Mustafa Sarıgül kimdir?

Mustafa Sarıgül kimdir?

15 Kasım 1956 Güngören, İliç doğumlu Mustafa Sarıgül, siyasetçi ve iş insanıdır. İlk öğretim ve lise öğrenimini bitirdikten sonra Marmara Üniversitesi Eğitim Fakültesinden mezun oldu. İlk Eşi Hülya Köksaloğlu’dur ve bu eşi ile Abdurrahman Emir adlı bir çocukları vardır. Eşinin vefatından sonra Aylin Kotil ile evlenmiş ve bu evliliğinden de bir çocuğu bulunmaktadır. Kağıthane ve İstanbul belediyeleri ile İETT’de çalışan Sarıgül’ün siyasi kariyeri Cumhuriyet Halk Partisi Şişli İlçesi Gençlik Kolu Yönetim Kurulu üyeliği ile başladı. 1987’de Sosyal Demokrat Halkçı Parti (SHP) listesinden TBMM 18. Dönem İstanbul Milletvekili olarak parlamentoya girdi Demokratik Sol Parti adayı olarak katıldığı 1999 Yerel Seçimlerinde kazanarak Şişli Belediye Başkan’lığına seçildi. 28 Mart 2004 yerel seçimlerinde CHP'den aday olduğu Şişli belediye başkanlığını ikinci kez kazandı. 24 Mart 2005'te, CHP Yüksek Disiplin Kurulu tarafından “Kurultayı arbede ve şiddet ortamına çevirdiği” gerekçesiyle CHP'den ihraç edildi. 2009 Yerel Seçimleri'nde, bu sefer DSP'den, üçüncü kez Şişli belediye başkanlığını kazandı. 2013’te CHP’ye geri döndü ve 2014 yerel seçimlerinde CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adayı oldu ancak seçimi kazanamadı. 23 Ocak 2019 tarihinde Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa etti ve DSP'ye katıldı.[4] 2019 yerel seçimlerinde DSP'nin Şişli Belediyesi başkan adayı oldu, ancak seçimi CHP adayı Kadir Muammer Keskin'e 20 puan farkla kaybetti. 17 Aralık 2020’de Türkiye Değişim Partisi'ni kurdu.

Mustafa Sarıgül Haberleri

Atina'da Türk bayrağı açmıştı! Mustafa Sarıgül'e Yunanistan'da saldırı girişimi

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan'ın başkenti Atina'da kimliği belirsiz bir grubun saldırı girişimine uğradığını bildirdi. Sarıgül sosyal medya hesabından Atina'da Türk bayrağı açtığı anları paylaşıp Miçotakis'e seslenmişti.

Haber 25-06-2022 19:21

Sarıgül'ün videosu viral oldu! Atina'da Türk bayrağı açıp bakın ne dedi

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan’ın başkenti Atina’daki parlamento önünde Başbakan Kyriakos Miçotakis’e seslenerek, "Miçotakis, çözümü Amerika parlamentosunda arama. Çözüm Türkiye parlamentosunda. Amerika’dan dost olmaz" ifadelerini kullandı.

Haber 25-06-2022 16:10

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Kilis'te gazetecilerle bir araya geldi:

"Parlamentoyu lütfen hemen toplantıya çağırın. İktidara şu konuda yetki verin, NATO üyesi 28 ülkenin Türkiye'deki mültecileri eşit oranda alması kaydıyla, Türkiye'mizin terörle ilgili endişelerinin giderilmesi şartıyla İsveç ve Finlandiya'ya NATO'ya girme izni verelim"

Yurthaber 24-06-2022 13:54

Mustafa Sarıgül'den Mahmut Ustaosmanoğlu’nun evine taziye: Büyüğümüzdü

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül vefat eden Mahmut Ustaosmanoğlu’nun evine taziye ziyareti gerçekleştirdi. Sarıgül, ''Örfümüzü, töremizi, geleneklerimizi koruyan, inançlarımızın saygıyla, sevgiyle iyi bir şekilde öğretilmesi için çaba gösteren bir büyüğümüzdü. Mekanı cennet olsun" dedi.

Haber 23-06-2022 15:46

Yunanistan sorusu Mustafa Sarıgül'ü küplere bindirdi! "Bizi mecbur bırakmasınlar Atina'nın meydanına yarın sabah ineriz"

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, sosyal medyadan yayınladığı videoda kendisine sorulan bir soruya sert çıktı. "Bu kadar kişi ile Atina Meclisi'ne Türk bayrağı dikebilir misiniz?" sorusu Sarıgül'ü sinirlendirdi. TikTok hesabından yayınladığı videoda Sarıgül, öfkeli bir şekilde "Böyle bir soruyu sormanı kınıyorum. Geçmişte tarihte biz bunu yaptık. Bizi mecbur bırakmasınlar, Atina'nın meydanına yarın sabah ineriz" ifadelerini kullandı.

Haber 17-06-2022 11:40

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, esnaf odası ziyaretinde konuştu:

"Bizim davamız başkaları gibi 'Dolar yarın sabah 40 lira olsun da biz yarın iktidar olalım' davası değil. Memleket iyi olsun, biz iktidar olmayalım"

Yurthaber 16-06-2022 13:22

3. ittifak iddiası! Mustafa Sarıgül'ün beğendiği paylaşım gündem yarattı: Muharrem İnce, Ümit Özdağ, Fatih Erbakan, Önder Aksakal, Hüseyin Baş...

Seçimlere bir yıl kala erken seçim iddialarıyla kulisler hareketlendi. 6'lı masanın dışında kalan partilerin yeni bir ittifak kuracağı iddiaları ise her geçen gün daha çok konuşulmaya devam ediyor. Son olarak TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün yeni ittifak iddialarıyla ilgili sosyal medyada yaptığı hamle dikkat çekti. 3. ittifak iddiaları yeniden gündem oldu...

Haber 14-06-2022 16:47

TDP Genel Başkanı Sarıgül cezaevi önünde "af çağrısı"nı yineledi

TDP Genel Başkanı Sarıgül cezaevi önünde "af çağrısı"nı yineledi

Yurthaber 12-06-2022 16:19

TDP Genel Başkanı Sarıgül Düzce'de basın toplantısında konuştu:

"Türkiye'de şu anda yeni kurulan iki yeni partinin grafiği yükseliyor. Bunların biri Türkiye Değişim Partisi, diğeri ise Yeniden Refah Partisi"

Yurthaber 10-06-2022 16:27

Artan konut fiyatlarıyla ilgili çarpıcı teklif: AVM'lerin konuta dönüşmesi lazım

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül son dönemde artan kira fiyatlarını eleştirerek, “Birçok alışveriş merkezi şu anda boş. Bu alışveriş merkezlerinin de mutlaka konuta dönüşmesi lazım. Yabancılara konut satışına hiç olmazsa iki yıllık ara verilmesinde fayda var” dedi.

Haber 04-06-2022 20:06

Mustafa Sarıgül'den sert eleştiri! Elindeki kola şişesini fırlattı: Kimse içemez...

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün TikTok videolarına bir yenisi daha eklendi. Sosyal medyada paylaşımlarıyla gündem olan Mustafa Sarıgül, TikTok hesabından yeni paylaştığı bir videoda kola fiyatları üzerinden hükümete yüklendi. İşte haberin detayları...

Haber 01-06-2022 16:47

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Balıkesir'de cezaevinin önünde açıklama yaptı:

"Gelin hep birlikte bir af çıkaralım, adı da 'toplumsal barış affı' olsun. Devletimizin güçlü ve adil olduğunu, vicdanlı, şefkatli ve merhametli olduğunu gösterelim"

Yurthaber 27-05-2022 14:36

TDP Genel Başkanı Sarıgül'den, ABD Büyükelçisinin ziyaretlerine tepki:

"Türkiye demokrasisine Amerika Birleşik Devletleri'nin müdahalesine asla izin vermeyiz. Bizim demokrasimize sadece yurttaşlarımız müdahale edebilir"

Yurthaber 24-05-2022 15:24

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Samsun'da Bandırma Gemi Müzesi'ni gezdi:

"Ulusumuz her zaman dimdik ayaktadır. Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri olmaktan dün gurur duyduk, bugün de gurur duyuyoruz"

Yurthaber 19-05-2022 11:50

Fatih Erbakan ile Mustafa Sarıgül bir araya geldi! Dikkat çeken ziyaret

Türkiye 2023 seçimlerine hazırlanırken, Ankara'da bugün yapılan bir ziyaret dikkat çekti. Yeniden Refah Partisi (YRP) lideri Fatih Erbakan, Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti. Yaklaşık bir saat süren görüşmenin ardından kameraların karşısına geçen iki lider açıklamalarda bulundu.

Haber 11-05-2022 15:00

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Konya'da "genel af" çağrısını yineledi

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Konya'da "genel af" çağrısını yineledi

Yurthaber 04-05-2022 15:00

Mustafa Sarıgül'den Twitter'ı alan Elon Musk'a: Gerçekten yazıklar olsun sana...

