Mükremin Gezgin

Mükremin Gezgin

Mükremin Gezgin Haberleri

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin sevgilisinden evlilik teklifi aldı! O anları 'Kocam' diyerek paylaştı

Son olarak askere gideceğini duyuran ünlü TikTok fenomeni Mükremin Gezgin sevgilisinden evlilik teklifi aldığı anları paylaştı. Videoda, sevgilisinin evlilik teklifini gören Mükremin Gezgin'in duygusal anları yer aldı.

Magazin

Askere gideceği için isyan eden Mükremin Gezgin Katarsis'te! Hücrede kaldı gardiyandan su istedi! Senin kemiklerini kırarım

Fenomen Mükremin Gezgin Gökhan Çınar'ın konuğu oldu ve cezaevine girdiği süreçte neler yaşadığını anlattı. Gardiyandan şampuan ve sıcak su isteyen Mükremin Gezgin aldığı yanıtla nasıl şoke oldu. İşte askere gitme sürecinde yaptığı paylaşımlarla gündeme gelen fenomenin anlattıkları...

Magazin

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin gözyaşları içinde askerlik yerini duyurdu! Kadınım, kadınım diye...

Hamilelik videosuyla ünlenen TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, askere çağrıldığını açıklamasıyla dikkat çekmişti. Çürük raporu alamadığını belirten Gezgin, 19 Mart’ta Ankara Haymana Askeri birliğine teslim olacağını açıkladı. Fenomen, yaptığı başka bir paylaşımda ise, gözyaşları içerisinde isyan etti.

Magazin

Mükremin Gezgin kurula girmişti! Askere gideceğini öğrenince isyan etti: Kadınlığımı...

TikTok hesabında hamilelik senaryosu kurgulayarak doğum taklidi yapan Mükremin Gezgin son dönemde değişimi ve açıklamalarıyla gündeme geliyordu. Asker kaçağı olan ve muaf olmak için elinden geleni yapan Gezgin askere gideceğini açıkladı.

Magazin

Mükremin Gezgin

Dilber elbisesiyle pavyon dansı yaptı! TikTok fenomeni Mükremin Gezgin yine sosyal medyayı salladı

İnci Taneleri dizisinde Hazar Ergüçlü'nün hayat verdiği Dilber karakterinin pavyon dansı çok konuşuldu. Elbisesiyle, dansıyla büyük ses getiren bu karakter adeta bir furya haline geldi. Ünlü isimler de tek tek Dilber dansı yapıp paylaştı. Şimdi de son olarak askere çağırıldığını söyleyen TikTok fenomeni Mükremin Gezgin Dilber elbisesiyle pavyon dansı yaptı.

Magazin

Mükremin Gezgin'den olay iddia! Ünlü bir adamla görüştüğünü söyledi... 'Cinsel organ' yorumu Bircan Bali'yi şoke etti

Her paylaşımı olay olan açıklamaları ve özel hayatıyla sık sık gündem olan fenomen Mükremin Gezgin Bircan Bali'nin programına konuk oldu. Özel hayatıyla ilgili açıklamalarda bulunan fenomen kendisiyle birlikte olmak isteyen evli ve çocuklu ünlü bir ismin olduğunu iddia etti.

Magazin

Bircan Bali fenomen Mükremin Gezgin'e açık açık sordu! Cinsel organ sorusunu duyunca ne diyeceğini bilemedi

Son günlerde asker kaçağı olduğuna dair paylaşımlarla gündeme gelen fenomen Mükremin Gezgin, Bircan Bali'nin konuğu oldu. Görünümüyle dikkat çeken Gezgin'e Bircan Bali açık açık sordu: Şimdi artık tam anlamıyla kadın mısın?

Magazin

Asker kaçağı olduğu ortaya çıkmıştı! TikTok fenomeni Mükremin Gezgin kamuflaj giyerek asker selamı verdi

Geçtiğimiz yıl hamile olduğunu söyleyerek gündeme bomba gibi düşen sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin bir süre önce cezaevine de girmişti. Şimdi de asker kaçağı olduğu ortaya çıkan Gezgin 'Ben bu saçla, bu kirpikle nasıl askere gideyim?' diyerek isyan etmişti. Gezgin kamuflaj giyerek asker selamı verdi..

Magazin

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin değişimiyle gündemdeydi! Asker kaçağı çıkınca...

Geçtiğimiz yıl hamile olduğunu söyleyerek ülke gündeminde büyük tepki yaratan TikTok fenomeni Mükremin Gezgin bir süre önce cezaevine de girmişti. Asker kaçağı olduğu ortaya çıkan Mükremin Gezgin polisle girdiği diyaloğu da anlattı.

Magazin

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin meğer cezaevindeymiş! Tahliye olunca bakın ne paylaştı

Hamilelik senaryosuyla çektiği videoları TikTok'ta paylaşan fenomen Mükremin Gezgin o dönem büyük tepki çekmişti. Bir süre sonra estetiklerle tanınmaz hale gelen fenomen Gezgin meğerse aylardı cezaevindeymiş. Fenomen cezaevinden çıkınca bakın ne paylaştı.

