Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri Ve Son Dakika Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri

Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri Ve Son Dakika Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri

Müge Anlı ile Tatlı Sert, ünlü sunucu Müge Anlı'nın proje tasarımcısı olduğu bir reality show programıdır. Mavi Klake'in yapımcılığını üstlendiği program yayın hayatına ATV kanalında 18 Ağustos 2008'de bağlamıştır. Kanalın sabah kuşağında yer alan programda Müge Anlı ve beraberindeki ekip ile Adli Tıp Uzmanı Prof. Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özkan kayıp kişilerin arıyor, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıyorlar. 2021 itibari ile 13 sezona ulaşan yayın süresinde 3150 kayıp kişi bulunmuş, 164 cinayet dosyası aydınlatmış ve 875 aile kavuşturulmuştur.

Müge Anlı Ile Tatlı Sert Haberleri

Müge Anlı bile şaşırdı! 6 çocuklu yaşlı kadın düet yaptığı 18 yaş küçük adama kaçtı! Bakın kendini nasıl savundu...

Müge Anlı canlı yayında son dakika açıklamasında bulundu. Ünlü gazeteci, düet yaptığı karaoke uygulamasından tanıdığı adama kaçan 6 çocuklu Gülcemal Gürkan'ın kendilerine ulaştığını belirtti. Sevinci yüzünden okunan Derya Hanım, annesinin "Ben kayıp değilim sevdiğimin yanındayım!" sözleri sonrası neye uğradığını şaşırdı.

Magazin 26-09-23 11:40

Müge Anlı flaş gelişmeyi duyurdu! Eşinin yasak aşkı serbest bırakılmıştı, kan donduran cinayette katil bakın kim çıktı

Müge Anlı canlı yayında 2 sene önce işlenen Muhammet Burhan cinayetine ilişkin flaş gelişmeyi duyurdu. Burhan'ın eşi Fatma'yla yasak aşk yaşayan Selami Ş.'nin gözaltına alındıktan sonra serbest bırakıldığını hatırlatan Müge Anlı, kan donduran olaya ilişkin detayları aktardı. Bir dönem gündeme bomba gibi düşen cinayette katil bakın kim çıktı...

Magazin 22-09-23 13:28

Yıllardır öldü sanıyordu! Ses sanatçısı Sakin Künar kızının yaşadığını Müge Anlı'dan öğrendi

Atv'nin sevilen gündüz kuşağı programı Müge Anlı'da bugün şaşırtan bir olay yaşandı. Ankara'da yaşayan Merve Güzel isimli genç kız Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak hiç görmediği babasını aradı. Genç kızın 24 yıldır hasretini çektiği babasını Müge Anlı dakikalar içinde buldu. Merve Güzel'in babası tanınmış ses Sakin Künar olduğu ortaya çıktı. Künar, DNA sonucunun ardından Güzel'i de bağrına basacağını ifade etti.

Magazin 21-09-23 14:36

Müge Anlı Film senaryosu demişti! Kar maskeli katil iddiasıyla gündem olan patronun sonu bakın ne oldu

Müge Anlı, daha önce programında günlerce ele aldığı bir olaya dair flaş gelişmeyi duyurdu. Eskişehir'de 22 yaşındaki çoban Mehmet Topaloğlu’nun öldürülmesine ilişkin davada sanığın cezasının beli olduğunu belirten ünlü gazeteci, "Benim hep 'Film senaryosu' dediğim olay" ifadesi ile bir kez daha haklı çıktığını vurguladı.

Magazin 19-09-23 11:26

Müge Anlı Ile Tatlı Sert

Müge Anlı Ile Tatlı Sert Hakkındaki Haberler Mynet'te. Müge Anlı Ile Tatlı Sert Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Müge Anlı sonunda patladı! Kıskançlığın bu kadarına da pes! Yok devenin nalı!

Müge Anlı, Konya’nın Akşehir ilçesinde kaybolan 35 yaşındaki Bedriye Kılıç'ın sırf röportaj verdiği için eşi tarafından kıskanılmasına dikkat çekti. Eşinin karısını 'Orada niye görücüye çıktın?' diye kıskandığını belirten ünlü gazeteci "Yok devenin nalı!" diyerek duruma tepki gösterdi.

Magazin 18-09-23 12:06

Müge Anlı'nın elinden ne uçan ne de kaçan kurtuluyor! Kuşunun bulunması için adaklar adayan yaşlı kadın yürekleri sızlattı

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 90 yaşındaki Ayşe Hanım'ın sözleri damga vurdu. Tatil için Manisa'ya giden Ayşe Hanım, burada muhabbet kuşunu kaybettiğini belirtip Müge Anlı'dan yardım istedi. "Maviş benim çocuğum gibiydi" diyen yaşlı kadının sözleri ünlü gazeteciyi duygulandırdı.

Magazin 14-09-23 13:33

Müge Anlı'dan canlı yayında olay sözler! Nankörlük ettim, Allah affetsin!

Müge Anlı canlı yayında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Sevgi izi uygulamasına dair konuşan Müge Anlı, Şevki Hoca'nın "Uluslararası düzeyde ödül almış bir şeyden bahsediyoruz" sözleri üzerine "Türkiye'de ödül yok anacığım... Yazık aslında üzülüyorum memleketim adına" dedi. Sevgi izi uygulaması görüntülerinin ardından duygusallaşan araştırmacı gazeteci "Nankörlük ettim, Allah affetsin!" ifadesini kullanarak sözlerini geri aldı.

Magazin 13-09-23 10:50

Müge Anlı canlı yayında bombayı patlattı! Rahmi Özkan kendini tutamadı: Senin ağzında bakla ıslanmaz!

Müge Anlı canlı yayında dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Bir hayli heyecanlı olduğu gözlemlenen araştırmacı gazeteci Müge Anlı, önümüzdeki hafta gerçekleştirmek istediği bir plana detay vermeden değindi. Bunun üzerine merak içinde kalan Rahmi Özkan "Senin ağzında bakla ıslanmaz!" diyerek ünlü gazeteciyi ti'ye aldı.

Magazin 08-09-23 10:35

Döndü Boztepe olayında kan donduran gelişme! Müge Anlı korkunç gerçeği açıkladı, meğer kötü kokunun nedeni...

Müge Anlı 16. sezonuyla ekranlara geri döndü. Geçtiğimiz sezon ele alınmaya başlanan Döndü Boztepe olayını bugün de masaya yatıran araştırmacı gazeteci Müge Anlı, konuya dair flaş bir gelişmeyi duyurdu. Odunluktan gelen kötü kokunun sebebi hayvan dışkısı değil kemik parçaları çıktı.

Magazin 04-09-23 13:30

Müge Anlı ne zaman başlıyor 2023? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi açıklandı mı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının yeni sezonuna dair araştırmalar yoğunlaştı. ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert, kayıp kişilerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı bir programdır. Son olarak sezon finali ile ekranlara veda eden Müge Anlı'nın yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor 2023? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi nedir?

Magazin 18-08-23 10:56

Müge Anlı ne zaman başlıyor? Heyecanla bekleniyordu... Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu

Atv ekranlarının reyting rekortmeni programı Müge Anlı ile Tatlı Sert, 23 Haziran'da sezon finali yaparak sevenlerine veda etti. Hafta içi her gün seyirciyi ekran başına kilitleyen Müge Anlı'nın yeni sezonu için nefesler tutuldu. Kayıpları bulan, hasret kalanları kavuşturan araştırmacı gazeteci Müge Anlı 15. sezonuyla da ekranlarda fırtınalar estirdi. Şimdi ise yeni sezon tarihi belli oldu...

Magazin 07-08-23 12:54

Müge Anlı ne zaman başlıyor 2023? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Kayıp kişilerin arandığı, ailelerin kavuşturulduğu, işleyeni belli olmayan veya işleyenin bulunamadığı cinayetlerin aydınlatılmaya çalışıldığı bir program olan Müge Anlı ile Tatlı Sert ATV ekranlarında yayınlanmaktadır. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor 2023? ATV Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Magazin 04-08-23 10:34

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli mi? Müge Anlı ne zaman başlıyor?

Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi hakkında araştırmalar yoğunlaştı. Geçtiğimiz sezon hem deprem bölgesine yaptığı yardımlar hem de çözdüğü cinayetlerle adından sıkça söz ettiren Müge Anlı'nın yeni bölümleri büyük bir heyecanla bekleniyor. Peki, Müge Anlı ne zaman başlıyor? Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezon tarihi belli mi? İşte tüm merak edilenler...

Magazin 01-08-23 13:04

Müge Anlı’yı bile şaşırtan olay! Karne almaya giden öğrenci, kendisinden 32 yaş büyük öğretmeniyle evlendi!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 18 yaşındaki B. A.'nın yaşadıkları damga vurdu. 'Karne almaya gidiyorum' diyerek evinden çıkan ve kendisinden 32 yaş büyük olan öğretmeniyle evlendiği öğrenilen genç kızın bu davranışı ailesini çıldırttı. Çaresiz aile, Müge Anlı'dan yardım istedi. Müge Anlı, "Ne işin var senin öğretmeninin yanında?" diyerek çıkıştı. B. A.'nın sözleri ise akıllara durgunluk verdi.

