Retinol Haberleri

15 yaş genç görünmenin kolay formülünü paylaştı! Adeta gençlik iksiri etkisi yaratıyor

Genç ve dinamik bir görünüm için çeşitli yöntemler aranıyor. Ancak yaşlılık karşıtı yöntemler oldukça pahalı veya zararlı olabiliyor. Bu nedenle bu yöntemler hakkında bilinçli olmak ve daha önce yaptıran kişilerin deneyimlerine dikkat etmek gerekiyor. Gerçek yaşından 15 yaş genç gösteren bir kadın gençlik sırrını paylaştı.

Kadin 16-03-23 14:25

20 yaş genç gösteriyor! 71 yaşındaki kadın gençlik sırrını paylaştı... Sabahları yüzümü yıkamıyorum

Kadınlar daha genç ve sıkı görünen bir cilde sahip olmak için çeşitli bakım uygulamaları yapıyorlar. Ancak genç görünüme sahip olmak istenildiği kadar kolay gerçekleşmiyor. 71 yaşındaki bir kadın TikTok üzerinden genç görünmesini sağlayan cilt bakım sırlarını paylaştı. Paylaştığı bilgiler birçok sosyal medya kullanıcısının bildiklerini unutturacak cinsten şaşırtıcı şeyler içeriyor.

Kadin 28-12-22 13:49

Cildinizdeki yaşlanma etkisini tersine çevirir, cilt hasarını onarır... Retinol nedir, retinol kullanmadan önce bilmeniz gereken

Genel adı ile bilinen retinoller; cilde fayda sağlaması için cildin kalitesini belirleyen dermis tabakasına yani fiproblastların, kolajen yapıların bulunduğu tabakaya kadar inmesi gerekir. Ancak retinoik asit formunda olurlar ise doğrudan cildin alt katmanında çalışabilir ve bu ürünlerin de kullanımı düzgün yönetilmez ise oldukça fazla tahrişe yol açar ve ciddi anlamda cilt problemleri görülebilir.

Kadin 09-11-22 23:49

Cilt problemleri için cilt bakımınızı değiştirin! TikTok'ta trend olan 'Cilt Döngüsü' uygulamasıyla 20 yaş genç görünün

Herkes pürüzsüz bir cilde sahip olmak istiyor. Daha bakımlı ve güzel bir görünüm için ciltte bulunan pürüzlerin giderilmesi gerekiyor. Cilt problemleri için ilk olarak cilde uygulanan bakımlara dikkat etmek gerekiyor. TikTok üzerinde trend olan 'Cilt Döngüsü' bakımı ile kısa sürede cilt sorunlarınızdan kurtulacağınız belirtiliyor.

Kadin 14-09-22 15:13

Retinol

Retinol Hakkındaki Haberler Mynet'te. Retinol Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Tam retinol zamanı! Cildini şimdiden yaza hazırlamak isteyenlerin retinol hakkında bilmesi gerekenler ve ürün önerileri

Güneş ışınlarına daha az maruz kaldığınız kış ayları, cildinizi yenilemek ve retinol bakımı yapmak için harika bir dönem. Yarattığı sihirli etkilerle hücreleri yenileyen ve cilt lekelerini yok eden retinol, birçok bakım ürününün vazgeçilmez bileşeni. "Hangilerinin?" diye sorduğunuzu duyar gibiyiz! Bu sorunuza cevap almak ve retinolü daha yakından tanımak için bize kulak verin.

Kadin 15-12-21 10:22