Caner Cindoruk kimdir?

Caner Cindoruk kimdir?

Caner Cindoruk, 17 Nisan 1980 yılında, Adana'da dünyaya gelmiştir. Ünlü oyuncunun annesi Müşerref, babası ise iki kez Orhan Kemal Öykü Ödüllü öykü yazarı Zafer Doruk'tur. Amcası Erdal Cindoruk'ta tiyatro oyuncusudur. Lisans eğitimini Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde alan Cindoruk, ‘Fehim Paşa Konağı’ ile kariyerine ilk profesyonel adımı atmıştır. 2006 yılında, ‘Beynelmilel’ filminde rol almış ve 2008 yılında ‘Kelebek ‘ filmi ile izleyicinin odak noktası olmayı başarmıştır. ‘Kara Güneş .’, ‘Hanımın Çiftliği.’,’ Yaprak Dökümü.’ Dizilerinde oynamıştır. Birçok projede yer alan Cindoruk, oyunculuğu iyi başarılı bir performans sergileyerek geniş bir kitleye sahip olmuştur. 2020 yılında başlayan ‘Sadakatsiz’ adlı dizi ile başrolü paylaştığı Cansu Dere ve Caner Cindoruk, gündeme oturmayı başarmıştır.

Caner Cindoruk Haberleri

Sadakatsiz’in finali olay oldu! Volkan, Aşkı Memnu’daki Behlül’e benzetildi

Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünde olduğu Sadakatsiz’in finalinde Volkan’ın sonu Aşkı Memnu’daki Behlül’e benzetildi. Volkan ve Behlül'ün yer aldığı paylaşımlar sosyal medyaya damga vurdu. Aşkı Memnu dizisinde Behlül rolünde Kıvanç Tatlıtuğ yer alıyordu.

Magazin 26-05-2022 09:56

Sadakatsiz dizisi neden final yaptı? Sadakatsiz dizisinde Derin öldü mü, intihar mı etti?

Sadakatsiz dizisinde beklenen final yayınlandı. Kanal D’nin sevilen dizisi Sadakatsiz her hafta Çarşamba akşamları ekrana geliyordu ancak sevilen dizi final kararı almıştı. Peki Sadakatsiz dizisi neden final yaptı? Sadakatsiz dizisinde Derin öldü mü, intihar mı etti? İşte merak edilenler...

Magazin 26-05-2022 08:58

Cansu Dere ve Caner Cindoruk aşk mı yaşıyor? "Duymamış olayım"

Final yapmaya hazırlanan Sadakatsiz'in başrol oyuncuları Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un yine aşk yaşadığı gündeme geldi. Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere aşk iddiaları kendisine sorulunca rahatsız oldu ve "Duymamış olayım" dedi.

Magazin 22-05-2022 09:40

Sadakatsiz 51. yeni bölüm fragmanı! Asya ile Derin arasında Ali kavgası!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 51. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'de Asya, Volkan'ın evine oğlu Ali'yi görmek için gelmiştir. Derin ise, Asya'nın da içinde olduğu aile fotoğrafını gördükten sonra ona bilenmiştir. Ali'nin onun oğlu olması sebebiyle ilgisini bir anda Ali'den kesmiştir. Asya'nın Ali konusunda sorduğu soruyu sert bir şekilde yanıtlar. Volkan, Asya'ya şaşırtan bilgi verir.

Magazin 01-03-2022 02:41

Sadakatsiz dizisi final mi yapıyor? Flaş iddia! Sadakatsiz dizisi ne zaman final yapacak? Sadakatsiz oyuncuları bir bir ayrılmıştı...

Kanal D ekranlarında 2020 yılından bu yana yayınlanmaya devam eden Sadakatsiz dizisi hakkında ortaya flaş bir iddia atıldı. Sevilen diziden son olarak peş peşe ayrılık haberleri gelmiş ve pek çok önemli oyuncu ayrılmıştı. Ayrılıkların ardından ise dizinin final yapabileceği iddia edildi.