Magazin 20-06-23 14:06

Müge Anlı'dan canlı yayında olay açıklama: Demek ki bu kadar sevmemek lazım

Müge Anlı canlı yayında dikkat çeken bir anısını anlattı. Köpeği Lokum'u tıraşa götürdüğünü belirten araştırmacı gazeteci Müge Anlı, bu nedenle ondan tavır gördüğünü belirtip sözü kadın - erkek ilişkilerine getirdi. "Bazıları sevgi dilencisi" diyen Müge Anlı "Demek ki bu kadar sevmemek lazım" ifadesini kullandı.

Magazin 13-06-23 11:05

Cezaevinden çıkıp karısını öldürdü! Müge Anlı isyan etti! Annesinin kanı yerde kalmasın diye...

Müge Anlı, 24 yaşındaki Seda Hanım'ın çocukken yaşadığı olayların üstesinden gelebilmek için başvurduğunu belirtip genç kızın, annesinin katili olan babasını aradığını vurguladı. Bundan yıllar önce cezaevinden çıkan cani baba 3 kızının önünde barışma teklifini kabul etmeyen eşini öldürüp kayıplara karıştı. Müge Anlı, "Seda, annesinin kanı yerde kalmasın diye burada" diyerek yaşanan acı olayı aktardı.

Magazin 05-06-23 12:14

Prof. Dr. Arif Verimli son halini paylaşıp 30 kilo verdiğini duyurdu! Sırrını da paylaştı

Müge Anlı İle Tatlı Sert programının uzun süre ekibinde olan ünlü psikiyatrist Arif Verimli, ekiple sorunlar yaşayarak programa veda etmişti. Sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan Verimli 30 kilo verdiğini açıklayarak sırrını da paylaştı.

Magazin 04-06-23 08:07

Canlı yayında kafatasına ulaşıldı! Müge Anlı'da kan donduran itiraf! Silivri’ye gömdüm, arada bir suluyorum

Müge Anlı, Sevgi Demirci olayına ilişkin son dakika açıklamasında bulundu. Eren ve Rümeysa Polat adındaki 2 çocuğuyla kayıplara karışan 38 yaşındaki kadının cenazesine ulaşıldı. Müge Anlı’ya itirafta bulunan şüpheli ismin kuzeni Ö.Y., yaptığı açıklamada “Ü.Y., beni ‘Seni de onları gömdüğüm gibi gömerim’ diye tehdit etti. Beni yakmaya çalıştı” ifadesini kullandı.

Magazin 24-05-23 14:09

Müge Anlı'da kan donduran sözler! Kocam poşetle boğmaya kalktı! dedi, Instagram'dan bulduğu adama kaçtı

Müge Anlı, 3 çocuğunu yanına alıp sırra kadem basan Yasemin Koç'un bulunduğunu duyurdu. Ünlü gazetecinin son dakika gelişmesini aktarmasının ardından anne Azime Hanım sevinç gözyaşları döktü. Eşinin Sait isimli bir adama kaçması nedeniyle sinirlenen Yusuf Bey, ondan bir an önce geri dönmesini ve isterse hukuki işlem başlatmasını istedi. Yasemin Hanım'ın "Kocam poşetle boğmaya kalktı" sözleri ise izleyenleri şaşırttı. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert'e damga vuran olay...

Magazin 22-05-23 11:37

Müge Anlı'daki Eşme Akıncı olayında flaş gelişme! Evlilik vaadiyle kaçırıldığı iddia edilmişti! Yaşlı kadın bakın nereden çıktı

Müge Anlı'nın ele aldığı kayıp Eşme Akıncı olayında sürpriz bir gelişme yaşandı. Karaman'ın Ermenek ilçesinde gece saatlerinde evden çıkan ve 13 gündür kendisinden haber alınamayan Eşme Akıncı bulundu. Talihsiz kadının, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında evlilik vaadiyle kaçırıldığı iddia edilmişti. Eşme Akıncı, sağ olarak ama şok halinde ve konuşamaz bir durumda bir ahırın içinde bulundu.

