Meme Küçültme Haberleri

Göğüs küçültme ameliyatından sonra yaşadığı değişimi eski kıyafetlerini deneyerek gösterdi

Büyük göğüsler birçok kadın için sırt ağrılarını en büyük problemi olarak görülüyor. Büyük göğüsleri nedeniyle dekolteli kıyafetler giymekte de sorun yaşayan kadınlar meme küçültme ameliyatlarını tercih ediyor. TikTok'ta bir kadın meme küçültme ameliyatının ardından değişen görünümünü eski dekolteli kıyafetlerini giyerek gösterdi.

Kadin 08-05-2023 13:55

Instagram modeli büyük göğüslerine gelen taciz yorumları yüzünden ameliyat oldu

Kadınların bedenlerine yapılan yorumlar ve bakışlar günlük hayatı oldukça zorlaştırıyor. Özellikle büyük bedenli kadınlar, tacize kadar varan rahatsız edici yorumlara, davranışlara maruz kalıyor. Instagram'da modellik yapan Kaeleen Stammers, bu tacizlerin ardından hayatını değiştirme kararını paylaştı.

Kadin 05-04-2023 14:03

Sütyen takmaktan nefret ettiğini belirten kadın büyük göğüslerine gelen acımasız teklifleri paylaştı

Sütyen birçok kadın için işkence aleti olarak görülüyor. Sırt ağrılarına ve baskılara neden olan sütyenden kurtulmak isteyen kadınlar diğer kadınlara da destek olmak için sütyene olan düşüncelerini sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. TikTok'ta paylaşım yapan büyük göğüslü bir kadın sütyenden nefret ettiğini belirterek göğüslerini sevdiğini açıkladı. Yayınlanan videoya gelen acımasız yorumlar ve uygunsuz teklifler görenleri şaşırttı.

Kadin 31-03-2023 10:26

Midesine kadar sarkan büyük göğüslerinin çözümünü Türkiye'de buldu! İki sütyen takmak zorunda kalıyordu...

Büyük göğüslü kadınlar hem sosyal hem de sağlık açısından birçok problem yaşıyorlar. Rahatsız edici bakışlara ve dayanılmaz sırt ağrılarına neden olan büyük göğüsleri küçültmek için birçok kadın meme küçültme ameliyatı oluyor. Ergenliğinden beri midesine kadar sarkan göğüsleriyle baş etmek zorunda kalan Phoebe, büyük göğüslerini küçültmenin çaresini Türkiye'de buldu.

Kadin 27-03-2023 09:45

Meme Küçültme

Meme Küçültme Hakkındaki Haberler Mynet'te. Meme Küçültme Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Nadiren görülen hastalığı nedeniyle göğüslerinin büyümesi durmuyor! Kıvrımlı OnlyFans modelinin göğüsleri sadece 8 ayda...

Kadınlar göğüslerinin boyutu için çeşitli estetik operasyonlar yaptırıyorlar. Göğüslerinin daha büyük olmasını isteyenler göğüs büyütmek için uygun cerrahi işlemler yaptırıyor. Göğüslerinin hep büyük olmasını hayal eden OnlyFans modeli Pamelia'nın nadir görülen hastalığı nedeniyle göğüslerinin büyümesi durmuyor.

Kadin 17-01-2023 09:26

TikTok'ta büyük göğüslerinden dolayı çektiği acıları anlattı! Yıllar sonra kambur kalacak

Büyük göğüslerin daha çekici olduğu düşünülse de büyük memeli kadınlar memelerinin büyüklüğünden dolayı çektikleri acıları belirtiyorlar. Meme büyütme ameliyatı gibi meme küçültme ameliyatı da en sık yapılan operasyonlar arasında bulunuyor. TikTok hesabında büyük göğüslerinin verdiği sorunları anlatan Ariel Lathon, birçok kadın tarafından desteklendi.