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, TikTok hesabından yeni bir video yayınlayarak 44 milyar dolar karşılığında Twitter'ı satın almak için anlaşan Elon Musk'a seslendi. Söz konusu videoda, "Tarlaları aldı, arazileri aldı, ölüyü bıraktı, diriyi bıraktı..." ifadelerini kullanan Mustafa Sarıgül, Musk'a "Gerçekten yazıklar olsun sana" dedi.

Haber 27-04-2022 10:44

Mustafa Sarıgül çağrısını yineledi! Çıkarılmasını istediği affın ismini açıkladı

9 Nisan'da tüm siyasi partilere af çağrısında bulunan Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Osmaniye'den aynı çağrıyı bir kez daha yaptı. "5 milyon Suriyeli yurttaşımıza kucak açan devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalı" ifadelerini kullanan Sarıgül, "Gelin hep birlikte bir af çıkaralım. Adı da 'toplumsal barış affı' olsun" dedi.

Haber 26-04-2022 19:25

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Diyarbakır'da "genel af" çağrısında bulundu:

"Bizim insanımız affetmeyi sever, yüce gönüllüdür. Bu çağrımın destek bulacağından eminim. Bizim dinimiz de aftan yana bir dindir"

Yurthaber 22-04-2022 21:39

Mustafa Sarıgül'den "genel af" çağrısı: Bayram öncesi...

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den dikkat çeken bir genel af çağrısı geldi. Sarıgül, "Uyuşturucuya, teröre, kadın cinayetlerine ve çocuk suçlarına karışmamış binlerce kader mahkumu, bayram öncesi genel af beklemekte." dedi.

Haber 19-04-2022 21:56

Mustafa Sarıgül'den yeni 'tokat' videosu! TikTok fenomeniyle çekti

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, sosyal medya fenomeniyle bir araya geldi. Çektiği videolar ile sıkça gündem gelen Sarıgül, TikTok fenomeni Nurseli Aksoy ile buluştu. Fenomen Nurseli Aksoy'in boynuna yazdığı ‘Çağrı Sarıgül’ videoda Mustafa Sarıgül masaya vurarak cevap verdi.

Magazin 19-04-2022 15:48

TDP lideri Mustafa Sarıgül'den iddialı çıkış: 30 bin üye olmazsa genel başkanlığı bırakırım

Çektiği TikTok videolarıyla sık sık sosyal medyanın da gündemine gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den bu defa oldukça iddialı bir çıkış geldi. Genel merkez yöneticileri ve parti üyeleriyle iftarda bir araya gelen Mustafa Sarıgül, “60 günde 30 bin üye kaydı olmazsa genel başkanlığı bırakırım” dedi.

Haber 17-04-2022 22:58

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Adana'da konuştu:

"Bayram öncesi bütün siyasi partilere çağrıda bulunuyorum; gelin hep birlikte bir genel af çıkararak toplumsal barışı sağlayalım"

Yurthaber 16-04-2022 15:09

Efsane futbolcudan Mustafa Sarıgül çıkışı! "Ofsayt kaldırılsın"

UEFA Şampiyonlar Ligi'nde oynanan Manchester City - Atletico Madrid maçı, ev sahibi ekibin 1-0'lık üstünlüğüyle sonuçlanmıştı. Atletico Madrid'in maç boyunca

Spor 12-04-2022 14:11

TDP lideri Mustafa Sarıgül'den 'genel af' çağrısı! Ramazan Bayramı'na işaret etti

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'den gelen 'genel af' çıkışı dikkat çekti. Hariç bıraktığı suçlar dışında genel af çıkarılmasını isteyen Sarıgül, Ramazan Bayramı'na işaret etti.

Haber 11-04-2022 20:34

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Kırklareli'nde basın mensuplarıyla bir araya geldi:

"Tam bağımsız Türkiye için ekonomik milliyetçilik yapacağız. Ekonomik milliyetçilik, başımızın dik, karnımızın tok, sırtımızın da inşallah pek olması demektir"

Yurthaber 09-04-2022 17:29

TDP lideri Mustafa Sarıgül'den dikkat çeken 'seçim barajı' çıkışı! 'Bu sistemde 7 milyon oy boşa gidecek'

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, seçim barajının yüzde 7 olmasıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz günlerde değiştirilen seçim mevzuatına sert eleştirilen yönelten Sarıgül, bu sistemde oyların boşa gideceğini öne sürdü.

