Fatih Portakal Haberleri Ve Son Dakika Fatih Portakal Haberleri

Fatih Portakal Haberleri Ve Son Dakika Fatih Portakal Haberleri

1968 yılında Aydın Nazilli’de, orta direk bir ailenin evladı olarak dünyaya geldi.

İlk ve orta eğitimden sonra İzmir Atatürk Lisesi’nden mezun oldu.

İstanbul Üniversitesi İngilizce/İşletme bölümünü 1993 yılında bitirdi Fakülte bitince hem yabancı dilini geliştirmek hem de yüksek yapmak için yurtdışına gitmek istedi ve Avustralya’da yaşayan bir arkadaşına 1993 senesinde gitti. Dünyaca ünlü bir otelin Sidney şubesinde restoran görevlisi olarak işe başladı, 3,5 yıl çalıştı orada. Kendime bir ev alacak parayı biriktirdikten sonra döndü.

Türkiye'ye geldiğinde merhum Dr. Rıza Arpaz muhabirlik yapası için referans verdi. Armağan Toper, ile 27 Eylül 1997.de evlendi.

Best FM’de ‘Fatih Portakal’la Konuşan Türkiye’ programını hazırlayıp, sundu. Kanal D’de ‘Ne yapmalı?’ programının sunucusu oldu, yıl 2009-2010.

2010 yılının ikinci yarısına varmadan Fox TV’de sabah haberlerinde yer değişikliği oldu ve kanal arayış içindeydi. Bu durumu fırsata çevirmek istedi, Fox TV Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk’e mesaj çekti: “Kabul ederseniz ben sunayım programı,” teklifinde bulundu.

Fatih Portakal Fox Tv de Çalar Saat programını sunan habercidir.

Fatih Portakal Haberleri

Fatih Portakal-İYİ Parti polemiği tırmandı! O sözleri duyunca canlı yayında açtı ağzını yumdu gözünü: Haddinizi bilin!

İYİ Partili isimler ile Sözcü TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal arasında başlayan polemik giderek büyüdü. "İYİ Parti yakında CHP'ye yanaşacaktır" sözleri sonrası başlayan polemikte, iki taraftan da peş peşe açıklamalar geldi. İYİ Parti cephesinden gelen sert sözlere yanıt veren Portakal "Siz haddinizi bilin, had bildirmeyin" diye konuştu.

Haber 19-09-23 08:53

Fatih Portakal'dan MTV ile ilgili açıklama: Kabul edilemez bir durum

Hükümetin 6 Şubat depremini gerekçe göstererek ek MTV vergisi getirmesine Fatih Portakal tepki gösterdi. Portakal, yaptığı paylaşımda, 'Ek MTV’yi ödemiyorum. Çünkü kabul edilemez bir durum.' diye konuştu.

Haber 07-09-23 13:54

Fatih Portakal açtı ağzını yumdu gözünü! Meral Akşener'in açıklamalarına tepki gösterdi: Zeytinyağı gibi üste çıkmak bu olsa gerek

Yerel seçimlere ittifaksız girme çağrısı yapan İYİ Parti lideri Meral Akşener, geride kalan cumhurbaşkanlığı seçimleri için dikkat çeken açıklamalarda bulunmuştu. CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yüklenen Akşener, seçmenden de özür dilemişti. Akşener'in açıklamaları gündem yaratırken, Fatih Portakal'dan çok sert tepki geldi. Başarısızlıkta Akşener'in de payının olduğunu söyleyen Portakal, "Yüzü kızarmadan bakarak başkasının üzerinden özür diliyor. Zeytinyağ gibi üste çıkmak bu olsa gerek" dedi.

Haber 28-08-23 08:06

Fatih Portakal'ın yeni adresi belli oldu! Lütfen kimselere randevu vermeyin diyerek duyurdu

Gazeteci Fatih Portakal'ın yeni adresi belli oldu. Sosyal medya hesabından sözleşme imzaladığını duyurarak takipçilerini heyecanlandıran Fatih Portakal, bu kez de yayınladığı bir video ile Sözcü TV ile yeni bir sözleşme imzaladığını açıkladı.

