Filiz Akın Haberleri Ve Son Dakika Filiz Akın Haberleri

Filiz Akın Haberleri Ve Son Dakika Filiz Akın Haberleri

Yeşilçam’ın sevilen oyuncularından Filiz Akın, 1943 senesinde Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Arkeoloji bölümünde bir süre eğitim gören güzel oyuncu, sinema kariyerine başlamadan önce bir süre acentede çalışmıştır. Artist adlı derginin düzenlediği yarışmaya katılan Filiz Akın, bu yarışmada birinci olarak Yeşilçam’a geçişini yapmıştır. “Kadın Berberi” ve “Kadın Terzisi” gibi filmler ile şöhretine kavuşan ünlü oyuncu, “Yankesici Kız” filmi ile oyunculuktaki başarısını kanıtlamıştır. Zeki Müren, Ajda Pekkan gibi oyuncular ile başrolü üstlenen ve aynı projelerde yer alan Filiz Akın, Mit eski müsteşarı olan Sönmez Köksal ile evlenmiştir. Beyaz perdenin bizlere göre Avrupai yüzü olan Filiz Akın, Türk sinemasına olan katkıları ile bilinmesinin yanında çeşitli yazarlık çalışmaları ile de bilinir.

Filiz Akın Haberleri

Bir süredir sağlık sorunları yaşayan Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın MR sonuçlarını bekliyordu! Endişeli bekleyiş deyip açıkladı

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Oyuncu sağlık durumuyla ilgili sosyal medya hesabından bilgi verdi. Akın, "Daha ilaç almam gereken çok gün var" dedi.

Magazin 02-04-2024 15:25

Yeşilçam'ın yıldızı Filiz Akın son sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi: Boğazda oluşan...

Yeşilçam'ın yıldızı Filiz Akın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Instagram hesabını aktif olarak kullanan Akın, son sağlık durumuyla ilgili sevenlerine bilgi verdi.

Magazin 25-03-2024 10:30

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi: İyileşmem için...

Yeşilçam'ın en güzel kadın oyuncularından biri olan Filiz Akın bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyordu. Akın, sağlık durumuyla ilgili sevenlerine bilgi verdi.

Magazin 11-03-2024 15:23

Yeşilçam'ın yıldızı Filiz Akın'dan üzen haber! Hastaneden paylaşım yaptı

Yeşilçam’da yer aldığı sayısız filmle hafızalara kazınan Filiz Akın hastaneden paylaşım yaparak sevenlerini üzdü. Türk sinemasının en sevilen isimlerinden biri olan Akın son halini paylaştı ve sağlık durumu hakkında bilgi verdi. Filiz Akın’a ünlü isimlerden destek yağdı.

Magazin 22-11-2023 08:32

Yeşilçam'ın yıldızları Türkan Şoray ve Filiz Akın yıllar sonra buluştu! Son halleri gündem oldu

Yeşilçam'ın efsane oyuncuları arasında yer alan Türkan Şoray ile Filiz Akın yıllar sonra bir araya geldi. Son dönemde sağlık sorunları yaşayan Akın, Türkan Şoray'a sarılarak hasret giderdi. Buluşmayı sosyal medya hesabından paylaşan Filiz Akın gönderisine, 'İki Cumhuriyet kadını arkadaş buluştuk' notunu düştü.

Magazin 25-10-2023 16:25

Arka Sokaklar'ın yıldızı İlker İnanoğlu annesi Filiz Akın'la hasret giderdi! O anlara beğeni yağdı

Bir yıllık bir aradan sonra ekranlara geri dönen Arka Sokaklar dizisinin yıldız ismi İlker İnanoğlu annesi Filiz Akın'ı ziyaret etti. Set yoğunluğundan uzun süredir görüşemediklerini söyleyen ikiliye adeta beğeni yağdı.