Magazin 16-05-23 07:16

Müge Anlı'da çocuk gelin vakası! Bu kadarına da pes! Oğluma gelin yapacağım diyerek 12 yaşındaki kızı kaçırdılar

Müge Anlı, programında 12 yaşındaki kızı Beray'ı arayan Hanife Hanım'ı konuk etti. İddiaya göre Samsun'un İlkadım ilçesindeki evinden çıktıktan tam 12 gün sonra bulunan Beray, 1 hafta sonra yine ortadan kayboldu. Hanife Hanım, "Kızımın aklına girdiler. Sosyal medyadan tanıştığı 22 yaşındaki İbrahim Şahin isimli şahıs tarafından kaçırıldı" dedi. Müge Anlı ise kaçırma olayında baba Vedat Şahin'in oğluna yardım ettiğini söyledi. Yaşlı adamın, "Beray'ı gelin yapacağım." dediği öne sürüldü.

Magazin 09-05-23 14:13

Müge Anlı'da küfürler havada uçuştu: Kendi öz babam para karşılığı sattı beni

Müge Anlı, 3 yaşındaki torunuyla gelini Raziye Kürkçü'nün bulunmasını isteyen Emine Hanım'a yeni gelişmeyi duyurdu. Raziye Kürkçü, kayınvalidesi ve kayınbiraderi ile canlı yayında yüzleşti. Müge Anlı, yaşanan olay üzerine "4 tane çocuk yapmışsın, neden 1 tanesini alıp gittin?" diye sordu. Eşinden darp nedeniyle ayrıldığını belirten Kürkçü'nün "Kendi öz babam para karşılığı sattı beni" sözleri ekran başındakileri şaşırttı.

Magazin 08-05-23 11:47

Müge Anlı'dan ekip arkadaşlarına Hıdırellez dileği göndermesi! Burada herkes evde kalmış

Müge Anlı, Suzan Kardeş'in her yıl olduğu gibi bu sene de Hıdırellez keseleri gönderdiğini belirtip "Bu da bileklikmiş. 'Vallahi ne olursun sağlık için 1 hafta takın' diye çok ısrar etmiş" ifadelerini kullandı. Keseleri konuklarına, seyirci ve ekip arkadaşlarına dağıtan Müge Anlı birçoğunun bekar olduğunu öğrenince şaşırdı. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı'nın "Burada herkes evde kalmış" sözleri izleyenleri gülümsetti.

Magazin 05-05-23 11:38

Evlerden ırak! Müge Anlı kulağını çekip tahtaya vurdu! Kızının dövüp sokağa attığı yaşlı kadından şoke eden sözler

Müge Anlı stüdyosunda 5 çocuk annesi 85 yaşındaki Döndü Özata'yı konuk etti. "Döndü Hanım gerçekten doğruysa eğer, hepimizin vicdanlarını yaralayacak bir iddiayla karşımızda. 50 yaşındaki kızı Belkıs Oral'ın kendisini darp ettiğini söylüyor." ifadelerini kullanan Müge Anlı, durumun vahametini aktardı. Yaşlı kadının dişinden tırnağından artırdığı kefen parasının ömür boyu bakma sözüyle elinden alındığını söyleyen Müge Anlı, Belkıs Hanım'ı da canlı yayına bağladı. Anne-kız canlı yayında yüzleşti.

Magazin 03-05-23 13:10

Müge Anlı canlı yayında ilk kez hastalığını açıkladı! 'Söylemiyorum ama söyleyeyim' deyip... 'Duyanınız var mı kaç yıldır?'

Müge Anlı, 3 aydır anne-babasının aradığı 17 yaşındaki Gülcan'ı sevgilisinin yanında buldu. Genç kızın evli bir erkeğe gönlünü kaptırdığı ve lise öğrenimini yarıda bıraktığı öğrenilirken programa damga vuran bir olay yaşandı. Gülcan'ın hep ailesini suçladığını belirten anne Songül, kardeşinin okuma yazma bilmediğini söyleyince Müge Anlı küplere bindi. Anlı, "Ciğerimde leke oldu!" deyip başına gelenleri anlattı. İlk kez hastalığını açıklayan Anlı "Sesimi normal duyanınız var mı kaç yıldır?" dedi.

Magazin 28-04-23 11:29

Müge Anlı'da akıllara durgunluk veren olay! Aşeriyorum diyerek sürekli dönerciye gidiyordu! Gerçek bambaşka çıktı

Müge Anlı kayıplara karışan eşi Esra Hanım'ı arayan Ferdi Özer'i konuk etti. 7 aydır hamile olduğunu söyleyen eşi tarafından kandırıldığını belirten Ferdi Özer, Müge Anlı'dan yardım istedi. 16 Nisan'da Balıkesir'de kaybolan 27 yaşındaki kadına ilişkin iddialar Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosundaki seyircileri şaşırttı. Müge Anlı yapılan açıklamalar karşısında ne diyeceğini bilemedi. İşte detaylar...