Haber 11-08-23 20:08

'CHP'nin başına bu ismin geleceğini öğrendim' Fatih Portakal'dan çok konuşulacak iddia! 'Kılıçdaroğlu'nun da buna hayır diyemeyeceği söyleniyor'

CHP'deki 'değişim' tartışmaları sürüyor. Kılıçdaroğlu'nun ne yapacağı, İmamoğlu'nun hamlelerinin neler olacağı merak edilirken gazeteci Fatih Portakal'dan çok konuşulacak bir iddia geldi. Portakal, Murat Karayalçın'ın bir ağabey pozisyonunda CHP'nin başına gelmesinin, İmamoğlu'nun İstanbul'da aday olup kazanması halinde İBB Başkanlığından istifa etmesinin, Karayalçın'ın da çekilmesi sonrası CHP Genel Başkanlığı için İmamoğlu, Özgür Özel ya da başka bir ismin yarışmasının planlandığını söyledi.

Haber 03-08-23 16:24

Fatih Portakal’dan çok sert Kılıçdaroğlu sözleri: Yalanları ortaya çıkıyor…

Ünlü gazeteci Fatih Portakal, CHP’de yaşanan son gelişmeler ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamaların ardından çok CHP lideri için çok sert ifadeler kullandı. Kılıçdaroğlu’nun yalanlarının ortaya çıktığını iddia eden Portakal ‘Kalp işareti yapınca temiz insan zannettim hiç de öyle değilmiş saflığımdan özür diliyorum’ diyerek tepki gösterdi.

Haber 25-07-23 11:48

Fatih Portakal kovulma iddiasıyla gündemdeydi! Tekneden paylaştı

Sözcü TV'de sezon finali yapan Fatih Portakal tatil sezonunu açtı. Kovulma iddialarıyla gündeme gelen sunucu tekneden yaptığı paylaşımla sosyal medyada gündem oldu. Portakal yeni sezonda olup olmayacağına karar vermediğini söylemişti...

Magazin 03-07-23 15:33

Fatih Portakal'dan 'veda' paylaşımı: 'Dilimin kemiği bazen olmuyor' Sözcü TV'den açıklama geldi

Gazeteci Fatih Portakal, seçim öncesinde başladığı Sözcü TV'ye veda etti. Akşam ana haberleri sunan Portakal, yeni yayın döneminde kanalda devam edip etmeyeceğinin belirsiz olduğunu söyledi. "Dilimin kemiği bazen olmuyor, onun da farkındayım ben" diyen Portakal, ekip arkadaşlarına teşekkür etti. Sözcü TV Genel Müdürü Alişer Delek ise Fatih Portakal'ın açıklamasıyla ilgili paylaşımda bulunarak "Birbirimize söz verdik" dedi.

Haber 01-07-23 07:30

Fatih Portakal'dan dikkat çeken Kılıçdaroğlu, İmamoğlu, Yavaş ve Soyer yorumu: Bayramdan sonra çok konuşacağız

Gazeteci Fatih Portakal, CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerine devam ediyor. Sözcü TV'deki canlı yayında 2024 yılındaki yerel seçimlerle ilgili yorum yapan Portakal, "Bakın yazın bunu bir kenara. Eğer Kılıçdaroğlu koltuğu bırakmazsa, İstanbul'da Ekrem İmamoğlu'nun, Ankara'da Mansur Yavaş'ın ve hatta 'kale' dedikleri çok güvendikleri İzmir'de Tunç Soyer'in kazanamaması söz konusu olabilir. Seçmenlerin umudu kırıldı bitti. Bayramdan sonra muhalefeti çok konuşacağız" dedi.

Haber 28-06-23 21:33

Fatih Portakal’ın ‘dış ses’ tepkisine Fulya Öztürk sessiz kalamadı! “Ekran önü hava cıva”

Sözcü TV Ana Haber Bülteni’ni sunan Fatih Portakal, haberin anlatımını yapan dış sesi beğenmeyince canlı yayında duruma tepki göstermişti. Ana haber bültenine kendi adını verdiği için sorumluluğun kendisinde olduğunu dile getiren Portakal seyircisinden özür dileyerek sosyal medyanın gündemine yerleşmişti. Sosyal medyadaki tepkilerin sonrasında ‘dış ses’ çıkışına bir cevap da gazeteci Fulya Öztürk’ten geldi.

Trend 27-06-23 13:44

Fatih Portakal'dan canlı yayında 'dış ses' tepkisi: Ben bu bültene adımı verdim sizden özür diliyorum

Sözcü TV Ana Haber Bülteni'ni sunan gazeteci Fatih Portakal, bir haberin anlatımı nedeniyle canlı yayında sinirlendi. Yunanistan haberini anlatan dış sesi beğenmediğini söyleyen Portakal, haber bülteninin tüm sorumluğunun kendisinde olduğunu ifade etti. Portakal, "Ben bu haber bültenine adımı verdim. Bu dış ses için sizden özür diliyorum" şeklinde konuştu.

Haber 26-06-23 23:17

Fatih Portakal'dan CHP'li Faik Öztrak'ın yerel seçimle ilgili sözlerine tepki: İnsanları uyutuyorlar

Gazeteci Fatih Portakal, Sözcü TV'deki haber bülteninde CHP yönetimine yönelik eleştirilerini sürdürüyor. Portakal son olarak CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Faik Öztrak'ın yerel seçimlerle ilgili sözlerine tepki gösterdi. Portakal, "Hangi dünyada yaşıyor Faik Bey çok merak ediyorum. Bu nasıl bir özgüvendir. Hem seçim kaybediyorsunuz hem özür de dilemiyorsunuz. İnsanlara tamamen bir palavra, hayal satıyor. Kocaman bir yalan. İnsanları uyutuyorlar sadece." ifadelerini kullandı.

Haber 19-06-23 20:13

Fatih Portakal'dan zehir zemberek sözler! Canlı yayında adeta açtı ağzını yumdu gözünü: Ayıptır! Özür dilemeniz gerekiyor

Gazeteci Fatih Portakal, Sözcü TV'deki canlı yayında Millet İttifakı liderleri için çok sert açıklamalarda bulundu. Programda gelen bir yorumu okuyan Portakal, 6'lı masadaki liderlere seslendi. "Bu da size dert olsun" diyen Portakal "İttifak olarak çıkıp kameralar önünde özür dilemeniz gerekiyor. Ayıptır. Çok ayıptır. Çünkü bu insanları hüsrana uğrattınız, umutsuz bıraktınız. Seçmene hesap vermeniz gerekiyor." ifadelerini kullandı.

Haber 16-06-23 06:25

Asgari ücret zammı için herkes 11 bin TL derken... Bir tahmin de Fatih Portakal'dan geldi! 'Erdoğan'ın planını anlatıyorum...'

Türkiye'nin bir numaralı gündemi memur, emekli zammı ile asgari ücrete yapılacak iyileştirme! Temmuz ayı asgari ücret zammının ne kadar olacağı kamuoyunda tartışılırken ağırlıklı olarak ortaya çıkan görüş yeni asgari ücretin 11 bin TL olacağı... Gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın asgari ücret ile ilgili planını anlattı.

Finans 15-06-23 11:25

SON DAKİKA... Öğretmeni, polisi, hemşiresi... Herkes dört gözle memur zammını bekliyor! Fatih Portakal canlı yayında araya girip anlattı 'Bu hükümet yüzümü kara çıkartacak'

Son dakika haberler: Türkiye'nin gözü kulağı asgari ücret zammıyla memur maaşlarının belirlenmesine çevrildi! Milyonlarca çalışan işçi ve memurun yanı sıra işveren de asgari ücret zammını merak ediyor. Gazeteci Fatih Portakal'ın çok konuşulan emekli ve memur zammıyla ilgili canlı yayında kullandığı ifadeler de sosyal medyada gündem oldu. İşte son dakika emekli ve memur zammı haberleri...

Finans 14-06-23 14:50

Kemal Kılıçdaroğlu'nun o sözlerine Fatih Portakal'dan canlı yayında tepki: CHP'nin neden kaybettiğini anlıyorsunuz

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir canlı yayında seçim sonuçlarının ağır bir yenilgi olarak kabul etmediğini, kırsal kesimden oy alamadıkları için kaybettiklerini söylemişti. Gazeteci Fatih Portakal, CHP liderinin seçimle ilgili o sözlerine tepki gösterdi. Portakal, "Sözlerinizle hayal kırıklığı yarattınız. CHP'nin neden kaybettiğini anlıyorsunuz. Siz hangi dünyada yaşıyorsunuz? O koltukla oturamayacaksınız. Lütfen yeter artık." dedi.

Haber 12-06-23 20:27

Fatih Portakal'dan canlı yayında flaş iddia: İmamoğlu yola çıktı, CHP'li büyükşehir belediye başkanları...