Magazin 22-10-2023 21:58

Yeşilçam'ın güzel oyuncusu Filiz Akın'ın son hali dikkat çekti! Yorum yağdı

Yeşilçam'ın dört yapraklı yoncası arasında yer alan ünlü oyuncu Filiz Akın, sol kulağının üst tarafındaki kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunların ardından çok sayıda ameliyat olmuştu. Uzun süredir tedavi gören ünlü oyuncu müjdeli haberi sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Filiz Akın'ın son haline yorum yağdı.

Magazin 19-06-2023 12:44

Son açıklaması üzmüştü! Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Filiz Akın son halini paylaştı

Ses tellerindeki sorun nedeniyle boğazından parça alınan Filiz Akın, ardından da kulağında çıkan tümör nedeniyle ameliyat olmuştu. Ardından bir kez daha ameliyat masasına yatan Akın "Hâlâ iyileşmiş değilim" diyerek hayranlarını üzmüştü. Yeşilçam'ın güzel oyuncusu son paylaşımıyla dikkat çekti.

Magazin 13-06-2023 11:33

Yeşilçam'ın güzel oyuncusu Filiz Akın'dan üzen paylaşım! Tüm ilaç ve tedavilere rağmen...

Yeşilçam'ın en güzel kadın oyuncularından biri olan Filiz Akın sol kulağının üst kısmından kanserli doku ve ses tellerinde yaşadığı sorunlardan sonra bir dizi ameliyat olmuştu. Uzun süredir tedavi gören oyuncu iyileşmeye çalışıyordu. Ünlü oyuncu hasta yatağındaki bir halini paylaşarak sözleriyle hayranlarını üzdü.

Magazin 06-06-2023 15:19

Adım Farah'ın yıldızı Demet Özdemir Yeşilçam'ın efsane isminden tam not aldı

Adım Farah dizisindeki performansıyla büyük beğeni toplayan Demet Özdemir, Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Filiz Akın'dan tam not aldı. Akın güzel oyuncunun fotoğrafının altına "Adım Farah dizisinin başarılı oyuncusu tebrikler" diye yorum yaptı.

Magazin 10-04-2023 17:32

Ameliyat olan Filiz Akın'ın sağlık durumu nasıl? Bu çektiğim 6 Şubat'ta yaşananların yanında ne ki?

Bir süredir sağlık sorunlarıyla mücadele eden usta oyuncu Filiz Akın kulağında çıkan tümör nedeniyle ameliyat olmuştu. Sağlık durumu merak edilen Filiz Akın ameliyat sonrası paylaşım yaptı.

Magazin 27-02-2023 14:05

Filiz Akın yeniden ameliyat olabileceğini duyurdu: Keyifsizim biraz

Yeşilçam’ın efsane oyuncularından Filiz Akın, geçtiğimiz ay kanser şüphesiyle kulağının üst kısmından ameliyat olmuştu. Sosyal medya hesabından sağlık durumu hakkında bilgi veren ve yeniden ameliyat olabileceğini duyuran Filiz Akın, "Onun için keyifsizim biraz" dedi.

Magazin 30-01-2023 21:09

Filiz Akın'ın yanındaki küçük çocuğu tanıdınız mı? Şimdilerde çok ünlü...

Yabancı Damat, Avrupa Yakası ve Kırmızı Oda gibi yapımlarla tanınan başarılı oyuncu Binnur Kaya sosyal medya paylaşımıyla takipçilerini geçmişe götürdü. Oyuncu, Yeşilçam yıldızı Filiz Akın ile çocukken çekilen fotoğrafını hayranlarıyla paylaştı.

Magazin 21-12-2022 15:13

Filiz Akın'dan korkutan haber! Durumunu kendisi açıkladı

Filiz Akın sağlık durumu hakkında üzen bir haber verdi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Filiz Akın, üst kulağından şüpheli bir dokunun ameliyatla kendisinden alındığını açıkladı.