Magazin 27-04-23 13:49

Müge Anlı canlı yayında neye uğradığını şaşırdı! Tükürüklü tükürüklü öptü deyip kolunu dezenfekte etti

Müge Anlı, TikTok'ta bulduğu kadınlara giden eşi Serdar Bey'den, 1 yıldır haber alamadığını söyleyip yardım isteyen Güler Kahraman'ı ağırladı. "Beni tombalağım diye seven kocam başkasına gitti" sözleri dikkat çeken Kahraman sevgisini göstermek için Müge Anlı'yı kolundan öptü. Neye uğradığını şaşıran araştırmacı gazeteci Müge Anlı, "Tükürüklü tükürüklü öptü. Benim tenim çok hassas, kesin moraracak" deyip kolunu dezenfekte etti. Güler Hanım canlı yayında eşi Serdar Bey ile yüzleşti.

Magazin 25-04-23 13:35

Müge Anlı küplere bindi! Evlilik vaadiyle dolandırılan adam evli çıkınca çıldırdı: Sen bir kadınla dost hayatı yaşamışsın

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına TikTok arkadaşlığı gönül ilişkisine dönen Doğan Daşkın'ın gözyaşları damga vurdu. Canlı yayında "Geceleri uyku gözüme girmiyor, yemek yiyemiyorum. Kurulu düzenim vardı hepsi dağıldı" diyerek ağlayan Doğan Daşkın, "Bu kadın hayatıma girene kadar her şey iyiydi. Hayatımı altüst etti. Beni mahvetti" ifadelerini kullanarak Müge Anlı'dan yardım istedi. Ömürlük sandığı aşkı 9 ay süren Doğan Daşkın'ın sevgilisi bulundu. İşte canlı yayında yaşananlar...

Magazin 24-04-23 13:30

Müge Anlı'ya damga vuran 'fuhuş çetesi' iddiası! Konuşursa öldürürler dedi, gerçek çok farklı çıktı

Müge Anlı, genç kızı Aynzeliha Ağaç'ı arayan Necla Hanım'ı konuk etti. Kızının 9 yıldır eve dahi uğramadığını belirten 53 yaşındaki Necla Hanım müjdeli haberi bugün aldı. Müge Anlı, bu gelişme üzerine Necla Hanım'ın sevinmediğini fark edince olanlar oldu. Necla Hanım'ın 'fuhuş çetesi' iddiası Müge Anlı ile Tatlı Sert programına damga vurdu.

Magazin 17-04-23 12:56

Müge Anlı'da mide bulandıran itiraf! Eski gelin foyasını ortaya çıkardı: Kayınpederim beni başka bir adamla odaya kilitledi

Müge Anlı, dikkat çeken bir konuyu ele aldı. Babası Sait Bey'in oğlu Ali Atasever'e evlenmesi için birini bulduğunu söyleyen Müge Anlı, yaşlı adama söz verdi. Sait Bey, vasisi olduğu engelli oğlunun kendisine kızıp gittiğini söyledi. Müge Anlı, Sait Bey'in kayıp ihbarını 40 gün sonra verdiğini ortaya çıkardı. Sonrasında eski gelininin "Kayınpederim bana saldırdı. Hem de başka bir adamla beni odaya kilitledi" dediğini belirten Müge Anlı, baba Sait Bey'i köşeye sıkıştırdı.

Magazin 13-04-23 14:33

Müge Anlı'da büyük kavga! 36 kişilik Haymatlos ailesinde taraflar birbirine girdi! Stüdyo savaş alanına döndü

Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kimliksiz 36 kişilik ailenin dramı ele alındı. Canlı yayında kardeşi Erdal Bey'e sinirlenen Galip Bey sinir krizi geçirdi. Kardeşinin hep kendisini yalanladığını söyleyen Galip Bey, saçlarını yolarak "Yeter" diye bağırdı ve Erdal Bey'in üzerine yürüdü. Müge Anlı ile Tatlı Sert stüdyosu bir anda karıştı. Ailenin tüm üyeleri ayağa kalktı. Ses, küfür ve hakaretler sebebiyle canlı yayına verilmedi. Müge Anlı duruma el koymak zorunda kaldı.

Magazin 12-04-23 11:12

Müge Anlı bile şaştı kaldı! 1 milyon 310 bin TL'lik vurgun: Rus aşkını duşa sokup çuval dolusu parayla kaçtı!

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konuk olan Tatar uyruklu Rus vatandaşı Albina Kamilova'nın anlattıkları izleyenleri şaşırttı. Rusya'da annesiyle oturduğu evini satan Albina Hanım, kendisine evlilik teklifi eden sevgilisi Doğan Kaan'ın paraları alıp kaçtığını iddia etti. Doğan Kaan ve Albina Kamilova, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında yüzleşti. İddialar ve açıklamalar Müge Anlı'yı bile şaşırttı. İşte yaşananlar...

