yönelik sözlerine yanıt verdi. Ceyhan'ın, "Hayal görüyor sanırım, psikiyatriste görünse iyi olur" dediği Alçı, "Sevimli huysuzluğunu seviyorum" sözleriyle karşılık verdi.

Haber 21-08-2021 15:16

Canlı yayında ortalık karıştı! Nagehan Alçı'dan Doğu Perinçek'e: İnsanları çıldırtmaya mı çalışıyorsunuz?

Vatan Partisi lideri Doğu Perinçek'in Taliban'ın ilerleyişini Kurtuluş Savaşı'na benzetmesi olay yarattı. Gazeteci Nagehan Alçı canlı yayında Perinçek'e tepki göstererek "Acaba insanları çıldırtmaya mı çalışıyorsunuz?" ifadelerini kullandı.

Haber 20-08-2021 10:31

Mehmet Ceyhan'dan Nagehan Alçı'ya 'demans' yanıtı! Polemik büyüyor

Prof. Dr. Mehmet Ceyhan ile gazeteci Nagehan Alçı arasındaki polemik büyüyor. Alçı'nın 'demans herhalde' sözlerine yanıt veren Ceyhan, "Sizden çok daha akıllı olduğum bir tarafta, sizden çok daha akıllı insanlar yetiştiriyorum çok şükür" ifadelerini kullandı.

Haber 18-08-2021 15:50

Nagehan Alçı'dan Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki: Artık yeter

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, koronavirüs salgını sürecinde yüz yüze eğitime ara verilen okullarla ilgili değerlendirmeleri nedeniyle Prof. Dr. Mehmet Ceyhan'a tepki gösterdi. Alçı, "Artık yeter Sayın Mehmet Ceyhan" ifadesini kullandı.

Haber 16-08-2021 10:58

İçişleri Bakanı Soylu: Çok iddialıyım! Göstersinler adımı değiştiririm

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile yaptığı görüşmeyi aktardı. Bakan Soylu, Alçı'ya "Çok iddialıyım Nagehan Hanım, dünyada bizim kadar kapsamlı ve sağlıklı işleyen bir göç yönetimi göstersinler adımı değiştireyim." dedi.

Haber 29-07-2021 12:02

Nagehan Alçı'dan Melih Bulu hakkında çok konuşulacak iddia

Geçtiğimiz günlerde Boğaziçi Üniversitesi'ndeki rektörlük görevinden alınan Prof. Dr. Melih Bulu için Habertürk yazarı Nagehan Alçı'dan çok konuşulacak bir iddia geldi. Alçı, Melih Bulu için moralinin çok bozuk olduğunu ve Türkiye'den ayrılmayı düşündüğünü söyledi.

Haber 19-07-2021 12:14

Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı boşandı mı? İddialar sonrası açıklama

Gazeteciler Nagehan Alçı ve Rasim Ozan Kütahyalı'nın boşandıkları iddiası gündem yarattı. Sosyal medyada hızla yayılan haberler sonrası gazeteci çiftten açıklama geldi.

Haber 03-06-2021 12:14

Nagehan Alçı'dan eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın açıklamalarına tepki

Habertürk gazetesi yazarı Nagehan Alçı, eşi Rasim Ozan Kütahyalı'nın dün gece yaptığı paylaşımlarla ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Haber 02-06-2021 12:30

Nagehan Alçı tepki gösterdi: Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim

Gazeteci Nagehan Alçı, 'tam kapanma' dönemi boyunca okulların kapatılmasına tepki gösterdi. Alçı, okulların en son kapanacak yerlerden olması gerektiğini ama kimsenin bu durumu önemsemediğini belirterek "Büyük bir hayal kırıklığı içindeyim." ifadelerini kullandı.

Haber 28-04-2021 08:38

İmamoğlu’ndan Nagehan Alçı'ya: Tevfik Göksu'dan mesaj alıp bana soru sormayın, siz sorun

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, canlı yayında soruları yanıtladı. İmamoğlu, koronavirüs salgınıyla ilgili "Bugün itibarıyla 48 çalışanımızı kaybettik. Bu gösteriyor ki alınan tedbirler yetmiyor. Tam kapanma kararı alınmalı" dedi. Öte yandan İmamoğlu, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'dan gelen mesajı okumak isteyen Nagehan Alçı'ya tepki gösterdi. İmamoğlu, "Tevfik Göksu’dan mesaj alıp bana soru sormayın, siz sorun" dedi. İmamoğlu, "Cumhurbaşkanı adayı olacak mısınız?" sorusunu da yanıtladı.