Magazin 20-12-2022 17:31

Filiz Akın eşiyle mutlu anlarını paylaştı! Kötü huylu nodül olmadığını öğrenip...

Ses tellerinde çıkan sorun sebebiyle boğazından parça alınan Filiz Akın güzel haberi eşinden aldı. Eşi Sönmez Köksal ile mutlu anlarını paylaşan Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Akın'ın o anlarına yorum yağdı.

Magazin 10-10-2022 17:43

79'luk Filiz Akın’dan yeni paylaşım! Şezlong pozu hayran bıraktı

Yeşilçam'ın kolejli güzeli olarak hafızalara kazınan Akın, şimdi ise sosyal medya paylaşımıyla çok konuşuldu. 79 yaşındaki oyuncu, şezlongda verdiği bir pozu Instagram hesabında takipçilerinin beğenisine sundu. Son haliyle hayran bırakan Akın, kısa sürede sosyal medyayı salladı.

Magazin 09-09-2022 15:11

Yeşilçam'ın en güzelleri... Türkan Şoray ve Filiz Akın buluştu

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında yer alan Türkan Şoray ve Filiz Akın, Bodrum'da buluştu. O anları takipçileriyle paylaşan Akın, "Yediden yetmişe herkesin çok sevdiği, güzeller güzeli, tüm gönüllerin sultanı ve benim sultan arkadaşım Türkan Şoray'la buluşmamızın mutluluğuyla..." ifadelerini kullandı. İkilinin pozlarına yorum yağdı.

Magazin 14-08-2022 13:58

Filiz Akın'dan Zeytin Ağacı'ndaki Ada rolüyle gündem olan Tuba Büyüküstün'e övgü

Türk sinemasının efsane oyuncusu Filiz Akın, Zeytin Ağacı dizisinde canlandırdığı Ada karakteriyle gündemde olan Tuba Büyüküstün için övgü dolu sözler söyledi. Filiz Akın, Büyüküstün'ün oyunculuğunu beğendiğini ifade ederek "Ada rolüyle dizinin başarısına katkınız çok büyük" dedi.

Magazin 01-08-2022 21:41

1075 yıl hapis cezası almıştı! Adnan Oktar'ın son haline Ezgi Mola kayıtsız kalmadı! Filiz Akın da destek verdi

Saç ve sakalını daha da uzattığı gözlenen Adnan Oktar'ın cezaevindeki son görüntüsü dikkat çekti. Bin 75 yıl hapis cezasına çarptırılan Oktar, bir hayli zayıflamış gözüktü.

Magazin 21-07-2022 11:55

Son dakika! Filiz Akın, Cüneyt Arkın'ın ölümü sonrası açıklama yaptı: Haberin yarattığı şok etkisiyle konuşamıyorum

Son dakika haberi... Cüneyt Arkın ile Küçük Sevgilim, Acı Hayat, Seni Sevmek Kaderim gibi pek çok efsane yapımda birlikte rol alan Filiz Akın usta oyuncunun ölüm haberi sonrası yıkıldı. Son dönemde yaşadığı sağlık sorunlarıyla gündeme gelen Filiz Akın, Cüneyt Arkın'ın ölüm haberi sonrası "Haberin yarattığı şok etkisiyle konuşamıyorum" dedim.

Magazin 28-06-2022 10:51

Filiz Akın'dan endişelendiren paylaşım! Sesim çıkıyor ama...

Türk sinemasının sultanlarından Filiz Akın, kendisi gibi oyunculuk yapan oğlu İlker İnanoğlu ile buluştu. Filiz Akın'ın sosyal medyada paylaşılan görüntülerde sesinin çıkamaması, konuşmakta zorlanması sevenlerini üzdü.

Magazin 25-06-2022 14:14

Seyhan Soylu kimdir, aslen nereli? Filiz Akın'a benzemek için ameliyat olmuştu! Seyhan Soylu kaç yaşında?