Magazin 11-04-23 11:22

Müge Anlı'dan görülmemiş ayar! 2 çocuklu kadın askerdeyken terk ettiği sözlüsüne kaçtı! 'İnsanı çıldırtmak için mi toplandınız?''

Müge Anlı, oğulları Alim'in eski sözlüsü evli ve 2 çocuk annesi Gülseren'le kaçtığını söyleyerek yardım isteyen İsmail ve Gül Yılmaz çiftini bugün de ağırladı. Aile, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında günlerdir ulaşamadıkları oğulları Alim ve eski sözlüsü Gülseren ile canlı yayında yüzleşti. Gülseren'in kaçamak cevapları ve eşinin gülmesine sinirlenen Müge Anlı'nın 'İnsanı çıldırtmak için mi toplandınız sabah sabah?'' diyerek çıkıştı.

Magazin 07-04-23 11:10

5 tane evi gitti... 'Arabayı da isteyen olursa vereceğim' Müge Anlı'da 'O an yıkıldım' deyip anlattı: Her gün öpücük atardı o gün atmadı

Müge Anlı'da izleyenleri şoke eden bir olay ekranlara geldi. Sevgilisi tarafından dolandırıldığını iddia ederek stüdyoya gelen Mustafa Emektar'ın anlattıkları herkesi şaşkına çevirdi. 5 evinin gittiğini söyleyen Mustafa Bey, hayatından bezdiğini, arabasını isteyen olursa onu da vereceğini sitem dolu sözlerle dile getirdi. Sevgilisiyle ilişkisine dair anlattığı detaylar dikkat çekerken "Her gün evden çıkarken arkayı dönerdi öpücük atardı, o gün atmadı" sözleri çok konuşuldu.

Magazin 03-04-23 12:08

Müge Anlı'da pes dedirten olay! Kirli çamaşırlar canlı yayında ortaya döküldü: Çorabımı yıkıyor diye evimin tapusunu verdim

Müge Anlı 62 yaşındaki Mustafa Emektar'ın başına gelenleri aktardı. Mustafa Emektar, büyük bir aşkla bağlandığı 48 yaşındaki sevgilisi Filiz Hanım'ın kendisini dolandırdığını iddia etti. "Çorabımı yıkıyor diye evimin tapusunu verdim" diyen yaşlı adamın sözleri ekran başındakileri şaşırttı. Sevgilisinin evinin tapusunu alarak kayıplara karıştığını söyleyen Emektar, Müge Anlı'dan yardım istedi. İşte Müge Anlı ile Tatlı Sert'te yaşananlar...

Magazin 03-04-23 11:22

Müge Anlı küplere bindi! Kendini fabrikatör olarak tanıtan TikTokçu dolandırıcı çıktı: Siz jigolo musunuz?

Müge Anlı, TikTok'ta kendisini fabrikatör olarak tanıtan bir adama 60 bin TL para kaptıran Hülya Hanım'ı konuk etti. Ruhsal olarak boşlukta olduğu bir dönemde aşk ararken dolandırıldığını söyleyen Hülya Hanım mağdur olduğunu vurgulayıp Müge Anlı'dan yardım istedi. İddiaların odağındaki isim bir süre sonra canlı yayına bağlanıp kendini akılalmaz bir şekilde savununca Müge Anlı, adama "Siz jigolo musunuz, geceliğiniz 60 bin TL mi?" diye çıkıştı. İşte yaşananlar...

Magazin 29-03-23 11:42

Müge Anlı'da bir Palu ailesi vakası daha! Gelinim oğlumun ruh sağlığını bozdu deyip isyan etti: Oğlum havlıyor!

Müge Anlı, bugün canlı yayında Palu ailesi vakasına benzer bir durumu ele aldı. "3 kere izledim anlattıklarınızı, hiç aklıma yatmadı. Anladığım kadarıyla başınıza akıl alacak işler gelmemiş" diyen araştırmacı gazeteci Müge Anlı, Sabahattin ve Müzeyyen Er çiftinin söyledikleri karşısında şoke oldu. İddiaya göre; Er çiftine, gelini ve oğlu; torunlarının aksakallı dede ve melekler tarafından götürüldüğünü söyledi. Yaşlı kadın "Gelinim oğlumun ruh sağlığını bozdu. Oğlum havlıyor" deyip isyan etti.

