Ve Ronaldo'nun tecavüz davasında karar!

Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddiasıyla yargılanan Cristiano Ronaldo'ya büyük müjde! Las Vegas Savcılığı, tecavüz iddiasıyla suçlanan Cristiano Ronaldo'nun "iddiaların makul şüpheden öteye geçmemesi" sebebiyle ceza almayacağını açıkladı.

Ve Ronaldo'nun tecavüz davasında karar!

Fiziksel kanıt eksikliği, Cristiano Ronaldo'nun masumiyetini kanıtlamak zorunda kalmayacağı anlamına geliyor.

Cristiano Ronaldo, Clark County Bölge Savcısı'nın Pazartesi günü yaptığı açıklamada, iddiaların makul bir şüpheden öteye geçmemesi nedeniyle tecavüz suçlamasından ceza almayacak.

5bb4c4c9ae298b28dc4f9443

Kathryn Mayorga, Ronaldo'yu 2009 yılında Vegas'taki bir otel odasında tecavüze uğramakla suçlamıştı. Ronaldo ise bu suçlamayı başından beri şiddetle reddetmişti.

5bb4c4c9ae298b2897586c5c

Der Spiegel ilk olarak Ronaldo'nun 2010 yılında imzaladığı bir gizlilik sözleşmesinin parçası olarak Mayorga'ya 375 bin dolar ödedidiği iddiasını öne sürmüştü.

5bb4c4c966a97c0d7dd79e39

Mayorga geçtiğimiz yıl bu anlaşmayı iptal etmek amacıyla dava açmış ve Las Vegas polisi daha sonra soruşturmayı yeniden başlatmıştı. Ancak fiziksel kanıtların eksikliğini ayrıntılarıyla belirten bölge savcısı, Ronaldo'nun hiçbir şekilde suçlanamayacağını açıkladı.

5bb4c4c966a97c0dc1f4b3cb

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
Devir oruspuların devri.Bu devirdeki Namuslu kadın ve erkekler cennetliktir.Artık 3 kuruş için insanlar namus ve şereflerini ayaklar altına alabiliyor dalavere çeviriyor iftira atıyor ahlaksızlık yapıyor.yarabbi ne yaşamdır böyle
"Fiziksel kanıt eksikliği" diyor bunu bizim halkımızında anlaması gerekiyor. Eğer karşıya suç atıyorsan Fiziksel kanıtının olması gerekiyor. İnsanlar toplu ulaşım araçlarında (boş yer olmasına rağmen)bir kadının yanına oturmaya korkar oldu.
@hal_il_2016 Biz korkmuyoruz kardeş sizin kendinizden şüpheniz var mümkünse yaklaşmayında.
@karaoglan99 otobüsler minik çocuklara gülümesemeye korkar olduk.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler