Sedat Peker Haberleri Ve Son Dakika Sedat Peker Haberleri

Sedat Peker Haberleri Ve Son Dakika Sedat Peker Haberleri

Reis lakaplı Sedat Peker 26 Haziran 1971 tarihinde doğdu.

Reis lakaplı Sedat Peker 26 Haziran 1971 tarihinde doğdu.

90'lı yıllarda Türkiye'de ortaya çıkan mafya oluşumlarının içerisinde yer alması nedeniyle yargılandı. 1997 ve 1998 yıllarında çete kurmak suçlaması ile yargılandığı davalardan savcı tarafından suçsuz bulundu.

12 Mart 2005 tarihinde Kelebek Operasyonu kapsamında tutuklandı. 31 Ocak 2007 tarihinde İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen dava sonucunda alınan kararda "çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek", "hürriyetinden yoksun bırakmak" ve "evrakta sahtecilik" gibi suçlardan dolayı toplam 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırıldı. 21. Ağır Ceza Mahkemesinin uzun tutukluluk süreleri göz önünde bulundurularak cezasının 10 yıldan 5 yıla inmesiyle Tuncay Özkan ve Levent Göktaş ile birlikte tahliye edildi. İstanbul 21′inci Ağır Ceza Mahkemesi Özkan ve Göktaş hakkında yurt dışı çıkış yasağı koyarken, Peker hakkında herhangi bir adli kontrol uygulamadı.

HAYATI

Rizeli bir aileden gelen Sakarya doğumlu olup uzun süre Almanya'da yaşayan Sedat Peker, Turancı olduğunu dile getirmektedir.

1990 yılında T. Bülent Kılıç ile kurduğu bir oto firmasının servisinin dolandırılmasından ve ortağından ayrıldıktan sonra yasadışı örgüt kurarak birçok suça karışmıştır. 1997'de Rize'de kaçakçı Abdullah Topçu'yu öldürmek suçundan savcı karşısına çıkan ve serbest bırakılan Sedat Peker'in iki adamı, aynı davadan müebbet hapse mahkûm olmuştur. Tehditle tahsilat yapmak, zorla alıkoymak, adam öldürmeye azmettirmek ve benzeri suçlardan yedi ay boyunca aranan Peker, teslim olacağını bildirerek 19 Ağustos 1998'de Romanya'dan Türkiye'ye getirildi.

Eylül 1998'de Sedat Peker ve adamları hakkında 7,5 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. 12 sanıkla birlikte çete oluşturmak suçundan yargılandığı davada, 24 Mayıs 1999'da tahliye edildi. Sekiz ay 29 gün cezaevinde bulundu.

12 Mart 2005 tarihinde İstanbul Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü tarafından yapılan Kelebek Operasyonu ile tutuklanmış ve İstanbul 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen dava 31 Ocak 2007 tarihinde karara bağlanarak 14 yıl 5 ay 10 gün hapis cezasına çarptırılmıştır. Peker ayrıca örgüt kurmak, tehdit, iş yeri kurşunlama, yaralama, hürriyeti tahdit, yağma ve sahte kimlik kullanma iddiasıyla İzmir 10. Ağır Ceza Mahkemesinde yargılandı.

Sedat Peker Ergenekon davasında silahlı terör örgütü kurma suçuyla yargılanmıştır. Kelebek operasyonu davasının bozulan bölümü yeniden karara bağlandı. Sedat Peker'e 1 yıl 3 ay hapis cezası verildi. Böylece hükümlü olduğu süreye 1 yıl 3 ay daha eklenmiştir.

5 Ağustos 2013'te İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi tarafından karara bağlanan Ergenekon davasında Sedat Peker'e 10 yıl hapis cezası verildi. 10 Mart 2014 tarihinde Özel yetkili mahkemelerin kararlarına ilişkin yasa değişikliği ve 5 yılı aşkın tutukluluk hali göz önünde bulundurularak tahliye edildi.

