Ikramiye Haberleri

Tüm emeklilerin hesaplarına yatacak: En az 2.200 TL verilecek! İşte detaylar...

Yeni yılda emeklilerin cepleri rahatlayacak. Promosyon kampanyaları ile bankalardan 3.500 - 7.500 TL bandında ödeme alacak olan emeklilere, ayrıca yeni yılda en az 2.200 TL daha ödeme sağlanacak. Ödemeler bankaya yatacak. İşte konunun detayları...

Finans 27-11-22 15:55

Almanya'da Türk işçiydi artık milyoner! Haberlerde gördü fotoğrafını arkadaşına attı... Yarım saat sonra zengindi tam 10 milyon euro

Almanya, şans oyunundan 10 milyon euro kazanan Türk'ü konuşuyor. Dortmund'da işçilik yapan genç, artık milyoner. 24 Eylül'de doldurduğu kuponu bir kenara koyan, haberlerde büyük ikramiyenin Dortmund'a çıktığı öğrenince arkadaşına fotoğrafını gönderip kontrol etmesini isteyen genç, yarım saat sonra milyoner olduğunu öğrendi. İlk işi, işi bırakmak olan genç, lüks otomobiller ve şık giysilerle pozlar verince bir anda ülkenin gündemine oturdu.

Haber 06-11-22 23:51

Tek bir kişiye çıkarsa... Dünya rekoru! ABD'de büyük ikramiye dudak uçuklatan rakama ulaştı

ABD’nin ünlü lotosu Powerball’da büyük ikramiye akıllara durgunluk veren bir rakama ulaştı. 1,9 milyar dolara ulaşan büyük ikramiye, bu rakamla dünya rekoru kırdı. Eğer bu ikramiye tek bir kişiye çıkarsa o kişi, lotodan tek seferde en fazla para kazanan talihli olacak ve bir dünya rekoru daha kırılacak.

Haber 06-11-22 22:08

Civciv kostümüyle kimliğini gizledi! 30 milyon dolarlık büyük ikramiyeyi kazanan adam eşinden ve çocuklarından böyle kaçtı

İsmi yalnız Bay Li olarak açıklanan Çinli bir adam 2019 yılındaki büyük ikramiyeyi kazanarak 30 milyon dolarlık para ödülünün sahibi oldu. Ancak adamın kimliğini gizlemek için sarı bir civcic kostümü giyerek para ödülünü almaya gelmesi herkesi şaşırttı. Eşinden ve çocuklarından büyük ikramiyeyi kazandığını sakladığını ifade eden Li, “Onlara söylemedim” diyerek dünya basınında gündem oldu.

Trend 01-11-22 16:14

Ikramiye

Ikramiye Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ikramiye Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Asgari ücretle çalışıyordu, bir anda hayatı değişti! 20 lirayla milyoner oldu

Malatya'da bir mağazada asgari ücretle çalışan 32 yaşındaki işçi, 20 TL'ye aldığı Kazı Kazan kuponuyla 1 milyon TL ikramiye kazandı. Talihli işçinin 1 ay önce evlendiği ve borçları olduğu öğrenildi. Kuponu satan bayi, "İhtiyacı olan biriydi. ikramiyenin çıkmış olmasına biz de sevindik" dedi.

Haber 20-10-22 10:42

Büyük ikramiyeyi kazandığına bin pişman oldu! “Huzurumu kaybettim”

Hindistan’ın Kerala şehrinde şoför olarak çalışan Anoop isimli bir adam katıldığı piyango çekilişinde 3 milyon doları aşan büyük ikramiyenin sahibi oldu. Büyük ikramiyeyi kazanmasının hayatını olumsuz yönde değiştirdiğini dile getiren Anoop, duyurudan bu yana hiç tanımadığı insanların kendisinden mali yardım istediğini dile getirdi. Zor günler yaşadığını ifade eden Anoop yabancılardan kendisini ve ailesini rahat bırakmasını istedi.

Trend 27-09-22 17:19

SON DAKİKA | 'İkramiye kazandınız' diyerek binlerce euro dolandıran şebeke çökertildi

Son dakika haberi: Telefon dolandırıcılarının Türkiye'den sonra Almanya'daki insanları da hedef aldığı ortaya çıktı. İstanbul'dan Almanya'da özellikle yaşlıları arayarak, piyangodan ikramiye kazandıklarını söyleyip hesaplarına para aktardıkları, daha sonra yine aynı kişileri bu kez polis gibi arayarak, 'Dolandırıldınız, hesabınızdaki bütün parayı vereceğimiz hesaplara aktarın' diyerek, toplamda 394 bin euro topladı. Dolandırıcı çetesine operasyon düzenleyen polis, 28 kişiyi gözaltına aldı.

Haber 26-09-22 10:45

Kılıçdaroğlu sosyal medyadan duyurdu! 'Birer maaş ikramiye verilecek'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, cumhurbaşkanlığı seçimlerine yönelik vaatlerine bir yenisini ekledi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kılıçdaroğlu "birer maaş ikramiye" ifadesiyle vaadini duyururken "Ayrıca eğitimden barınmaya, sağlıktan istihdama kadar birçok sorunu biz çözeceğiz" sözlerini kullandı.

Haber 19-09-22 12:12

THY'den ikramiye haberi! 40 bin TL... Ay sonunda hesaplarda

THY'den çalışanlarına son dakika ikramiye haberi geldi. Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşaviri Yahya Üstün, THY'nin iştirak şirketlerinde çalışan personele ikramiye verileceğini bildirdi. Üstün, 'İştirak şirketlerimizde çalışan şef arkadaşlarımıza 40, diğer görevlerde katkı sağlayan arkadaşlarımıza ise 30 bin TL ikramiye veriyoruz. Ödemeleri ay sonunda hesaplarında olacak. Hayırlı olsun' dedi.

Finans 14-09-22 14:30

Promosyon ateşi sönmüyor! Emekliler dikkat: 10 bin liraya kadar çıktı bankalar teker teker açıkladı

Emekli maaşlarına yapılan zam sonrası bankalar da harekete geçti. Emeklilerin kendi müşterisi olmasını isteyen ya da hali hazırda olan müşterileri elde tutmak isteyen bankalar, promosyon ödemelerinde ciddi artışa gitti. Son olarak 8 bin 500 liraya çıkan banka promosyonunda özel bir bankadan yeni bir hamle geldi. Bu hamle ile emeklilerin banka promosyonunda 10 bin liraya dayandı. İşte, 2022 Emekli promosyonuyla ilgili ayrıntılar...

Finans 24-08-22 07:55

Emeklilerin beklediği promosyon ödemeleri konusunda yeni gelişme! Bankalara çağrı...

Emekli maaşlarına yapılan zam sonrası banka promosyon miktarları da arttı. Maaşlara gelen zam sonrası bankalar da harekete geçti. Açıklanan rakamlara göre promosyon ödemeleri 7 bin 500 liranın üzerine kadar çıktı. Öte yandan, Memur-Sen'den bankalara promosyonların güncellenmesi çağrısında bulundu. İşte, 2022 Emekli promosyonuyla ilgili ayrıntılar...

Finans 10-08-22 10:36