HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Afyonkarahisar Afyon Saatlik Hava Durumu

20 Temmuz Cumartesi 2024, 22:00

23:00

Açık 24°
Hissedilen: 24°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 24°
Nem: 37%
En yüksek / düşük: 24° / 23°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 1.85 KM/S

Saat 23:00 Civarında Afyonkarahisar Afyon hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 24° en düşük 23° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.86 KM/S hızında, nem oranı 35% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Afyonkarahisar Afyon Saatlik Hava Durumu


Afyonkarahisar Afyon hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Afyonkarahisar Afyon için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Afyonkarahisar Afyon saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Afyonkarahisar Afyon’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Afyonkarahisar Afyon’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Afyonkarahisar Afyon dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;