Cumhuriyet Halk Partisi'nde seçimlerde alınan sonuçların ardından hareketlilik devam ediyor. İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Kılıçdaroğlu'na değişim mesajı vermesinin ardından gözler CHP'nin ekim ayındaki kritik kurultayına çevrildi. Gazeteci Fatih Portakal ise CHP'nin büyükşehir belediye başkanlarının İmamoğlu ile Kılıçdaroğlu arasındaki yarışta hangi ismi destekleyeceklerini açıkladı. Portakal, "İşin olağan kurultaya kadar gitmeyeceği, olağanüstü kurultaya gidilebileceği söyleniyor" dedi.

Haber 08-06-23 20:10

Fatih Portakal, Ekrem İmamoğlu ile ilgili CHP'deki kulis bilgisini paylaştı! Canlı yayında isyan etti: 'Yazıklar olsun'

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası verdiği 'değişim' mesajını dün yaptığı açıklamayla devam ettirdi. İmamoğlu'nun sözleri konuşulmaya devam ederken gazeteci Fatih Portakal'ın İmamoğlu ile ilgili iddiası gündem oldu. Portakal, canlı yayında CHP kulislerinde İmamoğlu ile ilgili konuşulanları aktarıp 'Eğer böyle bir düşünceye sahipseniz yazıklar olsun' dedi.

Haber 08-06-23 08:20

Fatih Portakal'dan canlı yayında Kılıçdaroğlu, Eren Erdem ve CHP çıkışı: Günaydın, şimdi mi aklınıza geldi

CHP Genel Başkan Yardımcısı Eren Erdem'in "Bugünden itibaren Babala TV'de izlediğiniz Kemal Kılıçdaroğlu’nu göreceksiniz" sözlerine Fatih Portakal'dan tepki geldi. Erdem'e seslenen Portakal, "Günaydın, şimdi mi aklınıza geldi. Sevgili Eren sen mi yazdın bu cümleleri. 80 yaşına gelen birisinin arkasından mı gidecek bu millet" ifadelerini kullandı. Portakal, "Kılıçdaroğlu'ndan geriye sevgi dili kalmıştı. Ama onu da inatla görevde kalarak yok ediyor" şeklinde de konuştu.

Haber 07-06-23 20:07

Canlı yayında çok sert 'CHP' çıkışı: Fatih Portakal 'Başka aday mı vardı' diyerek tepki gösterdi! Milleti uyutmayın Allah aşkına

Türkiye'de seçim sonuçlarının yankıları sürüyor. CHP'de Ekrem İmamoğlu "değişim" rüzgarının sinyalini verirken Kemal Kılıçdaroğlu Genel Başkanlık koltuğunda kalmaya devam etti. Parti içinden yapılan açıklamalarda Kılıçdaroğlu'nun oy oranının bir başarı olduğu yönünde mesajlar gelirken gazeteci Fatih Portakal, Faik Öztrak'ın "2 seçmenden biri oyunu Kılıçdaroğlu'na verdi" açıklamasına "Milleti uyutmayın Allah aşkına!" deyip tepki gösterdi.

Haber 07-06-23 11:07

Son dakika! Evlisi, bekarı, genci, yaşlısı... Gözler asgari ücret zammına çevrildi! Fatih Portakal sürpriz rakamı duyurdu 'Hükümetten aldığım bilgilere göre...'

Son dakika asgari ücret haberleri... Tüm gözler emekli ve memur zammına çevrilmişken asgari ücretliler de Temmuz ayında yapılacak iyileştirmeyi bekliyor! 2023 Temmuz asgari ücret zammı kadar olacak? 2023'ün başında yapılan zam sonrası asgari ücret 8 bin 506 liraya yükselmişti. Gazeteci Fatih Portakal, dün akşamki programında yeni asgari ücret hakkında kulis bilgisini paylaştı. Portakal'ın yeni asgari ücreti 'Hükümetten aldığım bilgilere göre...' diyerek duyurması ise dikkat çekti.

Finans 06-06-23 15:15

Baba-oğul ilişkisi sona erdi Fatih Portakal'dan çok konuşulacak sözler: İmamoğlu’nun parti kurma çalışması...

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun yeni MYK üyelerini açıklamasının ardından gazeteci Fatih Portakal dikkat çeken ifadeler kullandı. Geçtiğimiz hafta Ekrem İmamoğlu ile Kılıçdaroğlu'nun yaptığı görüşmeleri hatırlatan Portakal, "Baba-oğul ilişkisi sona erdi. Ekim ayında bir Kurultay ve bekleniyor. İmamoğlu bayrak açabilir. Kılıçdaroğlu’nun karşısına çıkabilir. Diğer ihtimal İmamoğlu’nun parti kurma çalışması. Bunun hesabının yapıldığı söyleniyor." ifadelerini kullandı.