Haber 22-04-2021 21:10

Nagehan Alçı'dan flaş Meral Akşener iddiası: Toplumun yüzde 80'inden oy alabilir

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili Nagehan Alçı'dan dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Alçı, Akşener'in son yaptığı çıkışla toplumun yüzde 80'lik bir bölümünden oy alacak hale geldiğini belirtti.

Haber 07-04-2021 14:01

İBB neden kaybedildi? AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe'den dikkat çeken açıklamalar

AK Parti İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe, canlı yayında dikkat çeken değerlendirmelerde bulundu. Kabaktepe yerel seçimlerde İBB'nin CHP tarafından kazanılmasıyla ilgili, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kaybettik. Bunun altını çizerek söylüyorum. Biz İstanbul'u kaybetmedik. Büyükşehir belediye başkanlığı dışındaki 24 ilçe belediyesini baz aldığımızı bunların altı çok dolu." ifadelerini kullandı.

Haber 07-04-2021 03:00

Nagehan Alçı'ya hakime hakaret suçundan 7 bin 80 TL adli para cezası

Bir köşe yazısında İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Hakkı Yalçınkaya'ya hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan gazeteci Nagehan Alçı, "Kamu görevlisine görevinden dolayı alenen hakaret" suçundan 7 bin 80 TL adli para cezasına çarptırıldı.

Haber 31-03-2021 15:08

Nagehan Alçı hakim karşısına çıktı: Beraatimi talep ediyorum

Bir köşe yazısında İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Hakkı Yalçınkaya'ya hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan gazeteci Nagehan Alçı hakim karşısına çıktı. Hakkı Yalçınkaya, Nagehan Alçı için, "FETÖ basınının kalıntılarından esinlenerek kocası hakkında verdiğim karar nedeniyle kin ve öfkeyle yazmıştır" ifadelerini kullandı. Alçı ise, "FETÖ denen rezil örgüte saklanarak faşist zihniyet gizlenemez. Kocamla alakası yok" dedi.

Haber 11-02-2021 18:17

Nagehan Alçı hakkında hapis istemi! Dava başladı

Gazeteci Nagehan Alçı'nın bir köşe yazısında İstanbul 37. Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Hakkı Yalçınkaya'nın şikayetiyle "Hakaret" suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle yargılanmasına başlandı. Nagehan Alçı ilk duruşmaya katılmadı. Söz konusu yazıda, "İnsan haklarına önem vermeyen" bir hakim olarak gösterildiğini belirten Hakkı Yalçınkaya, "Sanığın en üst hadden cezalandırılmasını talep ederim" dedi.

Haber 03-12-2020 14:03

Nagehan Alçı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a 30 Ağustos çağrısı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nın nasıl kutlanacağı tartışma konusu olurken, gazeteci Nagehan Alçı'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a çağrı geldi.

Haber 28-08-2020 11:14

Nagehan Alçı’nın 2 yıl 4 ay hapsi isteniyor

İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi Hakimi Hakkı Yalçınkaya, köşe yazısında kendisine hakaret ettiği iddiasıyla gazeteci Nagehan Alçı'dan şikayetçi oldu. Şikayet üzerine başlatılan soruşturma sonunda Nagehan Alçı'nın "alenen hakaret" suçundan 2 yıl 4 aya kadar hapisle cezalandırılması talebiyle dava açıldı.

Haber 09-07-2020 16:43

Nagehan Alçı'dan dikkat çeken Halk TV ve Tele 1 açıklaması! Sosyal medyayı salladı

Gazeteci Nagehan Alçı'nın RTÜK'ün Tele 1 ve Halk TV'ye verdiği 5'er günlük ekran karartma cezasıyla ilgili yaptığı yorum sosyal medyada olay oldu.

Haber 02-07-2020 14:12

Nagehan Alçı ile CHP'li Gürsel Erol'un tartışması olay oldu: Çok çirkin şeyler bunlar

Habertürk'te yayınlanan Türkiye'nin Nabzı programına konuk olan Nagehan Alçı ve CHP Milletvekili Gürsel Erol arasında tansiyon yükseldi. İkili arasında yaşanan tartışma sosyal medyada gündem oldu.