Sedat Peker Kocaeli Spastik Engelliler Derneği ve Erken Doğan Çocukları Yaşatma Derneği gibi kuruluşlara yaptığı yardımlarla gündeme gelmiştir. 9 Mart 2015'te Zihinsel Engelliler Rehabilitasyon ve Eğitim Vakfı'nın (ZEREV) TİM Center'da organize ettiği Yılın En İyileri Ödül Töreni'nde Sedat Peker'e yaptığı yardımlardan dolayı "En Hayırsever İş Adamı" ve "Yaşam Boyu Onur Ödülü" verildi. 4 Nisan 2015'te Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği (MİSİAD) İzmir şubesinin açılışına onursal başkan sıfatıyla katılmıştır.

Sedat Peker Haberleri

Emre Olur yeniden tutuklandı

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Ahmet Emre Olur dün görülen duruşmada tahliye edilmişti. Emre Olur'un tahliyesi sonrasında yapılan itirazı değerlendiren 17.Ağır Ceza Mahkemesi itirazı haklı buldu. Emre Olur cezaevinden tahliye edilmeden yeniden tutuklandı.

Haber 26-01-23 13:46

Ahmet Emre Olur tahliye edildi

Suç örgütü lideri Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Ahmet Emre Olur tahliye edildi.

Haber 25-01-23 13:56

EGM'den 'Sedat Peker dosyasının gizli tanığı konuştu' iddialarına ilişkin açıklama

Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM), sosyal medya üzerinden yapılan bir yayında 'Sedat Peker dosyasının gizli tanığı konuştu' iddialarına ilişkin açıklama yaptı. EGM, bahse konu şahıs hakkında İçişleri Bakanlığı Tanık Koruma Kurulunca verilen herhangi bir koruma kararı olmadığını belirterek gerekli yasal sürecin başlatıldığını açıkladı.

Haber 25-01-23 07:28

SON DAKİKA | 'Görüntüleri Sedat Peker'e gönderdi' iddiası! Ünsal Ban hakkında istenen ceza belli oldu

Son dakika: Türk Hava Kurumu Üniversitesi eski Rektörü Ünsal Ban hakkında, eşine ait görüntüleri Sedat Peker’e gönderdiği iddiasıyla başlatılan soruşturma tamamlandı. Ünsal Ban hakkında 14 yıl, Sedat Peker hakkında ise 10 yıla kadar hapis cezası isteniyor.

Haber 04-11-22 13:16

Sedat Peker'in sosyal medya paylaşımlarını yapıyordu! Emre Olur hakkında istenen ceza belli oldu

Organize suç örgütü elebaşı firari sanık Sedat Peker'in sosyal medya paylaşımlarını yapan Ahmet Emre Olur hakkında, iddianame düzenlendi. İddianamede, Emre Olur'un "suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma", "silahla kasten yaralama" suçlarından 8 yıl 3 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Haber 30-10-22 13:45

Bursa'da Köfteci Yusuf davasında Sedat Peker'in aralarında bulunduğu sanıklar yargılanıyor

Bursa'da "Köfteci Yusuf" davasında Sedat Peker'in aralarında bulunduğu sanıklar yargılanıyor

Yurthaber 19-10-22 13:14

Sedat Peker'in elebaşılığını yaptığı suç örgütü davasında dosyaları ayrılan 8 sanık hakkında karar

Cahit Çetin'i öldürdüğü gerekçesiyle Yusuf Yağma'ya ağırlaştırılmış müebbet, 4 sanığa da müebbet hapis cezası verildi

Yurthaber 14-10-22 14:06

Elebaşılığını Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yönelik dava

Mahkeme, bazı tutuksuz sanıklar hakkındaki adli kontrol şartının kaldırılması yönündeki talebi reddetti

Yurthaber 06-10-22 17:03

Sedat Peker videolarıyla tanınmıştı! Cenk Çelik hayatını kaybetti

İstanbul'da Sedat Peker videolarıyla tanınan Cenk Çelik sokak ortasında silahlı saldırıya uğramıştı. Başından 2 kurşunla ağır yaralanan Çelik, dün gece tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Çelik'i öldüren saldırgan yurt dışına kaçmak üzereyken yakalanmıştı.

