SPOR

Cristiano Ronaldo'nun avukatı Peter Christiansen, sus payını doğruladı

ABD'li Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiği iddia edilen Cristiano Ronaldo'nun avukatından gündeme bomba gibi düşen açıklamalar geldi. Portekizli futbolcunun avukatlığını yapan Peter Christiansen, yayımladığı basın bildirisinde 375 bin dolarlık sus payı iddialarını doğruladı.

Cristiano Ronaldo'nun avukatı Peter Christiansen, sus payını doğruladı

Son dönemde hakkında çıkan tecavüz iddiasıyla başı belada olan Juventus'un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo hakkında avukatı Peter Christiansen'den açıklama geldi.

Christiansen, ABD'li Kathryn Mayorga'ya 2009 yılında Las Vegas'ta bir otel odasında tecavüz ettiği öne sürülen müvekkilinin Mayorga'ya 375 bin dolarlık bir sus payı verdiğine yönelik iddiaları doğruladı.

Ronaldo ile Mayorga arasındaki anlaşmanın suçun kabulü anlamına gelmediğini ifade eden Christiansen, bununla birlikte davaya konu olan ve ilk olarak Football Leaks tarafından yayımlanan bazı belgelerin fabrikasyon olduğunu ifade etti. (FANATİK)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ADAM PARA YEDİRMEYİNCE TECAVÜZCÜ İLAN EDİLDİ
trump dan fazla vermiş, demek bunlar rahat birliktelikte yaşayamıyorlar. zor hayatlar
Verdiğin hizmet Ahlaksızlığın yayılması noktasına ulaşmış. Haber diye verdiğin bir çok ahlaksız yayınla ilgili eleştiri yorumları yazdım fakat dikkate alınmadığın aşikar. Bu siteye işe yarar bir haber var mı diye bakmak için ziyaret etme gafletinde bulunduğum her zaman neredeyse +18 yayınlarla karşılaşıyorum, çocuklarım yanımdayken siteyi ziyaret etmekten çekiniyorum, yasaklı site engelleyicilere myneti eklemek durumundayım http://sinema.mynet.com/detay/haber/nicholas-cage-cok-iddiali http://trend.mynet.com/seks-adasi-olarak-adlandirilan-uyusturucu-ve-seks-partisinde https://www.mynet.com/rita
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler