Yeşilçam Sineması Haberleri

Gurbetçi Şaban filminin konusu nedir? Gurbetçi Şaban oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, nerede çekildi?

Gurbetçi Şaban filminin konusu nedir? sorusunun yanıtı filmin televizyon yayın akışında yer almasının ardından izleyiciler tarafından merak konusu oldu. Vatandaşlar film ile ilgili internette yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki Gurbetçi Şaban filminin konusu nedir? Gurbetçi Şaban oyuncuları kimlerdir? Ne zaman, nerede çekildi? İşte filme ilişkin detaylar...

Trend 26-03-22 18:41

Gol Kralı filmi nerede ve ne zaman çekildi? Gol Kralı konusu nedir, oyuncuları kimler?

1980 yılında seyircilerle buluşan Gol Kralı filminin başrolünde unutulmaz oyuncu Kemal Sunal yer alıyor. Komedi türündeki Gol Kralı filminin yönetmenliği Kartal Tibet'e ait. Gol Kralı filmi nerede ve ne zaman çekildi? Gol Kralı konusu nedir, oyuncuları kimler? İşte ayrıntılar...

Trend 20-03-22 19:16

Süt Kardeşler filminin Afife'si bakın kim çıktı! Duyunca çok şaşıracaksınız!

Türk sinemasının unutulmaz filmleri arasında yer alan Süt Kardeşler'de Afife karakterine hayat veren Jale Altuğ, bakın hangi oyuncunun eşi çıktı.

Magazin 11-10-21 15:13

İyi Aile Çocuğu'nun Oya'sı bakın kim çıktı! Duyan şoke oluyor!

1978 yapımı İyi Aile Çocuğu filminde Kemal Sunal'ın partneri olan güzel oyuncunun kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız. Meğer şimdilerde hepimizin tanıdığı bir isimmiş!

Magazin 06-10-21 16:40

Gurbetçi Şaban'ın Bahar'ı Müge Akyamaç şimdi ne yapıyor?

1985 yılında izleyiciyle buluşan Gurbetçi Şaban filminde 'Bahar' karakterine hayat veren usta oyuncu Müge Akyamaç, güzelliğiyle adeta yıllara meydan okuyor. Bir süredir ekranlardan uzak bir hayat yaşayan oyuncu, bakın şimdi ne yapıyor?

Magazin 03-10-21 12:47

İlhan Daner kimdir, neden öldü? İlhan Daner kaç yaşında ve hangi filmlerde rol aldı?

Yeşilçam sinemasının başarılı isimlerinden oyuncu, yönetmen ve senarist İlhan Daner hayatını kaybetti. Yeşilçam'ın usta oyuncusunun vefatı sevenlerini üzdü. Peki İlhan Daner kimdir, neden öldü? İlhan Daner kaç yaşında ve eşi kim? İşte merak edilenler...

Magazin 01-10-21 23:02

Nuri Alço'nun gerçek mesleği şoke etti! Yapmadığı iş kalmamış!

Yeşilçam'da kötü adam rolleriyle tanınan usta oyuncu Nuri Alço'nun, şöhret olmadan önce hangi işlerde çalıştığını biliyor muydunuz? Duyunca çok şaşıracaksınız...

Magazin 30-09-21 17:21

Yeşilçam'ın mazlum çocuğu Ömercik'in hazin öyküsü!

Yeşilçam ekranlarına üzgün bakışlarıyla damga vuran ve 'Ömercik' karakteriyle akıllarda yer edinen çocuk yıldız Ömer Dönmez'in hazin hayat hikayesi, duyanları üzdü.

Magazin 30-09-21 12:49

Şendul Şaban filmindeki küçük kızın kim olduğunu duyan şaşıp kaldı!

Türk sinemasının değerli yapımlarından biri olan Şendul Şaban filminde Kemal Sunal'ın hayat verdiği Şaban karakterinin kızını canlandıran çocuk oyuncunun kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...

Magazin 29-09-21 15:32

Umudumuz Şaban filminin Canan'ı oyunculuğu bıraktı! Bakın şimdi ne iş yapıyor?

Kemal Sunal'ın unutulmaz filmlerinden Umudumuz Şaban'da Canan karakterine hayat veren usta oyuncu Serpil Nur, Yeşilçam'da erotik film furyasının başlamasıyla oyunculuğu bırakarak şöhreti elinin tersiyle itmişti. Serpil Nur'un yeni mesleği şaşırttı.