Magazin 26-02-2022 09:28

Sadakatsiz 50. yeni bölüm fragmanı! Volkan ve Derin arasında Ali krizi!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 50. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'de Asya ve Aras evlendikten sonra yurtdışında yaşama kararı alınca Ali, seçimini yapıyor. Ancak Derin, Ali'nin Volkan'la yaşamasına asla sıcak bakmıyor. Volkan ne yapacak? Volkan, Ali'den vazgeçecek mi?

Magazin 21-02-2022 02:19

Hasancan Kaya, Caner Cindoruk'u köşeye sıkıştırdı! "Arkada öpüşüyordunuz?"

Sadakatsiz dizisiyle ekrana gelen başarılı oyuncu Caner Cindoruk, Hasancan Kaya’nın sunduğu Konuşanlara konuk oldu. Cindoruk, Hasancan Kaya’nın “Sevgilin mi? E arkada öpüşüyordunuz” sorusuna verdiği tepki gülüşmelere sebep oldu.

Magazin 12-02-2022 09:18

Sadakatsiz 46. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Volkan ve Aras'ı gören Asya şoke oluyor!

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 46. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Ekranlara iki hafta ara veren dizinin yeni bölümünde çarpıcı gelişmeler yaşanacak. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde, Asya'nın evinde ortaya çıkan gizli kamera Aras'ı delirtiyor. Volkan ve Derin'in evini basan Aras adeta öfkeden çıldırıyor.

Magazin 13-01-2022 02:40

Sadakatsiz neden yok? Sadakatsiz final mi yaptı? Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman?

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı Sadakatsiz dizisi, Kanal D ekranlarının iddialı yapımları arasında yer alıyor. Dizinin, 12 Ocak Çarşamba günü yayın akışında yer almaması, ''Sadakatsiz neden yok?'' ve ''Sadakatsiz yeni bölümü ne zaman?'' sorularını akıllara getirdi.

Magazin 12-01-2022 14:32

Sadakatsiz 44. son bölüm final sahnesi! Asya ve Aras'ın evlilik kararı! Volkan gizli kamerayla her şeyi izledi!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 44. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Sadakatsiz son bölümde Asya, Aras'ın evlilik teklifine 'evet' yanıtını verdi. Asya ve Aras romantik bir gecede evlilik yüzüklerini taktı. Ancak annesinin evleneceğini öğrenen Ali ise bıraktığı bir notla evi terk etti. Final sahnesinde Volkan, Asya'nın evine gizli kamera koyduğu ortaya çıktı. Volkan'ın 24 saat eski eşi Asya'yı gizlice izlediği gerçeği izleyenleri şaşırttı.

Magazin 23-12-2021 01:36

Sadakatsiz dizisi 44. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Asya'yı kurtarmak için Leyla'ya saldıran kişi ortaya çıkıyor

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 44. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde, Asya'ya saldıran Leyla'nın da saldırıya uğrayarak yaralanması olayının suçlusu olarak Derin gösteriliyor. Asya ise Derin'i kurtarmak için ifade vermeye hazırlanıyor. Ancak Asya'yı kurtarmak için Leyla'ya vuran kişinin Nil olduğu ortaya çıkıyor.

Magazin 20-12-2021 22:35

Sadakatsiz 42. son bölüm final sahnesinde Aras'tan Asya'ya evlenme teklifi! O anlara şahit olan Volkan ve Ali yıkıldı

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 42. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölüm finalinde, Asya ile romantik bir gece geçiren Aras, yüzüğü çıkarttı ve diz çökerek evlenme teklifi yaptı. Asya bu teklif karşısında duygusal anlar yaşarken, evin penceresinden içeriye bakan Ali ve Volkan ise bu anlara şahitlik etti. Asya'nın oğlu Ali ise gördükleri karşısında çılgına döndü.

Magazin 09-12-2021 01:54

Sadakatsiz’in Volkan’ı Caner Cindoruk'un kardeşi Elkızı’nın Ali Demir’i Müfit Can Cindoruk çıktı! Benzerlik şaşırttı

Kanal D’nin çok sevilen dizisi Sadakatsiz’de canlandırdığı Volkan karakteriyle gündemden düşmeyen Caner Cindoruk’un kardeşi de kendisi kadar ünlü çıktı. Elkızı dizisinde Ali Demir karakterini canlandıran Müfit Can Cindoruk’un abisi ile olan benzerliği görenleri şaşırttı.