Haber 05-06-23 20:17

Fatih Portakal'dan CHP iddiası: Kılıçdaroğlu ile görüşen Ekrem İmamoğlu istemediği o iki ismi bildirmiş

Seçimlerinin ardından eleştirilerin hedefi olan CHP'de, MYK üyelerinin tamamı istifa etti. Gazeteci Fatih Portakal, Kemal Kılıçdaroğlu ile diğer ittifak üyesi partilerin liderlerine istifa çağrısı yaptı. "Ben artık sizin arkanızdan gelmem" diyen Portakal, "Sizin o koltukta oturmamanız gerekiyor. Çünkü seçmeni tekrar ayağa kaldıramazsınız" dedi. Bir kulis bilgisini de paylaşan Portakal, İmamoğlu'nun partideki iki isimle çalışmak istemediğini görüşmelerinde Kılıçdaroğlu'na aktardığını kaydetti.

Haber 01-06-23 19:49

Fatih Portakal adeta isyan etti, Millet İttifakı'na yüklendi: Bir daha size neden inanayım ki? Şimdi bakıyorum halinize...

Gazeteci Fatih Portakal, Millet İttifakı liderlerine çok sert sözlerle yüklendi. Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası kimsenin oluşan tabloda sorumluluk üstlenmediğini belirten Portakal, "Bu kadar rahat mısınız ya?" diye sordu. Gelen değişim talebine kulakların tıkalı olduğunu savunan Portakal, "Seçim öncesinde de diyorlar ki 'ülkeye demokrasi getireceğiz.' Hadi canım sizde. Şimdi bakıyorum halinize." dedi.

Haber 01-06-23 08:16

Kemal Kılıçdaroğlu istifa edecek mi? Fatih Portakal kulis bilgisini açıkladı... 'Bu bilgiyi de size vereyim'

Gözler, CHP Merkez Yönetim Kurulu'nun (MYK) Kemal Kılıçdaroğlu başkanlığında düzenlenecek 1 Haziran'daki toplantısındayken çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Fatih Portakal, Kemal Kılıçdaroğlu'nun istifa edip etmeyeceği ile ilgili kulis bilgisini açıkladı.

Haber 30-05-23 21:15

Fatih Portakal'dan çok konuşulacak Kemal Kılıçdaroğlu sözleri! 'Aptal bir insan değilim'

28 Mayıs'ta yapılan cumhurbaşkanlığı seçimini resmi olmayan sonuçlara göre Recep Tayyip Erdoğan kazandı. Erdoğan'ın karşısındaki rakibi Kemal Kılıçdaroğlu, kaybetmesinin ardından art arda eleştirilere maruz kaldı. Son olarak gazeteci Fatih Portakal, Kılıçdaroğlu'nu istifaya davet etti. Portakal, istifa çağrısını "Ukala bir insan değilim. Ama akıllı bir insanım. Aptal bir insan değilim." sözleriyle tamamladı.

Haber 29-05-23 20:52

Zarfı sandığa atarken zafer işareti yapmıştı! Fatih Portakal ve Yeşil Sol Parti sandık kurulu üyesi hakkında suç duyurusu

İzmir'in Seferihisar ilçesinde, Cumhurbaşkanı Seçimi ikinci turunda oy kullandığı zarfı sandığa atarken "zafer işareti" yapıp fotoğraf çektiren sunucu Fatih Portakal ve Yeşil Sol Parti sandık kurulu üyesi Y.D. hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Portakal yaptığı ilk açıklamada, "Bu kadar mı sıkıştırıldık bu kadar mı algı yaratıyoruz. Saçma sapan bir ülke olduk" ifadelerini kullandı.

Haber 28-05-23 16:42

Hakan Ural Fatih Portakal'ı hedef aldı! Mahkemede hakaret sayılmayan kelimeleri saydı

Neler Oluyor Hayatta programının sunucusu Hakan Ural, Sözcü TV spikeri Fatih Portakal'ı hedef aldı. Portakal'ın bazı oy kullanan seçmene "Kör cahil" demesini eleştiren Ural mahkemede hakaret sayılmayan kelimeleri de tek tek saydı.

Magazin 23-05-23 13:30

Fulya Öztürk'ten Fatih Portakal itirafı! Söylememeliydim ama...

