Sedat Peker Haberleri Ve Son Dakika Sedat Peker Haberleri

Sedat Peker Haberleri Ve Son Dakika Sedat Peker Haberleri

Reis lakaplı Sedat Peker 26 Haziran 1971 tarihinde doğdu.

Reis lakaplı Sedat Peker 26 Haziran 1971 tarihinde doğdu.

90'lı yıllarda Türkiye'de ortaya çıkan mafya oluşumlarının içerisinde yer alması nedeniyle yargılandı. 1997 ve 1998 yıllarında çete kurmak suçlaması ile yargılandığı davalardan savcı tarafından suçsuz bulundu.

12 Mart 2005 tarihinde Kelebek Operasyonu kapsamında tutuklandı. 31 Ocak 2007 tarihinde İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen dava sonucunda alınan kararda "çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek", "hürriyetinden yoksun bırakmak" ve "evrakta sahtecilik" gibi suçlardan dolayı toplam 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı. 21. Ağır Ceza Mahkemesinin uzun tutukluluk süreleri göz önünde bulundurularak cezasının 10 yıldan 5 yıla inmesiyle Tuncay Özkan ve Levent Göktaş ile birlikte tahliye edildi. İstanbul 21′inci Ağır Ceza Mahkemesi Özkan ve Göktaş hakkında yurt dışı çıkış yasağı koyarken, Peker hakkında herhangi bir adli kontrol uygulamadı.

HAYATI

Rizeli bir aileden gelen Sakarya doğumlu olup uzun süre Almanya'da yaşayan Sedat Peker, Turancı olduğunu dile getirmektedir.

1990 yılında T. Bülent Kılıç ile kurduğu bir oto firmasının servisinin dolandırılmasından ve ortağından ayrıldıktan sonra yasadışı örgüt kurarak birçok suça karışmıştır. 1997'de Rize'de kaçakçı Abdullah Topçu'yu öldürmek suçundan savcı karşısına çıkan ve serbest bırakılan Sedat Peker'in iki adamı, aynı davadan müebbet hapse mahkûm olmuştur. Tehditle tahsilat yapmak, zorla alıkoymak, adam öldürmeye azmettirmek ve benzeri suçlardan yedi ay boyunca aranan Peker, teslim olacağını bildirerek 19 Ağustos 1998'de Romanya'dan Türkiye'ye getirildi.

Eylül 1998'de Sedat Peker ve adamları hakkında 7,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 12 sanıkla birlikte çete oluşturmak suçundan yargılandığı davada, 24 Mayıs 1999'da tahliye edildi. Sekiz ay 29 gün cezaevinde bulundu.

12 Mart 2005 tarihinde İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Kelebek Operasyonu ile tutuklanmış ve İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava 31 Ocak 2007 tarihinde karara bağlanarak 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır. Peker ayrıca örgüt kurmak, tehdit, iş yeri kurşunlama, yaralama, hürriyeti tahdit, yağma ve sahte kimlik kullanma iddiasıyla İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandı.

Sedat Peker Ergenekon davasında silahlı terör örgütü kurma suçuyla yargılanmıştır. Kelebek operasyonu davasının bozulan bölümü yeniden karara bağlandı. Sedat Peker'e 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Böylece hükümlü olduğu süreye 1 yıl 3 ay daha eklenmiştir.

5 Ağustos 2013'te İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından karara bağlanan Ergenekon davasında Sedat Peker'e 10 yıl hapis cezası verildi. 10 Mart 2014 tarihinde Özel yetkili mahkemelerin kararlarına ilişkin yasa değişikliği ve 5 yılı aşkın tutukluluk hali göz önünde bulundurularak tahliye edildi.

Sedat Peker Kocaeli Spastik Engelliler Derneği ve Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği gibi kuruluşlara yaptığı yardımlarla gündeme gelmiştir. 9 Mart 2015'te Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı'nın (ZEREV) TİM Center'da organize ettiği Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde Sedat Peker'e yaptığı yardımlardan dolayı "En Hayırsever İş Adamı" ve "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi. 4 Nisan 2015'te Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) İzmir şubesinin açılışına onursal başkan sıfatıyla katılmıştır.

sedat peker Haberleri

Sedat Peker Suç Örgütü davasında flaş gelişme! Ertelendi

Sedat Peker Suç Örgütü’ne ilişkin aralarında firari sanık Sedat Peker’in de bulunduğu 3’ü firari, 16’sı tutuklu 92 sanığın yargılanmasına devam edildi. Bir kısım tutuksuz sanıklarının beyanlarının alındığı duruşma yarın görülmek üzere ertelendi. İddianamade, örgüt lideri konumda yer alan sanık Sedat Peker’in toplamda ağırlaştırılmış müebbet ile 262 yıl 8 aydan 392 yıl 4 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması isteniyordu.

Haber 28-03-22 17:10

Interpol nedir? Interpol Sedat Peker için kırmızı bülten mi çıkardı? Kırmızı bülten ne demek?

Interpol'un ne anlama geldiği ve kırmızı bültenin ne olduğu merak ediliyor. Yeni gelişmelere göre Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı (INTERPOL) yurt dışındaki firari Peker hakkında 194 üye ülkede kırmızı bültenle arama kararı çıkardı. Peki Interpol nedir? Interpol Sedat Peker için kırmızı bülten mi çıkardı? Kırmızı bülten ne demek?

Haber 23-02-22 18:18

Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişme! Buluşma görüntüleri ortaya çıktı

Halil Falyalı cinayetiyle soruşturmasıyla ilgili Mustafa Söylemez'in KKTC'den İstanbul'da döndükten sonra Bakırköy'de Sedat Peker'in akrabası olduğu belirtilen Metin Süs ile görüştüğü kaydedildi. O görüşmeye ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Haber 22-02-22 20:14

Halil Falyalı cinayetinde Sedat Peker detayı! Mustafa Söylemez olay günü Metin Süs ile görüşmüş

Halil Falyalı cinayeti soruşturmasıyla ilgili emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, "Söylemez Kardeşler" suç örgütü elebaşı Mustafa Söylemez'in olay günü sabahında Kıbrıs'tan uçakla İstanbul'a indiği ve Bakırköy'de bulunan kahvaltı salonunda Sedat Peker'in akrabası ve adamı olduğu belirtilen Metin Süs ile görüştüğü öğrenildi. Öte yandan Mustafa Söylemez olay günü sabahında KKTC'den İstanbul Havalimanı'na geldiği anların fotoğrafı ortaya çıktı.

Haber 22-02-22 14:28

Döner Kardeşler'in cezaları belli oldu! Emirhan Döner'den dikkat çeken 'Sedat Peker' savunması

Zeytinburnu ve çevresinde faaliyet gösterdiği ileri sürülen “Döner Kardeşler" isimli suç örgütüne yönelik davada mahkeme kararını açıkladı. Tutuklu sanık Emirhan Döner hakkında 7 ayrı suçtan 44 yıl 3 ay hapis cezası verilirken kardeşi Turhan Döner hakkında da 7 ayrı suçtan 34 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Duruşmada karar öncesinde son savunması sorulan Emirhan Döner, "Ben uzun yıllardır şizofreni tedavisi görüyorum. Sedat Peker'le ilgili beyanlarım tamamen hastalığımdan dolayıdır" dedi.

Haber 21-02-22 18:03

SON DAKİKA! Erkam Yıldırım davasında Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıktı

Son dakika haberine göre, sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarda eski Başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım’a hakaret ve iftira ettiği iddiasıyla hakkında 6 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Sanık avukatı Ersan Barkın, müvekkili hakkında başka dava dosyalarında da yakalama kararı bulunduğunu belirtti.

Haber 18-01-22 14:20

Sedat Peker'in, Erkam Yıldırım'a yönelik hakaret ve iftira davası başladı

Mahkeme, sanık Peker hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar vererek duruşmayı erteledi - Erkam Yıldırım'ın avukatı Muhammed Gök: - "Müvekkilim iş adamı olarak başka bir ülkeye gitmiş olması suç işlediği anlamına gelmemektedir. Sanığın gerek yayınladığı video gerekse daha sonra atılan tweetler nedeniyle müvekkil kamuoyu nezdinde hakarete maruz kalıp mağdur olduğundan sanıktan şikayetçiyiz"

Yurthaber 18-01-22 14:13

Sedat Peker suç örgütü davasında dikkat çeken sözler!