Magazin 08-12-2021 08:43

Sadakatsiz dizisi 42. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aras'tan Asya'ya evlenme teklifi! Volkan ve Ali şoke oluyor

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 42. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde Aras ve Asya aşkında sürpriz bir gelişme yaşanacak. Aras romantik bir akşamda diz çökerek yüzüğü çıkarıyor ve Asya'ya evlilik teklifinde bulunuyor. Asya'nın oğlu Ali ile Volkan da o anları evin penceresinden görüyor.

Magazin 07-12-2021 22:46

Sadakatsiz 41. yeni bölüm fragmanı! Asya ve Aras'ın karşısına çıkan Leyla ne yapacak?

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 41. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde geri dönen Aras, Volkan'ın karşısına çıkarak Leyla'dan boşanacağını söylüyor. Diğer yandan ise Leyla, Asya ve Aras'ın evine gelerek karşılarına çıkıyor. Asya ve Aras, Leyla'yı görünce büyük şok yaşıyor.

Magazin 29-11-2021 02:45

Sadakatsiz 40. son bölümde Aras Ateşoğlu gerçeği ortaya çıktı! Asya'nın hastanesini satın alıyor

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 40. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölüm finalinde ise Aras gerçeği herkesi şaşırttı. Aras Ateşoğlu'nun dünyaca ünlü bir Türk yazılımcı olduğu ve Türkiye'ye döndüğü haberi televizyonda yer aldı. Aras'ın Asya'nın çalıştığı Tekirdağ'daki özel hastaneyi de satın alacağı da ortaya çıktı.

Magazin 25-11-2021 02:02

Sadakatsiz 40. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Aras'ın yalanlarını öğrenen Asya'dan ayrılık kararı

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz'in 40. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde Aras'ın yalanları ortaya çıkınca Asya yeni bir karar almak zorunda kalıyor. Volkan ise bu durumu fırsat bilerek Asya'yı yalnız bırakmıyor. Asya'ya kendini affettirmeye çalışan Aras ise büyük bir hayal kırıklığına uğruyor. Peki ikili arasındaki bu durum onları nasıl bir sona hazırlayacak?

Magazin 21-11-2021 23:11

Sadakatsiz 38. son bölüm final sahnesi! Volkan, Asya'nın sevgilisi Aras'ın Leyla ile evli olduğunu öğrendi

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 38. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölüm final sahnesinde Leyla, eşi Aras'ın izini buldu. Aras'ı Asya ile gören Leyla çılgına döndü. Leyla'nın konuşmalarını duyan Volkan ise Aras'ın evli olduğunu öğrendi. Asya'yı kazanabilmek için son kozunu da oynayan Volkan, eski eşine Aras gerçeğini açıklamak istedi.

Magazin 11-11-2021 02:53

Sadakatsiz 38. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Volkan, Aras ve Leyla'nın evli olduğunu Asya'ya açıklayacak mı?

Kanal D'de 2. sezonuyla ekranlarda olan Sadakatsiz'in 38. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı dizinin yeni bölümünde Volkan, Leyla'nın Aras'ın eşi olduğunu öğreniyor. Aras ve Asya'nın yanına giden Volkan öğrendiği gerçeği açıklamak istiyor. Peki Sadakatsiz'de Asya, Aras ve Leyla gerçeğini öğrenecek mi?

Magazin 08-11-2021 02:40

Sadakatsiz 37. son bölüm final sahnesinde, Asya ve Aras'a Leyla şoku! Aslı Orcan, Sadakatsiz'e damga vurdu

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 37. son bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'e yeni katılan ünlü oyuncu Aslı Orcan, Leyla karakterini canlandırmaya başladı. son bölümünde Derin, Aras'ın sırrını çözmek için Leyla ile iletişime geçti. Aras'ın geçmişinde önemli bir yere sahip olan Leyla, Tekirdağ'a geldi. Final sahnesinde ise Asya ve Aras karşılarında Leyla'yı görünce büyük şok yaşadı.