Kadin 17-10-2022 08:41

Ameliyat yaptırdıktan sonra ağrılarından kurtuldu: Göğüslerim o kadar büyüktü ki çalışamıyordum dedi

Kadınlar göğüs bedenleri farklılık gösteriyor. Birçok kişi büyük göğüsün daha güzel gözüktüğünü savunsa da bu göğüslerin yaşattığı ağrılar dayanılmaz olabiliyor. Christina Schembri isimli genç kadın TikTok hesabında büyük göğüsleri nedeniyle çektiği acıları ve girdiği depresyonu anlattı.

Haber 29-09-2022 11:23

Göğüs küçültme ameliyatı oldu, kabusu yaşadı! “Göğüslerim 10 kat daha büyüdü”

TikTok’ta ‘Dotlexx’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın göğüslerinin fazla büyük olmasından şikayet etti. Son çare olarak göğüs küçültme estetiği yaptırarak bıçak altına yattığını ifade eden Lex, ameliyat sonrasında yaşadıklarını paylaştı. Sosyal medyada kısa sürede popüler olan Lex, ameliyattan sonra göğüslerinin 10 kat büyüdüğünü ifade ederek herkesi şaşırttı.

Trend 10-09-2022 14:16

Meme küçültme uygulamasının faydaları

Estetik sebepler ile birçok kadının memelerini büyütmek istediği gibi, göğüslerinin çok büyük ve vücutlarının diğer bölümleri ile orantılı olmadığını düşünerek göğüslerini küçültmek isteyen kadınlar da mevcut.

Kadin 09-08-2022 12:15

Göğüslerinin büyümesini durduramıyor! Ameliyat olmazsa...

24 yaşındaki Araba Banson, eşine rastlanmayan bir durumla karşı karşıya. 19 yaşına kadar sütyen bile takmayan genç kadın şimdi de göğüslerinin büyümesini durduramıyor. Çok yakın bir zamanda meme küçültme ameliyatı için bıçak altına yatmazsa tekerlekli sandalyeye mahkûm olacağından çok korkuyor. Doktorlar ise kilosu nedeniyle genç kadını ameliyata almıyor.

Kadin 06-08-2022 09:30

Devasa göğüsleri hayatını zindan etmişti! 850 gramlık göğüslerinden kurtulunca hayatı değişti

İngiltere'den Boudicca Langer-Hann isimli bir kadın, gençlik yıllarından beri büyük göğüslere sahip olmanın nasıl kendi vücuduna 'sıkışmış' hissettirdiğini ve kimse onu sevmeyecekmiş gibi hissetmesine neden olduğunu anlattı. Ancak yıllar sonra girdiği küçültme ameliyatı hayatını değiştirdi.

Trend 29-06-2022 16:32

Devasa göğüslerinden şikayet etti! ''Ben onlar yüzünden anti depresan alırken erkekler küçültmemem için yalvarıyor''

İngiltere, Gravesend'den Laney Mesa, ilkokul öğretmeni olma tutkusu olan 20 yaşında bir üniversite öğrencisi. Meme küçültme ameliyatı için gittiği doktorlar tarafından ikinci kez reddedilen genç kadın, yıllardır göğüslerinin boyutundan ötürü türlü çileler çekmiş ve artık onlardan kurtulmak ve normal bir hayat sürmek istiyor.

Trend 13-06-2022 12:43

Meme küçültme hakkında merak ettikleriniz

Meme küçültmek son zamanlarda oldukça tercih edilen bir ameliyat haline geldi. Özellikle gündelik yaşamda büyük memelerin sırt ve bel ağrısına neden olduğu bilinmekte. Bu sırt ve bel ağrılarından kurtulmak için meme küçültme ameliyatını tercih edenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Meme küçültme ameliyatıyla ilgili detaylar için bu haberi okuyabilirsiniz.

