Kathryn Mayorga Haberleri

Cristiano Ronaldo davasındaki çarpıcı gerçek

Cristiano Ronaldo hakkındaki tecavüz iddiasıyla ilgili son dakika gelişmeleri yaşanıyor. 2009 yılında Kathryn Mayorga isimli mankene tecavüz ettiği ileri sürülen Ronaldo, uzun senelerdir bu konu hakkında suçsuz olduğunu ifade ediyor. Nevada hakimi verdiği kararla davanın seyrini değiştirebilir.

Spor 08-10-21 11:11

Cristiano Ronaldo'nun tecavüz davasında flaş gelişme

Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun Amerika Birleşik Devletleri'nde yürütülen tecavüz soruşturmasıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini söyleyen Kathryn Mayorga'nın soruşturmayı yürüten makamlara sunduğu delillerle, Ronaldo'nun DNA'sı üzerinde yapılan çalışmalar sonucunu verdi. İşte o gelişme...

Trend 24-10-19 09:26

Ronaldo'nun tecavüz davasıyla ilgili yeni gelişme

Cristiano Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiğini öne sürdüğü Kathryn Mayorga'ya davadan vazgeçmesi için 375 bin Dolar verdiği ortaya çıktı. Ronaldo'nun avukatları iddiayı doğruladı.

Trend 21-08-19 15:23

Ve Ronaldo'nun tecavüz davasında karar!

Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Cristiano Ronaldo'ya büyük müjde! Las Vegas Savcılığı, tecavüz iddiasıyla suçlanan Cristiano Ronaldo'nun "iddiaların makul şüpheden öteye geçmemesi" sebebiyle ceza almayacağını açıkladı.

Trend 23-07-19 10:06

Kathryn Mayorga

Kathryn Mayorga Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kathryn Mayorga Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Polis tecavüzle suçlanan Cristiano Ronaldo'dan DNA örneği alınmasını istedi

Las Vegas polisi tecavüzle suçlanan Cristiano Ronaldo'dan DNA örneği alınmasını istedi.

Trend 11-01-19 09:50

Ronaldo'nun 'tecavüz' ifadesi ortaya çıktı

9 yıl önce Las Vegas’ta Kathryn Mayorga isimli bir kadına tecavüz ettiği ve sessiz kalması için para ödediği iddiasıyla dava açılan Cristiano Ronaldo'nun ifadesine ulaşıldı.

Spor 02-12-18 11:54

Juventus'ta Ronaldo krizi!

Real Madrid'den Cristiano Ronaldo'yu 117 milyon Euro bedelle transfer eden Juventus, Portekizli yıldızla ilgili çıkan tecavüz iddialarıyla ilgili zor günler geçiyor. Juventus'un hisselerinde iddiaların ortaya atıldığı ilk günden sonra yaklaşık %30'luk bir değer kaybı yaşandığı ortaya çıktı.

Spor 13-10-18 18:03

Cristiano Ronaldo'nun avukatı Peter Christiansen, sus payını doğruladı

ABD'li Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilen Cristiano Ronaldo'nun avukatından gündeme bomba gibi düşen açıklamalar geldi. Portekizli futbolcunun avukatlığını yapan Peter Christiansen, yayımladığı basın bildirisinde 375 bin dolarlık sus payı iddialarını doğruladı.

Spor 11-10-18 14:42

Cristiano Ronaldo'ya bir tecavüz suçlaması daha

ABD'nin Las Vegas kentindeki polis birimleri, Juventus'un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo'nun 2009 yılında kendisine tecavüz ettiğini söyleyen Kathryn Mayorga adlı kadının talebi üzerine soruşturma dosyasını tekrar açmıştı. Mayorga'nın avukatı Leslie Stovall, bir kadının daha ünlü futbolcuyu tecavüzle suçladığını açıkladı.

Spor 08-10-18 11:28

Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddialarına yanıt

Juventus'un süper yıldızı Cristiano Ronaldo, hakkındaki tecavüz iddiasının yankıları büyüyor. Ronaldo, tecavüz iddialarını kesin bir dille reddetti.

Spor 04-10-18 11:03

Tecavüz gecesinin görüntüleri ortaya çıktı!

Geçtiğimiz haftalarda Cristiano Ronaldo'ya yöneltilen tecavüz suçlamalarının yaşandığı geceye ait görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde Ronaldo ve Kathryn Mayorga'nın oldukça samimi olduğu görülüyor.

Spor 03-10-18 17:32

Cristiano Ronaldo'ya, bir kadına tecavüz ettiği iddiasıyla soruşturma açıldı

Juventus’un yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo, dokuz yıl önce bir kadına tecavüz ettiği suçlamasıyla karşı karşıya. Polis, iddiaların yeniden gündeme gelmesinin ardından olayla ilgili yeniden soruşturma başlattı.

Spor 02-10-18 11:32

Cristiano Ronaldo'dan tecavüz iddiasına yanıt

Cristiano Ronaldo, hakkındaki tecavüz iddialarına, instagramdan gerçekleştirdiği yayınla yanıt verdi.

Spor 29-09-18 15:41

''Ronaldo bana tecavüz etti''

Ronaldo için şok tecavüz iddiası! ABD vatandaşı olan Kathryn Mayorga isimli bir kadın, 2009 yılında Cristiano Ronaldo'nun kendisine tecavüz ettiği iddiasıyla dava açtı.

Spor 28-09-18 18:24