Son dönemde Al Sana Haber programında yapmış olduğu yorumlarla dikkatleri üzerine çeken ‘Sisi’ lakaplı Seyhan Soylu, geçtiğimiz günlerde Yeşilçam’ın usta ismi Filiz Akın’a benzemek için ameliyat masasına yatmıştı. Ameliyattan çıkmış olan Seyhan Soylu’nun son hali ise şaşırttı. Ajda Pekkan’a benzediği görülen Soylu'nun hayatı da merak edildi. Peki Seyhan Soylu kimdir, aslen nereli? Seyhan Soylu kaç yaşında? İşte merak edilenler...

Magazin 13-04-2022 18:02

Seyhan Soylu Filiz Akın'a benzemek için estetik ameliyat oldu! İşte Sisi'nin son hali

Al Sana Haber programında yaptığı açıklamalarla zaman zaman gündeme gelen Seyhan Soylu Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'a benzemek için bir dizi ameliyat oldu. Sisi 8 saat süren ameliyatın ardından son halini paylaştı.

Magazin 12-04-2022 17:16

Yeşilçam'ın yıldızı Filiz Akın'dan Oscar Will Smith tokat olayı tepkisi! Öfke kontrolü olmayınca...

Bu yıl 94.'sü düzenlenen Oscar ödüllerinde gerçekleşen tokat anı tüm dünyada tartışma konusu olmuştu. Will Smith'in komedyen Chris Rock'a yumruk attığı o anlar dünyanın dilinden düşmezken, televizyon ekranlarında gerçekleşen bu tarihi olay hakkında Yeşilçam yıldızı Filiz Akın'dan da tepki geldi.

Magazin 29-03-2022 12:32

Yeşilçam'ın Sultan'ı Türkan Şoray paylaştı! Filiz Akın'ın yorumu gecikmedi

Türkan Şoray sosyal medya hesabında yayınladığı son fotoğrafla kendine hayran bıraktı. Binlerce beğeni alan paylaşıma ilk yorum Filiz Akın'dan geldi. Nebahat Çehre de Filiz Akın'ın yorumuna işaret ederek paylaşıma kayıtsız kalmadı.

Magazin 29-03-2022 08:39

Filiz Akın'dan duygusal Fatma Girik paylaşımı

Yeşilçam’ın ünlü oyuncularından Filiz Akın, geçtiğimiz ay hayatını kaybeden usta sanatçı Fatma Girik’i yaptığı paylaşımla andı. Akın, yakın arkadaşı Türkan Şoray ile ziyarete gittikleri bir videoyu Instagram sayfasından paylaştı.

Magazin 25-02-2022 02:12

Ateşli sahneleri çok konuşulan Demet Özdemir'e Filiz Akın'dan mesaj! Dün gece izledim...

Oğuzhan Koç ile evlilik adımı atan Demet Özdemir son günlerde Aşk Taktikleri filmiyle gündemde. Ateşli sahneleri sebebiyle ilişkisinde krize yol açan filmiyle çok konuşulan Demet Özdemir'e Yeşilçam'ın usta isimlerinden Filiz Akın destek verdi.

Magazin 20-02-2022 11:44

Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın kaç yaşında? Türk sinemasının efsane ismi Fatma Girik vefat etti!

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Fatma Girik'in hayatını kaybetmesi sonrası Türk sinemasının dört yapraklı yoncası olarak bilinen Hülya Koçyiğit, Filiz Akın, Türkan Şoray ve Fatma Girik'in yaşları merak edilmeye başlandı. 24 Ocak 2022 Pazartesi günü Fatma Girik’in vefat haberi milyonlarca sevenini üzdü. Peki Türkan Şoray, Hülya Koçyiğit ve Filiz Akın kaç yaşında? İşte yaşları ve merak edilenler...