Haber 28-05-2020 11:21

Nagehan Alçı'dan Deniz Zeyrek'e: Bravo Deniz

Koronavirüsle mücadele muhalefetin aldığı tavırla ilgili eleştirilerde bulunan gazeteci Deniz Zeyrek, "Çıksınlar yiğidin hakkını teslim etsinler" dedi. Zeyrek'in açıklamalarına destek veren gazeteci Nagehan Alçı "Bravo Deniz" diyerek meslektaşını tebrik etti.

Haber 05-05-2020 14:18

Kayserili iş adamından ‘katil devlet’ diyen Nagehan Alçı’ya suç duyurusu

Kayserili iş adamı Necmettin Apaydın, katıldığı bir televizyon programında Türkiye Cumhuriyeti için ‘katil devlet’ sözlerini kullanan yazar Nagehan Alçı hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Trend 14-10-2019 14:43

Nagehan Alçı hakkında suç duyurusu

Bir televizyon programında, 'Katil devlet' sözü nedeniyle büyük tepki çeken Nagehan Alçı hakkında Erzincan’da bir vatandaş suç duyurusunda bulundu.

Haber 30-09-2019 15:54

Nagehan Alçı ile Ersan Şen tartıştı, 'acil' reklama gidildi

Ceza Hukukçusu Prof. Dr. Ersan Şen ile gazeteci Nagehan Alçı canlı yayında sert bir tartışma yaşadı. Habertürk'te yayımlanan ‘Enine Boyuna’ programının moderatörü Hülya Hökenek ise tartışmayı sonlandıramayınca 'Acil olarak bir reklam rica ediyorum yönetmenimden' diyerek yayını kesti.

Haber 28-09-2019 11:39

Tuncay Özkan'dan Nagehan Alçı'nın iddialarına yanıt: Muharrem İnce içkiliydi demedim

CHP Milletvekili Tuncay Özkan Muharrem İnce’nin katıldığı canlı yayındaki 'seçim gecesi içkiliydi' iddialarıyla ilgili açıklama yaptı. Nagehan Alçı'yı yalancılıkla suçlayan Özkan, "CHP içinde kavga arayanlar benden sonuç alamazlar, başka kapıya" ifadelerini kullandı.

Haber 12-09-2019 09:49

Nagehan Alçı'nın 'İmamoğlu' sorusuna Muharrem İnce'den yanıt!

24 Haziran seçimlerinde CHP'nin cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, katıldığı canlı yayında soruları yanıtladı. İnce, "Ekrem İmamoğlu siyasi rakibiniz mi?" sorusuna "Siyasi akrabam" yanıtını verdi.

Haber 11-09-2019 22:18

HDP önünde eylem yapan annelere kadın gazetecilerden destek

İstanbul ve Ankara'dan Diyarbakır'a gelen kadın gazeteci ve yazarlar, çocukları PKK tarafından kaçırılan annelere destek verdi.

Haber 08-09-2019 15:18

Süleyman Soylu'dan Nagehan Alçı'ya: Bu tahrik edici bir soru

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı canlı yayında HDP'li Diyarbakır, Van ve Mardin büyükşehir belediyelerine kayyum atanmasıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Gazeteci Nagehan Alçı'nın kendisinden önceki bakanların kayyum atamamasına ilişkin sorusuna gülerek yanıt veren Bakan Soylu, 'Bu biraz tahrik edici bir soru gibi geliyor' ifadelerini kullandı.

Trend 21-08-2019 08:21

Nagehan Alçı'dan İstanbul seçimleri için teröristbaşı Abdullah Öcalan ve HDP iddiası

İstanbul'da yeniden yapılacak olan seçimler için Nagehan Alçı, "HDP kendi adayını çıkaracak" iddiasında bulundu. Alçı, "Bana Abdullah Öcalan'ın HDP'nin İstanbul'daki seçimlere kendi adayıyla çıkmasını istediği yönünde bir takım bilgiler geldi." ifadelerini kullandı.

Haber 07-05-2019 07:36

Armağan Çağlayan'dan Nagehan Alçı'ya olay sözler

Televizyon yıldızı Armağan Çağlayan, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla gazeteci Nagehan Alçı'ya "Ekranın antipatik yüzü" dedi.

Trend 21-04-2019 12:30

'Beni şaşkınlıktan yerime mıhlayan tabela' diye paylaştı

Habertürk yazarı Nagehan Alçı, İstanbul Fatih'teki bir sokak tabelasıyla ilgili olarak 'Beni şaşkınlıktan yerime mıhladı' ifadelerini kullandı ve belediyeye çağrıda bulundu.

Haber 12-12-2018 08:09