Magazin 04-11-2021 01:54

Sadakatsiz 36. son bölüm final sahnesi! Yeni sevgililer Asya ve Aras davete el ele geldi! Volkan yıkıldı

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 27 Ekim Çarşamba akşamı 36. yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde, Asya ve Aras aşkı başladı. Yeni sevgililer Asya ve Aras, Volkan'ın da olduğu bir davete el ele geldi. Çifti görenler büyük şok yaşarken, Volkan ise eski eşini yeni sevgilisiyle görünce yıkıldı. Sadakatsiz'de Asya'nın intikamı sosyal medyada da olay oldu.

Magazin 28-10-2021 01:44

El Kızı dizisi Ali kimdir? El Kızı dizisi Münir Can Cindoruk kimdir, Caner Cindoruk ile kardeş mi?

FOX TV'de ilk defa 23 Ekim 2021 tarihinde ekrana gelen El Kızı dizisi, oyuncu kadrosuyla dikkat çekmekte. İzleyiciler dizide Ali karakterini canlandıran kişiyi merak ediyor. Ali karakterini oyuncu Münir Can Cindoruk canlandırıyor. Peki El Kızı dizisi Ali kimdir? El Kızı dizisi Münir Can Cindoruk kimdir, Caner Cindoruk ile kardeş mi? İşte merak edilenler...

Magazin 24-10-2021 02:48

Sadakatsiz 36. bölüm fragmanı yayınlandı! "Asya’dan uzak duracaksın"

Sadakatsiz 36. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Berkay Ateş’in paylaştığı Sadakatsiz yeni bölüm fragmanına; Volkan ve Aras’ın kavgası damga vuruyor.

Magazin 24-10-2021 01:55

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk ve Evlilik Hakkında Her Şey'in Azra'sı Gökçe Bahadır el ele göz göze! Şaşırtan görüntüler!

Şimdilerde Sadakatsiz dizisinde hayat verdiği Volkan karakteriyle dikkatleri üzerine çeken yakışıklı oyuncu Caner Cindoruk, Evlilik Hakkında Her Şey dizisiyle adından söz ettiren Gökçe Bahadır ile eski rol arkadaşı çıktı. İkilinin görüntüleri, sevenlerini şaşırttı.

Magazin 22-10-2021 13:15

Sadakatsiz'de Asya ve Aras sevgili mi oldu? Sadakatsiz 35. son bölümde Asya ve Aras'ı dudak dudağa gören Volkan yıkıldı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 20 Ekim Çarşamba akşamı 35. yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde, hafızası yerine gelmeye başlayan Aras, Asya'ya duyduğu ilgiyi itiraf etti ve ikili dudak dudağa geldi. Asya ve Aras'ın öpüştüğü anları gören Volkan ise büyük bir yıkım yaşadı. Volkan'ın aldattığı eski eşini, yeni sevgilisiyle gördüğü o sahne ise sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 21-10-2021 01:39

Sadakatsiz 35. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Volkan, Asya ve Aras'ı öpüşürken görüyor!

Kanal D'de 2. sezonuyla ekranlarda olan Sadakatsiz'in 35. bölümünden yeni fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı dizinin yeni bölümünde Aras ve Asya'nın sürpriz yakınlaşması damga vuracak. Hafızası yavaş yavaş yerine gelen Aras, ismini hatırladığını söylüyor. Bu zorlu süreçte Asya'yla da yakınlaşmaya başlayan Aras her şeyi başlatacak olan öpücükle hamlesini yapıyor. Volkan ise Asya ve Aras'ın öpüştüğü anları görüyor.

Magazin 19-10-2021 22:09

Sadakatsiz 35. bölüm fragmanı yayınlandı! Derin ve Aras’ın geçmişi ortaya çıkıyor

Sabırsızlıkla beklenen Sadakatsiz 35. bölüm fragmanı yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen ve Berkay Ateş’in paylaştığı dizinin yeni fragmanına; Derin ve Aras’ın geçmişinden gösterilen kesitler damga vuruyor.