Sedat Peker Suç Örgütü'ne ilişkin aralarında firari sanık Sedat Peker'in de bulunduğu 92 kişinin yargılanmasına başlandı. Tutuklu sanık Ercan Ekşi, savunmasında üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini belirterek "Ben 300 bin kişilik bir ailenin soyadını taşıyorum Peker'le ticaret yapmaya ihtiyacım yok. Mağdurum, tahliyemi talep ediyorum" dedi. "Sedat Peker ile dostluğumuz sadece aileseldir" diyen Ekşi, "Bana yöneltilen suçların hiçbirisinde Sedat Peker yoktur" ifadelerini kullandı.

Haber 29-12-21 16:20

Bursa'da Köfteci Yusuf davasında Sedat Peker'in aralarında bulunduğu sanıklar yargılanıyor

Mahkeme heyeti, bu dava ile sanık Sedat Peker hakkında İstanbul Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesince hazırlanan dosya arasında irtibat bulunmasından dolayı birleştirme konusunda bu mahkemeden muvafakat sorulmasına karar verdi

Yurthaber 16-11-21 17:39

5'i polis 9 kişiyi yaraladılar! Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar polise kafa atıp Sedat Peker'le tehdit etmiş

Beyoğlu'nda gittikleri eğlence mekanında erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu ile birlikte olay çıkarınca gözaltına alınan Oyuncu Ayşegül Çınar'ın polis memuruna kafa attığı, polisleri “Sedat Peker bile videosunda benden bahsetti. Onun adamları her yerde. Teker teker sizi vurduracağım" diye tehdit ettiği ileri sürüldü. Olayda darp ve bıçakla yaralanan 5'i polis memuru 9 kişi şikayetçi olduğu Çalıkoğlu ve Çınar ifadelerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Haber 30-06-21 12:52

Bahar Candan suç örgütü lideri Sedat Peker'e 'Yotuber' deyince dalga konusu oldu

YouTube’daki bir programa katılan Bahar Candan yaptığı açıklamalarla olay oldu. Candan'ın suç örgütü lideri Sedat Peker'e Youtuber demesi de sosyal medyada dalga konusu oldu.

Magazin 28-06-21 10:25

Atilla Peker adli kontrolle serbest bırakıldı

Atilla Peker, adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı.

Haber 02-06-21 16:17

Bahar Candan'dan Sedat Peker hamlesi! Herkesi sildi sadece o kaldı

Yaptığı her hareketle olay olan Bahar Candan Instagram'da takip ettiği tek kişiyle de gündem oldu. Candan herkesi takipten çıkartı ve Sedat Peker'i takibe aldı.

Magazin 29-05-21 14:35

Bakan Soylu: Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır! Ekşi yemedim karnım ağrımıyor

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Meclis'te "Kadına Karşı Şiddeti Araştırma Komisyonu"nda yaptığı konuşmada, "Hiçbir şey gizli kalmaz, kalmayacaktır. Ekşi yemedim, karnım ağrımıyor" ifadelerini kullandı.

Haber 27-05-21 18:08

Bahar Candan olay oldu! Sedat Peker detayı

Yaptığı her hareketle olay olan Bahar Candan Instagram'da takip ettiği tek kişiyle de gündem oldu. Candan herkesi takipten çıkartı ve suç örgütü lideri Sedat Peker'i takibe aldı.

Magazin 27-05-21 09:32

Sedat Peker'in iddiaları sonrası Korkut Eken sessizliğini bozdu

KKTC'de öldürülen gazeteci-yazar Kutlu Adalı cinayetiyle ilgili iddialarla gündeme gelen emekli asker Korkut Eken, sessizliğini bozdu.

Haber 27-05-21 09:15

Son dakika! AK Parti Sözcüsü Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK Toplantısı'nın ardından açıklama yaptı. Çelik, "İllegal mafyatik bir kişinin iftiraları gündeme getiriliyor. AK Parti MYK’sı, Süleyman Soylu’yla ilgili, eski Başbakanımızla ilgili bu iddiaları en güçlü şekilde reddetmektedir" dedi.