Haber 09-04-2022 16:08

TDP Genel Başkanı Sarıgül: "Ekonomiyi düze çıkarmanın yolu ekonomik milliyetçiliktir"

TDP Genel Başkanı Sarıgül: "Ekonomiyi düze çıkarmanın yolu ekonomik milliyetçiliktir"

Yurthaber 28-03-2022 13:44

Tokatlama görüntüsü ses getirmişti! Sarıgül'den ilk açıklama

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül Tiktok'ta gündem olan vatandaşın omzunu tokatlama videosuyla ilgili ilk kez konuştu. Iğdır'da partililere seslenen Sarıgül ayrıca yumurta tokuşturdu ve yakılan ateşin üzerinden atladı.

Haber 21-03-2022 16:50

Mustafa Sarıgül bu kez de esnafın omzunu tokatladı! İşte o anlar…

Türkiye Değişim Partisi lideri son zamanlarda sosyal medyadaki videoları ile gündem olurken dikkat çeken bir görüntü daha geldi. Sarıgül’ün tüp, ayçiçek yağı, akaryakıt pompası gibi zamlarla olay olan ürünleri tokatlayarak çektiği videolara bir yenisi daha eklendi. Sarıgül bu kez de vatandaşı omzundan tokatlayarak hırslandırmak istedi.

Haber 21-03-2022 12:45

Mustafa Sarıgül: Acun Ilıcalı'nın yolunu açtım

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül bu defa Acun Ilıcalı ile ilgili videosuyla gündem oldu. Sarıgül, Acun Ilıcalı ile olan anısını anlattı ve onun yolunu açtığını söyledi.

Magazin 20-03-2022 22:31

Son seçim anketinde Mustafa Sarıgül sürprizi! İYİ Parti CHP'ye yaklaştı MHP ve HDP ile arayı açtı

Seçim kanununda yapılan değişikliklerle birlikte baraj tartışmaları yeniden alevlendi. Muhalefet partileri yeni sistemin kendilerinin aleyhine olduğunu savunurken iktidar seçim barajının düşmesi gerektiğini ifade etti. Son dönemde seçim anketleri yakından takip ediliyor. ALF Araştırma tarafından yapılan son seçim anketine göre İYİ Parti'nin oy oranı CHP'ye yaklaştı.

Haber 19-03-2022 10:09

Mustafa Sarıgül masaya vurdu, sunucuyu korkuttu: Beni sinirlendirdiniz

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül katıldığı canlı yayında "Beni sinirlendirdiniz" diyerek masaya vurunca sunucuyu korkuttu. Sunucu Zeynep Uzun korkarak, "Çok hazırlıksız yakalandım" dedi.

Haber 16-03-2022 21:44

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Diyarbakır'da konuştu:

"Putin ve Biden'ın hırsı yüzünden masum siviller, çocuklar ölüyor. Bir ülke adeta mahvediliyor"

Yurthaber 13-03-2022 16:11

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Amasya'da konuştu:

"Türkiye Değişim Partisi olarak biz, siyaseti kulislerde, lobilerde ve yuvarlak masalarda değil, sokakta ve halkın içinde yapıyoruz, yapmaya devam edeceğiz"

Yurthaber 16-02-2022 14:16

Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile kimi hedef aldı? Buket Aydın'ın paylaşımında hedefteki kişi Emir Sarıgül mü?

Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile magazin gündemine bomba gibi düştü. Paylaşımın yankıları hâlâ sürüyor. Instagram hesabında ilginç bir video paylaşarak dikkatleri üzerine çeken ünlü sunucu Buket Aydın kullandığı ifadeler nedeniyle konuşulmaya devam ediyor. Pek Buket Aydın Sevgililer Günü paylaşımı ile kimi hedef aldı? Buket Aydın'ın paylaşımında hedefteki kişi Emir Sarıgül mü? İşte ayrıntılar...

Magazin 16-02-2022 13:56

Güldür Güldür Show'da Mustafa Sarıgül skeci izleyenleri kırdı geçirdi

Show TV'nin beğenilen eğlence programlarından Güldür Güldür'ün son bölümünde Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül skeci yapıldı. 'Biz gelince görürsünüz' isimli skeçte Güldür Güldür'ün Fikri'si Aziz Aslan'ın Mustafa Sarıgül taklidi hem ekran başındaki izleyicileri hem de stüdyodakileri kahkahaya boğdu.

Magazin 14-02-2022 20:09

TDP Genel Başkanı Sarıgül, MYK toplantısı öncesi açıklama yaptı:

"Türkiye Değişim Partisi olarak gündemimizde iş var, aş var, faturalar var, emeklilerimiz var, esnaflarımız var, çiftçi kardeşlerimiz var. Hele hele evinde oturup aylardan beri atama bekleyen engelli kardeşlerimiz var"

Yurthaber 14-02-2022 14:48

Mustafa Sarıgül'den akaryakıt zamlarına tepki: Lanet olsun

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, benzin istasyonundaki görüntülerini TikTok hesabından paylaştı. Sarıgül, ''Zamlara artık yetişemiyoruz, lanet olsun'' dedi.