Haber 03-10-22 13:24

SON DAKİKA | Cenk Çelik'i vuran saldırgan yakalandı

Son dakika: İstanbul'da Sedat Peker paylaşımlarıyla tanınan Cenk Çelik uğradığı silahlı saldırı sonucu ağır yaralanmıştı. Olay sonrası izini kaybettiren şüpheli Özgür B. yurt dışına kaçmaya çalışırken Edirne'de yakalandı. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 22-09-22 14:30

GÜNCELLEME 2 - Sedat Peker suç örgütü üyesi Emre Olur tutuklandı

OLUR'UN TUTUKLANMASI VE SAVCILIĞIN SEVK YAZISI EKLENDİ

Yurthaber 21-09-22 18:35
Yurthaber 21-09-22 14:17

Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur hakkında yeni gelişme

Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen ve Arnavutluk'ta gözaltına alınarak Türkiye'ye getirilen Emre Olur, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Emre Olur, savcılıktaki ifadesinin ardından sevk edildiği nöbetçi hakimlikçe tutuklandı.

Haber 21-09-22 13:36

Sedat Peker suç örgütü üyesi Emre Olur adliyeye sevk edildi

Sedat Peker suç örgütü üyesi Emre Olur adliyeye sevk edildi

Yurthaber 21-09-22 12:12

SON DAKİKA| Sedat Peker'in basın danışmanı Emre Olur Türkiye'ye getirildi

Son dakika haberi: Sedat Peker'in basın danışmanı olarak bilinen Emre Olur'la ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Arnavutluk'un başkenti Tiran'da gözaltına alındığı belirtilen Olur, sabah saatlerinde Türkiye'ye getirildi. İstanbul Havalimanı'ndaki işlemlerinin ardından Olur, Vatan Caddesi'ndeki İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'ne götürüldü. Bakan Soylu'dan da ilk açıklama geldi. İşte tüm detaylar...

Haber 18-09-22 10:38

Emre Olur Türkiye'ye getirildi

Emre Olur Türkiye'ye getirildi

Yurthaber 18-09-22 10:37

Sedat Peker'in elebaşı olduğu suç örgütü üyelerinin silahlı kavgasında bir kişi yaralandı

Sedat Peker'in elebaşı olduğu suç örgütü üyelerinin silahlı kavgasında bir kişi yaralandı

Yurthaber 14-09-22 19:02

Sedat Peker'e doğum günü şarkısı yazmıştı! İsmail Türüt ifade verdi

Suç örgütü lideri Sedat Peker'e "Siyaset bozdu keyfimizi" adlı doğum günü şarkısı yazan ünlü türkücü İsmail Türüt, İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne çağrıldı.

Magazin 06-09-22 13:23

SON DAKİKA | Bakan Bozdağ'dan Semra Güzel, Sedat Peker ve Adnan Oktar açıklaması

Son dakika: Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, HDP'li Semra Güzel'in yakalama kararıyla ilgili olarak "Bilinen adreslerinde Semra Güzel’e ulaşılamadı. Şu anda nerede olduğuna dair de elimizde kesin ve resmi bir veri yok" dedi. Bakan Bozdağ, Sedat Peker ile ilgili olarak ise "Bizim iade talebimizin Birleşik Arap Emirlikleri’ne (BAE) ulaştığını değerlendiriyoruz. Ama oradan şu ana kadar bize herhangi bir dönüş olmadı" diye konuştu. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 01-04-22 13:12

Sedat Peker Suç Örgütü davasında flaş gelişme! Ertelendi

Sedat Peker Suç Örgütü’ne ilişkin aralarında firari sanık Sedat Peker’in de bulunduğu 3’ü firari, 16’sı tutuklu 92 sanığın yargılanmasına devam edildi. Bir kısım tutuksuz sanıklarının beyanlarının alındığı duruşma yarın görülmek üzere ertelendi. İddianamade, örgüt lideri konumda yer alan sanık Sedat Peker’in toplamda ağırlaştırılmış müebbet ile 262 yıl 8 aydan 392 yıl 4 aya kadar hapis cezasıyla cezalandırılması isteniyordu.