Haber 26-05-21 17:04

Son Dakika: Erkam Yıldırım'dan Sedat Peker hakkında suç duyurusu

AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım, organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.

Haber 25-05-21 15:46

Bakan Soylu: Ağar'ın yerinde olsam 48 saat içinde görevimden ayrılırım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu katıldığı canlı yayında, Sedat Peker'in gündeme getirdiği Yalıkavak Marinası'yla ilgili, "Mehmet Ağar'ın bir marinada görev alması doğru değil, ben olsam 48 saat içinde ayrılırım. İçişleri Bakanı olarak söylüyorum." ifadelerini kullandı.

Haber 24-05-21 23:30

Son dakika! Bakan Soylu'dan canlı yayında Sedat Peker açıklaması

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk canlı yayınında soruları yanıtladı. Sedat Peker'in iddialarıyla ilgili açıklama yapan Bakan Soylu, "Organize suç şüphelisinin iftiralarının hepsi saçmadır" dedi. Soylu, "Türkiye bir operasyona tabi tutuluyor. Burada hedef Türkiye." dedi.

Haber 24-05-21 21:07

Atilla Peker ve korumasına, kısıtlamayı ihlalden 6 bin 300 lira ceza

Muğla'da polisin düzenlediği operasyonda gözaltına alınan suç örgütü lideri Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker ve koruması Yunus Olcay'ın, polisteki işlemleri sürüyor. Kardeş Peker'in ruhsatsız silah bulundurmaktan dolayı gözaltına alındığı, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal etmesi nedeniyle de Olcay ile birlikte toplam 6 bin 300 lira ceza uygulandığı öğrenildi.

Haber 24-05-21 18:53

Tolga Karel'den Sedat Peker savunması! Fotoğraf çekmek için yarışmadınız mı?'

Sedat Peker ile fotoğrafını paylaşan oyuncu Tolga Karel hızını alamayıp yeni paylaşımlar yaptı. Karel'in açıklaması sosyal medyada tepki çekti.

Magazin 20-05-21 09:52

Bakan Soylu'dan, Hadi ve Süleyman Özışık hakkında suç duyurusu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, gazeteciler Hadi ve Süleyman Özışık hakkında "hakaret", "iftira" ve "örgüt içindeki hiyerarşik yapıya dahil olmamakla birlikte örgüte bilerek ve isteyerek yardım"dan suç duyurusunda bulundu.

Haber 19-05-21 13:20

Tolga Karel'den şoke eden Sedat Peker paylaşımı! 'Adamdır'

Yaprak Dökümü dizisiyle tanınan oyuncu Tolga Karel yaptığı paylaşımla olay oldu. Karel'in Sedat Peker paylaşımı şoke etti.

Magazin 19-05-21 11:56

3 kişinin öldüğü çatışmayı görüntüleyen güvenlik kamerasının hard diski sökülmüş

Maltepe’de 3 kişinin öldüğü, 1 kişinin de yaralandığı silahlı çatışmanın detayları ortaya çıktı. Silahlı çatışmanın yaşandığı sokaktaki bir villanın güvenlik kamerasına ait hard diskin, olaydan hemen sonra sökülüp, alındığı ortaya çıktı. Gözaltına alınan şüphelilerin ise, “Olay yerine 5 araçla geldiler. Mevlüt abiyi sordular. Biz de telefonla aradık. Mesut abi araçtan iner inmez ateş ettiler” dedikleri öğrenildi. Çatışmada ölen Uğur Köroğlu'nun Sedat Peker ile bağlantılı olduğu iddia edildi.

Haber 13-05-21 16:10

Bakan Soylu'dan Sedat Peker ve Mehmet Ağar'ın iddialarına yanıt! Ağar: Özür diliyorum

Son dakika haberine göre İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in iddialarına ve Mehmet Ağar'ın "Bugün eğer mafya buraya giremiyorsa bizim burada olmamızdandır" ifadesine yanıt verdi. Öte yandan Mehmet Ağar, açıklamasının yanlış olduğunu belirterek özür dilediğini açıkladı.