Magazin

Estetiklerle bambaşka biri olan Mükremin Gezgin gelinlik giydi! Altın kemeri dikkat çekti

TikTok'ta kurguladığı "Hamilelik" konusuyla gündem olan ve sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkileri üzerine çeken Mükremin Gezgin, son olarak yaptırdığı estetik operasyonlarla adından söz ettirmişti. Gezgin şimdi de gelinlik giydi ve altınlarıyla dikkat çekti.

Magazin

Bebek senaryosuyla gündem olmuştu! TikTokçu Mükremin Gezgin estetiklerine yenisini ekledi! Birini öpmeye kalksa...

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, yalan hamilelik haberleriyle ülke gündemini oldukça meşgul etmişti. O dönem hesapları kapatılan Gezgin, geçirdiği estetik operasyonlarla geri döndü. Çok sayıda operasyon geçiren ve bambaşka biri haline gelen Mükremin Gezgin, estetiklerine bir yenisini ekledi. Görenler hayret etti.

Magazin

Hamileyim diyerek tepki toplamıştı! TikTok fenomeni Mükremin estetik operasyonlarla bambaşka birine dönüştü! Son hali inanılmaz

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin geçtiğimiz yıl hamile olduğunu söyleyerek ülke gündemine oturmuştu. Cinsiyeti erkek olan Mükremin'in hamile kalması imkansız olsa da kendisi, binlerce TikTok kullanıcısını bu tiyatroya inandırmayı başarmıştı. Doğumhaneye giderken videolar paylaşmasıyla son raddeye gelinmiş ve hem kendisine hem de hastaneye ceza yağmıştı. Hatta hastanenin işletme ruhsatı iptal edildi. Bu olaylar sonrasında bir süre sessiz kalan Mükremin bambaşka birine dönüştü....

Magazin

Liposuction'dan sonra burun estetiği! Fenomen Mükremin Gezgin değişimiyle şaşırttı

Hamilelik senaryosuyla gündeme gelen ve büyük tepki çeken TikTok fenomeni Mükremin Gezgin değişimiyle konuşuluyor. Daha önce liposuction yaptıran fenomen Mükremin Gezgin şimdi de burun estetiği oldu.

Magazin

Hamile olduğunu söyleyerek tepki çekmişti! Fenomen Mükremin Gezgin yağ aldırıp estetik yaptırarak bambaşka biri oldu

TikTok fenomeni Mükremin Gezgin, geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu söyleyerek doğumhane videosu çekince büyük tepki çekmişti. Günlerce gündemde kalan fenomen değişimiyle şaşırttı. Yağ aldırma ve estetik operasyonla değişen Gezgin bu halini ise çok sevdiğini söylüyor.

Magazin

Hamilelik videosuyla gündem olan Mükremin Gezgin'den çok konuşulacak açıklamalar: Kendimi kadın görüyorum

Sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin, hamilelik ve doğum videosuyla gündemi sarsmıştı. Doğumhaneden çıkarken, "Hoş geldin Onur'um" şeklinde video paylaşan Mükremin Gezgin, sosyal medyada en çok konuşulanlardan biriydi. Bir YouTube programına konuk olarak katılan fenomen, süreçle ilgili detayları anlattı.

Magazin

Sosyal medya Mükremin Gezgin'in doğum görüntüleriyle ayağa kalkmıştı! İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü’nden suç duyurusu...

Sosyal medyada yaptığı hamilelik ve doğum konulu paylaşımlarla tepki toplayan Mükremin Gezgin’in görüntülerinin İstanbul Gaziosmanpaşa'da bir tıp merkezinde çekildiği belirlenmişti. İstanbul İl Sağlık Müdürlüğü tarafından merkezde yaşanan olayla ilgili savcılığa suç duyurusunda bulunulduğu öğrenildi.

Haber

Doğum videosuyla tepki çeken Mükremin Gezgin takipçilerini suçladı

Hamilelik ve doğum videosuyla sosyal medyanın gündemine oturan trans Birey Mükremin Gezgin, eleştirilerin ardından bir video yayınlayarak takipçilerini suçladı. Bir film çektiğiniz söyleyen Gezgin, "9 ay boyunca beni zirveye çıkardınız. En başında tepki gösterseydiniz bunlar olmazdı" dedi.

Magazin

Son dakika! TikTok fenomeni Mükremin Gezgin'in 'doğum' videoları çok konuşulmuştu! O tıp merkeziyle ilgili flaş gelişme

Son dakika haberi: TikTok'ta çektiği videolarla tanınan ve uzun zamandır 'hamile' olduğunu iddia eden Mükremin Gezgin'in doğum videosu çekmesinin yankıları sürerken flaş bir gelişme yaşandı. Alınan bilgilere göre 'Hamile Mükremin'in doğum videolarını çektiği Gaziosmanpaşa'da bulunan tıp merkezi ile ilgili Sağlık Bakanlığı harekte geçti ve hastanenin faaliyetlerini durdurarak mühürledi.

Haber

Edis, TikTok fenomeni Mükremin Gezgin'e kızanlara tepki gösterdi! Bu bir şov ki kuirler...