Haber 28-03-22 17:10

Interpol nedir? Interpol Sedat Peker için kırmızı bülten mi çıkardı? Kırmızı bülten ne demek?

Interpol'un ne anlama geldiği ve kırmızı bültenin ne olduğu merak ediliyor. Yeni gelişmelere göre Uluslararası Kriminal Polis Teşkilatı (INTERPOL) yurt dışındaki firari Peker hakkında 194 üye ülkede kırmızı bültenle arama kararı çıkardı. Peki Interpol nedir? Interpol Sedat Peker için kırmızı bülten mi çıkardı? Kırmızı bülten ne demek?

Haber 23-02-22 18:18

SON DAKİKA: Adalet Bakanlığı'ndan Sedat Peker hamlesi! BAE'den talep edildi

Son dakika haberi: Türkiye'den Sedat Peker hamlesi! Adalet Bakanlığı, Birleşik Arap Emirlikleri yönetiminden firari Sedat Peker'in yakalanıp tutuklanmasını talep etti. Sedat Peker için daha önce de kırmızı bülten çıkarılmıştı. Birleşik Arap Emirlikleri yönetiminin Sedat Peker konusunda nasıl bir karar vereceği kısa süre içinde belli olacak. İşte son dakika haberinin detayları...

Haber 23-02-22 13:22

Halil Falyalı cinayetinde yeni gelişme! Buluşma görüntüleri ortaya çıktı

Halil Falyalı cinayetiyle soruşturmasıyla ilgili Mustafa Söylemez'in KKTC'den İstanbul'da döndükten sonra Bakırköy'de Sedat Peker'in akrabası olduğu belirtilen Metin Süs ile görüştüğü kaydedildi. O görüşmeye ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Haber 22-02-22 20:14

Halil Falyalı cinayetinde Sedat Peker detayı! Mustafa Söylemez olay günü Metin Süs ile görüşmüş

Halil Falyalı cinayeti soruşturmasıyla ilgili emniyet kaynaklarından edinilen bilgiye göre, "Söylemez Kardeşler" suç örgütü elebaşı Mustafa Söylemez'in olay günü sabahında Kıbrıs'tan uçakla İstanbul'a indiği ve Bakırköy'de bulunan kahvaltı salonunda Sedat Peker'in akrabası ve adamı olduğu belirtilen Metin Süs ile görüştüğü öğrenildi. Öte yandan Mustafa Söylemez olay günü sabahında KKTC'den İstanbul Havalimanı'na geldiği anların fotoğrafı ortaya çıktı.

Haber 22-02-22 14:28

Döner Kardeşler'in cezaları belli oldu! Emirhan Döner'den dikkat çeken 'Sedat Peker' savunması

Zeytinburnu ve çevresinde faaliyet gösterdiği ileri sürülen “Döner Kardeşler" isimli suç örgütüne yönelik davada mahkeme kararını açıkladı. Tutuklu sanık Emirhan Döner hakkında 7 ayrı suçtan 44 yıl 3 ay hapis cezası verilirken kardeşi Turhan Döner hakkında da 7 ayrı suçtan 34 yıl 10 ay hapis cezası verildi. Duruşmada karar öncesinde son savunması sorulan Emirhan Döner, "Ben uzun yıllardır şizofreni tedavisi görüyorum. Sedat Peker'le ilgili beyanlarım tamamen hastalığımdan dolayıdır" dedi.

Haber 21-02-22 18:03

İsmail Türüt’ten olay yaratacak Sedat Peker sözleri! Tabii ki hâlâ görüşüyorum

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'le olan fotoğrafını silmemesiyle gündeme gelen türkücü İsmail Türüt, Peker'le hâlâ dost olduklarını ve görüştüklerini ifade etti. Türüt, “Bu adamlar vatan haini değil ki ya” ifadelerini kullandı.

