HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Çorum Mecitözü Saatlik Hava Durumu

23 Haziran Pazar 2024, 21:00

22:00

Açık 19°
Hissedilen: 19°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 19°
Nem: 69%
En yüksek / düşük: 19° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: K / 1.7 KM/S

Saat 22:00 Civarında Çorum Mecitözü hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 19° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 2.15 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

23:00

Açık 18°
Hissedilen: 18°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 18°
Nem: 71%
En yüksek / düşük: 18° / 15°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: K / 1.49 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çorum Mecitözü hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 18° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 2.15 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Çorum Mecitözü Saatlik Hava Durumu


Çorum Mecitözü hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çorum Mecitözü için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çorum Mecitözü saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çorum Mecitözü’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çorum Mecitözü’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çorum Mecitözü dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;