Magazin 17-10-2021 01:08

Sadakatsiz 34. son bölüme damga vuran final sahnesi! Derin'in büyük yalanı ortaya çıktı

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 13 Ekim Çarşamba akşamı 34. yeni bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Berkay Ateş, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in son bölümünde Asya, Aras'ın sırlarını araştırmaya devam etti. Diğer yandan ise Aras ve Derin'in daha önceden tanıştıkları ortaya çıktı. Final sahnesinde Melih, Derin'in yalanını öğrendi. Melih, Derin'in tekerlekli sandalyeden kalkarak yürüdüğünü görünce büyük şok yaşadı.

Magazin 14-10-2021 01:12

Sadakatsiz 2. sezon 32. bölüm finalinde şoke eden Derin gerçeği!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz, 29 Eylül Çarşamba akşamı 32. yeni bölümüyle 3 aylık aranın ardından seyirci karşısına çıktı. Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk'un başrollerde oynadığı Sadakatsiz'in yeni bölümünde şoke eden gelişmeler yaşandı. Asya ve Derin'in yaşadığı kazanın ardından Derin'in tekerlekli sandalyeyle yaşadığı görüldü. Kazada Asya'nın Derin'in hayatını kurtardığı ortaya çıktı. Ancak finalde ise Derin'in rol yaptığı ve yürüyebildiği ortaya çıktı.

Magazin 30-09-2021 02:20

Sadakatsiz 32. bölüm fragmanı yayınlandı! Asya ve Volkan yeniden beraber

Kanal D'nin reyting rekortmeni dizisi Sadakatsiz, 32. bölüm fragmanıyla, izleyiciyi ekrana kilitledi. Yeni bölümde, Asya ve Volkan'ın yeniden mutlu bir beraberlik yaşadığı görülürken, kazadan sonra tekerlekli sandalyeye mahkum olan Derin'in hırs ve intikam dolu bakışları ürkütüyor.

Magazin 16-09-2021 11:46

Sadakatsiz ne zaman başlıyor? Yayın tarihi açıklandı! Sadakatsiz 2. sezon fragmanında Derin şoku!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in 2. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Başrollerini Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen'in paylaştığı dizinin yeni sezon yayın tarihi de açıklandı. Sadakatsiz'in 32. bölüm fragmanında Asya ve Derin'in geçirdiği kazanın ardından yaşananlar da gösteriliyor. Asya normal hayatına devam ederken, Derin'in ise tekerlekli sandalyede olduğu görülüyor.

Magazin 15-09-2021 21:47

Sadakatsiz dizisinin yeni sezonu ne zaman başlıyor? Sadakatsiz 2. sezon yayın tarihi açıklandı mı?

Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'un paylaştığı "Sadakatsiz" dizisi yayınlanmaya başladığı günden beri seyirciler tarafından büyük ilgi gördü. Dikkat çekici senaryosu ve başarılı oyuncularıyla reytinglerde üst sıralarda yer alan dizinin ne zaman başlayacağı merak konusu oldu. Yaz döneminden dolayı sezon finaline giren dizilerin, eylül ayının gelmesiyle ekranlarda yerini alması bekleniyor.

Trend 06-09-2021 19:53

Sadakatsiz dizisinin Volkan’ı Caner Cindoruk’u rahatsız eden paylaşım!

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Volkan karakteriyle bu sezona damga vuran Caner Cindoruk, hakkında çıkan haberlere sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla isyan etti.

Magazin 17-07-2021 22:40

Ünlü oyuncu hakkında flaş iddia! Çukur'un Yamaç'ı Aras Bulut İynemli Sadakatsiz'e mi dahil oluyor?

Geçtiğimiz günlerde final yapan 'Çukur' adlı dizide Yamaç karakterine hayat vermesiyle ününe ün katan oyuncu Aras Bulut İğnemli'nin yeni projesi merak konusu oldu. Oyuncunun hayranları ise fenomen dizi 'Sadakatsiz'e geçeceği iddiaları üzerine İynemli'yi diziye çok yakıştırdılar. Peki Aras Bulut İğnemli Sadakatsiz dizisine mi dahil olacak? Detaylar haberimizde...