Magazin 24-01-22 12:30

SON DAKİKA! Erkam Yıldırım davasında Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıktı

Son dakika haberine göre, sosyal medya üzerinden paylaştığı videolarda eski Başbakan Binali Yıldırım’ın oğlu Erkam Yıldırım’a hakaret ve iftira ettiği iddiasıyla hakkında 6 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açılan Sedat Peker hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Sanık avukatı Ersan Barkın, müvekkili hakkında başka dava dosyalarında da yakalama kararı bulunduğunu belirtti.

Haber 18-01-22 14:20

Sedat Peker'in, Erkam Yıldırım'a yönelik hakaret ve iftira davası başladı

Mahkeme, sanık Peker hakkında yakalama kararı çıkarılmasına karar vererek duruşmayı erteledi - Erkam Yıldırım'ın avukatı Muhammed Gök: - "Müvekkilim iş adamı olarak başka bir ülkeye gitmiş olması suç işlediği anlamına gelmemektedir. Sanığın gerek yayınladığı video gerekse daha sonra atılan tweetler nedeniyle müvekkil kamuoyu nezdinde hakarete maruz kalıp mağdur olduğundan sanıktan şikayetçiyiz"

Yurthaber 18-01-22 14:13

Sedat Peker Suç Örgütüne ilişkin davada yeni gelişme! Mahkeme ara kararını açıkladı

Sedat Peker Suç Örgütüne ilişkin aralarında firari sanık Sedat Peker'in de bulunduğu 92 kişinin yargılandığı davada 1 sanık tahliye edildi. Mahkeme heyeti, firari sanıklar Sedat Peker, Ufuk Yapıcı, Yahya Kemal Osmanoğlu ve Boban Tomovski hakkındaki yakalama kararının devamına karar verdi.

Haber 07-01-22 07:49

Sedat Peker suç örgütü davasında dikkat çeken sözler!

Sedat Peker Suç Örgütü'ne ilişkin aralarında firari sanık Sedat Peker'in de bulunduğu 92 kişinin yargılanmasına başlandı. Tutuklu sanık Ercan Ekşi, savunmasında üzerine atılı suçlamaları kabul etmediğini belirterek "Ben 300 bin kişilik bir ailenin soyadını taşıyorum Peker'le ticaret yapmaya ihtiyacım yok. Mağdurum, tahliyemi talep ediyorum" dedi. "Sedat Peker ile dostluğumuz sadece aileseldir" diyen Ekşi, "Bana yöneltilen suçların hiçbirisinde Sedat Peker yoktur" ifadelerini kullandı.

Haber 29-12-21 16:20

Son Dakika: Sedat Peker suç örgütüne yönelik yargılama yarın başlıyor! İddianamede dikkat çeken detaylar

Son dakika: Hakkında yakalama kararı bulunan firari sanık Sedat Peker’in de aralarında bulunduğu Sedat Peker Suç Örgütü’yle iltisaklı olduğu iddia edilen 26’sı tutuklu 92 sanığın yargılanmasına yarın başlanacak. İddianamede, Sedat Peker’in milliyetçi kimliği ön plana çıkarmaya özen göstererek kendisini meşru ve sempatik göstermeye çalıştığı, bu şekilde vatandaşların desteğini almaya çalıştığı ve özellikle bu kapsamda genç kesimi elinde tutmaya yönelik çabalar sarf ettiği kaydediliyor.

Haber 28-12-21 15:05

'Döner Kardeşler'in lideri Emirhan Döner'den şok sözler: Bu örgütün lideri Sedat Peker'dir

Zeytinburnu ve çevresinde korku saçan "Döner Kardeşler" isimli suç örgütüne yönelik davanın görülmesine devam edildi. Örgütün lideri Emirhan Döner, "Bu örgütün lideri Sedat Peker'dir. Eylemlerin azmettiricisi Sedat Peker'dir. Söyleyeceğim şeylerden sonra Sedat Peker ve birçok kişi yargılanacaktır" dedi. Birçok yağma ve haraç olayına karışan şebeke, alacağını isteyen bir vatandaşı da kaçırıp dansöz elbisesi giydirdikten sonra görüntülerini internetten paylaşması ile gündeme gelmişti.