Magazin 29-09-21 12:27

Keloğlan'ın annesini oynamıştı! Hastalığı bakın neymiş?

1971 yapımı Keloğlan filminde, Rüştü Asyalı'nın canlandırdığı Keloğlan karakterinin annesini canlandıran oyuncunun aslında kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

Magazin 29-09-21 10:04

Yeşilçam’ın efsanesi Tecavüzcü Coşkun’la ilgili az bilinen bilgi! Gerçek mesleğine inanamayacaksınız!

Yeşilçam filmlerindeki 'Tecavüzcü Coşkun'un oyuncu olmadan ne iş yaptığını duyanın ağzı açık kalıyor. İşte Tecavüzcü Coşkun'un gerçek mesleği...

Magazin 28-09-21 16:07

Yeşilçam'ın erotik güzeli Serpil Çakmaklı'ya yıllar işlemiyor!

Erotik sahnelerdeki performansıyla Yeşilçam ekranlarına damga vuran ünlü oyuncu Serpil Çakmaklı, son haliyle sevenlerini şaşırttı. Cesur pozlarıyla akıllarda yer edinen Çakmaklı, yıllara rağmen güzelliğini koruyor.

Magazin 25-09-21 13:35

İşte Gülen Gözler'in Hasret'i Lale Ilgaz'ın son hali

Yeşilçam'ın unutulmaz filmlerinden olan 'Gülen Gözler'deki 'Hasret' karakterine hayat veren Lale Ilgaz'ın son hali merak ediliyordu. İşte Ilgaz'ın yıllar sonraki değişimi...

Magazin 24-09-21 11:51

Harika Avcı'yı çileden çıkaran fotoğraf! Şahsıma yönelik bir algı operasyonu

Yeşilçam'da canlandırdığı rollerle bir dönemin starı olan Harika Avcı, tüp mide ameliyatı olduğu yönündeki söylentilere cevap verdi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Avcı ortaya çıkan fotoğrafla ilgili de tepkisini gösterdi.

Magazin 22-09-21 17:06

Sevgili Dayım'ın mavi gözlü yakışıklısı son haliyle şoke etti! Boyu kadar oğlu var

'Türkiye'nin en güzel çocuğu' seçilen ve küçük yaşta usta isimlerle çalışan çocuk yıldız Murat Erton, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 21-09-21 10:53

Canım Kardeşim'in küçük Kahraman'ı son haliyle şoke etti! Gören tanıyamadı

1973 yapımı Canım Kardeşim filminde Tarık Akan ve Halit Akçatepe ile başrolleri paylaşan çocuk oyuncu Kahraman Kıral, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 20-09-21 16:49

Süt Kardeşler'in Bihter'ine yıllar işlemiyor! Güzelliğiyle mest etti

Süt Kardeşler filminde hayat verdiği Bihter karakteriyle akıllara kazınan Yeşilçam'ın duru güzeli Hale Soygazi, son haliyle kendine hayran bıraktı. Usta oyuncu, yıllar geçmesine rağmen güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor.

Magazin 18-09-21 14:04

Salako'nun Emine'si tanınmaz halde! Son hali inanılmaz

Yeşilçam'ın unutulmaz filmleri arasında yer alan Salako filminde 'Emine' karakterine hayat veren usta oyuncu Meral Zeren, son haliyle görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 17-09-21 15:28

Ahu Tuğba kızı Anjelik Calvin'in yeni imajını paylaştı

Yeşilçam'a damga vuran oyuncu Ahu Tuğba zaman zaman Amerika'da yaşayan kızı Anjelik Calvin'in fotoğrafını paylaşıyor. Anjelik Calvin, annesine benzerliğiyle her paylaşımda beğeni topluyor.

Magazin 17-09-21 09:13

Türkan Şoray'ın kızı Yağmur Ünal'a bir de şimdi bakın! Güzelliğiyle nefes kesiyor

Yeşilçam'ın en güzel kadınlarından olan Türkan Şoray'ın kızı da tıpkı annesi gibi kendine hayran bırakıyor. Sosyal medya hesabından sık sık hayatına dair kareler paylaşan Ünal'ı görenler, ''güzellik genetik'' demekten kendini alamıyor.

Magazin 15-09-21 15:16

Keloğlan Aramızda filminin Fatma'sı bakın hangi ünlü oyuncu çıktı! Duyan şoke oluyor

Kariyerinin henüz başlarındayken; Keloğlan Aramızda, Adını Anmayacağım gibi yapımlarda yer alarak güzelliğiyle kendine hayran bırakan masum bakışlı bu kızın kim olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız.