Kadin 03-02-2022 15:45

İnanılmaz ama gerçek! Dünyanın en büyük göğüslerine sahip kadını Annie Hawkins-Turner, herkesi şaşırtıyor

Annie Hawkins-Turner, dünyanın en büyük göğüslerine sahip kadını olarak tarihe geçmeyi başardı. Hiçbir operasyon yaptırmayan Annie Hawkins-Turner’in göğüsleri 4 yaşındaki bir çocuğun ağırlığında. Yaşadığı olumsuz durumlara rağmen Turner, göğüslerini küçültmeyi düşünmediğini ifade ediyor.

Trend 18-10-2021 09:32

Meme asimetrisi yaşam kalitenizi düşürmesin

Meme bölgesinde yaşanan asimetri sorunları kadınlar için önemli sorunlardan biridir. Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahı Op. Dr. İlsun Aka, meme asimetrisi konusu hakkındaki detayları sizler için anlattı.

Kadin 27-09-2021 07:29

Kıyafetleri yırtılınca anladı! Büyük göğüslerinden kurtulduğunu sandı ama...

Los Angeles'ta dansçı olan 24 yaşındaki Bethanie Lyon, büyük göğüslerinden kurtulmak için meme küçültme operasyonu geçirdi. Ancak işlem için 10 bin dolar ödeyen Lyon'un göğüsleri tekrar büyümeye başladı. Lyon göğüslerinin çok büyük olduğunu insanların sadece göğüslerine odaklandığını söylerken, göğüslerinin tekrar büyüdüğünü kıyafetleri yırtılmaya başladıktan sonra anladığını söylüyor.

Haber 03-09-2021 07:19

Meme küçültme ameliyatı kimlere yapılır? Meme küçültme ameliyatı sonrası nelere dikkat etmek gerekir?

Meme küçültme kadınlar gibi erkeklere de yapılabilen bir ameliyattır. Görünüşünden rahatsız olunmasının yanında boyun ve sırt ağrısı gibi problemleri beraberinde getiren meme küçültme ameliyatı, kişilerin taşıyamayacak kadar büyük göğüslerden kurtulmalarına yardımcı olur. Peki meme küçültme ameliyatını kimler yaptırmak ister? Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu, meme küçültme ameliyatı ile ilgili merak edilenleri anlattı.

Kadin 24-06-2021 13:50

Meme ameliyatından sonra emzirme mümkün mü?

Emzirmenin çocuk sağlığı üzerindeki yadsınamaz bir etkisi vardır. Son günlerde artan estetik operasyonların sonrasında yeni bir soru gündeme gelmeye başladı. Bu soru meme ameliyatı olan annelerin ilerleyen süreçte çocuklarını emzirip emziremeyeceği üzerine yoğunlaşıyor. Halk arasında şehir efsanesi haline gelen bu konuyu sizler için araştırdık.

Trend 09-08-2019 08:22

Meme ameliyatlarında doğru bilinen yanlışlar

Meme ameliyatlarında yanlışlarla ilgili bilgi veren Estetik Plastik Cerrah Doç Dr. İbrahim Aşkar, "Meme büyütme ameliyatı meme gelişimini tamamlamış her yaştan kadına rahatlıkla uygulanabilmektedir. 17-20 yaşlar arasındaki kızlarda bile meme büyütme ameliyatı yaptıranlara rastlanmaktadır. Yaklaşık 100 yıllık geçmişi olan meme büyütme ameliyatlarında bazı riskler söz konusudur. Bu nedenle iyi bir planlama ve gerçekçi beklentiler ameliyat sonrası mutlu son için son derece önem arzetmektedir" dedi.

Haber 05-10-2007 15:58

Aldatılan kadın göğüs küçülttürüyor

Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Doç. Dr. Zeki Can, kocasının kendisini göğüslerinden dolayı sevmediğini düşünen ve aldatıldığından şüphelenen bazı kadınların göğüs küçültme ameliyatı yaptırdığını bildirildi.

Haber 20-09-2005 11:30