Haber 17-12-21 14:42

Bursa'da Köfteci Yusuf davasında Sedat Peker'in aralarında bulunduğu sanıklar yargılanıyor

Mahkeme heyeti, bu dava ile sanık Sedat Peker hakkında İstanbul Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesince hazırlanan dosya arasında irtibat bulunmasından dolayı birleştirme konusunda bu mahkemeden muvafakat sorulmasına karar verdi

Yurthaber 16-11-21 17:39

Sedat Peker'in mal varlığına tedbir konulması talep edildi

Sedat Peker'in elebaşı olduğu suç örgütüne yönelik Anadolu 16. Ağır Ceza Mahkemesinde açılan davanın mağdurlarından Emrah Sarıtaş, avukatı aracılığıyla sunduğu dilekçede, Peker ve eşinin mal varlığına tedbir konulmasını talep etti.

Haber 10-11-21 20:17

Sedat Peker hakkında tutuklama kararı!

Sedat Peker'in suç örgütü elebaşı olduğu iddiasıyla yürütülen soruşturma kapsamında, hakkında yakalama kararı bulunan Peker'in de aralarında bulunduğu 26'sı tutuklu 92 şüpheli hakkında hazırlanan iddianame, gönderildiği ağır ceza mahkemesince kabul edildi.

Haber 18-10-21 13:43

Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yönelik soruşturma tamamlandı

Sedat Peker'in elebaşı olduğu suç örgütüne yönelik yürütülen soruşturma kapsamında, Peker'in de aralarında bulunduğu 26'sı tutuklu 92 şüpheli hakkında iddianame hazırlandı. İddianamede, örgüt üyelerinin birçoğunun evinde üzerinde "Reis Sedat Peker", "SP" gibi yazıların bulunduğu tespihlerin ele geçirildiği, bunların örgütün parolası olarak kullanıldığının tespit edildiği bildirildi.

Haber 16-10-21 09:15

Sedat Peker hakkında Erkam Yıldırım'a hakaret ve iftira suçundan dava

Organize suç örgütü elebaşı Sedat Peker hakkında, AK Parti Genel Başkanvekili Binali Yıldırım'ın oğlu Erkam Yıldırım'a yönelik "hakaret" ve "iftira" suçundan 1 yıl 3 ay 15 günden 6 yıl 4 aya kadar hapis istemiyle dava açıldı. İddianamede, Sedat Peker'in YouTube üzerinden video yayınlayarak Erkam Yıldırım hakkında, hiçbir veriye dayanmadan soyut iddialarda bulunduğu kaydedildi. Erkam Yıldırım'ın Sedat Peker'in konuşmasında geçen zaman diliminde Venezuela'da olmadığı bilgisi yer aldı.

Haber 21-09-21 15:07

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e yönelik operasyonda yeni gelişme!

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'e yönelik düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 16 şüpheliden 9'u “Var olan suç örgütlerinin oluşturdukları korkutucu güçten yararlanarak yağma" ve “Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olmak" gerekçeleriyle tutuklandı.

Haber 16-07-21 14:05

Liderliğini Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yeni operasyon!

İstanbul'da, elebaşılığını Sedat Peker'in yaptığı suç örgütüne yönelik operasyon düzenlendi. Operasyon kapsamında 15 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi.

Haber 12-07-21 11:25

5'i polis 9 kişiyi yaraladılar! Ünlü oyuncu Ayşegül Çınar polise kafa atıp Sedat Peker'le tehdit etmiş

Beyoğlu'nda gittikleri eğlence mekanında erkek arkadaşı Furkan Çalıkoğlu ile birlikte olay çıkarınca gözaltına alınan Oyuncu Ayşegül Çınar'ın polis memuruna kafa attığı, polisleri “Sedat Peker bile videosunda benden bahsetti. Onun adamları her yerde. Teker teker sizi vurduracağım" diye tehdit ettiği ileri sürüldü. Olayda darp ve bıçakla yaralanan 5'i polis memuru 9 kişi şikayetçi olduğu Çalıkoğlu ve Çınar ifadelerinin ardından savcılığa sevk edildi.

