Deney Haberleri

Yaptığı cinsel deney penisinin kesilmesine neden oldu! Sıkışan halkayı çıkartamayınca...

Dünyada cinsellik üzerine yapılan ve kötü sonuçlanan birçok cinsel deney vakası bulunuyor. Bu deneylerin sonucunda hasar gören cinsel organların kesilmesi gerekebiliyor. Çin'de yaşayan bir adamın cinsel organına taktığı halkayla başına gelenler duyanları şok ediyor.

Haber 23-01-23 09:45

SON DAKİKA | Ege Üniversitesi'nde deney sırasında patlama! 1'i ağır 2 yaralı

Son dakika haberi: Ege Üniversitesi Biyokütle Enerji Sistemleri ve Teknolojileri Uygulama ve Araştırma Merkezinin bahçesinde, iddiaya göre yapılan deney sırasında patlama meydana geldi. Patlama sonrası bölgeye ambulans, polis ve itfaiye ekipleri sevk edildi. Olayda biri ağır olmak üzere 2 kişi yaralandı.

Haber 07-11-22 16:33

Sadece bir gece yapmak bile büyük hasara yol açabiliyor! Beyni mahvediyor, ölümcül sonuçlar doğuruyor

Sağlığımızı korumak adına beslenme, uyku ve hareket düzenimize dikkat etmenin ne kadar önemli olduğu her fırsatta vurgulanıyor. Uyku alışkanlıkları kişiden kişiye göre değişiyor. Yapılan araştırmalar uykunun ideal seviyede uzaklaşmasının beyinde iltihaplanmaya yol açtığını belirtiyor.

Haber 13-10-22 10:31

Arkadaşlarının yaptığı deney yüzünden başına gelenler korkuttu: Ağrıyla hastaneye koştu

Dünyada oldukça ilginç ameliyatlar meydana geliyor. Bu ameliyatlar arasında en ilgi çekici ve korkutucu olanlar arasında cinsel organa sıkışan yabancı maddeler yer alıyor. 38 yaşındaki bir adam cinsel organına sıkışan metal yüzük yüzünden korku dolu anlar yaşadı.

Haber 18-09-22 13:43

Deney

Deney Hakkındaki Haberler Mynet'te. Deney Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kanıtlandı! Otomobillerdeki fiziksel tuşlar, dokunmatik ekranları yendi

İsveç merkezli bir dergi, arabalardaki fiziksel tuşların dokunmatik ekranlardan daha iyi olup olmadığını öğrenmek istedi. Yapılan deney sonucunda, fiziksel tuşları olan bir arabanın testteki diğer tüm modern arabaları geride bıraktığı ortaya çıktı. Böylece herkesin düşündüğü ancak ispat edemediği şey bilimle desteklendi.

Haber 19-08-22 09:42

İnternette görüp evde uyguladığı tehlikeli deneme hastanelik etti

Erzurum'da internette izlediği videodan etkilenip bacağına döktüğü kolonyanın yanıp yanmadığını çakmakla kontrol eden 6 yaşındaki çocuk yaralandı

Yurthaber 13-08-22 14:42