Duygu Haberleri

Taş kalplerini aşmak çok zor! En duygusuz burçlar

Bazı kişiler olaylara çok duygusal yaklaşırken bazıları ise tamamen mantıkla bakıp duygularını kullanmazlar. Olaylara ve insanlara karşı soğukkanlı duran bu kişilerin duvarını aşmak oldukça zordur. Taş kalpli olarak bilinirler. En duygusuz burçlar denildiğinde akla ilk gelen burçlar...

Kadin 16-01-23 11:06

Düşündüğümüzden fazla ortak yönümüz var! Kadınlarla ilgili gerçekçi çizimler

Kadın olmak harika bir his olsa da günlük hayatta birçok zorluk yaşamamıza neden olabiliyor. Dışarıdan oldukça bakımlı ve güçlü görünsek de içimizde her şey farklı olabiliyor. Sadece kadınların anlayacağı bazı ortak noktaları çizen bir sanatçı sosyal medyada milyonlarca kadına ulaştı.

Kadin 25-11-22 11:31

Yıllardır yanlış biliyormuşuz: Araştırmalar şaşırttı! Bunu yapan insanlar sanılandan daha zeki

Günlük hayatta kullandığımız kelimeler tüm sosyal çevremizi etkileyebiliyor. Bazen duygularımız ve kelimelerimiz arasında farklılıklar yaşanabiliyor. Küfür etmek oldukça kötü durumlara yol açabiliyor. Bugüne kadar küfür eden insanların zeka seviyesinin düşük olduğu düşünülüyordu. Ancak bilim adamları bu durumun tam tersi olduğunu belirtiyor.

Haber 06-11-22 08:57

Duygu eş anlamlısı nedir? Duygunun eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanım

Türkçe hem öz Türkçe olan hem de farklı dillerden gelen kelimeler içeren bir dildir. Her kelimenin birden fazla anlamı vardır. Bu kelimelerin eş anlamlıları da bu sebeple çeşitlilik gösterir. Duygu da bu özelliklere sahip bir kelimedir. İlk anlamına göre en bilinen eş anlamlı kelimesi histir. Duygu kelimesinin eş anlamlısı nedir? Duygu eş anlamlısı ve cümle içinde kullanım örnekleri...

Egitim 29-10-22 18:13

Duygu

Duygu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Duygu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Senin psikolojini tanımlayan ifadenin ne olduğunu söylüyoruz

Herkesin kendine has takıntıları vardır. Seninkinin ne olduğunu daha önce düşünmediysen yanıtlayacağın bu sorular senin nasıl bir psikolojide olduğunu söyleyecek.

Trend 17-08-22 16:43