Fulya ile Umudun Olsun programı yayınlandığı dönem yayında cinsel içerikli film izlediği gerekçesiyle Fatih Portakal tarafından sert eleştirilere maruz kalan Fulya Öztürk katıldığı Katarsis programında samimi bir itirafta bulundu. Muhabir Öztürk ayrıca Fatih Portakal'ı bir konuda da eleştirdi.

Magazin 18-05-23 13:22

Fatih Portakal ‘Sözcü TV'den ayrıldı’ iddiasına yanıt: ‘Fatihlerle beni karıştırmayın!’

Fatih Altaylı’nın Habertürk’ten ayrıldığını duyurmasının ardından sosyal medyada Fatih Portakal’ın da Sözcü TV’den ayrıldığı iddialarının gündeme gelmesi dikkat çekmişti. İddialarla ilgili Fatih Portakal’dan açıklama geldi. Portakal açıklamasında "Fatihlerle beni karıştırmayın. Ah bu sosyal medya yok mu" dedi.

Haber 17-05-23 14:24

Fatih Portakal'ın Serdar Ortaç hakkındaki sözleri gündemden düşmüyor! Bircan Bali sert çıktı

Ekonomi Bakanı Nurettin Nebati’nin katıldığı etkinlikte sahne alan şarkıcı Serdar Ortaç'ı hedef alan Fatih Portakal "Omurgasız" yorumuyla gündemde. Bircan Bali bu sözlere sinirlendi ve ünlü haberciye sert çıktı.

Magazin 11-05-23 10:39

Fatih Portakal'ın sert sözlerini duyan Serdar Ortaç bakın ne yaptı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'nin isteği üzerine Karabiberim şarkısını söyleyen şarkıcı Serdar Ortaç'ı Fatih Portakal sert ifadelerle eleştirmişti. Kendisine "Omurgasız" dendiğini duyan Ortaç bakın ne yaptı.

Magazin 09-05-23 15:46

Fatih Portakal'dan Serdar Ortaç'a sert ifade! Sinan Akçıl sert çıktı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, geçtiğimiz günlerde Mersin'de 'Gençlik Buluşması'nda konuşma yapmış ve Serdar Ortaç da etkinlikte sahne almıştı. Ortaç'ın sahne almasını gündeme getiren Fatih Portakal sert ifadeler kullandı. Bu açıklamalar Sinan Akçıl'ı kızdırdı.

Magazin 08-05-23 13:38

'Küffar sözleri gündem olmuştu, tartışma büyüyor! Önder Aksakal'dan Fatih Portakal'a sert karşılık: Washington portakalı!

Cumhur İttifakı'na ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'a desteğiyle gündeme gelen DSP lideri Önder Aksakal'ın muhalefet için "küffar" nitelemesinin ardından gazeteci Fatih Portakal'ın Aksakal'a "Ahlak yoksunu" demesine Aksakal'dan yanıt geldi. "Küffar" vurgusunu yinelediği konuşmasında Aksakal, Portakal için "Washington portakalı" dedi ve sert tepki gösterdi.

Haber 17-04-23 08:47

Kılıçdaroğlu seçimi kazanırsa kabinede kimler olacak? Fatih Portakal isim vererek açıkladı

Türkiye'nin konuştuğu 14 Mayıs seçimlerine az bir süre kala siyaset kulislerini hareketlendirecek iddialar ortaya atılmaya devam ediyor. Son olarak Millet İttifakı'nın seçimleri kazanması halinde, Kemal Kılıçdaroğlu'nun kabinede görevlendireceği isimlere ilişkin olarak gazeteci Fatih Portakal'dan dikkat çeken bir iddia geldi. Portakal, sosyal medya hesabından açtığı yayında, Kılıçdaroğlu'nun seçimi kazanması durumunda bakanlıklar için düşündüğü isimleri tek tek açıkladı.

Haber 13-04-23 20:44

Kılıçdaroğlu, 'Bakan olacaklar' diyerek duyurmuştu! Fatih Portakal'dan çok konuşulacak iddia: Seçilirse Adalet Bakanı...

CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimi kazanması halinde kabinede görev vereceği iki ismi ilk kez açıkladı. Çanakkale'deki mitingde konuşan Kılıçdaroğlu, Ahmet Akın ve Muharrem Erkek'e bakan olarak görev vermek istediğini söyledi. Söz konusu iki isim için düşünülen bakanlıklar merak konusu olurken, gazeteci Fatih Portakal çok konuşulacak bir iddiayı ortaya attı.