Magazin 25-01-2022 00:27

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın'nın midesindeki tüp çıkarıldı

Yeşilçam'ın önemli isimlerinden olan Filiz Akın'ın sağlık durumu iyiye gidiyor. Filiz Akın'ın midesindeki tüp çıkarıldı. Evinde yeni yaşına giren Akın sosyal medyadan da bir paylaşım yaptı.

Magazin 04-01-2022 09:22

Hastalıkla boğuşan Filiz Akın'dan haber var

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın, akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle hastaneye kaldırılmıştı. Üç gün yoğun bakımda kalan ve ardından tedavisine evde devam edilen Akın, son sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Magazin 29-08-2021 02:26

Filiz Akın'ın sağlık durumu nasıl? Açıklama geldi! Filiz Akın'ın hastalığı nedir?

Yeşilçam sinemasının en sevilen ve usta oyuncularından Filiz Akın, önceki hafta geçirmiş olduğu bir akciğer rahatsızlığı sonrasında hastaneye kaldırılmıştı. Rahatsızlığı sebebiyle ateşi 42 dereceye çıkmış olan sanatçı yoğun bakıma alınmış ve midesine tüp de takılmıştı. Akın, yoğun bakım sonrası sosyal medyadan sağlık durumu hakkında paylaşımda bulundu. Peki Filiz Akın'ın sağlık durumu nasıl? Filiz Akın'ın hastalığı nedir? İşte ayrıntılar...

Magazin 29-08-2021 00:31

Yoğun bakımda tedavi gören Filiz Akın taburcu oldu

Akciğerindeki ağrı nedeniyle hastaneye kaldırılıp, enfeksiyon teşhisi konulmasının ardından 3 gün yoğun bakımda kalan Filiz Akın, taburcu edildi.

Magazin 25-08-2021 20:13

Yoğun bakıma kaldırılan Filiz Akın hastaneden ilk görüntülerini paylaştı

Türk sinemasının efsanevi ismi Filiz Akın sevenlerini korkuttu. Akciğerlerindeki rahatsızlık nedeniyle geçen hafta hastaneye kaldırılan usta oyuncu, 3 gün yoğun bakımda kaldı.

Magazin 25-08-2021 08:59

Filiz Akın yoğun bakıma kaldırıldı! İşte son durumu

Türk sinemasının sultanlarından Filiz Akın'ın geçtiğimiz perşembe gecesi yoğun bakıma alındığı ve cuma günü tedavisinin tamamlanıp taburcu edildiği öğrenildi.

Magazin 24-08-2021 09:07

Filiz Akın'dan Kartal Tibet'e hüzünlü veda! Sırdaşım, arkadaşımdı

Yeşilçam sinemasının unutulmaz isimlerinden biri olan Kartal Tibet, vefat etti. 200’e yakın filmde imzası bulunan usta oyuncu, senarist ve yönetmen Kartal Tibet’in ölüm haberi, Yeşilçam'da sayısız filme imza attığı Filiz Akın'ı derinde etkiledi. Akın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini duygulandırdı.

Magazin 02-07-2021 09:48

Emine filmi ne zaman ve nerede çekildi? İşte Emine filminin oyuncuları

Orhan Aksoy'un 1971 senesinde yönetmenliğini üstlendiği Emine filmi, bugün tekrar ekranlara geliyor. Yeşilçam sinemasının değişmez isimlerinden olan Filiz Akın ile Tarık Akan'ın başrollerini paylaştığı filmin yapımcılığını ise Ertem Eğilmez üstlendi. Peki, Emine filmi ne zaman ve nerede çekildi? İşte Emine filminin oyuncuları!

Trend 01-05-2021 16:29

Filiz Akın yıllar sonra açıkladı: Ses tellerim yandı, konuşamadım

Türk Sineması'nın sarışın yıldızı Filiz Akın, burun arkası kanserine (nazofarenks) yakalandığı dönem çekilmiş dans videosunu paylaşarak, hakkında bilinmeyeni açıkladı.

