HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Çorum Boğazkale Saatlik Hava Durumu

28 Kasım Salı 2023, 22:31

23:00

Kapalı
Hissedilen: -2°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: -2°
Nem: 47%
En yüksek / düşük: 2° / 1°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: G / 3.97 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çorum Boğazkale hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 2° en düşük 1° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 3.97 KM/S hızında, nem oranı 47% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Çorum Boğazkale Saatlik Hava Durumu


Çorum Boğazkale hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çorum Boğazkale için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çorum Boğazkale saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çorum Boğazkale’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çorum Boğazkale’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çorum Boğazkale dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;