Gerginlik Haberleri

Farkına varın! Karşınızdaki kişinin sizi sevmediğini gösteren davranışlar

Her insan mutlu ve sağlıklı ilerleyen ilişki bir ilişkiye sahip olmak istiyor. Ancak bu ilişkinin temellerini atmak ve ilişkiyi yürütebilmek zorlayıcı olabiliyor. Özellikle ilk buluşma ilişkinin devamı için önem taşıyor. İlk buluşmada fark edilmeyen bazı detaylar ileride büyük sorunlara yol açabiliyor. Terapistler ilk buluşmada görülen davranışlar hakkında uyarıyor.

Kadin 27-10-22 15:43

Akşener'in Mersin ziyaretinde 'söz vermiştiniz' gerginliği: Korumalar beni itekledi

Ziyaretlerine ara vermeden devam eden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener son olarak Mersin'e gitti. Programlar dahilinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Akşener'in ziyareti sırasında işten atıldığını belirten bir vatandaşla korumalar arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı. Akşener'e ,"Büyükşehir Belediyesinden 4 bin insan çıkarıldı haberiniz var değil mi? İttifak yaptığınız insanlar buna sebep oldu." diyen vatandaş korumalar tarafından bölgeden uzaklaştırıldı.

Haber 24-09-22 21:57

Tramvayda ortalık karıştı! İki yolcu arasında tartışma çıktı, çevik kuvvet ekipleri geldi

Samsun’da tramvayda inip binme sırasında bebek arabalı kadın yolcu ile bir erkek yolcu arasında gerginlik yaşanıp tartışma çıktı. Tartışma sonrası itiş kakış yaşandı. Olaya tramvayda bulunan yolcular ve çevik kuvvet ekipleri müdahale etti.

Haber 04-09-22 12:38

GÜNCELLEME - Beykoz'da yıkım gerginliği

Tokatköy Mahallesi'nde kentsel dönüşüm kapsamında yapılan yıkım çalışmalarına karşı çıkarak yola barikat kurup çöpleri ateşe veren gruba polis ekipleri müdahale etti - Yıkıma karşı kendilerini binaya kapatarak çatıya çıkan grup, polisin ikna çalışmalarıyla indirildikten sonra yıkım çalışmalarına tekrar başlandı KENDİLERİNİ BİNAYA KAPATAN GRUBUN ÇIKARILDIĞI VE YIKIM İŞLEMİNE BAŞLANDIĞI BİLGİSİ EKLENDİ

Yurthaber 22-08-22 15:04

Gerginlik

Gerginlik Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gerginlik Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.