Lara Haberleri

Değişimiyle çok konuşulmuştu.... Şarkıcı Lara o fotoğrafları çekenlere tepki gösterdi: Bunlar artık soyunuyor!

2000'lerin başında seslendirdiği 'Adam Gibi Adam' şarkısıyla akıllarda kalan şarkıcı Lara, son haliyle şaşırtmıştı. Nükhet Duru'nun tayt polemiği ve Zeynep Bastık'ın iç çamaşırlı pozlarıyla ilgili konuşan Lara, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Magazin

Şarkıcı Lara son haliyle ağızları açık bıraktı! Şarkıcı Angelina Jolie'ye benzetildi

2000'lerin başında seslendirdiği 'Adam Gibi Adam' şarkısıyla akıllarda kalan şarkıcı Lara, son haliyle şaşırttı. Şarkıcı, geçirdiği operasyonların ardından Angelina Jolie'ye benzetildi.

Magazin

'Katmer Katmer' şarkısıyla ünlenen Lara'nın son hali şaşırttı! Estetikle bambaşka biri oldu

2000'lerde yıldızı parlayan şarkıcı Lara, 'Katmer Katmer', 'Adam Gibi Adam' ve 'Allah Versin' gibi şarkılarıyla hafızalara kazındı. Estetik operasyonlar geçiren şarkıcı Lara son haliyle adeta bambaşka biri oldu.

Magazin

'Adam Gibi Adam' şarkısıyla ünlenen Lara son haliyle şaşkına çevirdi! Gören tanıyamadı

Adam Gibi Adam, Katmer Katmer ve Allah Versin gibi şarkılarla akıllara kazınan ünlü şarkıcı Lara, değişimiyle sosyal medyada gündem oldu.

Magazin

Lara

Lara Hakkındaki Haberler Mynet'te. Lara Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Uydudan izlenen caretta caretta Lara, bir ayda 500 kilometre yol katetti

Ortaca'daki Deniz Kaplumbağası Araştırma Kurtarma Rehabilitasyon ve Bilgilendirme Merkezi'nde 1,5 yıl süren tedavisinin ardından 20 Temmuz'da Antalya'dan denize bırakılan "Lara", Akdeniz'in sıcak sularında yaşamını sürdürüyor - DEKAMER Proje Yürütücüsü Prof. Dr. Yakup Kaska: - "Bu süreçte yaklaşık 500 kilometre yol katetti. Ortalama olarak günde 15-20 kilometre yüzdü diyebiliriz. 30 yaşındaki bir kaplumbağanın kurtarılarak doğal ortamına bırakılması adeta bin yavrunun 30 yıl boyunca bakılmasıyla eş değer"

Yurthaber

Antalya'da tedavisi tamamlanan caretta caretta uydu takip cihazı takılarak denize bırakıldı

Antalya'da tedavisi tamamlanan caretta caretta uydu takip cihazı takılarak denize bırakıldı

Yurthaber

Nasıl kaçacaklarını şaşırdılar! Plajda panik anları... Sahildekilerin ve denizde yüzenlerin üzerinde uçuştu

Antalya’nın ünlü plajlarından Lara Sahili’nde çıkan şiddetli rüzgar nedeniyle plajdaki şemsiyeler havada uçuştu. Şans eseri yaralanan olmadı. Şemsiyelerin uçtuğu anlar ve denizde yüzenlerle plajdakilerin yaşadığı panik kameralara yansıdı.

Haber

Koronavirüse yakalanan Lara hastaneden paylaştı: Ciğerlerime kadar işlemiş

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran müzisyen Lara, koronavirüse yakalandı. Lara bir paylaşım yaparak herkesi uyardı.

Magazin

Dudaklarını küçülttüren Lara ağlayarak isyan etti: Dudağımda pipet bile tutamıyorum

Geçirdiği estetik operasyonlarıyla adeta bambaşka birine dönüşen ünlü şarkıcı Lara, son olarak dudaklarını küçültmüştü. 2000'li yıllara damga vuran şarkıcı Lara, ağlayarak pişman olduğunu söyledi.

Magazin

Dudaklarını küçülttüren Lara eleştirilere isyan etti

Geçirdiği estetik operasyonların ardından bambaşka birine dönüşen Lara, son olarak ameliyatla dudaklarını küçülttürmüştü. Ünlü şarkıcı, yeni görüntüsünü sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle paylaşınca gelen yorumlara kızdı.

Magazin

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 19 Mart tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Mar ayı içerisinde tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 19 Mart’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 19 Mart olayları...

Trend

Şarkıcı Lara dikişli dudaklarını paylaştı! 'Sonunda küçüldü'

Geçirdiği estetik operasyonlarıyla sık sık gündeme gelen şarkıcı Lara, bu sefer de büyük dudaklarını küçülttü. Büyük bir operasyon geçiren şarkıcının dudaklarına 30 dikiş atıldı.

Magazin