Magazin 11-06-2021 10:03

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'un yeni projesi belli oldu! Bu kez belgeselle hayranlarının karşısına çıkacak

Geçtiğimiz hafta sezon finali yapan Kanal D'nin iddialı dizisi Sadakatsiz'de Volkan karakterine hayat veren Caner Cindoruk'un yeni projesi belli oldu. Sezon finalinin ardından ekip arkadaşları tatil sezonunu açarken Cindoruk, yeni projesi için kollarını sıvadı. İşte ünlü oyuncunun yeni projesine ilişkin detaylar...

Magazin 10-06-2021 14:31

Olanlara dayanamadı! Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk'tan "Öküz" göndermesi

Ünlü oyuncu Caner Cindoruk, "Sadakatsiz" dizisinde eşini aldatan Volkan karakterini oynadığı için izleyicinin öfkesinin hedefinde. Ama Volkan işi o kadar abarttı ki, Caner Cindoruk da oynadığı karaktere tepki göstermeye başladı.

Magazin 03-06-2021 13:31

Sadakatsiz sezon finalinde şoke eden kaza sahnesi! Asya ve Derin öldü mü?

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin 31. bölümüyle sezon finali yaptı. Sadakatsiz'in sezon finalinde, Derin ve Volkan'ın nasıl tanıştıkları ve aşk yaşamaya başladıkları ilk defa gösterildi. Derin, Asya'yı zorla Volkan'la tanıştıkları Sapanca'ya götürmek istedi. Ancak Derin'in kullandığı araç yoldan çıkarak uçurum aşağı yuvarlandı. Son anda gelen Volkan ise aracın düştüğünü görünce büyük yıkım yaşadı. Derin ve Asya'ye ne olduğu ise yeni sezonda ortaya çıkacak.

Magazin 03-06-2021 01:04

Sadakatsiz neden sezon finali yapıyor? Sadakatsiz'in yeni bölümü ne zaman?

Ekranların sevilen dizisi "Sadakatsiz" sezon finali yapıyor. Fenomen dizinin neden sezon finali yaptığı merak ediliyor. Peki Sadakatsiz neden sezon finali yapıyor? Sadakatsiz'in yeni bölümü ne zaman? İşte merak edilen soruların yanıtlar...

Magazin 02-06-2021 15:01

Sadakatsiz'in Asya'sı Cansu Dere'den dikkat çeken veda: Herkesi etiketledi!

Kanal D ekranlarında sezon boyunca fırtınalar estiren Sadakatsiz dizisinin sezon finali için geri sayım başladı. Dizinin başrolü Asya karakterine hayat veren Cansu Dere, yaklaşan sezon finali heyecanı ile sosyal medya hesabından yaptığı veda paylaşımı ile dikkat çekti. Dere, yaptığı paylaşımda tüm set ve oyuncu arkadaşlarını etiketlediği post ile şaşırttı.

Magazin 30-05-2021 17:27

Sadakatsiz sezon finali fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz 31. bölümde Derin ve Volkan gerçeği ortaya çıkıyor

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin 31. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Ekrana bir hafta ara veren Sadakatsiz 31. bölümüyle sezon finali yapacak. Sadakatsiz'in yeni bölümünde Derin geçmişiyle hesaplaşıyor. Derin'in Volkan ile olan ilişkisinde ortaya yeni gerçekler çıkıyor. Derin ve Volkan'ın nasıl tanıştıkları da ilk defa ekrana gelecek.

Magazin 26-05-2021 22:50

Sadakatsiz 31. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Sadakatsiz sezon finalinde neler olacak?

Kanal D'de ekrana gelen Sadakatsiz dizisinin 31. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Dizinin yeni bölümü bu hafta yayınlanmayacak. Ekrana bir hafta ara verecek olan Sadakatsiz 31. bölümüyle sezon finali yapacak. Sadakatsiz'in sezon finaline ise Asya, Derin ve Volkan üçgeninde yaşananlar damga vuracak. Asya ve Derin'in hesaplaşmasında kazanan kim olacak?

Magazin 25-05-2021 20:20

Sadakatsiz ne zaman final yapacak?

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sadakatsiz'i ne zaman final yapacağı araştırılıyor. İzleyenler tarafından ilgi ile takip edilen Sadakatsiz dizisinin başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen yer alıyor. Peki, 31. yeni bölümü ile ekranlara gelecek olan Sadakatsiz'in sezon finali ne zaman? İşte, ayrıntılar...

Magazin 25-05-2021 19:25

Sadakatsiz'de radikal karar: Sezon finali tarihi değişti

Kanal D ekranlarının fenomen dizisi Sakatsiz'de yeni bir gelişme yaşandı. Yakın zamanda sezon finali yapacağını açıklayan dizinin sezon finali erkene çekildi.

Magazin 20-05-2021 17:24

Sadakatsiz 30. son bölüme damga vuran final sahnesi! Asya, Derin'in hamilelik yalanını açıkladı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 30. son bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz'e yeni katılan Bennu Yıldırımlar'ın canlandırdığı Asya Günalan karakteri, Asya'ya geçmişindeki ailesiyle ilgili sırları açıkladı. Asya Günalan, "Baban ve ben nişanlıydık. Baban bir hata yaptı ve beni aldattı annenle" sözleri Asya'yı şoke etti. Final sahnesinde ise Asya'nın sırlarını öğrenen Derin, herkesin içinde bunları açıkladı. Asya ise intikamını Derin'in aslında hamile olmadığını açıklayarak aldı.

Magazin 20-05-2021 01:59

Sadakatsiz'in Volkan'ı Caner Cindoruk paylaştı: Aşk-ı Bennu

Sadakatsiz dizisinde Volkan karakterini canlandıran başarılı oyuncu Caner Cindoruk, Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti. Sadakatsiz'deki rol arkadaşları Özge Özder ve Bennu Yıldırımlar ile poz veren Cindoruk "Aşk-ı Bennu" notunu yazdı.

Magazin 19-05-2021 20:48

Bu ilk değilmiş! Caner Cindoruk Sadakatsiz'de yaşanan tuhaf tesadüfü paylaştı

Usta oyuncu Bennu Yıldırımlar'ın sevilen dizi "Sadakatsiz"e konuk olması, tuhaf bir tesadüfü ortaya çıkardı. Dizinin başrol oyuncusu Caner Cindoruk'un "Aşk-ı Bennu" paylaşımı herkesi şaşırttı.

Magazin 19-05-2021 17:50

Sadakatsiz 30. Bölüm fragmanı yayınlandı | Asya Günalan ve Asya Yılmaz karşı karşıya!

Kanal D ekranlarının sevilen yapımlarından biri olan Sadakatsiz dizisi, her hafta adından söz ettirmeyi başarıyor. Başrollerinde Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in yer aldığı yapımın 30. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Magazin 19-05-2021 14:55

Sadakatsiz 29. son bölüm final sahnesi! Sadakatsiz'e katılan Bennu Yıldırımlar, Asya Günalan karakteriyle Asya'nın karşısına çıktı!

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 29. son bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz son bölümde Asya'nın Derin'in kaçırılma planını ortaya çıkarması ortalığı karıştırdı. Derin yaptığı planla ailesini de karşısına alırken, Asya ise hayatında yeni bir dönem açtı. Volkan ise Asya'ya içini dökerek ona veda etti. Final sahnesinde ise Asya, karşısına geçmişinden çıkan birini görünce büyük şok yaşadı. Diziye yeni katılan ünlü oyuncu Bennu Yıldırımlar da Asya rolüyle ilk defa seyirci karşısına çıktı.

Magazin 13-05-2021 00:46

Sadakatsiz 28. son bölümde Volkan'dan Derin'i yıkan Asya itirafı! Sadakatsiz'de Derin'in yeni planı ne?

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 28. son bölümüyle ekrana geldi. Sadakatsiz son bölümde Derin ve Asya, Faruk'un elinden kurtarıldı. Çıkan arbedede vurulan Asya yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Derin, Asya'nın yaptıklarını hiçe sayarak yalan ifade verdi ve Asya'yı suçladı. Volkan ise Derin'e her şeyi itiraf etti ve Asya'ya döneceğini söyledi. Ancak yeni bir plan yapan Derin, Volkan'ı tuzağa düşürerek etkilemeye çalıştı. Sosyal medyada ise Derin için "Aşkı için delirdi" yorumları yapıldı.

Magazin 06-05-2021 01:29