Doğum videolarıyla tepki çeken ve hakkında soruşturma başlatılan TikTok fenomeni Mükremin'e Bergüzar Korel ve Ayşe Arman gibi isimlerden tepki gelirken Hazal Kaya ve Edis gibi isimlerden de destek geldi. Edis bir paylaşım yaparak "Tepkiniz tam olarak neye" diyerek isyan etti.

Magazin

Bebekli paylaşımı tepki çeken Mükremin Gezgin'den savunma! Artık dayanamıyorum

Yeni doğan bebekle video çeken Mükremin Gezgin sosyal medyada gündem oldu. Aylardır hamile olduğunu söyleyerek videolar çeken ve önceki akşam bir hastanede doğum yaptığını iddia eden Mükremin Gezgin'e soruşturma açıldı. Mükremin Gezgin en sonunda savunma yaptı.

Magazin

Mükremin Gezgin kimdir? TikTok Mükremin Gezgin nereli ve kaç yaşında? TikTok adresi ne?

Mükremin Gezgin, TikTok paylaşımları nedeniyle eleştiri oklarının hedefinde. hastanede kucağında bebekle fotoğraf yayınlayıp doğum yaptığını öne süren TikTok fenomeni Mükremin Gezgin günün en çok araştırılan isimleri arasında yer alıyor. Peki Mükremin Gezgin kimdir? İşte ünlü TikTok fenomeninin hayatı ve biyografisi...

Magazin

Bergüzar Korel'e Mükremin Gezgin tepkisi sonrası mesaj yağdı! Bana herkes soruyor...

Oyuncu Bergüzar Korel, doğum yaptığını iddia edip kucağında bebekle poz veren TikTok kullanıcısı Mükremin Gezgin'e tepki gösterince gündem oldu. "Buna gülen, sayfasında paylaşan hesaplara da yazıklar olsun!" diyerek isyan eden oyuncuya paylaşımı sonrası mesaj yağdı. Bergüzar Korel gelen mesajlara toplu yanıt verdi.

Magazin

Fenomen Mükremin Gezgin'in doğum videosu sosyal medyada tartışma yaratmıştı! TikTok hesabını kapattı

Aylardır sosyal medyada hamile olduğunu söyleyen Mükremin Gezgin isimi şahıs, bir hastanede kucağında bebekle fotoğraf yayınlayıp doğum yaptığını iddia etmişti. Sosyal medyanın gündemine yerleşen paylaşımın ardından hem çekim yapılmasına izin veren hastaneye hem de fenomene tepkiler çığ gibi büyümüştü. Gelen tepkilerin ardından Gezgin, TikTok hesabını kapattı.

Magazin

Sosyal medya Mükremin Gezgin'in doğum videosunu konuşuyor! Hastane nasıl izin verdi?

Aylardır sosyal medyada hamile olduğunu söyleyen Mükremin Gezgin isimi kişi, dün bir hastanede kucağında bebekle fotoğraf yayınlayıp doğum yaptığı iddia etti. Sosyal medyanın gündemine yerleşen paylaşımların ardından hem çekim yapılmasına izin veren hastaneye hem de fenomenlere tepkiler çığ gibi büyümeye başladı. Birçok kullanıcı da TikTok'un kapatılması için peş peşe paylaşımlar yapıyor.

Magazin

Bergüzar Korel doğum videosuyla gündem olan Mükremin Gezgin’e ateş püskürdü: Yettiniz artık

Bergüzar Korel, doğum yaptığını iddia edip kucağında bebekle poz veren sosyal medya fenomeni Mükremin Gezgin’e sosyal medya hesabından ateş püskürdü. Sosyal medyada da büyük tepki çeken görüntülerin ardından, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Mükremin Gezer ve hastane personeli hakkında hayasızca hareketler ve teşhircilik suçundan soruşturma başlattı.

Magazin

Mükremin Gezgin kimdir? Mükremin Gezgin hakkında soruşturma mı başlatıldı? TikTok kapatılsın paylaşımlarının sebebi ne?

Mükremin Gezgin, TikTok paylaşımı sebebiyle olay oldu. Doğum videosu tartışma yaratan ünlü fenomen nedeniyle '#tiktokkapatılsın' Twitter'da trend topic oldu. Peki Mükremin Gezgin kimdir? İşte ünlü TikTok fenomeninin biyografisi ve TikTok kapatılsın paylaşımlarının sebebi...

Magazin

Mükremin Gezgin kimdir? TikTok fenomeni Mükremin Gezgin nereli ve kaç yaşında? TikTok adresi ne?

Mükremin Gezgin, TikTok paylaşımları nedeniyle Twitter'da trend topic oldu. Birçok Twitter kullanıcısı fenomenin kötü örnek olduğunu ifade ederek TikTok'un kapatılmasını istedi. Peki TikTok fenomeni Mükremin Gezgin kimdir? İşte TikTok'ta yayınladığı videolarla tepki çeken ünlü fenomen Mükremin Gezgin'in hayatı ve biyografisi...

Magazin