Vaka Haberleri

Doktorlar bile şaşırdı! Midesinden ve anüsünden tam 55 tane...

Dublin'deki St. Vincent Üniversite Hastanesi'nde çalışmakta olan sağlık personeli, karşılaştıkları vaka karşısında şoke oldu. Mide krampları ve şişkinlik şikayetiyle hastaneyi ziyaret eden 66 yaşındaki kadın hastanın midesinde, bağırsaklarında ve anüsünde keşfedilen şey doktorlar da dahil olmak üzere herkesi şaşkına çevirdi.

Trend 19-09-22 07:41

Süsleme yaparken hayatından oluyordu! Başına gelenler…

Kuzey İrlanda’da yaşayan 54 yaşındaki ismi verilmeyen bir kadın yılbaşı ağacına süsleme yaparken kayıp düştü. Yapay yılbaşı ağacının metal kısmı talihsiz kadına saplandı. Hemen hastaneye giden kadının yapılan operasyonlar sayesinde hayatı kurtarıldı.

Haber 15-08-22 11:50

Bitlis Sağlık Müdürü Demiray'dan hatırlatma aşısı uyarısı

Bitlis Sağlık Müdürü Demiray'dan "hatırlatma aşısı" uyarısı

Yurthaber 27-07-22 15:20

Mavi köye nazar değdi! Salgınının başlamasından bu yana bir ilki yaşadılar

Amasya'nın Taşova ilçesine bağlı Gökpınar köyü, Türkiye’de koronavirüs (Kovid-19) salgınının başlamasından bu yana uygulanan tedbirler sayesinde hiç vaka görülmediği için ‘mavi köy’ olarak biliniyordu. Ancak dünyayı kıskandıran mavi köyde ilk koronavirüs vakası görüldü. Virüse ilk yakalanan ise köy muhtarı Metin Şahin oldu. Salgının Türkiye’de görülmeye başladığından itibaren çok mücadele verdiklerini hatırlatan Şahin, "Mavi köyümüze maalesef nazar değdi” şeklinde konuştu.

Haber 27-07-22 12:13

Vaka

Vaka Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vaka Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.