Haber 12-04-23 07:00

Fatih Portakal 'unutamadığım an' diyerek duyurdu! Canlı yayında AK Partili vekili taklit etti, gündem oldu

Türkiye, 14 Mayıs'ta yapılacak seçimlere odaklanırken TBMM'de 27'inci dönem dün sona erdi. Sözcü TV'de ana haberi sunan Fatih Portakal, son dönemde TBMM'deki unutulmaz anları paylaştı. Portakal'ın Meclis'te çıkan kavga sırasında AK Parti milletvekili Alpay Özalan'ın haline ilişkin canlı yayında yaptığı taklit gündem oldu.

Haber 08-04-23 08:45

Fatih Portakal Katarsis'e konuk oldu! İzmir'e neden gittiğini açıkladı... Silah alıp korumayla dolaşmış

FOX Haber'de spikerlik yaparken bir anda işi bırakan Fatih Portakal uzun süre sonra ekrana geri döndü. Açıklamalarıyla sık sık gündeme gelen gazeteci Portakal Uzman Psikolog Gökhan Çınar'a konuk oldu. Fatih Portakal Cumhurbaşkanı'nın kendisine söylediklerinden sonra valilik korumasıyla dolaştığını açıkladı.

Magazin 06-04-23 11:29

Fatih Portakal oyunu kime vereceğini açıkladı! Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'na “Benim oyum net” dedi

14 Mayıs Cumhurbaşkanı seçimleri için geri sayıma başlamışken siyaset dünyasında hareketli günler yaşanıyor. Sözcü TV sunucusu Fatih Portakal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu’nu konuk ettiği programında seçimlerde hangi adaya oy vereceğini ve gerekçesini açıkladı.

Magazin 01-04-23 09:22

Fatih Portakal'dan çok konuşulacak sözler! 'Dilin kemiği yok' diyerek açıkladı: 'Vay arkadaş bunlar harbiden iktidara geliyor' diyeceksiniz

Cumhurbaşkanı adaylığı için dün YSK'ya başvuruda bulunan Muharrem İnce, Sinan Oğan, Fatih Erbakan ve Doğu Perinçek'ten peş peşe iddialı açıklamalar geldi. Seçimlerin ikinci tura kalacağını söyleyen liderler oy oranlarını da açıkladı. Söz konusu iddialı açıklamalara en dikkat çeken yorum ise gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Portakal "Hem Muharrem beyi hem Sinan beyi hem de Doğu beyi dinlediğinizde 'Vay arkadaş bunlar harbiden iktidara geliyor' diyeceksiniz" yorumunda bulundu.

Haber 21-03-23 09:13

Fatih Portakal'dan Muharrem İnce'ye: Bak böyle üstüme gelmeyin! Yazışmaları gösteririm

Gazeteci Fatih Portakal, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce'ye sert tepki gösterdi. İnce'nin kendisi için 'kızdı' ifadelerini kullanmasına sinirlenen Portakal elinde Whatsapp yazışmaları olduğunu belirterek, "Öyle ben kızmışım falan külliyen yalan. Bak bir daha böyle üstüme gelmeyin. O Whatsapp yazışmalarını gösteriveririm. Onu da söyleyim. Yeter." dedi.

Haber 20-03-23 18:04

Nevşin Mengü ve Fatih Portakal'dan sonra Özgür Demirtaş da açıkladı: Muharrem İnce bana da mesaj attı

Cumhurbaşkanı adaylığını açıklayan Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ile gazeteciler Nevşin Mengü ve Fatih Portakal arasındaki polemikler gündem olmuştu. Mengü, İnce'nin kendisini aradığını, Portakal ise mesaj attığını açıklayarak görüşmelerin detaylarını anlatmıştı. Son olarak ekonomist Prof. Dr. Özgür Demirtaş da Twitter hesabından yaptığı paylaşımda İnce ile görüştüğünü belirtti. Demirtaş, İnce’nin kendisine mesaj atarak siyasetten anlamadığını söylediğini açıkladı.

Haber 16-03-23 20:43

'Bir de benden duyun istedim' diyerek açıkladı! Fatih Portakal Sözcü TV ile anlaştı '20 Mart akşamı kimselere randevu vermeyin'

Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla önemli bir gelişmeyi duyurdu. Sözcü TV ile anlaştığını açıklayan Portakal, 20 Mart akşamı itibarıyla Ana Haber Bülteni ile izleyicilerin karşısında olacağını söyledi. Portakal, "Güzel olacak diye düşünüyorum" ifadelerini de kullandı.