Magazin 15-09-21 09:50

Gülşen Bubikoğlu'nun damadının kim olduğunu duyan şoke oluyor!

Yeşilçam'ın en güzel kadınları arasında gösterilen Gülşen Bubikoğlu'nun kızı Zeynep İnanoğlu'nun kiminle evli olduğunu duyunca çok şaşıracaksınız...

Magazin 14-09-21 11:01

Sakar Şakir'in Marmara Kazım'ı bakın hangi ünlü oyuncunun babası çıktı!

Sakar Şakir filmindeki 'Marmara Kazım' rolüyle akıllara kazınan usta oyuncu Macit Flordun'un oğlu da tıpkı kendisi gibi ünlü bir oyuncu!

Magazin 13-09-21 14:39

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan son haliyle parmak ısırttı!

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan, yıllar geçse de güzelliğinden hiçbir şey kaybetmiyor. 59 yaşındaki yıldız, son haliyle görenleri kendine hayran bıraktı.

Magazin 13-09-21 12:38

Erol Taş iplik fabrikasında çalışırken bakın nasıl oyuncu olmuş? Hikayesini duyan şaşırıyor

Erol Taş’ı hep oynadığı kötü karakterlerle tanıdık. Peki onun iplik fabrikasında çalışırken, nasıl oyuncu olduğunu biliyor musunuz? Usta oyuncunun hikayesine çok şaşıracaksınız.

Magazin 03-09-21 10:23

Yeşilçam’ın efsane ismi Salih Güney 11 yıl aradan sonra setlere döndü

Yeşilçam’ın efsane aktörü Salih Güney, uzun bir aradan sonra setlere geri döndü. Yalancı Sevgilim adlı filmde rol alan Salih Güney’e Gökhan Keser, Arbil Tamur ve Belma Memati gibi isimler eşlik ediyor.

Magazin 31-08-21 01:25

Yeşilçam'ın kötü kadını Lale Belkıs'tan çok konuşulan kürtaj itirafı! 'Çocuk yapmaya vaktim yoktu'

Yeşilçam sinemasının en güzel kötü kadınlarından biri olarak tanınan Lale Belkıs seneler sonra yaptığı kürtaj itirafıyla çok konuşuldu. Fiziği ve güzelliğiyle dönemin dikkat çeken isimlerinden biri olmuş olan 81 yaşındaki Lale Belkıs, çocuk yapmaya vakti olmadığını söyleyerek defalarca kürtaj olduğunu açıkladı. İşte Yeşilçam'ın başarılı isimlerinden Lale Belkıs'ın o itirafı...

Magazin 19-08-21 03:20

Yeşilçam'ın emektar ismi Ali İnce hayatını kaybetti

Yeşilçam filmlerinde yan rollerin vazgeçilmez oyuncusu aynı zamanda o dönemde pek çok filmde set amirliği görevini üstlenmiş olan Ali İnce hayatını kaybetti.

Magazin 18-08-21 08:55

Gülşah Soydan Alkoçlar kimdir, nereli? Gülşah Soydan Alkoçlar kaç yaşında?

Yeşilçam sinemasının sevilen siması ve turizm sosyetesinin tanınan ismi Gülşah Soydan Alkoçlar'ın hayatı ve kariyeri merak konusu oldu. Oyuncu Hülya Koçyiğit ile eski futbolcu Selim Soydan'ın kızı olarak da bilinen Gülşah Soydan Alkoçlar kimdir, nereli? Gülşah Soydan Alkoçlar kaç yaşında? İşte ayrıntılar...

Magazin 15-08-21 00:17

Fatma Girik kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Fatma Girik sağlık durumu nasıl?

Türk televizyonlarının en tanınan oyuncularından Fatma Girik'in göğüs hastalıkları enfeksiyonu nedeniyle hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Girik'in sevenleri usta oyuncunun sağlık durumuna ilişkin araştırma yapmaya başladı ve Girik'in adı kısa sürede Twitter'da en çok konuşulanlar arasında yer aldı. Peki Fatma Girik Kimdir? İşte ayrıntılar...

Haber 20-07-21 15:43

Kenan Kalav ile oğlu Can Kurt Kalav’ın arasına 3 milyon dolar girdi! Takipleşmeyi bıraktılar

Yeşilçam yıldızı Kenan Kalav, geçtiğimiz yıllarda kendi gibi oyuncu olan oğlu Can Kurt Kalav ile bağlarını miras yüzünden koparmıştı. Baba ve oğlun sosyal medya birbirlerini takip etmeyi bıraktıkları ve küslüklerinin sürdüğü öğrenildi.

Magazin 19-07-21 12:15

Ahu Tuğba kızının lüks otomobilini çöpe attı! İlginç paylaşım dikkat çekti

Yeşilçam'ın güzel oyuncularından Ahu Tuğba zaman zaman sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Ahu Tuğba son olarak kızı Anjelik'in otomobilini çöpe attığı anları paylaştı.

Magazin 16-07-21 11:22

Fikret Hakan kimdir, hangi filmlerde rol aldı? Usta sanatçı ölüm yıl dönümünde anılıyor

Türk sinemasının usta isimlerinden Fikret Hakan ölüm yıl dönümünde sevenleri ve ailesi tarafından anılıyor. 1960'lı yıllarda büyük bir çıkış yaşayan ve yıldızı parlayan oyuncu birçok filmde oynayarak Yeşilçam'a adını yazdırmıştır. 2017 yılında aramızdan ayrılan usta oyuncunun hayatı ve rol aldığı filmler araştırılmaya başlandı. Peki Fikret Hakan kimdir?

Magazin 11-07-21 10:16

Türk sinemasının mihenk taşı! Unutulmaz Kemal Sunal filmleri

Yeşilçam denildiğinde pek çok kişinin aklına ilk olarak Kemal Sunal gelir. Vefatının 21. yıl dönümüne bir gün kala sevenleri tarafından bir kez daha anılan Kemal Sunal’ın unutulmaz filmlerini derledik. Kemal Sunal filmleri listesinden bir yapımla hafta sonunuzu renklendirebilirsiniz.

Trend 02-07-21 14:02

Yeşilçam’ın usta oyuncusu Kartal Tibet hayatını kaybetti! Kartal Tibet kimdir, neden öldü?

Yeşilçam sinemasının usta oyuncusu Kartal Tibet, 83 yaşında yaşamını yitirdi. Hayatı boyunca yüzlerce filmde rol alan ünlü aktörün vefat haberini Civan Canova, sosyal medya hesabından, "Güle güle Kartal ağabeyim, seni çok özleyeceğim" sözleriyle duyurdu. Peki Karal Tibet kimdir, nereli? Karal Tibet neden öldü? Detaylar haberimizde...

Magazin 02-07-21 09:02

Ahu Tuğba kızı Anjelik Calvin'i paylaştı! Yeni imajı olay oldu

Yeşilçam'a damga vuran oyuncu Ahu Tuğba Amerika'da yaşayan kızı Anjelik Calvin'in fotoğrafını paylaştı. Anjelik Calvin, annesine benzerliğiyle beğeni topladı.

Magazin 25-06-21 14:58

İlyas Salman kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? İlyas Salman'ın kardeşleri nasıl öldü?

Yeşilçam Sineması'nın usta oyuncularından İlyas Salman, bu hafta Armağan Çağlayan'ın program konuğu oldu. Usta oyuncu, kariyerinin yanı sıra, özel hayatına ilişkinde itiraflarda bulundu. Salman, konuşmasında kardeşlerinin başına geleni anlatırken kan dondurdu. Peki İlyas Salman kimdir, kaç yaşında ve aslen nereli? İlyas Salman'ın kardeşleri nasıl öldü? Detaylar haberimizde...

Magazin 24-06-21 01:13

Bizim Aile filmi nerede ve ne zaman çekildi? Bizim Aile filmi oyuncuları kimdir?

Hafızalardan silinmeyen, Türk televizyonun efsane oyuncularının yer aldığı Bizim Aile filmi bu akşam ekranlarda olacak. Peki Bizim Aile filmi nerede ve ne zaman çekildi? Bizim Aile filmi oyuncuları kimdir? Detaylar haberimizde...

Trend 30-05-21 16:02

Bahar Öztan'ın son hali merak konusu oldu

1979 yılında “Şaşkın Milyoner” filmiyle adım attığı Yeşilçam’da “gamzeli güzel” olarak adını duyuran Bahar Öztan'ın son hali merak edildi.

Magazin 30-05-21 13:41

Yeşilçam'ın gamzeli güzeli Bahar Öztan yıllar sonra aşk itirafı! Aşık olduğu ünlü isim kim?

