HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Çorum Oğuzlar Saatlik Hava Durumu

02 Aralık Cumartesi 2023, 21:30

22:00

Açık 10°
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen:
Nem: 69%
En yüksek / düşük: 10° / 10°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GGB / 1.64 KM/S

Saat 22:00 Civarında Çorum Oğuzlar hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 10° en düşük 10° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 1.64 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 4% olması bekleniyor.

23:00

Az bulutlu 10°
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Az bulutlu
Hissedilen:
Nem: 69%
En yüksek / düşük: 10° / 10°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GGB / 1.8 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çorum Oğuzlar hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 10° en düşük 10° olması bekleniyor. Rüzgar GGB yönünde 1.64 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 12% olması bekleniyor.

Çorum Oğuzlar Saatlik Hava Durumu


Çorum Oğuzlar hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çorum Oğuzlar için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çorum Oğuzlar saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çorum Oğuzlar’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çorum Oğuzlar’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çorum Oğuzlar dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;