Haber 13-05-21 10:43

Bakan Soylu'dan Kılıçdaroğlu'na: Mafyayı nasıl çökerttiğimizi sorarsan anlatırım

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun suç örgütü lideri Sedat Peker üzerinden hükümete yönelik eleştirisine, "Mafyaya neler yaptığımızı, nasıl çökerttiğimizi, bu bağırtıların neden çıktığını sorarsan anlatırım" dedi. Bu açıklamanın ardından İçişleri Bakanlığı'ndan Sedat Peker'le ilgili açıklama yapıldı.

Haber 09-05-21 17:32

İstanbul merkezli 5 ilde, Sedat Peker'in elebaşı olduğu belirtilen organize suç örgütüne yönelik operasyon

İstanbul merkezli 5 ilde, Sedat Peker'in elebaşı olduğu belirtilen organize suç örgütüne yönelik operasyon

Yurthaber 09-04-21 06:57

Alaattin Çakıcı ile Sedat Peker arasında sürpriz görüşme! (Çakıcı ile Peker arasındaki sorun bitti mi?)

Geçtiğimiz günlerde infaz yasası kapsamında tahliye edilen Alaattin Çakıcı ile aralarında sorun olduğu iddia edilen Sedat Peker arasında sürpriz bir görüşme olduğu belirtildi.

Haber 08-05-20 08:45

Sedat Peker hakkında takipsizlik kararı

Katıldığı bir açılışta halka silahlanma çağrısı yaptığı iddia edilen Sedat Peker hakkında "suç işlemeye tahrik" ve "halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme" suçlarını işlediği gerekçesiyle başlatılan soruşturmada, takipsiz kararı verildi

Haber 01-08-19 14:17

Sedat Peker hakkında takipsizlik kararı

İstanbul Ataşehir'de yaptığı konuşmada, 'Halkı kin ve düşmanlığa tahrik etmek' ve 'Suç işlemeye tahrik' suçlarını işlediği gerekçesi ile hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker için takipsizlik kararı verildi.

Haber 01-08-19 14:16

Sedat Peker savcılığa ifade verdi: Konuşmamın arkasındayım!

Ataşehir’de katıldığı bir açılıştaki konuşmasında halka silahlanma çağrısı yaptığı iddiasıyla hakkında soruşturma başlatılan Sedat Peker şüpheli sıfatıyla savcılığa ifade verdi. Peker ifadesinde, “Konuşmamın arkasındayım” diyerek suç unsuru olmadığını söyledi.

Haber 08-02-19 15:56

Sedat Peker hakkında soruşturma

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı, katıldığı bir açılışta halka silahlanma çağrısı yaptığı iddia edilen Sedat Peker hakkında, "suç işlemeye tahrik" ve "halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme" suçlarını işlediği gerekçesiyle resen soruşturma başlattı

Haber 05-02-19 18:43

Son dakika! Sedat Peker hakkında soruşturma başlatıldı

Sedat Peker hakkında Ataşehir'de katıldığı bir açılış sırasında yaptığı konuşmada, "suç işlemeye tahrik" ve "halkı kin ve düşmanlığa tahrik etme" suçlarını işlediği gerekçesiyle soruşturma başlatıldı.

Haber 05-02-19 18:32

Peker'in, Altaylı'yı tehdit iddiasına beraat

Gazeteci Fatih Altaylı'yı tehdit ettiği iddiasıyla hakkında dava açılan Sedat Peker'in beraatine karar verildi

Haber 22-01-19 11:52

Fatih Altaylı'yı tehdit davasında Sedat Peker'e beraat!

Organize suç örgütü liderliğinden hükümlü olan Sedat Peker'in, Habertürk yazarı Fatih Altaylı'yı sosyal medya üzerinden tehdit ettiği iddiasıyla yargılandığı davada karar çıktı. Son savunmasında "Ben orada kendisini öldürmemiş olmamın bile suç örgütü lideri olmadığımı ispatladığını belirttim. Bununla hiçbir tehdit kastım yoktur. Aslında hakkımda dava açılmasını bile garip karşılıyorum" diyen Sedat Peker beraat etti.

Haber 22-01-19 10:57

Sedat Peker'e büyük şok

Beşiktaş Cemevi, geçmişte organize suç örgütü liderliğinden yargılanıp hüküm giyen Sedat Peker’in "davet üzerine cemevine gittiği" açıklamasını yalanladı.