Haber 10-02-2022 15:44

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Giresun'da konuştu:

"Ekonomik milliyetçilik yapacağız, malımızın, mülkümüzün değerini koruyacağız"

Yurthaber 21-01-2022 16:24

Mustafa Sarıgül'ün Nusret anısı sosyal medyada gündem oldu! "Bir çocuk bana geldi..."

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül'ün Nusret anısı sosyal medyanın gündemine girdi. Mustafa Sarıgül, paylaşılan bir videoda, ünlü şef ve işletmeci Nusret Gökçe ile nasıl tanıştığını ve "Nusret"in kendisi sayesinde nasıl tanınmış bir hale geldiğini anlattı.

Haber 16-01-2022 16:03

Sarıgül Maliye Bakanı adayı için tarih verdi: 16 Ocak

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, partisinin Adana'da düzenlediği Doğu Akdeniz Bölge Toplantısı'na katıldı. 16 Ocak'ta İstanbul Esentepe'de bir toplantı düzenleyeceklerini kaydeden Sarıgül, "Uzun yıllardan beri devletimizde devlet planlamada ve hazinede görev yaptı. Uluslararası birçok başarısı olan gölge maliye bakanımızı, kamuoyuyla buluşturacağız" dedi.

Haber 09-01-2022 17:45

Son Dakika: Mustafa Sarıgül'den çok konuşulacak sözler! "Baykal'a baş kaldırdık başımıza gelmeyen kalmadı"

Son dakika haberi: Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Bursa’da yerel basın mensuplarıyla kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi. Sarıgül, "Sayın Baykal’a karşı başkaldırdık. Başımıza gelmeyen kalmadı. Demokrasi ve barış için yollara çıktık. 40 oy gibi çok az bir oyla kaybettik. Baş kaldırdık başımıza gelmeyen kalmadı" dedi. İşte son dakika haberinin detayları!

Haber 07-01-2022 17:23

Mustafa Sarıgül'den çok konuşulacak 'erken seçim' açıklaması: Doğru bulmuyoruz

Kocaeli’de temaslarını sürdüren Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, erken seçim ile ilgili açıklamalarda bulundu. Sarıgül, "Biz seçimlerin erken yapılmasını doğru bulmayız. Seçimler zamanında yapılsın ki iktidar mazeret üretmesin" dedi.

Haber 10-12-2021 14:43

TDP Genel Başkanı Sarıgül, gündemi değerlendirdi:

"(Asgari ücret) Bizim safımız, işçi arkadaşlarımızın yanındadır. Üç sendika ne diyorsa, sosyal ekonomik konsey ne diyorsa, bu çalışmalar yapılmalı" - "Biz hiç kimsenin toprağına göz dikmeyiz, ama bizim toprağımıza göz dikenler de bilsin ki Mustafa Kemal Atatürk'ün askerleri her zaman onurla, gururla görevinin başındadır"

Yurthaber 06-12-2021 14:39

TDP Genel Başkanı Sarıgül, Iğdır'da basın mensuplarıyla buluştu:

"'Türkiye yansın, batsın da bir an önce erken seçime gidelim' diye bir mantıkta değiliz. Seçimlerin zamanında yapılmasını isteyen bir partiyiz, ama mart ayından sonra yapılacak her seçime Allah'ın izniyle hazırız"

Yurthaber 25-11-2021 16:50

Sarıgül: Erdoğan 50 artı 1 dediğine pişman

Türkiye Değişim Partisi (TDP) lideri Mustafa Sarıgül, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "50 artı 1" dediğine pişman olduğunu savunarak, "Adeta 'Kendim ettim kendim buldum' diyor. '50 artı 1' diyerek kum saatini 4 sene önce çalıştırdı, şimdi bunu durdurmak için olağanüstü formüller arıyor." ifadelerini kullandı.

Haber 22-11-2021 16:29

TDP Genel Başkanı Sarıgül, partisinin MYK toplantısı öncesinde konuştu:

"(Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan) '50 artı 1' diyerek kum saatini 4 sene önce çalıştırdı, şimdi bunu durdurmak için olağanüstü formüller arıyor. Bu sistem tadilatla düzelmez"

Yurthaber 22-11-2021 14:02

Mustafa Sarıgül'ü canlı yayında kızdıran soru

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Beyaz TV'de katıldığı programda kendisine sorulan, 'Biden' sorusuna sinirlendi.

Haber 14-11-2021 19:41