Magazin 28-03-23 11:29

Müge Anlı sonunda fena patladı! Biraz edep deyip verdi veriştirdi: Rahmi Özkan'a da mesaj atıyorsunuz, bu adam 50 yıllık evli

Müge Anlı, TikTok uygulamasından tanıştığı İsmail ile mesajlaşan ve çok aşık olduğunu söyleyip o dönem ailesini bile bırakan Eda'ya canlı yayında çıkıştı. Eda'nın annesini uyaran araştırmacı gazeteci Müge Anlı, "Senin kızın bu İsmail'e yapışmış... Çocuk TikTok'tan 'askere gideceğim' diye video paylaşıyor. Eda, 'Ben senin asker yarin olayım' diye mesaj atıyor. Ne demek bu! Hayır, bunun adı aranmak" ifadelerini kullandı. Rahmi Özkan'a da mesajlar geldiğini söyleyen Müge Anlı "Edep yahu!" dedi.

Magazin 27-03-23 14:02

Müge Anlı'da gözyaşları sel oldu! Bir kere daha yıktı beni! deyip hıçkıra hıçkıra ağladı

Müge Anlı son dakika gelişmesi ile programı açtı. 23 yıl önce annesinden ayırılan Dilek Yılmaz'ın başvurusu üzerine harekete geçen araştırmacı gazeteci Müge Anlı yaşlı kadına ulaştı. Müge Anlı, Dilek Hanım'ın annesini bulduklarını söyleyip üzücü gelişmeyi duyurdu. Genç kadın canlı yayında hıçkırıklara boğuldu. İşte programa damga vuran olayın ayrıntıları...

Magazin 24-03-23 10:54

Müge Anlı'da şok sözler! 'Annem İsmail'le beni yatağına yatırıp kapıyı kilitledi' O iddialarla ortalık karıştı 'Beni para karşılığında...'

Müge Anlı'nın son yayınlanan programında herkesi şoke eden iddialar ortaya atıldı. Fevziye Hanım programa kızına ulaşamadığını ve kızının zorla tutulduğunu öne sürerek katılmıştı. 'Nikahsız gelin' denilen Eda stüdyoda annesiyle yüzleşti ve akılalmaz sözler sarf etti. Annesi için "Annem, İsmail’le beni yatağına yatırıp kapıyı kilitledi" diyen Eda, herkesi şaşkına çevirdi. Eda'nın annesinin kendisini satmak istediği yönündeki iddiaları da akıllara durgunluk verdi.

Magazin 22-03-23 12:58

Herkes ekran başında onu izliyor! Müge Anlı milletvekili mi oluyor? TT olduktan sonra ilk kez konuştu: 'Benimle birlikte oylar %2 artarmış...'

Müge Anlı, kendisine milletvekilliği teklif edildiği yönündeki iddialar üzerine Twitter'da trend topic olduğunu söyleyerek konuya açıklık getirdi. Araştırmacı gazeteci Müge Anlı, "Bana AK Parti'den milletvekilliği teklifi gelmiş. Ama iktidar kulislerinde benim yüzde 2 ve 2 buçuk oyum olduğuna inanılıyormuş." diyerek dikkat çeken bir açıklamada bulundu. İşte Müge Anlı'nın milletvekilliği iddialarına verdiği yanıt...

Magazin 20-03-23 11:39

Müge Anlı'da 4 çocuklu kadın tarafından kaçırıldığı iddia edilen adama şok sözler: Madem o kadar erkek değildin...

Müge Anlı, İlhan İletmiş olayına ilişkin son dakika gelişmesini duyurdu. 22 Ocak Pazar günü İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesinde kayıplara karışan kardeşi İlhan Bey'i arayan Melek Hanım, onun canlı yayına bağlanması üzerine sert çıktı. İlhan Bey'in yasak aşk yaşadığı 4 çocuk annesi Aslı Hanım ile kaçtığı ortaya çıktı. Melek Hanım, İlhan Bey'e "Gururlu ve erkekse çıksın karşıma gelsin. Yanıma geldiğinde 'Beni kurtar' dedi. Madem o kadar erkek değildi, bir kadını kaçırmayacaktı" diyerek kızdı.

Magazin 15-03-23 11:53

Müge Anlı'da şaşırtan olay! Dişlerini ve altınlarını bırakıp kaçan yaşlı kadın sevgilisiyle yakalandı

Müge Anlı, kayıplara karışan annesi Döndü Boztepe'yi arayan Uğur Boztepe'yi ağırladı. Afyonkarahisar'da kayıplara karışan Annesinin 78 yaşında olduğunu, dişleri ve altınlarını evde bırakıp kayıplara karıştığını belirten Uğur Bey, kaçırıldığına dair şüpheleri olduğunu belirtti. Müge Anlı, Döndü Boztepe olayı için köydeki komşusu Mehmet Bey'i konuk etti. Mehmet Bey'in yaşlı kadının sevgilisi olduğunu iddia etmesi Müge Anlı da dahil stüdyodaki herkesi şaşırttı. İşte yaşananlar...

