HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Çorum Sungurlu Saatlik Hava Durumu

05 Haziran Pazartesi 2023, 22:00

23:00

Parçalı bulutlu 14°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 0%
Parçalı bulutlu
Hissedilen: 13°
Nem: 88%
En yüksek / düşük: 14° / 13°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 2.81 KM/S

Saat 23:00 Civarında Çorum Sungurlu hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 13° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 3.04 KM/S hızında, nem oranı 87% civarında, bulut oranının da 64% olması bekleniyor.

Çorum Sungurlu Saatlik Hava Durumu


Çorum Sungurlu hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Çorum Sungurlu için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Çorum Sungurlu saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Çorum Sungurlu’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Çorum Sungurlu’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Çorum Sungurlu dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;