Magazin 20-04-2021 11:27

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından Filiz Akın'dan Ezgi Mola yorumu

Türk Sineması'nın efsane isimlerinden Filiz Akın, Ayşe Arman'a evini açtı. Arman'a samimi açıklamalarda bulunan Akın Ezgi Mola yorumuyla da dikkat çekti.

Magazin 17-01-2021 08:40

Filiz Akın Fahriye Evcen'i paylaştı! 'Siz isteyin ben hep...'

Usta oyuncu Filiz Akın, Fahriye Evcen'in "La Vie En Rose" şarkısını söylediği videoyu paylaştı. Bu paylaşımı sonrası Akın'a teşekkür eden Evcen, "Siz isteyin ben hep söylerim" yorumunda bulundu.

Magazin 14-09-2020 15:41

Filiz Akın ile oğlu İlker İnanoğlu aylar sonra kavuştu

Koronavirüs nedeniyle birbirlerine hasret kalan Filiz Akın ile oğlu İlker İnanoğlu aylar sonra kavuştu. Filiz Akın, kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile kavuştuğu anların videosunu ise "Aylar sonra görmenin mutluluğla" notuyla Instagram'dan paylaştı.

Magazin 23-07-2020 22:44

Filiz Akın korkuttu! 'Ateşim çıktı öksürüyorum'

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Filiz Akın korkuttu. Akın'ın ateşi çıkınca hastaneye koştu. Akın'a koronavirüs testi yapıldı.

Magazin 28-04-2020 17:12

Kim Milyoner Olmak İster'e damga vuran Filiz Akın sorusu! Filiz Akın'ı nasıl öldürdüler?

Ekranların sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster yarışma programı yine birbirinden zor sorularla izleyicileri ekran başına kilitledi. Yarışmada Filiz Akın ile ilgili sorulan soru sosyal medyada gündem oldu!

Magazin 11-02-2020 09:37

Hastaneye kaldırılan Filiz Akın'ın sağlık durumu nasıl?

Yeşilçam'ın efsanevi isimlerinden Filiz Akın hastaneye kaldırıldı. Usta oyuncu Filiz Akın, bağışıklık sistemini güçlendirmek için serum tedavisi gördü.

Magazin 18-05-2019 11:26

Filiz Akın hastanede çekilen videosunu paylaştı! 'İyileşmeye doğru...'

Türk sinemasının efsane oyuncularından Filiz Akın, hastane odasında çekilen görüntüleriyle hayranlarını üzdü.

Trend 18-05-2019 02:14

Filiz Akın endişelendirdi!

Yeşilçam'ın usta isimlerinden Filiz Akın, kontrol için hastaneye gitti.

Magazin 16-04-2019 14:31

Filiz Akın’dan Eşref Kolçak’a ilaç gibi sürpriz

Filiz Akın, yaşlılığa bağlı olarak rahatsızlanan ve hastaneye kaldırılan Eşref Kolçak'a sürpriz yaptı. Usta oyuncu Akın'a teşekkür videosu çekti.

Magazin 04-02-2019 17:24

Filiz Akın: Başımdaki metal zımbalar tek tek söküldü

76 yaşına giren Filiz Akın yaşadığı sağlık sorunları hakkında sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Magazin 09-01-2019 09:28

Filiz Akın'dan hayranlarını sevindiren haber

Türk sinemasının efsane oyuncularından Filiz Akın geçtiğimiz ay kulak enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırılarak ameliyat olmuştu. Filiz Akın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla sağlık durumu hakkında bilgi verdi.

Magazin 08-01-2019 23:05

Filiz Akın 76 yaşına girdi

Türk sinemasının usta isimlerinden Filiz Akın oğlu İlker İnanoğlu'nun düzenlediği bir sürpriz kutlama ile yeni yaşını kutladı.

Magazin 04-01-2019 11:15