Haber 30-06-21 12:52

Cahit Çetin cinayetiyle ilgili yeni operasyon! Sedat Peker'le bağlantılı 10 kişi gözaltına alındı

Çekmeköy'de Cahit Çetin'in öldürülmesi sonrası yapılan yeni operasyonda 10 kişi gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, yakalanan şüphelilerin Sedat Peker ile bağlantılı olduğu belirtildi.

Haber 29-06-21 12:37

Bahar Candan suç örgütü lideri Sedat Peker'e 'Yotuber' deyince dalga konusu oldu

YouTube’daki bir programa katılan Bahar Candan yaptığı açıklamalarla olay oldu. Candan'ın suç örgütü lideri Sedat Peker'e Youtuber demesi de sosyal medyada dalga konusu oldu.

Magazin 28-06-21 10:25

Sedat Peker suç örgütüne 4 ilde operasyon! 25 kişi gözaltına alındı

Afyonkarahisar merkezli 4 ilde, Sedat Peker'in elebaşı olduğu organize suç örgütüne yönelik 2 operasyonda, 25 şüpheli yakalandı. Şüphelilerden 2'si mahkemece tutuklanırken, 5'i Bursa'ya gönderildi, 18'i de adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haber 15-06-21 11:09

Sedat Peker suç örgütüne yönelik operasyonda gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldı

Sedat Peker'in elebaşı olduğu organize suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 2 ilde düzenlenen operasyonda gözaltına alınan 4 şüpheli, serbest bırakıldı.

Haber 11-06-21 21:57

Şanlıurfa’da 'Sedat Peker' operasyonu: MİSİAD Başkanı Feridun Öncel gözaltına alındı

Şanlıurfa’da Sedat Peker'in elebaşı olduğu organize suç örgütüne yönelik operasyonda Memleketçi Sanayici ve İş Adamları Derneği Başkanı (MİSİAD) Feridun Öncel gözaltına alındı. Öncel, sorgulanmak üzere İstanbul’a gönderildi.

Haber 10-06-21 16:24

Doğu Perinçek'ten Sedat Peker hakkında suç duyurusu

Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, kendisine "Ülkücü katili" diyen suç örgütü lideri Sedat Peker hakkında suç duyurusunda bulundu.

Haber 04-06-21 14:57

Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker'in savcılık ifadesi ortaya çıktı

Kıbrıslı Gazeteci Kutlu Adalı'nın öldürülmesine ilişkin savcılığa ifade veren ve adli kontrol tedbiriyle serbest bırakılan Sedat Peker'in kardeşi Atilla Peker'in savcılık ifadesi ortaya çıktı. Atilla Peker'in ifadesinde, Kıbrıs'tan döndükten sonra Korkut Eken'in yanına gelerek kendisine "Bak seninle gittiğimiz o olayı hallettik" dediği öğrenildi.

Haber 03-06-21 17:23

Makedon suç örgütü lideri Sabiha Gökçen Havalimanı'nda gözaltına alındı

Ülkesi Kuzey Makedonya'da uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen organize suç örgütü lideri Boban Tomovski, dün Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Mısır'ın başkenti Kahire'ye gitmek isterken, yakalandı. Tomovski, işlemlerinin ardından Kocaeli İl Göç İdaresi Geri Gönderme Merkezi'ne gönderildi. Sedat Peker'in Kuzey Makedonya'da kaldığı dönemde Tomovski'nin yanında kaldığı iddia edildi.

Haber 02-06-21 18:44

Atilla Peker adli kontrolle serbest bırakıldı

Atilla Peker, adli kontrol tedbiri uygulanarak serbest bırakıldı.

Haber 02-06-21 16:17