Geçtiğimiz yıllarda kansere yakalanmasıyla gündeme gelen Yeşilçam'ın gamzeli güzeli olarak tanınan Bahar Öztan, samimi açıklamalarda bulundu. Yakalandığı hastalığı 3 defa yenen usta oyuncu, yıllara meydan okuyan güzelliği ile göz kamaştırmaya devam ediyor. Öztan, yıllar sonra rol aldığı usta oyuncuya aşık olduğunu itiraf etmesiyle herkesi çok şaşırttı.

Magazin 30-05-21 12:04

Selvi Boylu Al Yazmalım filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Selvi Boylu Al Yazmalım filminin oyuncuları...

Türk sinemasının efsane filmleri arasında bulunan Selvi Boylum Al Yazmalım filmi hakkındaki detaylar merak ediliyor. Selvi Boylum Al Yazmalım nerede çekildi ve ne zaman çekildi soruları izleyicilerin en çok araştırdığı soruların başında. Peki Türkan Şoray ve Kadir İnanır gibi usta oyuncuların rol aldığı Selvi Boylu Al Yazmalım filmi nerede ve ne zaman çekildi? İşte Selvi Boylu Al Yazmalım filminin oyuncuları...

Trend 29-05-21 12:53

Aydan Şener süper minisi ve derin dekoltesiyle yıllara meydan okudu

Yeşilçam'ın başarılı isimlerinden Aydan Şener yıllara meydan okuyor. 58 yaşındaki oyuncu dekolteli elbisesiyle olay oldu.

Magazin 25-05-21 14:57

3 kez kanseri yenip hayata tutunan Yeşilçam’ın güzeli son halini paylaştı

Yeşilçam'ın en güzel isimleri arasında yer alan ve rol aldığı dizilerde gösterdiği performansla takdir toplayan Bahar Öztan, kanseri 3 kez yenerek hayata tutundu. Bodrum'da kendisine ait otelin içindeki evinde yaşamını sürdüren Öztan'ın son hali, sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi.

Magazin 22-05-21 20:18

Yeşilçam'ın Superman'ı Ziya Çirkin, sokaklarda yaşam mücadelesi veriyor

Yeşilçam'ın Superman'ı Ziya Çirkin, Beyoğlu sokaklarında yaşam mücadelesi veriyor. 38 yıl boyunca Yelişçam'a figüranlık yapan ve birçok filmde rol alan Ziya Çirkin, Beyoğlu'nda temizliğini yaptığı binanın bodrum katında hayata tutunmaya çalışıyor.

Magazin 09-05-21 20:46

Türkan Şoray 'En sevdiğim fotoğraflardan' notuyla paylaştı

Türkan Şoray, son paylaşımıyla adeta sosyal medyayı salladı. Ünlü oyuncu, geçmiş yıllara ait bir fotoğrafını Instagram sayfasında takipçilerinin beğenisine sundu.

Magazin 09-05-21 10:20

Garip'in Fatoş'u Ece Alton'un son hali! Bakın şimdilerde ne yapıyor

İlk başrolünü Kemal Sunal’la paylaşmış çocuk oyunculardan Ece Alton'un son hali merak konusu oldu. “Garip” filmindeki ‘Fatoş’ karakteriyle hafızalara kazınan Ece Alton bakın şimdilerde ne yapıyor.

Magazin 09-05-21 08:59

“Çöpçüler Kralı” filmi ne zaman ve nerede çekildi? İşte “Çöpçüler Kralı” filminin oyuncuları

Usta oyuncu Kemal Sunal’ın başrolünde yer aldığı “Çöpçüler Kralı” filminin yönetmenliğini Zeki Ökten üstlenmiştir. Kemal Sunal’ın yanında efsane bir oyuncu kadrosuna sahip olan filmde; Şener Şen, Ayşen Gruda, Erdal Özyağcılar, İlyas Salman ve İhsan Yüce gibi oldukça önemli isimler de yer almaktadır. Yeşilçam sinemasının usta oyuncularının yer aldığı “Çöpçüler Kralı” filmi 1977 yılında çekilmiştir.

Magazin 04-05-21 13:34

Yeşilçam'ın Ayşecik’i Zeynep Değirmencioğlu'nun son hali şaşkına çevirdi

Yeşilçam'a Ayşecik karakteriyle damga vuran Zeynep Değirmencioğlu, evlendikten sonra kariyerine noktayı koyarak gözlerden uzak bir hayat yaşamayı seçmişti. Yeşilçam'ın unutulmaz isminin zaman içindeki değişimi sevenlerini şaşırttı.

Magazin 03-05-21 15:09