Haber 07-12-18 14:25

İşte Sedat Peker'in beraat kararının gerekçesi

Üsküdar'da 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde yaptığı konuşmada, "Suç işlemeye alenen tahrik etmek" suçundan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Sedat Peker'in beraatına karar veren mahkeme, gerekçeli kararını yazdı.

Haber 16-07-18 22:16

Sedat Peker tehdit davasında beraat etti

Peker'in, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini "tehdit" ettiği iddiasıyla yargılandığı davada beraatine karar verildi

Haber 13-07-18 12:19

Sedat Peker için mahkemeden beraat kararı

Sedat Peker, kendisine ait internet sitesinde yazdığı bir yazıda “Barış için Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini tehdit ettiği gerekçesiyle 11 yıla kadar hapis istemiyle yargılandığı davada beraat etti.

Haber 13-07-18 12:00

AK Partili isme para cezası kesildi!

AK Parti Batman milletvekili Ataullah Hamidi'ye para cezası kesildi. Kiracı, Çukurambar’da bulunan yeri, atış poligonu olarak düzenledi ve belediyeden izinsiz tadilatlar yaptı. Çankaya Belediyesi de mülk sahibi olarak Hamidi’ye 57 bin 791 lira para cezası kesti. 'Nişangah' isimli poligon, seçimden bir hafta önce Sedat Peker tarafından açılmıştı

Haber 05-07-18 15:35

Sedat Peker suç işlemeye tahrik davasında beraat etti

Sedat Peker "suç işlemeye tahrik" davasında beraat etti

Haber 21-06-18 17:31

Sedat Peker'in beraatine karar verildi!

Üsküdar'da 15 Temmuz darbe girişiminin yıldönümünde yaptığı konuşmada, "Suç işlemeye alenen tahrik etmek" suçundan 5 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan Sedat Peker'in beraatine karar verildi.

Haber 21-06-18 17:06

Sedat Peker'den af mesajı! Bu çağrıyı yaptı

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyip hapis yatan Sedat Peker, MHP lideri Bahçeli'nin yaptığı af çağrısı ile ilgili hakkında yorum yaptı. Peker, Cumhur İttifakı'na oy isteyerek, "Eğer Cumhur İttifakı’nı desteklerseniz af konusunda seçimden sonraya kalsa da yine bir umut var" mesajını verdi

Haber 12-06-18 13:55

Sedat Peker'den flaş 24 Haziran kararı

Organize suç örgütü liderliğinden hüküm giyip hapis yatan Sedat Peker, 24 Haziran için kararını verdi hatta seçimlere 1 hafta kala Elazığ mitinginde konuşma yapacak. Peker, mitingde Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Cumhur İttifakı'na destek isteyecek. Peker, "Muharrem İnce ve İyi Partililere inat Cumhur İttifakını ölümüne destekleyeyeceğiz" dedi

Haber 01-06-18 12:53

Sedat Peker'in tehdit davası

Peker'in, "Barış İçin Akademisyenler İnisiyatifi" üyelerini "tehdit" ettiği iddiasıyla 11 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi

Haber 27-04-18 14:23

Sedat Peker, ÖSO'ya arazi araçları yolladı

Daha önce Afrin operasyonuna katılan Özgür Suriye Ordusu'na çelik yelek gönderen Sedat Peker, bugün de ÖSO'ya 4X4 arazi araçları yolladı.

Haber 22-03-18 16:53

Sedat Peker ÖSO'ya çelik yelek gönderdi! Dikkat çeken not

Sedat Peker, Özgür Suriye Ordusu'na (ÖSO) çelik yelek gönderdi. Çelik yelekleri teslim alan ÖSO mensubu bir asker sosyal medya hesabından bir video paylaştı.

Haber 19-03-18 09:21

Sedat Peker'in 'Oluk oluk kan akıtacağız' tehdidini şarkı yaptılar

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in Barış akademisyenlerini hedef alarak tehdit ettiği "oluk oluk hepsinin kanlarını akıtacağız" sözlerinden şarkı oldu. Fatih Morkoç'un seslendirdiği şarkının klibinde de Peker'in görüntüleri kullanıldı.

Haber 17-03-18 16:50