Magazin 11-03-23 15:09

Fatih Portakal'dan çok konuşulacak Meral Akşener açıklaması! 'Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun ismi izni alınmadan kullanılmış'

Altılı masanın son toplantısının ardından İYİ Parti lideri Meral Akşener'in yapmış olduğu açıklamalar siyaset gündemini değiştirdi. Akşener'in Kılıçdaroğlu'nun adaylığını kabul etmemesi, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nu göreve çağırmasının ardından açıklamalarda bulunan Gazeteci Fatih Portakal, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu'nun ismi izni alınmadan kullanılmış." ifadelerine yer verdi.

Haber 03-03-23 19:40

Fatih Portakal'ın sözlerine Mustafa Sarıgül'den dikkat çeken yanıt! 'Sarıgül'le konuşuyorsun sözlerine çok dikkat etmen lazım'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Fatih Portakal'ın Youtube kanalında sunduğu programa katıldı. Fatih Portakal'ın "67 yaşındasınız maşallah iyi görünüyorsunuz ama bu yaşta sosyal medyaya bu kadar hakim olabilmek de güzel bir şey." sözlerine yanıt veren Sarıgül, "Sevgili Portakal, Mustafa Sarıgül'le konuşuyorsun. Sözlerine çok dikkat etmen lazım" ifadelerini kullandı.

Haber 24-01-23 17:19

'Tayyip ağabeyin ayakkabısını yalamamız lazım' dedi, olay yarattı! AK Parti Milletvekili Şenel Yediyıldız için Fatih Portakal açtı ağzını yumdu gözünü

AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bugüne kadar yaptıklarından övgüyle bahsettiği sırada kullandığı "Tayyip ağabeyin ayakkabısını yalamamız lazım" ifadeleri olay yarattı. Yediyıldız'a en sert tepki ise gazeteci Fatih Portakal'dan geldi. Portakal yaptığı açıklamada "Öyle şeyler söyledi ki ben insanlığımdan utandım. Milletin bir vekili olarak bu cümleyi kuruyor ya yazıklar olsun." ifadelerini kullandı.

Haber 23-01-23 14:12

Yüzde 30 zam sonrası emekli ve memur maaşı için flaş iddia! 'Erdoğan açıklayacak' dedi, tarih verdi

Memur ve Emekli maaşlarına yapılan yüzde 25 zam, bir gün sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın açıklamasıyla yüzde 30'a çıkarılmıştı. Cumhurbaşkanı Erdoğan 24 saatte yaşanan yüzde 5'lik artış için "Yürütülen çalışmalar sonunda, imkanlar sağladık" ifadelerini kullanırken, çok konuşulacak yeni bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Fatih Portakal, memur ve emekli maaşlarının yeniden artacağını iddia ederken, tarih verdi. Portakal, "Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak. Hep birlikte göreceğiz" dedi.

Finans 05-01-23 12:55

'Partili isimle görüştüm' diyerek duyurdu: Fatih Portakal, altılı masanın adayını açıkladı! Gündeme damgasını vuracak iddia: Tam mutabakat sağlandı

Siyasetin gündeminde en çok konuşulan konulardan biri de altılı masanın cumhurbaşkanı adayının kim olacağı. Konuyla ilgili ortaya atılan iddialar tartışmaların yönünü belirlemeye devam ediyor. Altı parti lideri, bu ayın sonlarına doğru aday konusunun masaya yatırılacağını ifade ediyor. Ancak gazeteci Fatih Portakal'ın iddiasına göre masa adayını çoktan belirledi. Portakal, "Net bir şekilde" diyerek verdiği isim için "Birkaç pürüz hariç altılı masa tam mutabakat sağladı" dedi.

Haber 04-01-23 15:19

Fatih Portakal'dan ters köşe yapacak Ekrem İmamoğlu iddiası! Herkes 'cumhurbaşkanı adayı' diyordu ama...

Hakkında 2 yıl 7 ay hapis cezası ve 'siyasi yasak' kararı verilen İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu için çok konuşulacak bir iddia ortaya atıldı. Gazeteci Fatih Portakal, söz konusu karar sonrası herkesin 'artık cumhurbaşkanı adayı olabilir' yorumunda bulunduğu İmamoğlu için ters köşe yapacak açıklamalarda bulundu. İmamoğlu'nun yaşına ve kritik maddeye dikkat çeken, Portakal "o koltuk artık onun" diye konuştu.

Haber 15-12-22 13:40