Magazin 13-03-23 11:07

Müge Anlı'dan merak edilen soruya yanıt! Cinsel organını çıkartıp taciz etmişti! Sapık Sinan öldü mü?

Müge Anlı günlerce gündemden düşmeyen Sinan Sardoğan olayına açıklık getirdi. Tokat'ın Almus ilçesinde sesli mesajlar atıp çok sayıda kadını rahatsız eden Sinan Sardoğan'ın cinsel organını çıkartıp sarkıntılık yaptığı ortaya çıkmış ve cezaevine kapatıldıktan sonra öldüğü iddia edilmişti. Herkesin onu sorduğunu belirten Müge Anlı, "Buradan açıklayayım" diyerek Sapık Sinan'ın akıbetine ilişkin detayları aktardı. İşte Müge Anlı'nın açıklaması...

Magazin 10-03-23 13:39

Müge Anlı'da karısını aldatan adamdan ilginç savunma! Kayınvalidemin baskısı yüzünden başka bir kadının evine sığındım

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına 18 yaşındaki kızı Hümeyra'nın bulunması için başvuran Zehra Kandemir, amacına ulaştı. Kızının şıpsevdi olduğunu belirten anne odasını kilitleyip balkondan kaçan kızına kavuştu. Ailevi sorunlar yaşadıklarını belirten Hümeyra annesinin çok kıskanç olduğunu ve babasıyla sürekli tartıştıklarını belirtti. Baba ve kız Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bir araya geldi. Programa şaşkına çeviren ilişki itirafı damga vurdu. Müge Anlı bile ne diyeceğini şaşırdı.

Magazin 09-03-23 11:21

Müge Anlı canlı yayında isyan etti! Bazı insanlar çok nankör...

Müge Anlı, programını 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün önemine vurgu yaparak açtı. Stüdyodaki bazı kadın izleyicilerine söz veren ünlü gazetecinin açıklamaları programa damga vurdu. Geçmişte Bulgaristanlı Nuriye teyzeyi öldü sandığı oğluna kavuşturan Müge Anlı, bazı eski konuklarının vefasızlığından dem vurup serzenişte bulundu. Müge Anlı'nın "Bazı insanlar çok nankör!" diyerek başladığı sözler dikkat çekti.

Magazin 08-03-23 11:08

Müge Anlı canlı yayınında gözaltı! O bile bunu beklemiyordu: Hem ekran başındakilerin hem stüdyodakilerin ağzını açık bıraktı

Müge Anlı "Programı üzücü bir gelişmeyle açıyorum" diyerek 24 Şubat günü Bursa'nın Kestel ilçesinde aracıyla beraber ortadan kaybolan Recep Arı'nın cesedine ulaşıldığını duyurdu. Seyircilerin şaşırdığı gözlemlenirken Müge Anlı, silahla öldürülmüş olarak bulunan Recep Arı'nın vücuduna 6 kurşun isabet ettiğini söyledi. Programda yeni bir gelişme daha yaşandı. İşte Müge Anlı'ya damga vuran son dakika gelişmesine dair detaylar...

Magazin 02-03-23 10:44

Müge Anlı'da dehşete düşüren detay! Duyanlar kulaklarına inanamadı: Pompalı tüfeği alıp...

Müge Anlı programı kan donduran bir kayıp olayıyla açtı. 24 Şubat günü Bursa'nın Kestel ilçesinde aracıyla beraber ortadan kaybolan Recep Arı'yı bulmak isteyen yakınları araştırmacı gazeteci Müge Anlı'ya başvurdu. Recep Arı'dan 6 gündür haber alınamadığını belirten Müge Anlı, genç adamın "Ben içmeye gidiyorum" diyerek evden pompalı tüfekle çıktığını belirtti.

Magazin 01-03-23 11:40

Müge Anlı'da yasak aşk üçgeni! Burhan Karakuş cinayetinde esrarengiz detay!

ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında bu sabah esrarengiz bir olay yaşandı. Burhan Karakuş'un ölümüne intihar süsü verildiği fakat aslında Karakuş'un cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. programa başvuran aile, bugünkü yayında herkesi şaşkınlığa uğratan açıklamalarda bulundu.

Magazin 28-02-23 17:52